2003 жылғы 21 мамырдағы N 159/3 "Әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы", Павлодар облыстық әділет басқармасында 2003 жылдың 16 маусымында N 1879 болып тіркелген аудан әкімдігінің қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысының Ертіс ауданы әкімиятының 2004 жылғы 24 наурыздағы N 63/3 қаулысы. Павлодар облысының әділет департаментінде 2004 жылғы 7 мамырда N 2445 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 2009 жылғы 20 наурыздағы N 95/3 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 2009 жылғы 20 наурыздағы N 95/3 қаулысымен.
Азаматтардың жұмысқа орналасу құқықтық жағдайын жетiлдiру үшiн және Қазақстан Республикасының "Тұрғындарды жұмыспен қамту" Заңының орындалуын iске асыру мақсатында, аудан әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Аудан әкiмдiгiнiң "Әлеуметтiк жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы"»2003 жылғы 21 мамырдағы N 159/3 қаулысының Павлодар облыстық әдiлет басқармасында 2003 жылдың 16 маусымында N 1879 болып тiркелген, ("Ертiс нұры", 2003, N 58)
1 қосымшасы "2004 жылғы мақсатты топқа енгiзiлетiн тұлғалар үшiн әлеуметтiк жұмыс орындарын қаржыландыру және ұйымдастыру жоспары" берген жаңа редакцияда бекiтiлсiн;
Қаулымен бекiтiлген "Әлеуметтiк жұмыс орындарын қаржыландыру және ұйымдастыру ережесiнiң" 10 тармағына "Бағдарлама бойынша" » деген сөзден кейiн "030" санын "010" санымен, ал "бағдарламаша" деген сөзден кейiн "033" санын "103" санымен ауыстырылсын;
11 тармақта "мөлшер" деген сөзден кейiн "50 ден 100 %" деген сөзбен толтырылсын;
12 тармақта "жұмыссыздар орны" сөзiнен кейiн, "12 айға дейiнгi мерзiм" сөзi қосылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары А.Н. Воронинге жүктелсiн.
Аудан әкiмi А. Адамов
Аудан әкiмдiгiнiң 2003 жылғы
21 мамырдағы N 159/3
"Әлеуметтiк жұмыс орындарын
ұйымдастыру туралы" қосымша
Аудан әкiмдiгiнiң 2004 жылғы
24 наурыздағы N 63/3
2003 жылғы 21 мамырдағы N 159/3
"Әлеуметтiк жұмыс орындарын
ұйымдастыру туралы"
Павлодар облыстық әдiлет
басқармасында 2003 жылдың
16 маусымында N 1879 болып
тiркелген аудан әкiмдiгiнiң
қаулысына қосымша және
өзгерiстер енгiзу туралы"
Ауылдық округтерi бойынша
аудан бюджетiнен бөлiнген қаражаттар сомасы
мен әлеуметтiк жұмыс орындарына жiберiлетiн
жұмыссыздардың саны
Рет
саны
Ауыл округтерiнiң атаулары Әлеуметтiк
жұмыс
орындарын
құру саны
Жалпы
қаржыландыру
мөлшерi
(мың теңге)
1
2
3
4
1
Абай
-
-
2
Ағашорын
4

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата района от 21 мая 2003 года N 159/3 "Об организации социальных рабочих мест", зарегистрировано в управлении юстиции Павлодарской области 16 июня 2003 года N 1879
Постановление Акимата Иртышского района Павлодарской области от 24 марта 2004 года N 63/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 7 мая 2004 года за N 2445. Утратило силу - постановлением акимата Иртышского района Павлодарской области от 20 марта 2009 года N 95/3
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Иртышского района Павлодарской области от 20 марта 2009 года N 95/3.
В целях совершенствования правовых условий для эффективного решения вопросов трудоустройства граждан, исполнения Закона Республики Казахстан "О занятости населения", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановлении акимата района от 21 мая 2003 года N 159/3
"Об организации социальных рабочих мест", зарегистрировано в
управлении юстиции Павлодарской области 16 июня 2003 года N 1879,  ("Иртыш", 2003, N 58).
приложение 1 "План по организации социальных рабочих мест, для лиц входящих в целевые группы на 2004 год" изложить в новой редакции согласно приложения;
в пункте 10 "Правил организации и финансирования социальных рабочих мест", утвержденных указанным постановлением, после слов " по программе" цифры "030" заменить на "010", после слов "подпрограмме" цифры "033" заменить на цифры "103";
в пункте 11 после слов "в размере" дополнить словами "от 50 до 100%";
в пункте 12 после слов "места безработных" дополнить словами "на срок от 6 до 12 месяцев".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Воронина А.Н.
Аким района                                А. Адамов
Приложение
к постановлению акимата
от 21 мая 2003 года N 159/3
"Об организации социальных
рабочих мест"
Приложение
к постановлению акимата района
от 24 марта 2004 года N 63/3
"О внесении изменений и
дополнений в постановление
акимата района от 21 мая 2003 года
N 159/3 " Об организации социальных
рабочих мест", зарегистрировано
в управлении юстиции Павлодарской
области 16 июня 2003 года N 1879.
Количество безработных,
направляемых на социальные рабочие места
и суммы затрат, выделяемых из средств районного
бюджета в разрезе сельских округов
N
п/п
Наименование сельского
округа
Количество создаваемых социальных рабочих мест
Общая сумма финансирования
(тыс.тенге)
1
2
3
4
1
Абайский
-
-
2
Агашорынский
4