Облыс әкiмдiгiнiң 2002 жылғы 25 наурыздағы "Жетiм балалар мен ата-аналарының қамқорлығынсыз қалған балалардың құқықтарын қорғау жөнiндегi үйлестiру кеңесi туралы" N 67/4 қаулысына (2002 жылғы 3 сәуiрдегi МТН 1143) өзгерiс енгiзу туралы
Павлодар облысы әкімиятының 2004 жылғы 2 ақпандағы N 40/2 қаулысы. Павлодар облысының Әділет Департаментінде 2004 жылғы 16 ақпанда N 2299 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2005 жылғы 1 наурыздағы N 61/2 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2005 жылғы 1 наурыздағы N 61/2 қаулысымен.
Жетiм балалар мен ата-аналарының қамқорлығынсыз қалған балалардың құқықтарын қорғау жөнiндегi жұмысты жетiлдiру және жақсарту мақсатында облыс әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
облыс әкiмдiгiнiң 2002 жылғы 25 наурыздағы "Жетiм балалар мен ата-аналарының қамқорлығынсыз қалған балалардың құқықтарын қорғау жөнiндегi үйлестiру кеңесi туралы" N 67/4 қаулысына (2002 жылғы 3 сәуiрдегi МТН 1143) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген жетiм балалар мен ата-аналарының қамқорлығынсыз қалған балалардың құқықтарын қорғау жөнiндегi үйлестiру кеңесi туралы Ережеде:
9-тармақтағы "кемiнде тоқсанына бiр рет" сөздерi "қажеттiлiгiне қарай" сөздерiмен ауыстырылсын.
Облыс әкiмi Қ. Нұрпейiсов

О внесении изменения в постановление акимата области от 25 марта 2002 года N 67/4 "О координационном совете по охране прав детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей" (НГР 1143 от 3 апреля 2002 года)
Постановление акимата Павлодарской области от 2 февраля 2004 года N 40/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 16 февраля 2004 года за N 2299. Утратило силу - постановлением акимата Павлодарской области от 1 марта 2005 года N 61/2.
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Павлодарской области от 1 марта 2005 года N 61/2.
В целях совершенствования и улучшения работы по охране прав детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести в постановление акимата области от 25 марта 2002 года N 67/4 "О координационном совете по охране прав детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей" (НГР 1143 от 3 апреля 2002 года) следующее изменение:
в Положении о координационном совете по охране прав детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 9 слова "не реже одного раза в квартал" заменить словами "по мере необходимости".
Аким области К. Нурпеисов