ІІІ-ші сайланған Алматы қалалық Мәслихатының ІV-ші сессиясының 24.12.2003ж. "2004 жылға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" N 13 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
III-сайланған Алматы қалалық Мәслихатының VIII сессиясының 2004 жылғы 29 шілдедегі N 66 шешімі. Алматы қалалық Әділет Департаментінде 2004 жылғы 04 тамызда N 611 тіркелді Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы қаласы Мәслихатының 2005 жылғы 26 тамыздағы N 902 хаты
Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы қаласы Мәслихатының 2005 жылғы 26 тамыздағы N 902 хаты
______________________________
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы"  Заңының  7 бабына сәйкес, ІІІ-ші сайланған Алматы қалалық Мәслихаты  ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ :
ІІІ-ші сайланған Алматы қалалық Мәслихатының ІV-ші сессиясының 24.12.2003 жылғы "2004 жылға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы"  шешіміне  төмендегі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
"Алматы қаласының 2004 жылға арналған бюджеті N 1 қосымшаға сәйкес келесі мөлшерлерде бекітілсін:
түсімдер:
кірістер - 66203206 мың теңге;
республикалық бюджеттен алынған ресми трансферттер - 9288810 мың теңге;
несиелерді қайтару - 876658 мың теңге;
шығыстар:
шығындар - 80482445 мың теңге;
несиелендіру - 2856400 мың теңге;
3) бюджет тапшылығы (профицит) - 6970171 мың теңге;
4) тапшылықты қаржыландыру - 6970171 мың теңге;
түсімдер - 3356100 мың теңге, оның ішінде Алматы қаласын сумен жабдықтау және одан суды бұру жүйесін қайта жаңартуға республикалық бюджеттен несие - 1106400 мың теңге, тұрғын үй саясатын іске асыру шеңберінде тұрғын үй құрылысына - 1650000 мың теңге;
жергілікті атқарушы органдарының борышын өтеу - 1450371 мың теңге;
қаржылық жыл басына бюджет қаражаттарының бос қалдықтары - 5064442 мың теңге.".
5 тармақтың "31554434" саны "32061122" санына өзгертілсін.
6 тармақтың "1046765" саны "1081220" санына өзгертілсін.
7 тармақтың "1217060" саны "1333318" санына өзгертілсін.
8 тармақтың "2890887" саны "2907887" санына өзгертілсін.
9 тармақтың "9586407" саны "9647608" санына өзгертілсін.
10 тармақтың "8385005" саны "8837698" санына өзгертілсін.
11 тармақтың "2842369" саны "2844987" санына өзгертілсін.
12 тармақтың "2437556" саны "5086343" санына өзгертілсін.
13 тармақтың "2322076" саны "2569516" санына өзгертілсін.
14 тармақтың "413135" саны "495040" санына өзгертілсін.
16 тармақтың "6411726" саны "8796726" санына өзгертілсін.
17 тармақтың "4066778" саны 4522653" санына өзгертілсін, "424356" саны "279016" санына өзгертілсін.

О внесении изменений и дополнений в решение N 13 IV-й сессии Маслихата города Алматы III-го созыва от 24.12.2003 года "О бюджете города Алматы на 2004 год"
Решение VIII сессии Алматинского городского Маслихата III-го созыва от 29 июля 2004 года N 66. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 4 августа 2004 года за N 611. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Маслихата города Алматы от 26 августа 2005 года N 902
В соответствии со статьей 7  Закона  Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Маслихат города Алматы III созыва РЕШИЛ:
Внести в  решение  IV-й сессии Маслихата города Алматы III-го созыва от 24.12.2003 года "О бюджете города Алматы на 2004 год" следующие изменения и дополнения:
Пункт 1 изложить в следующей редакции:
"Утвердить бюджет города Алматы на 2004 год согласно приложения 1 в следующих объемах:
1) поступления:
доходы - 66203206 тыс.тенге;
полученные официальные трансферты из республиканского бюджета - 9288810 тыс.тенге;
возврат кредитов - 876658 тыс. тенге.
2) расходы:
затраты - 80482445 тыс.тенге;
кредиты - 2856400 тыс. тенге;
3) дефицит (профицит) бюджета - 6970171 тыс.тенге;
4) финансирование дефицита - 6970171 тыс. тенге;
поступление - 3356100 тыс.тенге, в том числе кредиты из республиканского бюджета на реконструкцию системы водоснабжения и водоотведения г.Алматы - 1106400 тыс.тенге, на строительство жилья в рамках реализации жилищной политики - 1650000 тыс. тенге;
погашение долга местных исполнительных органов - 1450371 тыс.тенге;
свободные остатки бюджетных средств на начало финансового года - 5064442 тыс.тенге.
2. В пункте 5 цифру "31554434" заменить цифрой "32061122".
3. В пункте 6 цифру "1046765" заменить цифрой "1081220".
4. В пункте 7 цифру "1217060" заменить цифрой "1333318".
5. В пункте 8 цифру "2890887" заменить цифрой "2907887".
6. В пункте 9 цифру "9586407" заменить цифрой "9647608".
7. В пункте 10 цифру "8385005" заменить цифрой "8837698".
8. В пункте 11 цифру "2842369" заменить цифрой "2844987".
9. В пункте 12 цифру "2437556" заменить цифрой "5086343".
10. В пункте 13 цифру "2322076" заменить цифрой "2569516".

