"Бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің бюджеттік өтінімді жасау және ұсыну ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2003 жылғы 30 сәуірдегі N 75 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2005 жылғы 10 мамырдағы N 65 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2005 жылғы 21 мамырда тіркелді. Тіркеу N 3645. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2009 жылғы 1 сәуірдегі № 72 бұйрығымен.
Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2009.04.01 № 72 бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің бюджеттік өтінімді жасау және ұсыну ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2003 жылғы 30 сәуірдегі N 75 (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген N 2364, Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2003 жылғы 2 қыркүйектегі N 145 - тіркелген N 2503, 2004 жылғы 20 сәуірдегі N 61 - тіркелген N 2859 бұйрықтарымен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген) бұйрығына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес БҰЙЫРАМЫН :";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің бюджеттік өтінімді жасау және ұсыну ережесінде:
қосымшалардың жоғарғы оң бұрыштарындағы "жасау" деген сөзден кейін "және ұсыну" деген сөздермен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы 6-1) тармақпен толықтырылсын:
"6-1. Бағдарламалар әкімшісі бюджеттік өтінімді кітапша түрінде бюджеттік жоспарлау жөніндегі уәкілетті органға (бұдан әрі - уәкілетті орган) ұсынады.
Бюджеттік өтінімді табыс ету кестесін уәкілетті орган белгілейді және бағдарламалар әкімшісіне жеткізеді.
Бюджеттік өтінімнің уәкілетті органда тіркелген күні оның табыс етілген күні болып есептеледі.
Әрбір бағдарламалар әкімшісінің бюджеттік өтінімін қарау уәкілетті органға түскен күнінен бастап 3 жұмыс күні ішінде жүзеге асырылады.
Бюджеттік өтінім толық тапсырылмаған жағдайда және/немесе осы Ереже есептерінің нысандарына сәйкес болмаса, уәкілетті орган қайтару себептерін көрсете отырып, оны бағдарламалар әкімшісіне пысықтауға қайтарады.
Бағдарламалар әкімшісі пысықталған бюджеттік өтінімді ол қайтарылған күннен бастап 2 жұмыс күні ішінде уәкілетті органға табыс етеді.";

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 30 апреля 2003 года N 75 "Об утверждении Правил составления и представления бюджетной заявки администраторами бюджетных программ"
Приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 10 мая 2005 года N 65. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 мая 2005 года N 3645. Утратил силу приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 1 апреля 2009 года N 72
Сноска. Утратил силу приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 01.04.2009 N 72 (порядок введения в действие см. п. 4 ).
Приказываю:
1. Внести в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 30 апреля 2003 года N 75 "Об утверждении Правил составления и представления бюджетной заявки администраторами бюджетных программ", (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2364, в который внесены изменения и дополнения приказами Министра экономики и бюджетного планирования от 2 сентября 2003 года N 145 - зарегистрированный за N 2503; от 20 апреля 2004 года N 61 - зарегистрированный за N 2859) следующие изменения и дополнения:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, ПРИКАЗЫВАЮ :";
в Правилах составления и представления бюджетной заявки администраторами бюджетных программ, утвержденных указанным приказом:
в правых верхних углах приложений после слова "составления" дополнить словами "и представления";
дополнить пунктом 6-1 следующего содержания:
"6-1. Администратор программ представляет бюджетную заявку в сброшюрованном виде уполномоченному органу по бюджетному планированию (далее - уполномоченный орган).
График представления бюджетной заявки устанавливается уполномоченным органом и доводится до администратора программ.
Датой представления бюджетной заявки считается дата его регистрации в уполномоченном органе.
Рассмотрение бюджетной заявки каждого администратора программ осуществляется в течение 3 рабочих дней с даты поступления в уполномоченный орган.
В случае представления неполной бюджетной заявки и/или не соответствующей установленным формам расчета настоящего Приказа, уполномоченный орган возвращает ее администратору программ на доработку, с указанием причин возврата.
Администратор программ представляет доработанную бюджетную заявку в уполномоченный орган в течение 2-х рабочих дней с даты ее возврата.";

7-тармақ мынадай мазмұндағы 6-1) тармақшамен толықтырылсын:
"6-1) алынған және пайдаланылған байланыссыз гранттар туралы ақпарат;";
11-4-тармақтың 6) тармақшасы мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Нысаналы трансферттер аудару көзделетін бюджеттік бағдарламалар бойынша нысаналы трансферттер жұмсалатын нақты іс-шаралар егжей-тегжейлі көрсетілуі тиіс.";
11-4-тармақтың 7) тармақшасының бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"осы тармақ жылдар бойынша бағдарламаның мақсаттарына қол жеткізуді сипаттайтын сандық және сапалық көрсеткіштерді, оның ішінде нысаналы трансферттерді пайдаланудан күтілетін нәтижелерді қамтуы тиіс.";
мынадай мазмұндағы 2-4-1-тараумен толықтырылсын:
"2-4-1. Алынған және пайдаланылған байланыссыз гранттар туралы ақпарат
11-7-1. Ағымдағы қаржы жылының 1 қаңтарындағы жағдай бойынша алынған және пайдаланылған байланыссыз гранттар туралы ақпарат мынадай нысандар бойынша тапсырылады:
1) осы Ережеге 2-4-1-қосымшаға сәйкес шетелде оқытуды қоспағанда, тауарларды жеткізуге, жұмыстарды орындауға және қызметтерді көрсетуге байланыссыз гранттар беру туралы мәліметтер;
Мәліметтерге анықтама ретінде 5, 6 және 7-бағандарда АҚШ долларында көрсетілген сомалар бойынша байланыссыз грант туралы келісімге қол қойылған күнге валюталардың айырбас бағамы туралы ақпарат қоса беріледі, 14-бағанда жобаны іске асыру кезінде қол жеткізілген мақсаттар көрсетіледі;
2) осы Ережеге 2-4-2-қосымшаға сәйкес шетелде оқытуға байланыссыз гранттар беру туралы мәліметтер;
Шетелде оқыту дегеніміз курстар, семинарлар, тренингтер және шетелде Қазақстан Республикасының мемлекеттік ұйымдары лауазымды тұлғаларының (техникалық персоналды қоспағанда) біліктілігін арттырудың басқа да түрлері.
Кестенің 4 және 5-бағандарында қатысушылар саны әрбір лауазым санаты (деңгейі) бойынша көрсетіледі.";
мынадай мазмұндағы 13-1-тармақпен толықтырылсын:
"13-1. Бекітілген штат саны ұлғайтылған жағдайда бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері бекітілген нысандарға сәйкес бюджеттік бағдарламалар (кіші бағдарламалар) бойынша шығыстар есебін қосымша табыс етеді.";
14-тармақта:
1) тармақшада:
екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"6-бағанда осы бағанда көрсетілген формула бойынша әкімшілік мемлекеттік қызметшілердің лауазымдық жалақыларының айлық сомасы айқындалады.";
екінші, оныншы, жиырма бесінші абзацтардан кейін мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Шығыстар есебінің бұл нысаны әрбір санат бойынша мамандық бойынша жұмыс өтілінің жылдары бөлінісінде толтырылады.";
төртінші абзацта:
"14" деген сан "5" деген санмен ауыстырылсын;
"лауазымдар атауының және мамандығы бойынша жұмыс өтілінің жылдары бөлінісінде" деген сөздер "осы бағанда көрсетілген формула бойынша" деген сөздермен ауыстырылсын;
сегізінші абзацта:

