ІІІ-ші сайланған Алматы қалалық Мәслихатының ІV-ші сессиясының 24.12.2003ж. "2004 жылға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" N 13 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
III-сайланған Алматы қалалық Мәслихатының Х сессиясының 2004 жылғы 20 қазандағы N 88 шешімі. Алматы қалалық Әділет Департаментінде 2004 жылғы 29 қазанда N 623 тіркелді Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы қаласы Мәслихатының 2005 жылғы 26 тамыздағы N 902 хаты
Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы қаласы Мәслихатының 2005 жылғы 26 тамыздағы N 902 хаты
______________________________
Алматы қалалық әділет басқармасында 30.12.2003ж. N 573 тіркелген, 08.01.2004ж. "Вечерний Алматы", 10.01.2004ж. "Алматы Ақшамы" газеттерінде жарияланған, ІІІ-ші сайланған Алматы қалалық Мәслихатының V сессиясының 26.03.2004 жылғы №38 шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілді, 06.04.2004ж. "Вечерний Алматы", 15.04.2004ж. "Алматы Ақшамы" газеттерінде жарияланған, ІІІ-ші сайланған Алматы қалалық Мәслихатының VII-ші кезектен тыс сессиясының 14.06.2004ж. шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілді, 10.07.2004ж. "Вечерний Алматы", 08.07.2004ж. "Алматы Ақшамы" газеттерінде жарияланған, ІІІ-ші сайланған Алматы қалалық Мәслихатының VIIІ-ші сессиясының 29.07.2004ж. шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілді, 17.08.2004ж. "Вечерний Алматы", 14.08.2004ж. "Алматы Ақшамы" газеттерінде жарияланған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы"  Заңының  7 бабына сәйкес, ІІІ-ші сайланған Алматы қалалық Мәслихаты  ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ :
ІІІ-ші сайланған Алматы қалалық Мәслихатының ІV-ші сессиясының 24.12.2003 жылғы "2004 жылға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы"  шешіміне  төмендегі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1. 1 тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
"Алматы қаласының 2004 жылға арналған бюджеті N 1 қосымшаға сәйкес келесі мөлшерлерде бекітілсін:
түсімдер:
кірістер - 66452706 мың теңге;
республикалық бюджеттен алынған ресми трансферттер - 9288810 мың теңге;
несиелерді қайтару - 876658 мың теңге;
шығыстар:
шығындар - 80662445 мың теңге;
несиелендіру - 2856400 мың теңге;
3) бюджет тапшылығы (профицит) - 6900671 мың теңге;
4) тапшылықты қаржыландыру - 6900671 мың теңге;
түсімдер - 3286600 мың теңге, оның ішінде Алматы қаласын сумен жабдықтау және одан суды бұру жүйесін қайта жаңартуға республикалық бюджеттен несие - 1106400 мың теңге, тұрғын үй саясатын іске асыру шеңберінде тұрғын үй құрылысына - 1650000 мың теңге;
жергілікті атқарушы органдарының борышын өтеу - 1450371 мың теңге;
қаржылық жыл басына бюджет қаражаттарының бос қалдықтары - 5064442 мың теңге.".

О внесении изменений и дополнений в решение N 13 IV-й сессии Маслихата города Алматы III-го созыва от 24.12.2003 года "О бюджете города Алматы на 2004 год"
Решение X сессии Алматинского городского Маслихата III созыва N 88 от 20 октября 2004 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 29 октября 2004 года за N 623. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Маслихата города Алматы от 26 августа 2005 года N 902
Зарегистрировано в управлении юстиции г.Алматы 30.12.2003 г. N 573, опубликовано   в газетах "Вечерний Алматы" от 08.01.2004 г., "Алматы Акшамы" от 10.01.2004 г., внесены изменения и дополнения решением N 38 V сессии Маслихата города Алматы III cозыва от 26.03.2004 года, опубликованы в газетах "Вечерний Алматы" от 06.04.2004 г., "Алматы Акшамы" от 15.04.2004 года, внесены изменения и дополнения решением внеочередной VII сессии Маслихата города Алматы III cозыва от 14.06.2004 года, опубликованы в газетах "Вечерний Алматы" от 10.07.2004 г., "Алматы Акшамы" от 08.07.2004 года, внесены изменения и дополнения решением VIII сессии Маслихата города Алматы III cозыва от 29.07.2004 года, опубликованы в газетах "Вечерний Алматы" от 17.08.2004 г., "Алматы Акшамы" от 14.08.2004 года.
В соответствии со статьей 7  Закона  Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Маслихат города Алматы Ш созыва РЕШИЛ:
Внести в  решение  IV-й сессии Маслихата города Алматы III-го созыва от 24.12.2003 года "О бюджете города Алматы на 2004 год" следующие изменения и дополнения:
1. Пункт 1 изложить в следующей редакции:
"Утвердить бюджет города Алматы на 2004 год согласно приложения 1 в следующих объемах:
1) поступления:
доходы - 66452706 тыс.тенге;
полученные официальные трансферты из республиканского бюджета - 9288810 тыс.тенге;
возврат кредитов - 876658 тыс. тенге.
2) расходы:
затраты - 80662445 тыс.тенге;
кредиты - 2856400 тыс. тенге;
3) дефицит (профицит) бюджета - 6900671 тыс.тенге;
4) финансирование дефицита - 6900671 тыс. тенге;
поступление - 3286600 тыс.тенге, в том числе кредиты из республиканского бюджета  на  реконструкцию системы водоснабжения и водоотведения г.Алматы - 1106400 тыс.тенге, на строительство жилья в рамках реализации жилищной политики - 1650000 тыс. тенге;
погашение долга местных исполнительных органов - 1450371 тыс.тенге;
свободные остатки бюджетных средств на начало финансового года - 5064442 тыс.тенге.

