Облыстық мәслихаттың (III сайланған II сессиясы) 2003 жылғы 26 желтоқсандағы "2004 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 168/2 шешімімне өзгерістер енгізу туралы"
Павлодар облыстық мәслихатының 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 70/9 шешімі. Павлодар облысының әділет департаментінде 2004 жылғы 29 желтоқсанда N 2831 тіркелді. Мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды - Павлодар облыстық Әділет департаментінің 2009 жылғы 18 наурыздағы N 4-06/1966 хатымен.
Ескерту. Мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды - Павлодар облыстық Әділет департаментінің 2009 жылғы 18 наурыздағы N 4-06/1966 хатымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi "Бюджет жүйесi туралы" Заңына сәйкес облыстық Мәслихат ШЕШIМ ЕТЕДI:
1. Облыстық Мәслихаттың 2003 жылғы 26 желтоқсандағы облыстық Мәслихаттың (III сайланған II сессиясы) "2003 жылға арналған облыстық бюджет туралы" (әдiлет басқармасында 2004 жылғы 7 қаңтарда N 2194 арқылы тiркелген, "Сарыарқа самалы" газетiнiң 2004 жылғы 10 қаңтардағы 4-нөмiрiнде, "Звезда Прииртышья" газетiнiң 2004 жылғы 24 қаңтардағы 10-нөмiрiнде жарияланған), 2004 жылғы 10 ақпандағы "Облыстық Мәслихаттың 2003 жылғы 26 желтоқсандағы облыстық Мәслихаттың (III сайланған II сессиясы) "2003 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 168/2 шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" N 2/3 (2004 жылғы 13 ақпандағы МТН 2278, "Сарыарқа самалы" газетiнiң 2004 жылғы 18 наурыздағы 32-нөмiрiнде, "Звезда Прииртышья" газетiнiң 2004 жылғы 24 ақпандағы 23-нөмiрiнде жарияланған), 2004 жылғы 23 сәуiрдегi "Облыстық Мәслихаттың 2003 жылғы 26 желтоқсандағы облыстық Мәслихаттың (III сайланған II сессиясы) "2003 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 168/2 шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" N 19/4 (2004 жылғы 4 мамырдағы МТН 2420, "Сарыарқа самалы" газетiнiң 2004 жылғы 29 мамырдағы 61-нөмiрiнде, "Звезда Прииртышья" газетiнiң 2004 жылғы 29 мамырдағы 60-нөмiрiнде жарияланған), 2004 жылғы 30 маусымдағы "Облыстық Мәслихаттың 2003 жылғы 26 желтоқсандағы облыстық Мәслихаттың (III сайланған II сессиясы) "2003 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 168/2 шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" N 44/6 (2004 жылғы 30 маусымдағы МТН 2630, "Сарыарқа самалы" газетiнiң 2004 жылғы 7 қыркүйектегi 105-нөмiрiнде, "Звезда Прииртышья" газетiнiң 2004 жылғы 3 шiлдедегi 77-нөмiрiнде жарияланған), 2004 жылғы 24 қыркүйектегi "Облыстық Мәслихаттың 2003 жылғы 26 желтоқсандағы облыстық Мәслихаттың (III сайланған II сессиясы) "2003 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 168/2 шешiмiне өзгерiстер енгiзу туралы" N 52/7 (2004 жылғы 28 қыркүйектегi МТН 2736, "Сарыарқа самалы" газетiнiң 2004 жылғы 9 қазандағы 119-нөмiрiнде, "Звезда Прииртышья" газетiнiң 2004 жылғы 9 қазандағы 122-нөмiрiнде жарияланған), 2004 жылғы 21 қазандағы "Облыстық Мәслихаттың 2003 жылғы 26 желтоқсандағы облыстық Мәслихаттың (III сайланған II сессиясы) "2003 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 168/2 шешiмiне өзгерiстер енгiзу туралы" N 65/8 (2004 жылғы 22 қазандағы МТН 2745, "Сарыарқа самалы" газетiнiң 2004 жылғы 16 қарашадағы 134-нөмiрiнде жарияланған) N 168/2 шешiмiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген шешiмнiң 1-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение областного маслихата (II сессия,III созыв) от 26.12.2003 года N 168/2 "Об областном бюджете на 2004 год"
Решение Павлодарского областного Маслихата от 24 декабря 2004 года N 70/9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 29 декабря 2004 года за N 2831. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Департамента юстиции Павлодарской области от 18 марта 2009 года N 4-06/1966).
