Павлодар облысы Ақсу қаласы Пограничный селолық округінің әкімшілік-аумақтық құрылысындағы өзгерістер туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 91/9 шешімі. Павлодар облысының әділет департаментінде 2005 жылғы 11 қаңтарда N 2861 тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы"  Заңының  6 бабы 1 тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы"  Заңы  11 бабының 3) тармақшасына, Павлодар облысы Ақсу қаласы мәслихаты мен әкiмдiгiнiң 2004 жылғы 27 қазандағы (III сайланған ХI сессиясы) "Пограничник селолық округiнiң N 1 бөлiмшесiн тарату және оның аумағын Павлодар облысы Ақсу қаласының Пограничник селолық округi Пограничник селосының құрамына қосу туралы" N 66/9 бiрлескен шешiмiне, облыс әкiмдiгiнiң, облыс әкiмдiгiнiң 2004 жылғы 17 қарашадағы "Павлодар облысының Ақсу қаласы Пограничный селолық округiнiң әкiмшiлiк-аумақтық құрылысындағы өзгерiстер туралы" N 273/9 қаулысына сәйкес облыстық Мәслихат пен облыс әкiмдiгi ШЕШIМ ЕТЕДI:
1. Павлодар облысы Ақсу қаласы Пограничный селолық округiнiң әкiмшiлiк-аумақтық құрылысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
- Пограничный селолық округiнiң N 1 бөлiмшесi елдi мекен мәртебесiнен айырылуына байланысты таратылсын және кейiннен есептiк деректерден шығарылсын;
- аталған бөлiмшенiң аумағы Ақсу қаласы Пограничный селолық округi Пограничник ауылының құрамына енгiзiлсiн.
2. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау облыстық Мәслихаттың азаматтардың құқығы мен заңды мүдделерiн қорғау және ақпараттық саясат жөнiндегi тұрақты комиссиясына жүктелсiн.
Сессия төрағасы А. Гуськов
Облыс әкiмi Қ. Нұрпейiсов
Облыстық мәслихаттың хатшысы Р. Гафуров

Об изменениях в административно-территориальном устройстве Пограничного сельского округа города Аксу Павлодарской области.
Решение Маслихата Павлодарской области от 24 декабря 2004 года N 91/9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 11 января 2005 года за N 2861.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республики Казахстан" и подпунктом 3) статьи 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании совместного решения маслихата и акимата города Аксу Павлодарской области от 27 октября 2004 года N 66/9 "Об упразднении отделения N 1 Пограничного сельского округа и включении его территории в состав села Пограничного сельского округа города Аксу Павлодарской области", постановлением акимата области N 273/9 от 17 ноября 2004 года, "Об изменениях в административно-территориальном устройстве Пограничного сельского округа города Аксу Павлодарской области" областной Маслихат и акимат области РЕШИЛИ:
1.Внести в административно - территориальное устройство Пограничного сельского округа города Аксу Павлодарской области следующие изменения:
упразднить отделение N 1 Пограничного сельского округа в связи с утратой им статуса населенного пункта с последующим исключением из учетных данных;
включить территорию указанного отделения в состав села Пограничник Пограничного сельского округа города Аксу.
2.Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию областного Маслихата по вопросам обеспечения прав, законных интересов граждан и информационной политики.
Председатель сессии А. Гуськов
Аким области К. Нурпеисов
Секретарь областного Маслихата Р. Гафуров