2005-2007 жылдарға арналған жалпы сипаттағы ресми трансферттер көлемi туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2004 жылғы 21 желтоқсандағы N 12/3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2004 жылғы 24 желтоқсанда N 1434 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2010 жылғы 23 шілдеде N 27/10 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2010.07.23 N 27/10 Шешімімен
Облыстық мәслихат сессиясының шешiмi 2005-2007 жылдарға арналған үш жылдық мерзiмге  жылдар бойынша  бөлiне отыра абсолюттiк түрдегi облыстық бюджетпен аудандық және Петропавл қаласы бюджеттерi арасындағы жалпы сипаттағы ресми трансферттер көлемiн айқындайды.
1. Петропавл қаласы бюджетiнен облыстық бюджетке 2005 жылға арналған бюджеттiк алу 249 785 мың теңге сомада белгiленсiн.
2. Петропавл қаласы бюджетiнен облыстық бюджетке 2006 жылға арналған бюджеттiк алу 310 430 мың теңге сомада белгiленсiн.
3. Петропавл қаласы бюджетiнен облыстық бюджетке 2007 жылға арналған бюджеттiк алу 116 821 мың теңге сомада белгiленсiн.
4. Облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берiлетiн 2005 жылға арналған бюджеттiк субвенциялар 5 967 882 мың теңге сомада белгiленсiн, соның iшiнде:
Айыртау ауданына          - 512 650 мың теңге;
Ақжар ауданына            - 382 294 мың теңге;
Аққайың ауданына          - 342 591 мың теңге;
Ғ. Мүсiрепов ауданына     - 513 175  мың теңге;
Есiл ауданына             - 487 673 мың теңге;
Жамбыл ауданына           - 505 780 мың теңге;
Қызылжар ауданына         - 422 729 мың теңге;
М. Жұмабаев ауданына      - 530 489 мың теңге;
Мамлют ауданына           - 409 983 мың теңге;
Тайынша ауданына          - 620 470 мың теңге;
Тимирязев ауданына        - 385 332 мың теңге;
Уәлиханов ауданына        - 449 378 мың теңге;
Шал ақын ауданына         - 405 338 мың теңге.
5. Облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берiлетiн 2006 жылға арналған бюджеттiк субвенциялар 6 529 171 мың теңге сомада белгiленсiн, соның iшiнде:
Айыртау ауданына          - 695 890 мың теңге;
Ақжар ауданына            - 436 142 мың теңге;
Аққайың ауданына          - 400 141 мың теңге;
Ғ. Мүсiрепов ауданына     - 498 009  мың теңге;
Есiл ауданына             - 570 694 мың теңге;
Жамбыл ауданына           - 565 040 мың теңге;
Қызылжар ауданына         - 525 138 мың теңге;
М. Жұмабаев ауданына      - 567 510 мың теңге;
Мамлют ауданына           - 389 233 мың теңге;
Тайынша ауданына          - 653 291 мың теңге;
Тимирязев ауданына        - 325 872 мың теңге;
Уәлиханов ауданына        - 448 646 мың теңге;