пункт 7 дополнить подпунктом 6-1) следующего содержания:
"6-1) информацию о полученных и использованных несвязанных грантах;";
в пункте 11-4:
подпункт 6) дополнить абзацем следующего содержания:
"По бюджетным программам, предусматривающим перечисление целевых трансфертов должны быть подробно указаны конкретные мероприятия, на которые направляются целевые трансферты.";
абзац второй подпункта 7) изложить в следующей редакции:
"данный пункт должен содержать количественные и качественные показатели, характеризующие уровень выполнения бюджетной программы, по годам, в том числе результаты от использования целевых трансфертов.";
дополнить главой 2-4-1 следующего содержания:
"2-4-1. Информация о полученных и использованных несвязанных грантах
11-7-1. Информация о полученных и использованных несвязанных грантах представляется по состоянию на 1 января текущего финансового года по следующим формам:
1) Сведения о предоставленных несвязанных грантах на поставку товаров, выполнение работ и оказание услуг, за исключением обучения за рубежом согласно приложению 2-4-1 к настоящим Правилам;
К сведениям справочно прилагается информация об обменных курсах валют по суммам, отраженным в долларах США в графах 5, 6 и 7 приложения 2-4-1 на день подписания соответствующего соглашения о несвязанном гранте, в графе 14 приложения 2-4-1 указываются достигнутые цели при реализации проекта;
2) Сведения о предоставленных несвязанных грантах на обучение за рубежом согласно приложению 2-4-2 к настоящим Правилам;
Обучение за рубежом подразумевает курсы, семинары, тренинги и другие виды повышения квалификации за границей должностных лиц государственных организаций Республики Казахстан (за исключением технического персонала).
В графах 4 и 5 приложения 2-4-2 количество участников указывается по каждой категории (уровню) должности.";
дополнить пунктом 13-1 следующего содержания:
"13-1. Администраторы бюджетных программ при увеличении утвержденной штатной численности дополнительно представляют расчет расходов по бюджетным программам (подпрограммам) согласно утвержденным формам.";
в пункте 14:
подпункте 1):
абзац второй изложить в следующей редакции:
"В графе 6 определяется сумма должностных окладов административных государственных служащих в месяц по формуле, указанной в данной графе.";
после абзаца второго, десятого, двадцать пятого дополнить абзацем следующего содержания:
"Данная форма расчета расходов заполняется по каждой категории в разрезе стажа работы по специальности в годах.";
в абзаце четвертом:
цифру "14" заменить цифрой "5";
слова "в разрезе наименований должностей и стажа работы по специальности в годах" заменить словами "по формуле, указанной в данной графе";
в абзаце восьмом:

