Алматы қаласы Әкiмшiлiгiнiң 2001 жылғы 14 тамыздағы N 1/129 "Тұрғын үйдi ұстау жөнiндегi жұмсалған шығынның мөлшерiн белгiлеу туралы" қаулысына (нормалық құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу реестрiнде 2001 жылы 29 тамызда N 386 тiркелген, 2001 жылдың қыркүйегiнде "Алматы ақшамы", "Вечерний Алматы" газеттерiнде жарияланған) өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Алматы қаласы Әкімшілігінің 2004 жылғы 29 маусымдағы N 3/523 қаулысы. Алматы қалалық Әділет Департаментінде 2004 жылғы 02 тамызда N 610 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 11 желтоқсандағы N 5/803 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2009.12.11 N 5/803 қаулысымен.
Қоқысты шығару саласында сапаны арттыру мақсатында Алматы қалалық Әкiмшiлiгi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Алматы қаласы Әкiмшiлiгiнiң 2001 жылғы 14 тамыздағы N 1/129 "Тұрғын үйдi ұстау жөнiндегi жұмсалған шығынның мөлшерiн белгiлеу туралы"  қаулысына (нормалық құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу реестрiнде 2001 жылғы 29 тамыздағы N 386 тiркелген, 2001 жылы қыркүйекте "Алматы ақшамы", "Вечерний Алматы" газеттерiнде жарияланған) Алматы қаласы Әкiмшiлiгiнiң 2002 жылғы 22 қарашадағы N 5/749 қаулысымен өзгерiстер енгiзiлген (нормалық құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу реестрiнде 2002 жылғы 2 желтоқсандағы N 490 тiркелген, 2002 жылы желтоқсанда "Алматы ақшамы", "Вечерний Алматы" газеттерiнде жарияланған) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) 1 тармақтағы "11 теңге 49 тиын" сөзi "11 теңге 38 тиынмен" ауыстырылсын;
2) N 1 қосымшасындағы аталған қаулыға:
- 3 тармақшадағы 2 баған "Көрiктендiру" мына сөзбен толықтырылсын "контейнерлер мен контейнерлiк алаңдарды дәрiлеу";
- 3 тармақшадағы 3 баған "0-50" саны "0-55" санымен алмастырылсын;
- 4 тармақша алынып тасталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы Әкiмiнiң бiрiншi орынбасары Я.И.Заяцқа жүктелсiн.
Алматы қаласының Әкiмi
Әкiмшiлiк хатшысы

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Алматы N 1/129 от 14 августа 2001 года "Об установлении размера платы на расходы по содержанию жилища" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 386 от 29 августа 2001 года, опубликовано в сентябре 2001 года в газетах "Вечерний Алматы", "Алматы Акшамы")
Постановление Акимата города Алматы от 29 июня 2004 года N 3/523. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 2 августа 2004 года за N 610. Утратило силу постановлением Акимата города Алматы от 11 декабря 2009 года № 5/803
Сноска. Утратило силу постановлением Акимата города Алматы от 11.12.2009 № 5/803.
В целях повышения качества в области мусороудаления, акимат города Алматы  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  акимата города Алматы от 14 августа 2001 года N 1/129 "Об установлении размера платы на расходы по содержанию жилища", (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 386 от 29 августа 2001 года, опубликовано в сентябре 2001 года в газетах "Вечерний Алматы", "Алматы Акшамы") с изменениями, внесенными постановлением акимата города Алматы N 5/749 от 22 ноября 2002 года (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 490 от 02 декабря 2002 года, опубликовано в декабре 2002 года в газетах "Вечерний Алматы", "Алматы Акшамы") следующие изменения:
в пункте 1 слова "11 тенге 49 тиын" заменить словами "11 тенге 38 тиын";
в приложении N 1 к указанному постановлению:
в подпункте 3 графу 2 "Благоустройство" дополнить словами "дезобработка контейнеров и контейнерных площадок";
в подпункте 3 в графе 3 цифру "0-50" заменить цифрой "0-55";
подпункт 4 исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Первого заместителя Акима города Алматы Заяц Я.И.
Аким города Алматы                      В. Храпунов
Секретарь Акимата                       К. Тажиева