17274
23
Ойын бизнесі
186000
24
Лотереяларды ұйымдастыру және өткізу
101900
37
Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген, этил спиртінің мөлшерлік үлесі 12-ке дейін әлсіз алкогольді ішімдіктер
14800
96
Заңи және жеке тұлғалармен бөлшек саудада сатылатын, сондай-ақ өзінің өндірістік мұқтаждарына пайдаланатын  бензин (авиациялық бензинді қоспағанда)
172150
97
Заңи және жеке тұлғалармен  бөлшек саудада сатылатын, сондай-ақ өз өндірістік мұқтаждарына пайдаланылатын дизель отыны
36200
3
Табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшiн түсетiн түсiмдер
1537948
3
Жер бетіне жақын көздердегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлем
3370
14
Жергілікті маңызы бар ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды пайдаланғаны үшін төлем
7900
15
Жер телімдерін пайдаланғаны үшін төлем
996078
16
қоршаған ортаны ластағаны үшін төленетін төлем
530600
4
Кәсiпкерлiк және кәсiби қызметтi жүргiзгенi үшiн алынатын алымдар
1026420
1
Жеке кәсіпкерлерді мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
38260
2
Жекелеген қызмет түрлерiмен айналысу құқығы үшiн лицензиялық алым
104360
3
Заңды тұлғаларды мемлекеттiк тiркегенi үшiн алынатын алым
82900
4
Аукциондық сатудан алынатын алым
50800
14
Механикалық көлік құралдарын және тіркемелерді мемлекеттік тіркегені үшін алым
23000
18
Жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
75900
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының белдеуінде бөлінген сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін төлем ақы
651200
7
Басқа да салықтар
700
1
Басқа да салықтар
700
10
Жергілікті бюджетке түсетін басқа да салықтық түсімдер
700
8
1
Мемлекеттік баж
916100
2
Сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше өндірістегі істер бойынша арыздардан (шағымдардан), жүгіну шағымдарынан, атқару парағының көшірмесін беру туралы мәселе бойынша сот анықтамасына жеке шағымдардан, сот бұйрығын шығару туралы арыздардан, сондай-ақ соттың шешімдері бойынша атқару парақтарын, құжаттардың көшірмелерін (төлнұсқаларын) бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
293380
3
Нотариаттық іс-қимылдар жасағаны үшін, сондай-ақ нотариат куәландырған құжаттар көшірмелерін (дубликаттарын) бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
4150
4
Азаматтық хал-ахуалын тіркегені, азаматтарға азаматтық хал-ахуалын  тіркеу туралы қайталама куәліктерін бергені, сондай-ақ туу, некеге отыру, некені бұзу, өлім туралы актілерінің жазбасын толықтыру, түзету мен қалпына келтіруге байланысты қайтадан куәлік бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
14120
5
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін алынатын мемлекеттік баж

17274
23
Игорный бизнес
186000
24
Организация и проведение лотерей
101900
37
Прочие слабоалкогольные напитки с объемом долей этилового спирта до 12%, произведенные на территории РК
14800
96
Бензин (за исключением авиационного), реализуемый юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемый на собственные производственные нужды
172150
97
Дизельное топливо, реализуемое юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемое на собственные производственные нужды
36200
3
Поступления за использование природных и других ресурсов
1537948
3
Плата за пользование водными ресурсами поверхностных источников
3370
14
Плата за использование особо охраняемых природных территорий местного значения
7900
15
Плата за пользование земельными участками
996078
16
Плата за загрязнение окружающей среды
530600
4
Сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности
1026420
1
Сбор за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей
38260
2
Лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности
104360
3
Сбор за государственную регистрацию юридических лиц
82900
4
Сбор с аукционов
50800
14
Сбор за государственную регистрацию механических транспортных средств и прицепов
23000
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
75900
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
651200
7
Прочие налоги
700
1
Прочие налоги
700
10
Прочие налоговые поступления в местный бюджет
700
8
1
Госпошлина
916100
2
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, с заявлений (жалоб) по делам особого производства, с апелляционных жалоб, с частных жалоб на определение суда по вопросу о выдаче дубликата исполнительного листа, с заявлений о внесении судебного приказа, а также за выдачу судом исполнительных листов по решениям иностранных судов и арбитражей, копий (дубликатов) документов
293380
3
Государственная пошлина, взимаемая за совершение нотариальных действий, а также за выдачу копий (дубликатов) нотариально удостоверенных документов
4150
4
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию акта гражданского состояния, выдачу гражданам повторных свидетельств о регистрации акта гражданского состояния, а также свидетельств в связи с изменением, дополнением, исправлением и восстановлением записи актов о рождении, браке, расторжении брака, смерти
14120
5
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы