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Департамента юстиции Павлодарской области от 18 марта 2009 года N 4-06/1966).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата (II сессия, III созыв) от 26.12.2003 года N 168/2 "Об областном бюджете на 2004 год" (зарегистрировано в департаменте юстиции за N 2194 от 7 января 2004 года, опубликованное в газете "Сарыарка самалы" от 10 января 2004 года N 4, в газете "Звезда Прииртышья" от 24 января 2004 года N 10), с внесенными изменениями решением от 10 февраля 2004 года N 2/3 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (II сессия, III созыв) от 26.12.2003 года N 168/2 "Об областном бюджете на 2004 год" (НГР 2278 от 13 февраля 2004 года, опубликованное в газете "Сарыарка самалы" от 18 марта 2004 года N 32, в газете "Звезда Прииртышья" от 24 февраля 2004 года N 23), решением от 23 апреля 2004 года N 19/4 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (II сессия, III созыв) от 26.12.2003 года N 168/2 "Об областном бюджете на 2004 год" (НГР 2420 от 4 мая 2004 года, опубликованное в газете "Сарыарка самалы" от 29 мая 2004 года N 61, в газете "Звезда Прииртышья" от 29 мая 2004 года N 60), решением от 30 июня 2004 года N 44/6 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (II сессия, III созыв) от 26.12.2003 года N 168/2 "Об областном бюджете на 2004 год" (НГР 2630 от 30 июня 2004 года, опубликованное в газете "Сарыарка самалы" от 7 сентября 2004 года N 105, в газете "Звезда Прииртышья" от 3 июля 2004 года N 77), решением от 24 сентября 2004 года N 52/7 "О внесении изменений в решение областного маслихата (II сессия, III созыв) от 26.12.2003 года N 168/2 "Об областном бюджете на 2004 год" (НГР 2736 от 28 сентября 2004 года, опубликованное в газете "Сарыарка самалы" от 9 октября 2004 года N 119, в газете "Звезда Прииртышья" от 19 октября 2004 года N 122) решением от 21 октября 2004 года N 65/8 "О внесении изменений в решение областного маслихата (II сессия, III созыв) от 26.12.2003 года N 168/2 "Об областном бюджете на 2004 год" (НГР 2745 от 22 октября 2004 года, опубликованное в газете "Сарыарка самалы" от 16 ноября 2004 года N 134) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:

"1. 2004 жылға арналған облыстық бюджет 1 қосымшаға сәйкес мына көлемдер бойынша бекiтiлсiн:
1) түсiмдер - 14886857 мың теңге, оның iшiнде:
кiрiстер - 10859634 мың теңге,
алынған ресми трансферттер - 3235328 мың теңге;
кредиттердi қайтару - 791895 мың теңге;
2) шығыстар - 15920742 мың теңге, оның iшiнде:
шығындар -  15341942 мың теңге,
кредиттер - 578800 мың теңге;
3) бюджеттiң тапшылығы (профицитi) - 1033885 мың теңге, бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) - 1033885 мың теңге.";
көрсетiлген шешiмнiң 1-қосымшасы осы шешiмнiң қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешiм мемлекеттiк тiркеуден өткен сәттен бастап күшiне енедi.
Сессия төрағасы                           А. Гуськов
Облыстық Мәслихаттың хатшысы              Р. Гафуров
Павлодар облыстық мәслихаттың
(III сайланған IX кезектi сессиясы)
2004 жылғы 24 желтоқсандағы
"Облыстық мәслихаттың 2003 жылғы
26 желтоқсандағы "2004 жылға
арналған облыстық бюджет туралы"
(III сайланған II сессиясы)
N 168/2 шешiмiне өзгерiстер
енгiзу туралы" N 70/9 шешiмiне
қосымша
Павлодар облыстық мәслихаттың
2003 жылғы 26 желтоқсандағы
"2004 жылға арналған облыстық
бюджет туралы" (III сайланған
II сессиясы) N 168/2 шешiмiне
1-қосымша
2004 жылға арналған облыстық бюджет
(өзгерiстермен)
Санаты
Сомасы
(мың
т еңге)
Класс                  Атауы
Қосымша класс
Ерекшелiгi
1 2 3 4 5 6
ТҮСIМДЕР

"1. Утвердить областной бюджет на 2004 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) поступления - 14886857 тысяч тенге, в том числе по:
доходам - 10859634 тысячи тенге,
полученным официальным трансфертам - 3235328 тысяч тенге,
возврату кредитов - 791895 тысяч тенге;
2) расходы - 15920742 тысячи тенге, в том числе по:
затратам - 15341942 тысячи тенге,
кредитам - 578800 тысяч тенге;
3) дефицит (профицит) бюджета - 1033885 тысяч тенге,
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1033885 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня государственной регистрации.
Председатель сессии А.Гуськов
Секретарь областного Маслихата Р.Гафуров
Приложение
к решению Павлодарского
областного маслихата
(IX очередная сессия, III созыв)
от 24 декабря 2004 года
N 70/9 "О внесении изменений
в решение областного
маслихата (II сессия, III созыв)
т 26 декабря 2003 года N 168/2
"Об областном бюджете
на 2004 год"
Приложение 1
к решению Павлодарского
областного маслихата от 26
декабря 2003 года N 168/2
"Об областном бюджете
на 2004 год"
Областной бюджет на 2004 год
(с изменениями)
Категория
Сумма
(тыс. тенге)
Класс Наименование
Подкласс
Специфика
1
2
3
4
5
6
ПОСТУПЛЕНИЯ