"2" деген сан "3" деген санмен ауыстырылсын;
"лауазымдардың атаулары мен" деген сөздер "осы бағанда көрсетілген формула бойынша айқындалатын лауазымдардың атаулары" деген сөздермен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацтағы "10" деген сан "11" деген санмен ауыстырылсын;
оныншы абзацтағы "11" деген сан "12" деген санмен ауыстырылсын;
жиырма бесінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"6-бағанда осы бағанда көрсетілген формула бойынша прокуратура органдары қызметкерлерінің лауазымдық жалақыларының айлық сомасы айқындалады.";
жиырма алтыншы абзацтағы "26" деген сан "37" деген санмен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 5-1) тармақшамен толықтырылсын:
"5-1) 01-122 нысаны (20-1-қосымша) Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдарды төлеуге шығыстарға арналған.
Жоспарланып отырған жылға арналған әлеуметтік аударымдардың сомасын есептеген кезде "Әлеуметтік аударымдарды есептеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 21 маусымдағы N 683 қаулысын басшылыққа алу қажет.";
1-бағанда салық салынатын жалақы қоры, 2-бағанда әлеуметтік аударымдар ставкасы, 3-бағанда осы бағанда көрсетілген формула бойынша айқындалатын жылдық әлеуметтік аударым сомалары көрсетіледі.";
10)-20) тармақшалар мынадай редакцияда жазылсын:
"10) 01-139 нысаны (30-қосымша) денсаулық сақтау мекемелеріне жұмсақ мүкәммал сатып алуға арналған шығыстарды есептеу үшін толтырылады. Бұл нысанды мемлекеттік амбулаторлық-емханалық және стационарлық денсаулық сақтау мекемелері толтырады.
Бұл ретте "Республиканың мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдарында тамақтанудың заттай нормаларын және жұмсақ мүкәммалмен жабдықтаудың ең төменгі нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 26 қаңтардағы N 128 қаулысын басшылыққа алған жөн.
Егер, жұмсақ мүкәммал сатып алуға арналған шығыстарды есептеу амбулаторлық-емханалық мекемелер үшін жүргізілсе, онда бағандарда мынадай көрсеткіштер көрсетіледі:
1-бағанда бөлімшелердің (жекелеген ұйымдардың) атауы көрсетіледі;
2-бағанда дәрігерлік лауазымдар саны көрсетіледі;
3-бағанда 1 дәрігерлік лауазымға арналған жұмсақ мүкәммалмен жабдықтаудың жылдық нормасының құны көрсетіледі;
6-бағанда осы бағанда көрсетілген формула бойынша айқындалатын шығыстар сомасы көрсетіледі.
Егер, жұмсақ мүкәммал сатып алуға арналған шығыстарды есептеу стационарлық мекемелер үшін жүргізілсе, онда бағандарда мынадай көрсеткіштер көрсетіледі:
1-бағанда бөлімшелердің (жекелеген ұйымдардың) атауы көрсетіледі;
4-бағанда төсек саны көрсетіледі;
5-бағанда 1 төсекке арналған жұмсақ мүкәммалмен жабдықтаудың жылдық нормасының құны көрсетіледі;
6-бағанда осы бағанда көрсетілген формула бойынша айқындалатын шығыстар сомасы көрсетіледі.
02-139а нысаны (31-қосымша) жоспарланып отырған және есепті кезеңге арналған шығыс материалдарын, өзге де жабдықты сатып алуға арналған іс-шараларды жоспарлаған кезде толтырылады. Бұл іс-шаралар бюджеттік ақпараттандыру бағдарламалары (кіші бағдарламалары) шеңберінде жоспарланады.
Нысанның жолдары шығыс материалдарының: принтерлерге арналған қағаз, картридж және тонер түрлері бойынша кіші топтарға бөлінген.
1-бағанда тауар атауы көрсетіледі.
2-бағанда өлшем бірлігі көрсетіледі.
3-бағанда шығыс материалдарының, өзге де жабдықтың саны көрсетіледі.
4-бағанда шығыс материалдарының, өзге де жабдықтың бір бірлігінің теңгемен орташа құны көрсетіледі.
5-бағанда шығыс материалдарының, өзге де жабдықтың жалпы құны осы бағанда көрсетілген формула бойынша айқындалады.
02-139б нысаны (31-қосымша) болжанып отырған кезеңге арналған шығыс материалдарын, өзге де жабдықты сатып алуға арналған іс-шараларды жоспарлаған кезде толтырылады.
1-бағанда тауар атауы көрсетіледі.
2-бағанда өлшем бірлігі көрсетіледі.
3-бағанда шығыс материалдарының, өзге де жабдықтың саны көрсетіледі.
4-бағанда шығыс материалдарының, өзге де жабдықтың бір бірлігінің АҚШ долларымен орташа құны көрсетіледі.
5-бағанда шығыс материалдарының, өзге де жабдықтың жалпы құны осы бағанда көрсетілген формула бойынша айқындалады.

цифру "2" заменить цифрой "3";
слова "и категорий должностей" заменить словами "должностей, которая определяется по формуле, указанной в данной графе";
в абзаце девятом цифру "10" заменить цифрой "11";
в абзаце десятом цифру "11" заменить цифрой "12";
абзац двадцать пятый изложить в следующей редакции:
"В графе 6 определяется сумма должностных окладов сотрудников органов прокуратуры в месяц по формуле, указанной в данной графе.";
в абзаце двадцать шестом цифру "26" заменить цифрой "37";
дополнить подпунктом 5-1) следующего содержания:
"5-1) Форма 01-122 (приложение 20-1) предназначена для расчета расходов на уплату социальных отчислений в Государственный фонд социального страхования.
При расчете суммы социальных отчислений на планируемый год необходимо руководствоваться постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 июня 2004 года N 683 "Об утверждении Правил исчисления социальных отчислений".
В графе 1 указывается налогооблагаемый фонд оплаты труда, в графе 2 - ставка социальных отчислений, в графе 3 - сумма социальных отчислений в год, которая определяется по формуле, указанной в данной графе.";
подпункты 10) - 20) изложить в следующей редакции:
"10) Форма 01-139 (приложение 30) заполняется для расчета расходов на приобретение мягкого инвентаря в учреждениях здравоохранения. Данная форма заполняется государственными амбулаторно-поликлиническими и стационарными учреждениями здравоохранения.
При этом следует руководствоваться постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 января 2002 года N 128 "Об утверждении натуральных норм на питание и минимальных норм оснащения мягким инвентарем государственных организаций здравоохранения республики".
Если расчет расходов на приобретение мягкого инвентаря производится для амбулаторно-поликлинических учреждений, то в графах указываются следующие показатели:
В графе 1 указывается наименование отделений (отдельных организаций);
В графе 2 указывается число врачебных должностей;
В графе 3 указывается стоимость нормы оснащения мягким инвентарем на 1 врачебную должность в год;
В графе 6 указывается сумма расходов, которая определяется согласно формуле, указанной в данной графе.
Если расчет расходов на приобретение мягкого инвентаря производится для стационарных учреждений, то в графах указываются следующие показатели:
В графе 1 указывается наименование отделений (отдельных организаций);
В графе 4 указывается количество коек;
В графе 5 указывается стоимость нормы оснащения мягким инвентарем на 1 койку в год;
В графе 6 указывается сумма расходов, которая определяется согласно формуле, указанной в данной графе.
Форма 02-139а (приложение 31) заполняется при планировании мероприятий на закупку расходных материалов, прочего оборудования на планируемый и отчетный периоды. Данные мероприятия планируются в рамках бюджетных программ (подпрограмм) информатизации.
Строки формы подразделены на подгруппы по видам расходных материалов: бумага, картриджи и тонеры для принтеров.
В графе 1 указывается наименование товара.
В графе 2 указывается единица измерения.
В графе 3 указывается количество расходных материалов, прочего оборудования.
В графе 4 указывается средняя стоимость за единицу расходных материалов, прочего оборудования в тенге.
В графе 5 общая стоимость расходных материалов, прочего оборудования определяется по формуле, указанной в данной графе.
Форма 02-139б (приложение 31) заполняется при планировании мероприятий на закупку расходных материалов, прочего оборудования на прогнозируемый период.
В графе 1 указывается наименование товара.
В графе 2 указывается единица измерения.
В графе 3 указывается количество расходных материалов, прочего оборудования.
В графе 4 указывается средняя стоимость за единицу расходных материалов, прочего оборудования в долларах США.
В графе 5 общая стоимость расходных материалов, прочего оборудования определяется по формуле, указанной в данной графе.