Об объемах официальных трансфертов общего характера на 2005-2007 годы
Решение Северо-Казахстанского Маслихата от 21 декабря 2004 года N 12/3. Зарегистрировано Департаменом юстиции Северо-Казахстанской области 24 декабря 2004 года за N 1434. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 23 июля 2010 года N 27/10
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 23.07.2010 г. N 27/10
Решение сессии областного маслихата определяет объемы официальных трансфертов общего характера между областным бюджетом и бюджетами районов и города Петропавловска в абсолютном выражении на трехлетний период 2005-2007 годов с разбивкой по годам.
1. Установить бюджетные изъятия из бюджета города Петропавловска в областной бюджет на 2005 год в сумме 249 785 тыс. тенге.
2. Установить бюджетные изъятия из бюджета города Петропавловска в областной бюджет на 2006 год в сумме 310 430 тыс. тенге.
3. Установить бюджетные изъятия из бюджета города Петропавловска в областной бюджет на 2007 год в сумме 116 821 тыс. тенге.
4. Установить бюджетные субвенции, передаваемые из областного бюджета в районные бюджеты, на 2005 год в сумме 5 967 882 тыс. тенге, в том числе:
Айыртаускому району      - 512 650 тыс.тенге;
Акжарскому району      - 382 294 тыс.тенге;
Аккайынскому району - 342 591 тыс.тенге;
району Г.Мусрепова      - 513 175 тыс.тенге;
Есильскому району - 487 673 тыс.тенге;
Жамбылскому району      - 505 780 тыс.тенге;
Кызылжарскому району - 422 729 тыс.тенге;
району М.Жумабаева - 530 489 тыс.тенге;
Мамлютскому району      - 409 983 тыс.тенге;
Тайыншинскому району - 620 470 тыс.тенге;
Тимирязевскому району - 385 332 тыс.тенге;
Уалихановскому району - 449 378 тыс.тенге;
району Шал акына - 405 338 тыс.тенге.
5. Установить бюджетные субвенции, передаваемые из областного бюджета в районные бюджеты, на 2006 год в сумме 6 529 171 тыс. тенге, в том числе:
Айыртаускому району      - 695 890 тыс.тенге;
Акжарскому району      - 436 142 тыс.тенге;
Аккайынскому району - 400 141 тыс.тенге;
району Г.Мусрепова      - 498 009 тыс.тенге;
Есильскому району - 570 694 тыс.тенге;
Жамбылскому району      - 565 040 тыс.тенге;
Кызылжарскому району - 525 138 тыс.тенге;
району М.Жумабаева - 567 510 тыс.тенге;
Мамлютскому району      - 389 233 тыс.тенге;
Тайыншинскому району - 653 291 тыс.тенге;
Тимирязевскому району - 325 872 тыс.тенге;
Уалихановскому району - 448 646 тыс.тенге;

Шал ақын ауданына         - 453 565 мың теңге.
6. Облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берiлетiн 2007 жылға арналған бюджеттiк субвенциялар 8 233 017 мың теңге сомада белгiленсiн, соның iшiнде:
Айыртау ауданына          - 755 255 мың теңге;
Ақжар ауданына            - 547 942 мың теңге;
Аққайың ауданына          - 494 195 мың теңге;
Ғ. Мүсiрепов ауданына     - 788 903  мың теңге;
Есiл ауданына             - 673 316 мың теңге;
Жамбыл ауданына           - 727 235 мың теңге;
Қызылжар ауданына         - 625 213 мың теңге;
М. Жұмабаев ауданына      - 723 016 мың теңге;
Мамлют ауданына           - 511 783 мың теңге;
Тайынша ауданына          - 868 643 мың теңге;
Тимирязев ауданына        - 413 465 мың теңге;
Уәлиханов ауданына        - 550 463 мың теңге;
Шал ақын ауданына         - 553 588 мың теңге.
7. 2005 -2007 жылдарға жалпы сипаттағы ресми трансферттер көлемiн айқындау кезiнде жергiлiктi бюджет шығыстарына  қосымша мыналар ескерiлгенi белгiленсiн:
а) 2004 жылы республикалық бюджеттен мақсатты трансферттер есебiнен қаржыландырылаған тұрақты сипаттағы шығындар 374 779 мың теңге сомада соның iшiнде:
1 қосымшаға сәйкес мемлекеттiк жалпы бiлiм беретiн мектептердiң типтiк штаттарын қамтамасыз етуге 213 811 мың теңге;
2 қосымшаға сәйкес қайта енгiзiлген бiлiм беру объектiлерiн ұстауға 103 727 мың теңге;
3 қосымшаға сәйкес қайта енгiзiлген денсаулық сақтау объектiлерiн ұстауға 13 272 мың теңге;
4 қосымшаға сәйкес учаскелiк полиция инспекторларын ақшадай жабдықталымын көтеруге және материалдық - техникалық базаларын жабдықтауға 37 408 мың теңге көтеру;
5 қосымшаға сәйкес мемлекеттiк тапсырыс негiзiнде орта кәсiптiк оқу орындарында оқитын студенттердiң стипендиялары мөлшерiн 6 561 мың теңгеге көтеру;
б) Қазақстан Республикасы Бюджеттiк кодексiмен айқындалған бюджеттiк деңгей арасында шығыстарды бөлумен сәйкес берiлетiн шығындар 91 312 мың теңге сомада, соның iшiнде:
6 қосымшаға сәйкес ардагерлердi және мүгедектердi сауықтыруға мен әлеуметтiк көмекке 7 627 мың теңге;
7 қосымшаға сәйкес протездеу және протездiк-ортопедиялық бұйымдар жөнiнде медициналық қызметтi ұсынуға 39 045 мың теңге;
8 қосымшаға сәйкес мүгедектердi сурдо дәрi-дәрмектерi  мен сурдокөмектi қамтамасыз етуге 9 409 мың теңге;
9 қосымшаға сәйкес мүгедектердi тифло дәрi-дәрмектерiмен қамтамасыз етуге 2 317 мың теңге;
10 қосымшаға сәйкес iшкi iстер органдарының жеке бөлiмшелерiн ұстауға 32 914 мың теңге;
в) 11 қосымшаға сәйкес тегiн медициналық көмектiң кепiлдiк көлемiн көрсетуге қалалық және облыстық деңгейдегi медициналық ұйымдарда самотикалық аурумен ауратындарды дәрi - дәрмектермен қамтамасыз етуге бағытталған және алғашқы медициналық - санитарлық көмек көрсететiн маманының жолдамасы бойынша диагностикалық зерттеу жүргiзудi енгiзе отырып, алғашқы медициналық - санитарлық көмек көрсететiн ұйымдардың жан басылық нормативтерiнiң 521 735 мың теңге сомада көтеруге;

