Алматы қаласы Әкiмшiлiгiнiң 2004 жылғы 15 қыркүйектегi N 4/530 "Миссионерлiк қызметпен шұғылданатын шет елдiк азаматтардың есебiн тiркеу туралы" (мемлекеттiк тiркеу күнi 2003 жылғы 29 қыркүйек N 553) қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Алматы қаласы Әкімшілігінің 2004 жылғы 28 маусымдағы N 3/513 қаулысы. Алматы қалалық Әділет Департаментінде 2004 жылғы 6 шілдеде N 608 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 9 маусымдағы № 2/345 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 9 маусымдағы № 2/345 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы 1998 жылғы 24 наурыздағы N 213-I "Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Заңының 3 бабы 3 тармағы 2 тармақшасының талаптарын сәйкестендiрудi келтiру мақсатында, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148-II "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Заңын басшылыққа алып, Алматы қаласының Әкiмшiлiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
Алматы қаласы Әкiмшiлiгiнiң 2004 жылғы 15 қыркүйектегi N 4/530 "Миссионерлiк қызметпен шұғылданатын шет елдiк азаматтардың есебiн тiркеу туралы" (мемлекеттiк тiркеу күнi 2003 жылғы 29 қыркүйек N 553, 2003 жылы 15 қазанда N 161 "Вечерний Алматы", 2003 жылғы 14 қазанда N 115 "Алматы ақшамы" газеттерiнде жарияланған) қаулысына келесi өзгерiстер енгiзiлсiн:
Әкiмшiлiк қаулысындағы 1 қосымшаның және аталған қаулының 1 қосымшасындағы барлық мәтiн бойынша "Ереже" сөзi "Тәртiп" сөзiмен алмастырылсын.
Алматы қаласының Әкiмi
Әкiмшiлiк хатшысы

О внесении изменения в постановление акимата города Алматы от 15 сентября 2003 года N 4/530 "Об учетной регистрации иностранных граждан, осуществляющих миссионерскую деятельность" (государственная регистрация за N 553 от 29 сентября 2003 года)
Постановление Акимата города Алматы от 28 июня 2004 года N 3/513. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 6 июля 2004 года за N 608. Утратило силу постановлением Акимата города Алматы от 9 июня 2011 года № 2/345
Сноска. Утратило силу постановлением Акимата города Алматы от 09.06.2011 № 2/345.
В целях приведения в соответствие с требованиями подпункта 2 пункта 3 статьи 3 Закона  Республики Казахстан от 24 марта 1998 года  N 213-I "О нормативных правовых актах", руководствуясь Законом  Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148-II "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление  акимата города Алматы от 15 сентября 2003 года N 4/530 "Об учетной регистрации иностранных граждан, осуществляющих миссионерскую деятельность" (государственная регистрация за N 553 от 29 сентября 2003 года, опубликовано "Вечерний Алматы" N 161 от 15.10.03, "Алматы Акшамы" N 115 от 14.10.03) следующее изменение:
в пункте 1 постановления акимата и по всему тексту приложения 1 к указанному постановлению слово "Положение" заменить словом "Правила".
Аким города Алматы                     В. Храпунов
Секретарь акимата                       К. Тажиева