11) 01-141 нысанын (32-қосымша) ыстық және суық суға, кәріз бен газға арналған шығыстарды есептеу үшін мемлекеттік мекемелер толтырады.
Бұл есепті жасаған кезде "Бюджет қаражатынан қаржыландырылатын ұйымдар бойынша электр энергиясын, жылуды, ыстық және суық суды және басқа да коммуналдық қызмет көрсетулерді тұтынудың нормативтері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 2 қарашадағы N 1118 қаулысын (бұдан әрі - N 1118 қаулы) басшылыққа алған жөн.
1-бағанда коммуналдық қызметтер түрінің атауы: суық су, ыстық су, кәріз, тамақ дайындау үшін газ көрсетіледі.
2-бағанда көрсетілген қаулыға сәйкес заттай көріністегі жылдық тұтыну нормасы көрсетіледі.
3-бағанда суық суға, ыстық суға, кәрізге, тамақ дайындау үшін газға арналған тариф, ал 4-бағанда заттай көріністегі норманы суық суға, ыстық суға, кәрізге, тамақ дайындау үшін газға арналған тарифке көбейту жолымен айқындалатын ақшалай көріністегі норма көрсетіледі.
5-бағанда осы нысанды кім толтыратындығына қарай қуат бірлігінің саны көрсетіледі:
мемлекеттік білім беру мекемелері және мемлекеттік мекемелер нысанындағы орта, жоғары оқу орындары - оқушылар саны;
стационарлық денсаулық сақтау мекемелері - орын (төсек) саны;
амбулаторлық мекемелер (емханалар) - дәрігерлік қабылдаулар саны;
жоғарыда аталғандардан қоспағанда, басқа мемлекеттік мекемелер - қызметкерлер саны (жабдық саны).
6-бағанда осы бағанда көрсетілген формулаға сәйкес суық суға, ыстық суға, кәрізге, тамақ дайындау үшін газға арналған шығыстар сомасы көрсетіледі.
02-141 нысанын (33-қосымша) жетілдірілген жабындарды және жасыл желекті екпелерді суаруға арналған су шығыстарын есептеу үшін мемлекеттік мекемелер толтырады.
Бұл есепті жасаған кезде N 1118 қаулыны басшылыққа алған жөн.
12) 01-142 нысанын (34-қосымша) байланыс қызметтеріне ақы төлеу жөніндегі шығыстарды есептеу үшін және телекоммуникациялық қызметтерді сатып алуға арналған іс-шараларды жоспарлаған кезде мемлекеттік мекемелер толтырады. Телекоммуникациялық қызметті сатып алу бюджеттік ақпараттандыру бағдарламалары шеңберінде жоспарланады. Телекоммуникациялық қызметті сатып алуды бір бюджеттік бағдарлама шеңберінде жоспарлау ұсынылады.
5, 15, 16, 17-жолдарда мемлекеттік органның ерекшелігіне сәйкес түзетілуі мүмкін телекоммуникациялық қызметтердің үлгі тізімі мен сипаттамалары келтірілген.
1-бағанда мемлекеттік мекемелер пайдаланатын байланыс түрлері көрсетіледі.
2-бағанда өлшем бірлігі көрсетіледі.
3-бағанда мемлекеттік мекемедегі нөмір (нүкте, арна) саны көрсетіледі.
4-бағанда қалалық (негізгі, қатар) телефон нөмірлері (оның ішінде факс), ұялы байланыс, пейджер, телетайп бойынша айлық абоненттік төлем көрсетіледі.
5-бағанда қалалық (негізгі, қатар) телефон нөмірлері (оның ішінде факс), ұялы байланыс бойынша айлық уақыттық төлем көрсетіледі.
6-бағанда байланыс арнасын пайдаланғаны үшін жылдық төлем мөлшері көрсетіледі.

11) Форма 01-141 (приложение 32) заполняется государственными учреждениями для расчета расходов на горячую и холодную воду, канализацию и газ.
При составлении данного расчета следует руководствоваться постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 1998 года N 1118 "О нормативах потребления электроэнергии, тепла на отопление, горячей и холодной воды и других коммунальных услуг по организациям, финансируемым из средств бюджета" (далее - постановление N 1118).
В графе 1 указывается наименование вида коммунальных услуг: холодная вода, горячая вода, канализация, газ для приготовления пищи.
В графе 2 указывается годовая норма потребления в соответствии с указанным постановлением в натуральном выражении.
В графе 3 указывается тариф на холодную, горячую воду, канализацию, газ для приготовления пищи в тенге, а в графе 4 указывается норма в денежном выражении, которая определяется путем умножения нормы в натуральном выражении на тариф за холодную, горячую воду, канализацию и газ для приготовления пищи.
В графе 5 указывается количество единиц мощности, в зависимости от того, кем заполняется данная форма:
государственные учреждения образования и средние, высшие учебные заведения в форме государственных учреждений - количество учащихся;
стационарные учреждения здравоохранения - количество мест (коек);
амбулаторные учреждения (поликлиники) - количество врачебных посещений;
другие государственные учреждения, за исключением выше перечисленных - количество сотрудников (количество оборудования).
В графе 6 отражается сумма расходов на горячую и холодную воду, канализацию и газ согласно формуле, указанной в данной графе.
Форма 02-141 (приложение 33) заполняется государственными учреждениями для расчета расходов воды на полив усовершенствованных покрытий и зеленых насаждений, территорий объектов.
При составлении данного расчета следует руководствоваться постановлением N 1118 .
12) Форма 01-142 (приложение 34) заполняется государственными учреждениями для расчета расходов по оплате услуг связи и при планировании мероприятий на закупку телекоммуникационных услуг. Закупка телекоммуникационной услуги планируется в рамках бюджетных программ информатизации.
В строках 5, 15, 16, 17 приведен примерный список и характеристики телекоммуникационных услуг, которые могут корректироваться в соответствии со спецификой государственного органа.
В графе 1 указываются виды связи, используемые государственными учреждениями.
В графе 2 указывается единица измерения.
В графе 3 указывается количество номеров (точек, каналов), которые имеются в государственном учреждении.
В графе 4 указывается абонентская плата в месяц по городским (основным, параллельным) телефонным номерам (в т.ч. факс), сотовой связи, пейджеру, телетайпу.
В графе 5 указывается повременная оплата в месяц по городским (основным, параллельным) телефонным номерам (в т.ч. факс), сотовой связи.
В графе 6 указывается размер годовой оплаты за использование канала связи.