926078
16
қоршаған ортаны ластағаны үшін төленетін төлем
530600
4
Кәсiпкерлiк және кәсiби қызметтi жүргiзгенi үшiн алынатын алымдар
1026420
1
Жеке кәсіпкерлерді мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
38260
2
Жекелеген қызмет түрлерiмен айналысу құқығы үшiн лицензиялық алым
104360
3
Заңды тұлғаларды мемлекеттiк тiркегенi үшiн алынатын алым
82900
4
Аукциондық сатудан алынатын алым
50800
14
Механикалық көлік құралдарын және тіркемелерді мемлекеттік тіркегені үшін алым
23000
18
Жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
75900
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының белдеуінде бөлінген
сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін төлем ақы
651200
7
Басқа да салықтар
700
1
Басқа да салықтар
700
10
Жергілікті бюджетке түсетін басқа да салықтық түсімдер
700
8
1
Мемлекеттік баж
916100
2
Сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше өндірістегі істер бойынша арыздардан (шағымдардан), жүгіну шағымдарынан, атқару парағының көшірмесін беру туралы мәселе бойынша сот анықтамасына жеке шағымдардан, сот бұйрығын шығару туралы арыздардан, сондай-ақ соттық шешімдері бойынша атқару парақтарын, құжаттардың көшірмелерін (төлнұсқаларын) бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
293380
3
Нотариаттық іс-қимылдар жасағаны үшін, сондай-ақ нотариат куәландырған құжаттар көшірмелерін (дубликаттарын) бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
4150
4
Азаматтық хал-ахуалын тіркегені, азаматтарға азаматтық хал-ахуалын  тіркеу туралы қайталама куәліктерін бергені, сондай-ақ туу, некеге отыру, некені бұзу, өлім туралы актілерінің жазбасын толықтыру, түзету мен қалпына келтіруге байланысты қайтадан куәлік бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
14120
5
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін алынатын мемлекеттік баж
4020
6
Шетелдіктердің паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
45210
7
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін алынатын мемлекеттік баж
740
8
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
14620
9
Аңшылық құқығына рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
220
10
Азаматтық қаруды (аңшылық суық қаруды, пневматикалық және аэрозольды газды құрылғыларды қоспағанда) тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж

926078
16
Плата за загрязнение окружающей среды
530600
4
Сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности
1026420
1
Сбор за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей
38260
2
Лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности
104360
3
Сбор за государственную регистрацию юридических лиц
82900
4
Сбор с аукционов
50800
14
Сбор за государственную регистрацию механических транспортных средств и прицепов
23000
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
75900
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
651200
7
Прочие налоги
700
1
Прочие налоги
700
10
Прочие налоговые поступления в местный бюджет
700
8
1
Госпошлина
916100
2
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, с заявлений (жалоб) по делам особого производства, с апелляционных жалоб, с частных жалоб на определение суда по вопросу о выдаче дубликата исполнительного листа, с заявлений о внесении судебного приказа, а также за выдачу судом исполнительных листов по решениям иностранных судов и арбитражей, копий (дубликатов) документов
293380
3
Государственная пошлина, взимаемая за совершение нотариальных действий, а также за выдачу копий (дубликатов) нотариально удостоверенных документов
4150
4
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию акта гражданского состояния, выдачу гражданам повторных свидетельств о регистрации акта гражданского состояния, а также свидетельств в связи с изменением, дополнением, исправлением и восстановлением записи актов о рождении, браке, расторжении брака, смерти
14120
5
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
4020
6
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу визы к паспортам иностранцев или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан
45210
7
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении в гражданстве Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
740
8
Государственная пошлина за регистрацию места жительства
14620
9
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу разрешений на право охоты
220
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию гражданского оружия (за исключением холодного охотничьего, пневматического и газовых аэрозольных устройств)