району Шал акына - 453 565 тыс.тенге.
6. Установить бюджетные субвенции, передаваемые из областного бюджета в районные бюджеты, на 2007 год в сумме 8 233 017 тыс. тенге, в том числе:
Айыртаускому району      - 755 255 тыс.тенге;
Акжарскому району      - 547 942 тыс.тенге;
Аккайынскому району - 494 195 тыс.тенге;
району Г.Мусрепова      - 788 903 тыс.тенге;
Есильскому району - 673 316 тыс.тенге;
Жамбылскому району      - 727 235 тыс.тенге;
Кызылжарскому району - 625 213 тыс.тенге;
району М.Жумабаева - 723 016 тыс.тенге;
Мамлютскому району      - 511 783 тыс.тенге;
Тайыншинскому району - 868 643 тыс.тенге;
Тимирязевскому району - 413 465 тыс.тенге;
Уалихановскому району - 550 463 тыс.тенге;
району Шал акына - 553 588 тыс.тенге.
7.Установить, что при определении объемов официальных трансфертов общего характера на 2005-2007 годы дополнительно в расходах местных бюджетов учтены:
а) затраты постоянного характера, финансировавшиеся за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета в 2004 году, в сумме 374 779 тыс.тенге, в том числе:
213 811 тысяч тенге на обеспечение содержания типовых штатов государственных общеобразовательных школ согласно приложению 1;
103 727 тысяч тенге на содержание вновь вводимых объектов образования согласно приложению 2;
13 272 тысяч тенге на содержание вновь вводимых объектов здравоохранения согласно приложению 3;
37 408 тысяч тенге на увеличение денежного довольствия и материально-техническое оснащение участковых инспекторов полиции согласно приложению 4 ;
6 561 тысяч тенге на увеличение размера стипендии студентам, обучающимся в средних профессиональных учебных заведениях на основании государственного заказа, согласно приложению 5;
б) передаваемые затраты в соответствии с распределением расходов между уровнями бюджетов, определенным Бюджетным кодексом Республики Казахстан, в сумме 91 312 тысяч тенге, в том числе:
7 627 тысяч тенге на реабилитацию и социальную помощь ветеранам и инвалидам согласно приложению 6;
39 045 тысяч тенге на предоставление медицинских услуг по протезированию и обеспечение протезно-ортопедическими изделиями согласно приложению 7;
9 409 тысяч тенге на обеспечение сурдосредствами и сурдопомощью инвалидов согласно приложению 8;
2 317 тысяч тенге на обеспечение тифлосредствами инвалидов согласно приложению 9;
32 914 тысяч тенге на содержание отдельных подразделений органов внутренних дел согласно приложению 10;
в) средства на оказание гарантированного объема бесплатной медицинской помощи в сумме 521 735 тысяч тенге согласно приложению 11, направленные на обеспечение лекарственными средствами больных соматическими заболеваниями в медицинских организациях городского и областного уровней и увеличение подушевого норматива организаций, оказывающих первичную медико-санитарную помощь, включая проведение диагностических исследований по направлению специалиста первичной медико-санитарной помощи;