7-бағанда қалалық (негізгі, қатар) телефон нөмірлерін және транктік байланысты қоспағанда, байланыс түрлері бойынша 1 бірлікке бір айдағы орташа шығыстар көрсетіледі.
8-бағанда жылына байланыстың жұмыс істеу айларының саны көрсетіледі.
9-бағанда 1 бірлікке арналған айлық жалгерлік төлемақы көрсетіледі.
10-бағанда трафик үшін айлық төлемақы көрсетіледі.
11-бағанда осы бағанда көрсетілген формулаға сәйкес байланыс қызметтеріне ақы төлеуге арналған шығыстар сомасы айқындалады.
13) 01-143 нысанын (35-қосымша) көлік қызметтеріне ақы төлеу жөніндегі шығыстарды есептеу үшін мемлекеттік мекемелер толтырады.
1-бағанда өзінің қызметін жүзеге асыру үшін мемлекеттік мекемелер пайдаланатын көлік түрлері көрсетіледі.
2-бағанда түрлері бойынша жалға берілетін автокөлік құралдарының саны көрсетіледі.
3-бағанда көлік құралдарының бір бірлігіне арналған есептегі көлік түрлері бойынша көлік қызметтеріне ақы төлеуге арналған айлық шығыстар көрсетіледі.
4-бағанда жылына мемлекеттік мекемелерге көлік қызметтерін көрсету айларының саны көрсетіледі.
5-бағанда осы бағанда көрсетілген формулаға сәйкес жылына көлік құралдарына ақы төлеуге арналған шығыстардың сомасы айқындалады.
14) 01-144 нысанын (36-қосымша) электр энергиясына ақы төлеу жөніндегі шығындарды есептеу үшін мемлекеттік мекемелер толтырады.
Бұл есепті жасаған кезде N 1118 қаулыны басшылыққа алған жөн.
1-бағанда осы қаулыға сәйкес заттай көріністегі бір бірлікке электр энергиясының жылдық шығыс нормасы көрсетіледі.
2-бағанда теңгемен электр энергиясына арналған тариф көрсетіледі, ал 3-бағанда заттай көріністегі норманы (1-баған) электр энергиясы үшін тарифке (2-баған) көбейту жолымен айқындалатын ақшалай көріністегі бірлікке арналған электр энергиясының жылдық шығыс нормасы көрсетіледі.
4-бағанда осы нысанды кім толтыратынына қарай қуат бірлігінің саны көрсетіледі:
мемлекеттік білім беру мекемелері және мемлекеттік мекемелер нысанындағы орта, жоғары оқу орындары - оқушылар саны;
стационарлық денсаулық сақтау мекемелері - орын (төсек) саны;
амбулаторлық мекемелер (емханалар) - дәрігерлік қабылдаулар саны;
жоғарыда аталғандардан қоспағанда, басқа мемлекеттік мекемелер - қызметкерлер саны (жабдық саны);
5-бағанда осы бағанда көрсетілген формулаға сәйкес есептелетін электр энергиясына арналған шығыстар сомасы көрсетіледі.
15) 01-145 нысанын (37-қосымша) орталық жылу жүйесі бар мемлекеттік мекемелер үшін ғимараттарды, үй-жайларды жылытуға арналған шығыстарды есептеу үшін мемлекеттік мекемелер толтырады.
1-бағанда жылытылатын алаң көрсетіледі.
2-бағанда айына 1 ш.м. үшін жылудың орташа құны көрсетіледі.
3-бағанда осы бағанда көрсетілген формулаға сәйкес есептелетін жылытылатын алаңға арналған айлық шығыстар сомасы айқындалады.
4-бағанда жылыту маусымының жылдық (тәуліктік) ұзақтығы көрсетіледі.
5-бағанда осы бағанда көрсетілген формулаға сәйкес жылытуға арналған шығыстардың жалпы сомасы айқындалады.
01-145 нысанын (38-қосымша) дербес жылу жүйесі бар мемлекеттік мекемелер үшін ғимараттарды, үй-жайларды жылытуға арналған шығыстарды есептеу үшін мемлекеттік мекемелер толтырады.
1-бағанда отын түрлері көрсетіледі.
2-бағанда 1 ш.м. алаңға арналған жылу шығыстарының айлық нормасы көрсетіледі.
3-бағанда жылытылатын алаң көрсетіледі.
4-бағанда жылыту маусымының жылдық (тәуліктік) ұзақтығы көрсетіледі.
5-бағанда осы бағанда көрсетілген формулаға сәйкес есептелетін қажетті отын көлемі айқындалады.
6-бағанда бір бірлік үшін отын құны көрсетіледі.
7-бағанда осы бағанда көрсетілген формулаға сәйкес жылытуға арналған шығыстардың жалпы сомасы айқындалады.

