"Екінші деңгейдегі банктердің бағалы қағаздар портфелінің құрылымы және екінші деңгейдегі банктердің басқа заңды тұлғалардың капиталына инвестициялар туралы есептерді ұсыну нысандары мен мерзімдерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігінің 2004 жылғы 12 сәуірдегі N 112 және Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармаларының 2004 жылғы 12 сәуірдегі N 53 бірлескен қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігі Басқармасының 2005 жылғы 29 қаңтардағы N 16 Қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2005 жылғы 10 наурызда тіркелді. Тіркеу N 3482. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2010 жылғы 3 қыркүйектегі № 130 Қаулысымен.
Күші жойылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2010.09.03 № 130 (2010.11.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Екінші деңгейдегі банктер қызметінің айқындық дәрежесін көтеру мақсатында, "Қазақстан Республикасындағы банктер және банк қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 54-бабына және "Қаржы рыногын және қаржы ұйымдарын мемлекеттік реттеу мен қадағалау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабы 1-тармағының 6) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігінің (бұдан әрі - Агенттік) Басқармасы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Екінші деңгейдегі банктердің бағалы қағаздар портфелінің құрылымы және екінші деңгейдегі банктердің басқа заңды тұлғалардың  капиталына инвестициялар туралы есептерді ұсыну нысандары мен мерзімдерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігінің 2004 жылғы 12 сәуірдегі N 112 және Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармаларының 2004 жылғы 12 сәуірдегі N 53 бірлескен қаулысына (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2856 тіркелген, 2004 жылғы шілдеде "Қаржы хабаршысы" N 6 (6) журналында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-қосымшада:
"Бағалы қағаздың сатып алу құны ұлттық валютамен" деген баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Номиналды құны/сатып алу құны 1 ";
"Бағалы қағаздың сатып алу құны ұлттық валютамен" деген бағаннан кейін "Номиналды құн валютасы 2 " деген бағанмен толықтырылсын;
"Ескертулер:
1 - Номиналды құны облигациялар бойынша толтырылады, сатып алу құны акциялар бойынша толтырылады";
" 2 - Акциялар бойынша осы баған толтырылмайды";

О внесении изменений и дополнений в совместное постановление Правлений Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 12 апреля 2004 года № 112 и Национального Банка Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года № 53 "Об утверждении форм и сроков представления отчетов о структуре портфеля ценных бумаг банков второго уровня и инвестиций банков второго уровня в капитал других юридических лиц"
Постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 29 января 2005 года № 16. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 марта 2005 года № 3482. Утратило силу постановлением Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 3 сентября 2010 года № 130
Сноска. Утратило силу постановлением Правления АФН РК от 03.09.2010 № 130 (вводится в действие с 01.11.2010).
В соответствии со статьей 54 Закона Республики Казахстан "О банках и банковской деятельности в Республике Казахстан" и подпунктом 6) пункта 1 статьи 9 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании и надзоре финансового рынка и финансовых организаций", в целях повышения степени прозрачности деятельности банков второго уровня, Правление Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций (далее - Агентство) ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в совместное постановление Правлений Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 12 апреля 2004 года N 112 и Национального Банка Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года N 53 "Об утверждении форм и сроков представления отчетов о структуре портфеля ценных бумаг банков второго уровня и инвестиций банков второго уровня в капитал других юридических лиц" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под N 2856, опубликованное в июле 2004 года в журнале "Финансовый вестник" N 6(6)) следующие изменения и дополнения:
в приложении 1:
столбец "Покупная стоимость ценной бумаги в национальной валюте" изложить в следующей редакции:
"Номинальная стоимость/покупная стоимость 1 ";
после столбца "Покупная стоимость ценной бумаги в национальной валюте" дополнить столбцом "Валюта номинальной стоимости 2 ";
дополнить примечанием следующего содержания:
"Примечание:
1 - номинальная стоимость заполняется по облигациям, покупная стоимость заполняется по акциям;
2 - по акциям данная графа не заполняется";

2.3.n. жолдан кейін мынадай мазмұндағы 2-1. - 2-1.n. жолдармен толықтырылсын:
2-1        "Қазақстан
Даму Банкі"
АҚ-ның об-
лигациялары
2-1.1.
2-1.2.
2-1.3.
2-1.n.
2. Осы қаулы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап он төрт күн өткеннен кейін қолданысқа енеді.
3. Стратегия және талдау департаменті (Еденбаев Е.С.):
1) Заң департаментімен (Байсынов М.Б.) бірлесіп осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеу шараларын қолға алсын;
2) осы қаулы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап он күндік мерзімде оны Агенттіктің мүдделі бөлімшелеріне, екінші деңгейдегі банктерге, "Қазақстан қаржыгерлерінің қауымдастығы" Заңды тұлғалар бірлестігіне жіберсін.
4. Агенттіктің қызметін қамтамасыз ету департаменті (Несіпбаев Р.Р.) осы қаулыны Қазақстан Республикасының бұқаралық ақпарат құралдарында жариялау шараларын қолға алсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Агенттік Төрағасының орынбасары Е.Л.Бахмутоваға жүктелсін.
Төраға

после строки 2.3.n. дополнить строками 2-1. - 2-1.n. следующего содержания:
"2-1  Облигации
АО "Банк
Развития
Казахстана"
2-1.1.
2-1.2.
2-1.3.
2-1.n.".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении четырнадцати дней со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Департаменту стратегии и анализа (Еденбаев Е.С.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Байсынов М.Б.) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления;
2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан довести настоящее постановление до сведения заинтересованных подразделений Агентства, банков второго уровня, Объединения юридических лиц "Ассоциация финансистов Казахстана".
4. Департаменту по обеспечению деятельности Агентства (Несипбаев Р.Р.) принять меры к опубликованию настоящего постановления в средствах массовой информации Республики Казахстан.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Агентства Бахмутову Е.Л.
Председатель