Аудан әкімдігінің "Аудандық жер комиссиясы туралы Ережені бекіту жөнінде" (тіркеу N 970) 2003 жылғы 18 маусымдағы N 128 қаулысына өзгертулер енгізу туралы
Солтүстiк Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2004 жылғы 24 мамырдағы N 172 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2004 жылғы 14 маусымда N 1284 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 15 мамырдағы N 154 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық әкімдігінің 2012.05.15 N 154 Қаулысымен
"Қазақстан Республикасында жергілікті мемлекеттік басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңының 37-бабының 8-тармағына, "Әкімшілік процедурасы туралы" 2000 жылғы 27 қарашадағы N 107-11 Заңының 8-бабының 3-тармағына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Аудан әкімдігінің "Аудандық жер комиссиясы туралы Ережені бекіту жөнінде" 2003 жылғы 18 маусымдағы N 128 Қаулысына (2003 жылғы 8 шілде, тіркеу N 970, 2003 жыл N 75-76 Ауыл арайы - Сельская новь) мына өзгертулер енгізілсін:
12-тармақтан 5 абзац алынып тасталсын.
Аудан әкімі

О внесении изменения в постановление акимата района от 18 июня 2003 года N 128 "Об утверждении Положения о районной земельной комиссии" регистрационный номер 970
Постановление Акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области N 172 от 24 мая 2004 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 14 июня 2004 года N 1284. Утратило силу - постановлением акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 15 мая 2012 года N 154
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 15.05.2012 года N 154
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года N 148, пунктом 3 статьи 8 ЗаконаРеспублики Казахстан от 27 ноября 2000 года N 107-11 "Об административных процедурах" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление акимата района от 18 июня 2003 года
N 128 "Об утверждении Положения о районной земельной комиссии" (регистрационный N 970 от 8 июля 2003 года, Ауыл арайы - Сельская новь, 2003 год, N 75-76) следующие изменения:
абзац 5 пункта 12 исключить.
Аким района