В графе 7 указываются средние расходы за месяц на 1 единицу по видам связи, за исключением городских (основных, параллельных) телефонных номеров и транковой связи.
В графе 8 указывается число месяцев функционирования связи в год.
В графе 9 указывается арендная плата на 1 единицу в месяц.
В графе 10 указывается плата за трафик в месяц.
В графе 11 определяется сумма расходов на оплату услуг связи согласно формуле, указанной в данной графе.
13) Форма 01-143 (приложение 35) заполняется государственными учреждениями для расчета расходов по оплате транспортных услуг.
В графе 1 указываются виды транспорта, используемые государственными учреждениями для осуществления своей деятельности.
В графе 2 указывается количество арендуемых автотранспортных средств по видам.
В графе 3 указываются расходы на оплату транспортных услуг по видам транспорта в месяц в расчете на единицу транспортных средств.
В графе 4 указывается число месяцев оказания транспортных услуг государственным учреждениям в год.
В графе 5 определяется сумма расходов на оплату транспортных услуг за год согласно формуле, указанной в данной графе.
14) Форма 01-144 (приложение 36) заполняется государственными учреждениями для расчета расходов по оплате электроэнергии.
При составлении данного расчета следует руководствоваться постановлением N 1118 .
В графе 1 указываются нормы годового расхода электроэнергии на единицу в натуральном выражении в соответствии с данным постановлением.
В графе 2 указывается тариф на электроэнергию в тенге, а в графе 3 указывается норма годового расхода электроэнергии на единицу в денежном выражении, которая определяется путем умножения нормы в натуральном выражении (графа 1) на тариф (графа 2) за электроэнергию.
В графе 4 указывается количество единиц мощности, в зависимости от того, кем заполняется данная форма:
государственные учреждения образования и средние, высшие учебные заведения в форме государственных учреждений - количество учащихся;
стационарные учреждения здравоохранения - количество мест (коек);
амбулаторные учреждения (поликлиники) - количество врачебных посещений;
другие государственные учреждения, за исключением выше перечисленных - количество сотрудников (количество оборудования).
В графе 5 отражается сумма расходов на электроэнергию, рассчитываемая согласно формуле, указанной в данной графе.
15) Форма 01-145 (приложение 37) заполняется государственными учреждениями для расчета расходов тепла на отопление зданий, помещений для государственных учреждений с центральной системой отопления.
В графе 1 указывается отапливаемая площадь.
В графе 2 указывается средняя стоимость на тепло за 1 кв. м в месяц.
В графе 3 определяется сумма расходов в месяц на отапливаемую площадь, рассчитываемая согласно формуле, указанной в данной графе.
В графе 4 указывается продолжительность отопительного сезона в год (сутки).
В графе 5 определяется общая сумма расходов на отопление согласно формуле, указанной в данной графе.
Форма 02-145 (приложение 38) заполняется государственными учреждениями для расчета расходов тепла на отопление зданий, помещений для государственных учреждений с автономной системой отопления.
В графе 1 указываются виды топлива.
В графе 2 указывается норма расхода топлива на 1 кв. м. площади в месяц.
В графе 3 указывается отапливаемая площадь.
В графе 4 указывается продолжительность отопительного сезона в год (сутки).
В графе 5 определяется необходимый объем топлива, рассчитываемый согласно формуле, указанной в данной графе.
В графе 6 указывается стоимость топлива за единицу.
В графе 7 определяется общая сумма расходов на отопление согласно формуле, указанной в данной графе.

16) 01-146 нысанын (39-қосымша) ғимараттарды, үй-жайларды ұстау, оларға қызмет көрсету, ағымдағы жөндеу, жабдықты жөндеу және жабдықтар үшін жинақтаушы және қосалқы бөлшектер мен басқа негізгі құралдарды сатып алу жөніндегі шығыстарды есептеу үшін мемлекеттік мекемелер толтырады.
Бұл есепте:
1-бағанда атауы көрсетіледі;
2-бағанда өлшем бірлігі көрсетіледі;
3-бағанда есептеу техникаларының, жабдықтың және басқа да негізгі құралдардың саны немесе адам саны көрсетіледі;
4-бағанда айына жабдықтың бір бірлігі үшін қызметтердің орташа құны немесе штаттан тыс 1 қызметкерге төленетін жалақының айлық сомасы көрсетіледі;
5-бағанда мемлекеттік мекемелер алып отырған алаң көрсетіледі;
6-бағанда алып отырған алаңның 1 ш.м. арналған шығыстар сомасы көрсетіледі;
7-бағанда осы бағанда көрсетілген формулаға сәйкес айқындалатын шығыстардың жылдық сомасы көрсетіледі;
8-бағанда ғимараттар мен үй-жайларды ағымдағы жөндеуге және жабдықтар мен басқа негізгі құралдарды ағымдағы және күрделі жөндеуге арналған шығыстардың жылдық сомасы көрсетіледі;
9-бағанда осы бағанда көрсетілген формулаға сәйкес айқындалатын штаттан тыс қызметкерлерге төленетін жалақының жылдық шығыстар сомасы көрсетіледі.
17) 01-138 нысанын (40-қосымша) үй-жайларды жалға алуға ақы төлеуге арналған шығыстарды есептеу үшін мемлекеттік мекемелер толтырады.
1-бағанда мемлекеттік мекемелер жалдайтын үй-жайдың атауы көрсетіледі.
2-бағанда жалға алынатын қызметтік үй-жайдың алаңы көрсетіледі.
3-бағанда 1 (біp) айға 1 ш.м. үшін жалгерлік төлемақы мөлшері көрсетіледі.
4-бағанда осы бағанда көрсетілген формула бойынша айқындалатын айлық жалгерлік ақы көрсетіледі.
5-бағанда жалдау айларының саны көрсетіледі.
6-бағанда осы бағанда көрсетілген формулаға сәйкес айқындалатын шығыстар сомасы көрсетіледі.
18) 01-149 нысаны (41-қосымша) заңды және жеке тұлғалар көрсететін жұмыстар мен қызметтерге ақы төлеу жөніндегі шығыстарды есептеуге арналған. Бұл есепте шығыстардың тұтастай сомасы көрсетіледі, сондай-ақ шығыстардың негізгі түрлері бойынша толық жазу келтіріледі:
1) заңды тұлғалар үшін:
қызметкерлердің жалақысы - осы жол бойынша қызметтер көрсетуге және жұмыстарды орындауға қатысатын қызметкерлердің жалақысы көрсетіледі;
іссапар шығыстары;
салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер, oның ішінде негізгі салықтар және бюджетке төленетін міндетті төлемдер жеке жолдармен көрсетіледі;
өзге салықтар;
материалдар сатып алу;
негізгі құралдарды сатып алу;
коммуналдық қызметтер, яғни электр энергиясын және жылуды қоспағанда, суға, газға және басқа да коммуналдық қызметтерге арналған шығыстар;
электр энергиясы;
жылу;
байланыс қызметтері;
көлік қызметтері;
негізгі құралдарды ағымдағы жөндеу;
негізгі құралдарды күрделі жөндеу;
үй-жайлардың ғимараттарын ұстау, оларға қызмет көрсету;
жалгерлік ақы;
банктік қызметтер;
өзге шығыстар.