г) 12 қосымшаға сәйкес "Кемтар балаларды әлеуметтiк және медициналық-педагогикалық түзеу арқылы қолдау туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 11 шiлдедегi Заңын жүзеге асыру қаражаты 23 022 мың теңге сомада;
д) 13 қосымшаға сәйкес "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы  23 қаңтардағы Заңын жүзеге асыру қаражаты , соның iшiнде мәслихаттар аппараты санын көбейтуге 40 404 мың теңге сомада, мәслихат хатшыларының жалақысын көтеруге 193 мың теңге сомада, ауылдық (селолық) округi аппараттарын ұстауға 169 608 мың теңге сомада;
е) 14 қосымшаға сәйкес "Неке және отбасы туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 17 желтоқсандағы Заңын жүзеге асыруға патронат тәрбиешiлерге берiлген баланы (балаларды) күтуге ақшадай қаражат төлеу бөлiгiнде қаражат 34 260 мың теңге сомада;
8. Қазақстан Республикасында 2005-2010 жылдарға арналған бiлiм берудiң мемлекеттiк бағдарламасы және Қазақстан Республикасында  2005-2010 жылдарға арналған денсаулық сақтауды реформалау мен дамыту мемлекеттiк бағдарламасы iс-шараларын жүзеге асыру мақсатында 2005-2007 жылдары бiлiм беру және денсаулық сақтау ұйымдарының күрделi жөндеу жұмыстарын жүргiзуге және материалдық - техникалық базаларын нығайтуға бағытталған  жергiлiктi бюджет шығыстары 15 қосымшада көрсетiлген көлемнен кем болмауы қажет екенi белгiленсiн.

г) средства на реализацию Закона Республики Казахстан от 11 июля 2002 года "О социальной и медико-педагогической коррекционной поддержке детей с ограниченными возможностями" в сумме 23 022 тысяч тенге согласно приложению 12;
д) средства на реализацию Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", в том числе на увеличение численности аппаратов маслихатов в сумме 40 404 тысяч тенге, повышение заработной платы секретарей маслихатов в сумме 193 тысяч тенге, дополнительные затраты для содержания аппаратов акимов аульных (сельских) округов в сумме  169 608 тысяч тенге согласно приложению 13;
е) средства на реализацию Закона Республики Казахстан от 17 декабря 1998 года "О браке и семье" в части выплаты денежных средств на содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям, в сумме 34 260 тысяч тенге согласно приложению 14.
8. Установить, что в целях реализации мероприятий Государственной программы образования в Республике Казахстан на 2005-2010 годы и Государственной программы реформирования и развития здравоохранения Республики Казахстан на 2005-2010 годы расходы местных бюджетов, направляемые в 2005-2007 годах на капитальный ремонт и укрепление материально-технической базы организаций образования и здравоохранения, должны быть не менее объемов, указанных в приложении 15.

9. 16 қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2004 жылғы 11 маусымдағы N 1388 Жарлығымен бекiтiлген Қазақстан Республикасында 2005-2007 жылдарға арналған  тұрғын-үй құрылысын дамытудың мемлекеттiк бағдарламасын жүзеге асыру шегiнде тұрғын-үй құрылысы объектiлерiне инженерлiк-коммуникациялық жүйе құрылыстарына 2005-2007 жылдарға арналған жалпы сипаттағы ресми трансферттер көлемiн айқындау кезiнде жыл сайын жергiлiктi бюджет шығындарынан 369 871 мың теңге сомада қосымша шығындар ескерiлгенi белгiленсiн.
10. Жалпы сипаттағы ресми трансферттер көлемiн есептеу кезiнде ескерiлген шығын көлемi осы шешiмге қосымшалармен белгiленгеннен төмен емес көлемде жергiлiктi бюджетке сәйкес қарастырылуы қажет ескерiлгенi белгiленсiн.

9. Установить, что при определении объемов официальных трансфертов общего характера на 2005-2007 годы в расходах местных бюджетов дополнительно учтены затраты в сумме 369 871 тысяч тенге ежегодно на строительство инженерно-коммуникационных сетей к объектам жилищного строительства в рамках реализации Государственной программы развития жилищного строительства в Республике Казахстан на 2005-2007 годы, утвержденной Указом Президента Республики Казахстан от 11 июня 2004 года   1388, согласно приложению 16.
10.Установить, что объемы расходов, учтенные при расчете размеров официальных трансфертов общего характера, должны быть предусмотрены в соответствующих местных бюджетах в объемах не ниже установленных приложениями к настоящему решению.

