2005 жылға арналған қоршаған ортаны ластау үшін төлем мөлшерлері туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2004 жылғы 1 желтоқсандағы N 11/9 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2004 жылғы 13 желтоқсанда N 1406 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің 2011 жылғы 26 қыркүйектегі N 38/16 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің 2011.09.26 N 38/16 Шешімімен
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы"  Заңның  6 бабы 2 тармағына және "Салық және бюджетке басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының  Кодексінің  462 бабына сәйкес облыстық мәслихат  ШЕШТІ:
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша 2005 жылға арналған  қоршаған ортаны ластау үшін төлем мөлшерлері:
1 қосымшаларға сәйкес "Солтүстік Қазақстан облысы бойынша 2005 жылға арналған қоршаған ортаны ластау үшін төлем мөлшерлері   туралы" бекітілсін;
2 қосымшаларға сәйкес "2005 жылға арналған қоршаған ортаны ластау үшін төлем мөлшерінін тізбесін" бекітілсін.
Облыстық мәслихаттың ХІ сессиясының төрағасы
Облыстық мәслихаттың хатшысы
Облыстық мәслихаттың ХІ сессиясының
"Солтүстік Қазақстан облысы бойынша 2005
жылға арналған қоршаған ортаны ластау
үшін төлем мөлшерлері туралы"
2004 жылғы 1 желтоқсандағы N 11/9
шешіміне N 1 қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы  бойынша 2005 жылға арналған
қоршаған ортаны ластау үшін
ТӨЛЕМ МӨЛШЕРЛЕРІ
Ластау түрлері:
1. Стационарлық көздердің атмосфераға ластағыш заттар шығарындысына
1 шартты тонна үшін                    222 теңге
2. Жылжымалы көздермен (автомобиль, жол-құрылыс, ауыл шаруашылық техникасымен, тепловоздармен, өзен кемелерімен) 1 тоннасын автожылжытқыш отын жаққанда атмосфераға ластағыш заттардың шығарындысына:
Этил қосылмаған жанармай               336 теңге
Этилді жанармай                        414  теңге
Дизель отыны                           533 теңге
Сұйытылған газ                         302 теңге
3. Су қоймалары мен жинақтауларға ластағыш заттар төгіндесіне
1 шартты тонна үшін                    10496 теңге
4. Табиғи ортада қатты тұрмыстық қалдықтар мен өндіріс қалдықтарының 1 тоннасын орналастырғанға:
Улылығы V класс                        91 теңге
Улылығы ІV класс                       183  теңге
Улылығы ІІІ класс                      365 теңге
Улылығы ІІ  класс                      1460 теңге
Улылығы І класс                        2920 теңге
5. Табиғи ортада 1 тонна улылықсыз тау-кен жыныстарын орналастырғанға:
аршыма тау-кен жыныстары               6 теңге
Облыстық мәслихаттың ХІ сессиясының
"2005 жылға арналған қоршаған ортаны ластау
үшін төлем мөлшерлері туралы"

О ставках платежей за загрязнение окружающей среды на 2005 год
Решение Северо-Казахстанского Маслихата от 1 декабря 2004 года N 11/9. Зарегистрировано Департаменом юстиции Северо-Казахстанской области 13 декабря 2004 года за N 1406. Утратило силу - решением Северо-Казахстанского областного маслихата от 26 сентября 2011 года N 38/16
Сноска. Утратило силу - решением Северо-Казахстанского областного маслихата от 26.09.2011 N 38/16
В соответствии со статьей 462  Кодекса  Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" и пунктом 2 статьи 6  Закона  "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и  областной маслихат  Р Е Ш И Л :
Установить ставки платежей за загрязнение окружающей среды на 2005 год по Северо-Казахстанской области согласно
приложению  N1 "Ставки платежей за загрязнение окружающей среды на 2005 год по Северо-Казахстанской области";
приложению N2 "Перечень ставок платежей за загрязнение окружающей среды на 2005 год".
Председатель XI сессии областного маслихата
Секретарь областного маслихата
Приложение N 1
к решению XI сессии облмаслихата
N 11/9 от 1 декабря 2004 года "О ставках
платежей за загрязнение окружающей
среды на 2005 год"
СТАВКИ ПЛАТЕЖЕЙ
за загрязнение окружающей среды на 2005 год по Северо-Казахстанской области
Вид загрязнения :
1. За выбросы в атмосферу загрязняющих веществ от стационарных источников                 от 222 тенге за 1усл. тонну.
2. За выбросы в атмосферу загрязняющих веществ передвижными источниками (автомобилями, дорожно-строительной, сельскохозяйственной техникой, тепловозами, речными судами) при сжигании 1 тонны автомоторного топлива:
бензина неэтилированного                   336 тенге
бензина этилированного                     414 тенге
дизельного топлива                         533 тенге
сжиженного газа                            302 тенге
3. За сбросы загрязняющих веществ в водоемы и накопители
10496 тенге за 1 усл.тонну
4. За размещение в природной среде 1 тонны твердых бытовых отходов, отходов производства:
V класса токсичности                         91 тенге
IV класса токсичности                        183 тенге
III класса токсичности                       365 тенге
II класса токсичности                        1460 тенге
I класса токсичности                         2920 тенге
5. За размещение в природной среде 1 тонны нетоксичных горных пород:
вскрышные породы                               6 тенге
Приложение N 2
к решению XI сессии облмаслихата