Облыс әкімдігінің 2004 жылғы 17 мамырдағы "Техникалық-экономикалық негіздемелерді; жобалау құжаттамаларын әзірлеуді және сараптап жүргізуді қаржыландыру үшін жерілікті инвестициялық жобалардың тізбесін бекіту туралы" N 149/5 қаулысына (2004 жылғы 24 мамырда әділет департаментінде N 2505 болып тіркелген) өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы әкімиятының 2004 жылғы 26 тамыздағы N 214/7 қаулысы. Павлодар облысының әділет департаментінде 2004 жылғы 3 қыркүйекте N 2698 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2007 жылғы 8 маусымдағы N 152/6 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2007 жылғы 8 маусымдағы N 152/6 қаулысымен.
Жергiлiктi инвестициялық жобаларды iске асыруға бөлiнген бюджет қаражатын тиiмдi пайдалану мақсатында облыс әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
"Звезда Прииртышья" газетiнiң 2004 жылғы 6 маусымдағы 78 нөмiрiнде жарияланған облыс әкiмдiгiнiң 2004 жылғы 17 мамырдағы "Техникалық-экономикалық негiздемелердi,  жобалау құжаттамаларын әзiрлеудi және сараптау жүргiзудi қаржыландыру үшiн жергiлiктi инвестициялық жобалардың тiзбесiн бекiту туралы" N 149/5 қаулысына (2004 жылғы 24 мамырдағы МТН 2505) мынадай өзгерiс мен толықтыру енгiзiлсiн:
жоғарыда аталған қаулымен бекiтiлген техникалық-экономикалық негiздемелердi, жобалау құжаттамаларын әзiрлеудi және сараптау жүргiзудi қаржыландыру үшiн жергiлiктi инвестициялық жобалардың тiзбесi осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
3-тармақта "бiлiм беру" деген сөздерден кейiн "және денсаулық сақтау" деген сөздермен толықтырылсын.
Облыс әкiмi                                  Қ. Нұрпейiсов
Облыс әкiмдiгiнiң
2004 жылғы 26 тамыздағы
"Облыс әкiмдiгiнiң 2004 жылғы 17
мамырдағы "Техникалық-экономикалық
негiздемелердi, жобалау құжаттамаларын
әзiрлеудi және сараптау жүргiзудi
қаржыландыру үшiн жергiлiктi инвестициялық
жобалардың тiзбесiн бекiту туралы
N 149/5 қаулысына (2004 жылғы 24 мамырда
әдiлет департаментiнде N 2505 болып
тiркелген) өзгерiс пен толықтыру енгiзу
туралы" N 214/7 қаулысына
қосымша
Техникалық-экономикалық негiздемелердi, жобалау құжаттамаларын әзiрлеудi және сараптау жүргiзудi
қаржыландыру үшiн жергiлiктi инвестициялық жобалардың
тiзбесi
N р/с
Жобаның атауы
Техникалық-
экономикалық
негiздемелердi
әзiрлеудi және
сараптау
жүргiзудi
қаржыландыру
көлемi
(мың теңге)
1
2
3
Облыс бiлiм департаментi
1
Лебяжi ауданы Ямышев ауылындағы 260
орындық мектептiң құрылысын салу

О внесении изменения и дополнения в постановление акимата области от 17 мая 2004 года N 149/5 "Об утверждении перечня местных инвестиционных проектов для финансирования разработки и проведения экспертиз технико-экономических обоснований, проектной документации" (зарегистрированное в департаменте юстиции за N 2505 от 24 мая 2004 года).
Постановление Акимата Павлодарской области от 26 августа 2004 года N 214/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 3 сентября 2004 года за N 2698. Утратило силу - постановлением акимата Павлодарской области от 8 июня 2007 года N 152/6.
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Павлодарской области от 8 июня 2007 года N 152/6.
В целях эффективного использования бюджетных средств, выделенных на реализацию местных инвестиционных проектов, акимат   области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести изменение в постановление акимата области от 17 мая 2004 года N 149/5 "Об утверждении перечня местных инвестиционных проектов для финансирования разработки и проведения экспертиз  технико-экономических обоснований, проектной документации" (НГР  2505 от 24 мая 2004 года), опубликованное в газете "Звезда Прииртышья" от 6 июня 2004 года N 78:
перечень местных инвестиционных проектов для финансирования разработки и проведения экспертиз технико-экономических обоснований, проектной документации, утвержденный вышеназванным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к  настоящему постановлению;
в пункте 3 постановления после слова "образования" дополнить словами "и здравоохранения".
Аким области К.Нурпеисов
Приложение
к постановлению акимата области
от "26" августа 2004 года N 214/7
"О внесении изменения и дополнения
в постановление акимата области от
17 мая 2004 года N 149/5 "Об утверждении
перечня местных инвестиционных
проектов для финансирования разработки и
проведения экспертиз технико-экономических
обоснований, проектной документации"
(зарегистрированное в департаменте юстиции
за N№2505 от 24 мая 2004 года)
Перечень
местных инвестиционных проектов
для финансирования разработки и проведения
экспертиз технико-экономических обоснований,
проектной документации
N п/п
Наименование проекта
Объем финансирования
разработки и проведения
экспертиз технико-экономических обоснований (тыс. тенге)
1
2
3
Департамент  образования  области
1
Строительство школы на 260 мест в с. Ямышево Лебяжинского района