11. Осы шешiм 2005 жылдың 1 қаңтарынан күшiне енедi.
Облыстық Мәслихат төрағасы
Облыстық мәслихаттың сессиясының хатшысы
"2005-2007 жылдарға арналған жалпы сипаттағы ресми
трансферттер көлемi туралы" облыстық мәслихаттың
2004 жылғы "21" желтоқсандағы N 12/3 қаулысына
1 қосымша
2003 жылғы 1 қыркүйектен мемлекеттiк жалпы бiлiм беретiн мектептердiң
типтiк штаттарын ұстауға арналған жергiлiктi бюджеттердiң қосымша шығындары
Бюджеттердiң атауы Сомасы, мың теңге
А
1

11. Настоящее решение вступает в действие с 1 января 2005 года.
Председатель областного Маслихата
Секретарь сессии областного Маслихата
Приложение 1
к решению областного маслихата
"Об официальных трансфертах
общего характера на 2005-2007 годы"
от "21" декабря 2004 года N 12/3
Дополнительные затраты местных бюджетов на обеспечение
содержания типовых штатов государственных
общеобразовательных школ с 1 сентября 2003 года
Наименование бюджетов Сумма,  тыс.тенге
А
1

6. Жамбыл
2 298
7. Қызылжар
8. М.Жұмабаев
13 013
9. Мамлютский
3 951
10. Тайынша
18 663
11. Тимирязев
12. Уәлиханов
5 954
13. Шал ақын
14. Петропавл
15. Облыстық
5 874
БАРЛЫҒЫ:
103 727
"2005-2007 жылдарға арналған жалпы сипаттағы ресми
трансферттер көлемi туралы" облыстық мәслихаттың
2004 жылғы "21" желтоқсандағы N 12/3 қаулысына
3 қосымша
Жаңадан енгізілген денсаулық сақтау объектілерін  ұстауға арналған
жергілікті бюджеттердің қосымша шығындары
Бюджеттердің атауы Сомасы, мың теңге
А
1
1. Айыртау
2. Ақжар
3. Аққайың
4. Ғ. Мүсірепов
5. Есіл
6. Жамбыл
7. Қызылжар
8. М.Жұмабаев
9. Мамлютский
10. Тайынша
11. Тимирязев
12. Уәлиханов
13. Шал ақын
14. Петропавл
15. Облыстық
13 272
БАРЛЫҒЫ:
13 272
"2005-2007 жылдарға арналған жалпы сипаттағы ресми
трансферттер көлемi туралы" облыстық мәслихаттың
2004 жылғы "21" желтоқсандағы N 12/3 қаулысына
4 қосымша
Учаскелiк полиция инспекторларын ақшадай жабдықталымын көтеруге және
материалдық-техникалық базаларын жабдықтауға жергiлiктi бюджеттердiң қосымша шығындары
Бюджеттердiң атауы Сомасы, мың теңге
А
1
1. Айыртау
2. Ақжар
3. Аққайың
4. Ғ. Мүсiрепов
5. Есiл
6. Жамбыл
7. Қызылжар
8. М.Жұмабаев
9. Мамлютский
10. Тайынша
11. Тимирязев
12. Уәлиханов
13. Шал ақын
14. Петропавл
15. Облыстық
37 408
БАРЛЫҒЫ:
37 408
"2005-2007 жылдарға арналған жалпы сипаттағы ресми
трансферттер көлемi туралы" облыстық мәслихаттың
2004 жылғы "21" желтоқсандағы N 12/3 қаулысына
5 қосымша
Мемлекеттiк тапсырыс негiзiнде орта кәсiптiк оқу орындарында оқитын студенттердiң
стипендияларын көтеруге арналған жергiлiктi бюджеттердiң қосымша шығындары
Бюджеттердiң атауы Сомасы, мың теңге
А
1
1. Айыртау
2. Ақжар
3. Аққайың
4. Ғ. Мүсiрепов
5. Есiл
6. Жамбыл
7. Қызылжар
8. М.Жұмабаев
9. Мамлютский
10. Тайынша
11. Тимирязев
12. Уәлиханов
13. Шал ақын
14. Петропавл
15. Облыстық
6 561
БАРЛЫҒЫ:
6 561
"2005-2007 жылдарға арналған жалпы сипаттағы ресми
трансферттер көлемi туралы" облыстық мәслихаттың
2004 жылғы "21" желтоқсандағы N 12/3 қаулысына
6 қосымша
Ардагерлердi және мүгедектердi сауықтыруға және әлеуметтiк көмекке
арналған жергiлiктi бюджеттердiң қосымша шығындары
Бюджеттердiң атауы Сомасы, мың теңге
А
1
1. Айыртау
2. Ақжар
3. Аққайың
4. Ғ. Мүсiрепов
5. Есiл
6. Жамбыл
7. Қызылжар
8. М.Жұмабаев
9. Мамлютский
10. Тайынша
11. Тимирязев
12. Уәлиханов
13. Шал ақын
14. Петропавл
15. Облыстық
7 627
БАРЛЫҒЫ:
7 627
"2005-2007 жылдарға арналған жалпы сипаттағы ресми
трансферттер көлемi туралы" облыстық мәслихаттың
2004 жылғы "21" желтоқсандағы N 12/3 қаулысына
7 қосымша
Протездеу және протездiк-ортопедиялық бұйымдар жөнiнде медициналық медициналық
қызметтерге арналған жергiлiктi бюджеттердiң қосымша шығындары
Бюджеттердiң атауы Сомасы, мың теңге
А
1