16) Форма 01-146 (приложение 39) заполняется государственными учреждениями для расчета расходов по содержанию, обслуживанию, текущему ремонту зданий, помещений, ремонту оборудования и приобретению комплектующих и запасных частей для оборудования, и других основных средств.
В данном расчете:
в графе 1 указывается наименование;
в графе 2 указывается единица измерения;
в графе 3 указывается количество вычислительной техники, оборудования и других основных средств или количество человек;
в графе 4 указывается средняя стоимость услуг за единицу оборудования в месяц или сумма оплаты труда на 1 внештатного работника в месяц;
в графе 5 указывается занимаемая площадь государственными учреждениями;
в графе 6 сумма расходов на 1 кв. м. занимаемой площади;
в графе 7 указывается сумма расходов в год, которая определяется согласно формуле, указанной в данной графе;
в графе 8 указывается сумма расходов в год на текущий ремонт зданий и помещений, текущий и капитальный ремонт оборудования и других основных средств;
в графе 9 указывается сумма расходов в год на оплату труда внештатных работников, которая определяется согласно формуле, указанной в данной графе;
в графе 10 указывается общая сумма расходов, определяемая по формуле, указанной в графе.
17) Форма 01-147 (приложение 40) заполняется государственными учреждениями для расчета расходов на оплату аренды за помещение.
В графе 1 указывается наименование помещения, арендуемого государственными учреждениями.
В графе 2 указывается площадь арендуемого служебного помещения.
В графе 3 указывается размер арендной платы за 1 кв. м за 1 (один) месяц.
В графе 4 указывается арендная плата в месяц, определяемая по формуле, указанной в данной графе.
В графе 5 указывается число месяцев аренды.
В графе 6 указывается сумма расходов, которая определяется согласно формуле, указанной в данной графе.
18) Форма 01-149 (приложение 41) предназначена для расчета расходов по оплате работ и услуг, оказанных юридическими и физическими лицами. В данном расчете указывается сумма расходов в целом, а также приводится расшифровка по основным видам расходов:
1) для юридических лиц:
заработная плата работников - по данной строке отражается заработная плата работников, участвующих в оказании услуг и выполнении работ;
командировочные расходы;
налоги и другие обязательные платежи в бюджет, в т.ч. отдельными строками показываются основные налоги и обязательные платежи в бюджет;
прочие налоги;
приобретение материалов;
приобретение основных средств;
коммунальные услуги, т.е. расходы на воду, газ и другие коммунальные услуги, за исключением электроэнергии и отопления;
электроэнергия;
отопление;
услуги связи;
транспортные услуги;
текущий ремонт основных средств;
капитальный ремонт основных средств;
содержание, обслуживание зданий, помещений;
арендная плата;
банковские услуги;
прочие расходы.

2) жеке тұлғалар үшін:
қызметкерлердің жалақысы - осы жол бойынша қызметтер көрсетуге және жұмыстарды орындауға қатысқан қызметкерлердің жалақысы көрсетіледі (осы жол бойынша, сондай-ақ қызметкерлердің жалақысынан ұсталатын табыс салығы, жинақтаушы зейнетақы қорларына міндетті жарналар да көрсетіледі);
іссапар шығыстары;
материалдар сатып алу;
көлік қызметтері.
19) 01-151 нысанын (42-қосымша) ел ішіндегі қызметтік іссапарларға арналған шығыстарды есептеу үшін мемлекеттік мекемелер толтырады.
01-151 нысаны бойынша шығыстарды есептеу кезінде "Мемлекеттік бюджеттің есебінен ұсталатын мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің, сондай-ақ, Қазақстан Республикасының Парламенті депутаттарының Қазақстан Республикасының шегіндегі қызметтік іссапарлары туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 22 қыркүйектегі N 1428 қаулысын басшылыққа алу керек.
1-бағанда ақшалай түрде 1 адамға арналған тәуліктік шығыстарды өтеу нормасы көрсетіледі.
2-бағанда ақшалай түрде 1 адамға тұрғын үй-жайды жалдау жөніндегі шығыстардың нормасы көрсетіледі.
3-бағанда жылына іссапарлардың жоспарларына сәйкес, сондай-ақ өткен қаржы жылы үшін іс жүзіндегі деректерді ескере отырып, іссапарлардағы адам/күндердің орташа жылдық саны көрсетіледі.
4-бағанда жылына іссапарлардың жоспарларына сәйкес, сондай-ақ өткен қаржы жылы үшін іс жүзіндегі деректерді ескере отырып, іссапарға жіберілетін адамдардың opташа жылдық саны көрсетіледі.
5-бағанда бір барып-қайту жолының орташа құны көрсетіледі.
6-бағандa осы бағанда көрсетілген формулаға сәйкес шығыстар сомасы айқындалады.
20) 01-152 нысанын (43-қосымша) елден тыс жерлерге қызметтік іссапарларға арналған шығыстарды есептеу үшін мемлекеттік мекемелер толтырады.
01-152 нысаны бойынша шығыстарды есептеу кезінде "Республикалық және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шетелдік іссапарларға валюталық қаражаттың жұмсалуын ретке келтіру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 11 ақпандағы N 148 қаулысын басшылыққа алу керек.
1-бағанда ақшалай түрде 1 адамға арналған тәуліктік шығыстарды өтеу нормасы көрсетіледі.
2-бағанда ақшалай түрде 1 адамға тұрғын үй-жайды жалдау жөніндегі шығыстардың нормасы көрсетіледі.
3-бағанда жылына іссапарлардың жоспарларына сәйкес, сондай-ақ өткен қаржы жылы үшін іс жүзіндегі деректерді ескере отырып, іссапарлардағы адам/күндердің орташа жылдық саны көрсетіледі.
4-бағанда жылына іссапарлардың жоспарларына сәйкес, сондай-ақ өткен қаржы жылы үшін іс жүзіндегі деректерді ескере отырып, іссапарға жіберілетін адамдардың opташа жылдық саны көрсетіледі.
5-бағанда бір барып-қайту жолының орташа құны көрсетіледі.
6-бағандa осы бағанда көрсетілген формулаға сәйкес шығыстар сомасы айқындалады.";
21) тармақшадағы "заңды тұлғалардың ағымдағы трансферттері жөніндегі шығыстарды есептеу үшін олардың шығындарын өтеуге" деген сөздер "заңды тұлғаларға берілетін субсидиялар бойынша шығыстарды есептеуге" деген сөздермен ауыстырылсын;

