Алматы қаласы Әкімшілігінің 2003 жылғы 9 қаңтардағы N 1/11 "Алматы қалалық Тәртіптік кеңесі туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы қаласы Әкімшілігінің 2004 жылғы 26 қарашадағы N 4/956 қаулысы. Алматы қалалық Әділет Департаментінде 2004 жылғы 10 желтоқсанда N 629 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 7 наурыздағы N 1/200 қаулысымен
Алматы қаласы Әкімшілігінің 2003 жылғы 09 қаңтардағы N 1/11  қаулысына  қараңыз.
Алматы қалалық Тәртіптік кеңесінің рөлін арттыру және оның жұмысын үйлестіруді күшейту мақсатында Алматы қаласының Әкімшілігі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Алматы қалалық тәртіптік кеңесінің дербес құрамына енгізілсін:
Абзал Асқанбайұлы  - Алматы қалалық Әділет
Асқанбаев            басқармасының бастығы
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы Әкімінің аппарат басшысы М.Т. Баяндаровқа жүктелсін.
Алматы қаласының Әкімі     В. Храпунов
Әкімшілік хатшысы          К. Тәжиева
Алматы қаласы Әкімшілігінің "Алматы
қаласы Әкімшілігінің 2003 жылғы
09 қаңтардағы N 1/11 "Алматы қалалық
Тәртіптік Кеңесі туралы" қаулысына
өзгерістер мен толықтырулар енгізу
туралы" N 4/956 2004 жылғы 26 қарашадағы
қаулысына келісу парағы
Енгізуші:
Алматы қалалық
Тәртіптік кеңесінің төрағасы     Б. Әміреқұлов
Келісілді:
Алматы қаласы Әкімі
аппараты заң бөлімі
меңгерушісінің
міндетін атқарушы                Р. Исабаева

О внесении изменений и дополнений в постановление Акимата города Алматы N 1\11 от 9 января 2003 года "О Дисциплинарном Совете города Алматы"
Постановление Акимата города Алматы от 26 ноября 2004 года N 4/956. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 10 декабря 2004 года N 629. Утратило силу постановлением Акимата города Алматы от 7 марта 2006 года N 1/200
См.  постановление Акимата города Алматы № 1\11 от 9 января 2003 года "О Дисциплинарном Совете города Алматы".
В целях повышения роли Дисциплинарного Совета города Алматы и усиления координации его работы Акимат города Алматы  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Ввести в персональный состав Дисциплинарного Совета города Алматы:
Асканбаева Абзал Асканбаевича - Начальника Департамента юстиции города Алматы.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата Акима города Алматы Баяндарова М.Т.
Аким города Алматы                         В.Храпунов
Секретарь Акимата                          К.Тажиева