6. М.Жумабаева
2 298
7. Кызылжарский
8. Мамлютский
13 013
9. Г.Мусрепова
3 951
10. Тайыншинский
18 663
11. Тимирязевский
12. Уалихановский
5 954
13. Шал акына
14. Петропавловск
15. Областной
5 874
ВСЕГО:
103 727
Приложение 3
к решению областного маслихата
"Об официальных трансфертах
общего характера на 2005-2007 годы"
от "21" декабря 2004 года N 12/3
Дополнительные затраты местных бюджетов на содержание
вновь вводимых объектов здравоохранения
Наименование бюджетов Сумма, тыс.тенге
А
1
1. Айыртауский
2. Акжарский
3. Аккайынский
4. Есильский
5. Жамбылский
6. М.Жумабаева
7. Кызылжарский
8. Мамлютский
9. Г.Мусрепова
10. Тайыншинский
11. Тимирязевский
12. Уалихановский
13. Шал акына
14. Петропавловск
15. Областной
13 272
ВСЕГО:
13 272
Приложение 4
к решению областного маслихата
"Об официальных трансфертах
общего характера на 2005-2007 годы"
от "21" декабря 2004 года N 12/3
Дополнительные затраты местных бюджетов на увеличение
денежного довольствия и материально-техническое оснащение
оснащение участковых инспекторов полиции
Наименование бюджетов Сумма, тыс.тенге
А
1
1. Айыртауский
2. Акжарский
3. Аккайынский
4. Есильский
5. Жамбылский
6. М.Жумабаева
7. Кызылжарский
8. Мамлютский
9. Г.Мусрепова
10. Тайыншинский
11. Тимирязевский
12. Уалихановский
13. Шал акына
14. Петропавловск
15. Областной
37 408
ВСЕГО:
37 408
Приложение 5
к решению областного маслихата
"Об официальных трансфертах
общего характера на 2005-2007 годы"
от "21" декабря 2004 года N 12/3
Дополнительные затраты местных бюджетов на увеличение
размера стипендии студентам, обучающимся в средних
профессиональных учебных заведениях на основании
государственного заказа
Наименование бюджетов Сумма, тыс.тенге
А
1
1. Айыртауский
2. Акжарский
3. Аккайынский
4. Есильский
5. Жамбылский
6. М.Жумабаева
7. Кызылжарский
8. Мамлютский
9. Г.Мусрепова
10. Тайыншинский
11. Тимирязевский
12. Уалихановский
13. Шал акына
14. Петропавловск
15. Областной
6 561
ВСЕГО:
6 561
Приложение 6
к решению областного маслихата
"Об официальных трансфертах
общего характера на 2005-2007 годы"
от "21" декабря 2004 года N 12/3
Дополнительные затраты местных бюджетов на
реабилитацию и социальную помощь ветеранов и инвалидов
Наименование бюджетов Сумма, тыс.тенге
А
1
1. Айыртауский
2. Акжарский
3. Аккайынский
4. Есильский
5. Жамбылский
6. М.Жумабаева
7. Кызылжарский
8. Мамлютский
9. Г.Мусрепова
10. Тайыншинский
11. Тимирязевский
12. Уалихановский
13. Шал акына
14. Петропавловск
15. Областной
7 627
ВСЕГО:
7 627
Приложение 7
к решению областного маслихата
"Об официальных трансфертах
общего характера на 2005-2007 годы"
от "21" декабря 2004 года N 12/3
Дополнительные затраты местных бюджетов на предоставление
медицинских услуг по протезированию и обеспечение
протезно-ортопедическими изделиями
Наименование бюджетов Сумма, тыс.тенге
А
1