4220
6
Шетелдіктердің паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
45210
7
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін алынатын мемлекеттік баж
740
8
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
17120
9
Аңшылық құқығына рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
270
10
Азаматтық қаруды ( аңшылық суық қаруды, пневматикалық және аэрозольды газды құрылғыларды қоспағанда) тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
2170
11
Қазақстан Республикасының азаматтарының паспорттары мен және куәліктерін бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
195520
12
қаруды және оның оқтарды сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
3770
14
Жүргізуші куәліктерін бергені алынатын мемлекеттік баж
35830
15
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркеу туралы куәліктер бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
93230
16
Мемлекеттік тіркеу нөмір белгілерін бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
206370
2
Салыққа жатпайтын түсiмдер
772060
1
Кәсiпкерлiк қызмет пен меншiктен түсетiн кiрiстер
389870
1
Ведомстволық кәсiпорындардың тауарлар мен қызметтердi пайдамен сатудан түсетін iс жүзiндегi пайдасы
23800
2
Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындар пайдасының үлесі
23800
2
Заңды тұлғалардан және қаржы мекемелерiнен түсетiн салыққа жатпайтын түсiмдер
341515
15
Коммуналдық меншік болып табылатын акциялардың пакетіне дивидендтердің түсуі
26500
29
Коммуналдық меншік мүлкін жалға беруден түсетін түсімдер
315015
3
Кәсіпкерлік қызмет пен меншіктен түсетін басқа да кірістер
24555
3
3
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер көрсететін қызметтерді сатудан түсетін түсімдер
2455
4
Жер учаскесін жалға беру құқығын сатқаны үшін төлем
22100
2
әкiмшiлiк алымдар мен төлемдер, коммерциялық емес және iлеспе саудадан алынатын кiрiстер
18885
1
әкiмшiлiк алымдар
4980
9
Түзету жұмыстарына сотталғандардың жалақысынан ұсталатын түсімдер
280
13
Жылжымалы мүліктің кепілін тіркегені үшін ақы
4700
3
Коммерциялық емес және iлеспе саудадан алынатын  басқа да төлемдер мен кірістер
13905
4
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақшаның түсімі
13880
6
Иесіз мүлікті, белгіленген тәртіппен коммуналдық меншікке өтеусіз өткен мүлікті, қадағалаусыз жануарларды, олжаларды, сондай-ақ мұрагерлік құқығы бойынша мемлекетке өткен мүлікті сатудан алынатын түсімдер
25
3
Айыппұлдар мен санкциялардан түсетін түсімдер
302650
1
Айыппұлдар мен санкциялар бойынша түсетiн түсiмдер
302635
2
Медициналық айықтырғыштарда орналастырылған адамдардан түсетiн төлемдер

4220
6
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу визы к паспортам иностранцев или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан
45210
7
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении в гражданстве Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
740
8
Государственная пошлина за регистрацию места жительства
17120
9
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу разрешений на право охоты
270
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию гражданского оружия (за исключением холодного охотничьего, пневматического и газовых аэрозольных устройств)
2170
11
Государственная пошлина за выдачу паспортов и удостоверений граждан РК
195520
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
3770
14
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу водительских удостоверений
35830
15
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу свидетельств о государственной регистрации транспортных средств
93230
16
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу государственных регистрационных номерных знаков
206370
2
Неналоговые поступления
772060
1
Доходы от предпринимательской деятельности и собственности
389870
1
Фактическая прибыль ведомственных предприятий от реализации товаров и услуг с прибылью
23800
2
Доля прибыли коммунальных государственных предприятий
23800
2
Неналоговые поступления от юридических лиц и финансовых учреждений
341515
15
Поступления дивидендов на пакеты акций, являющихся коммунальной собственностью
26500
29
Поступления от аренды имущества коммунальной собственности
315015
3
Прочие доходы от предпринимательской деятельности и собственности
24555
3
Поступления от реализации услуг, предоставляемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
2455
4
Плата за продажу права аренды земельных участков
22100
2
Административные сборы и платежи, доходы от некоммерческих и сопутствующих продаж
18885
1
Административные сборы
4980
9
Поступления удержаний из заработной платы осужденных к исправительным работам
280
13
Плата за регистрацию залога движимого имущества
4700
3
Прочие платежи и доходы от некоммерческих и сопутствующих продаж
13905
4
Поступления денег от проведения госзакупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
13880
6
Поступления от реализации бесхозяйного имущества, имущества, безвозмездно перешедшего в установленном порядке в коммунальную собственность, безнадзорных животных, находок, а также имущества, перешедшего по праву наследования к государству
25
3
Поступления по штрафам и санкциям
302650
1
Поступления по штрафам и санкциям
302650
2
Поступления платы от лиц, помещенных в медицинские вытрезвители