2) для физических лиц:
заработная плата работников - по данной строке отражается заработная плата работников, участвующих в оказании услуг и выполнении работ (индивидуальный подоходный налог, обязательные взносы в накопительные пенсионные фонды, удерживаемые из заработной платы работников, также отражаются по данной строке);
командировочные расходы;
приобретение материалов;
транспортные услуги.
19) Форма 01-151 (приложение 42) заполняется государственными учреждениями для расчета расходов на служебные командировки внутри страны.
При расчете расходов по форме 01-151 следует руководствоваться постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2000 года N 1428 "Об утверждении Правил о служебных командировках в пределах Республики Казахстан работников государственных учреждений, содержащихся за счет государственного бюджета, а также депутатов Парламента Республики Казахстан".
В графе 1 указывается норма возмещения суточных расходов на 1 человека в денежном выражении.
В графе 2 указывается норма расходов по найму жилого помещения в сутки на 1 человека в денежном выражении.
В графе 3 указывается среднегодовое количество человеко/дней в командировках, в соответствии с планом командировок в год, а также с учетом фактических данных за прошлый финансовый год.
В графе 4 указывается среднегодовое количество командируемых человек, в соответствии с планом командировок в год, а также с учетом фактических данных за прошлый финансовый год.
В графе 5 указывается средняя стоимость одного проезда в оба конца.
В графе 6 определяется сумма расходов согласно формуле, указанной в данной графе.
20) Форма 01-152 (приложение 43) заполняется государственными учреждениями для расчета расходов на служебные командировки за пределы страны.
При расчете расходов по форме 01-152 следует руководствоваться постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 2003 года N 148 "О мерах по упорядочению расходования валютных средств на заграничные командировки за счет средств республиканского и местных бюджетов".
В графе 1 указывается норма возмещения суточных расходов на 1 человека в денежном выражении.
В графе 2 указывается норма расходов по найму жилого помещения в сутки на 1 человека в денежном выражении.
В графе 3 указывается среднегодовое количество человеко/дней в командировках, в соответствии с планом командировок в год, а также с учетом фактических данных за прошлый финансовый год.
В графе 4 указывается среднегодовое количество командируемых человек, в соответствии с планом командировок в год, а также с учетом фактических данных за прошлый финансовый год.
В графе 5 указывается средняя стоимость одного проезда в оба конца.
В графе 6 определяется сумма расходов согласно формуле, указанной в данной графе.";
в подпункте 21) слова "по текущим трансфертам юридическим лицам на покрытие их убытков" заменить словами "по субсидиям юридическим лицам";

17, 18-тармақтардағы "және жоспарлау жөніндегі уәкілетті органға немесе жергілікті қаржы органдарына ұсынады" деген сөздер алып тасталсын;
18-тармақтағы "шығындарды өтеуге арналған ағымдағы трансферттер жөніндегі" деген сөздер "заңды тұлғаларға берілетін субсидиялар бойынша" деген сөздермен ауыстырылсын;
19-тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"02-411 нысаны (49-1-қосымша) "Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес болжанып отырған кезеңге автомобиль көлік құралдарын сатып алуға арналған шығыстарды жоспарлаған кезде толтырылады.
1-бағанда автомобиль көлік құралының атауы көрсетіледі.
2-бағанда бекітілген тиесілілік нормативтеріне сәйкес автомобиль көлік құралдарының қажетті саны көрсетіледі.
3-бағанда қолда бар автомобиль көлік құралдарының нақты саны көрсетіледі.
4-бағанда автомобиль көлік құралдарының шығарылған жылы көрсетіледі.
5-бағанда автомобиль көлік құралдарының ескіру пайызы көрсетіледі.
6-бағанда сатып алуға жоспарланып отырған автомобиль көлік құралдарының саны көрсетіледі.
7-бағанда автомобиль көлік құралдарының бір бірлігінің құны көрсетіледі.
8-бағанда осы бағанда көрсетілген формула бойынша айқындалатын автомобиль көлік құралдарының жалпы құны көрсетіледі.";
26-тармақтағы "34, 42, 43" деген сандар тиісінше "31, 39, 41" деген сандармен ауыстырылсын;
осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес 2-4-1 "Шетелдерде оқытуды қоспағанда, тауарларды жеткізуге, жұмыстарды орындауға және қызметтерді көрсетуге байланыссыз гранттар беру туралы мәліметтер" деген қосымшамен толықтырылсын;
осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес 2-4-2 "Шетелдерде оқытуға байланыссыз гранттар беру туралы мәліметтер" деген қосымшамен толықтырылсын;
"Әкімшілік мемлекеттік қызметшілердің негізгі жалақыларына арналған шығындарды есептеу" деген 3-қосымша осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
"Саяси мемлекеттік қызметшілердің, депутаттардың, судьялардың негізгі жалақысына арналған шығындарды есептеу" деген 4-қосымша осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
"Төтенше және өкілетті елшілерінің және шет елдердегі мекемелері қызметкерлердің негізгі жалақысына арналған шығындарды есептеу" деген 5-қосымша осы бұйрыққа 5-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
Бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің бюджеттік өтінімді жасау және ұсыну ережесіне 11-қосымшаның 17-бағанында (09-11 нысаны) "15" деген сан "14" деген санмен ауыстырылсын;
Бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің бюджеттік өтінімді жасау және ұсыну ережесіне 12-қосымшаның 21-бағанында (10-111 нысаны) "АЕК" деген аббревиатура "АЕЖА" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;

в пунктах 17, 18 слова "и представляет в уполномоченный орган по бюджетному планированию или местные финансовые органы" исключить;
в пункте 18 слова "по текущим трансфертам на покрытие убытков" заменить словами "по субсидиям юридическим лицам";
пункт 19 дополнить абзацем следующего содержания:
"Форма 02-411 (приложение 49-1) заполняется при планировании расходов на покупку автомобильных транспортных средств на прогнозируемый период в соответствии с Законом Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте".
В графе 1 указывается наименование автомобильного транспортного средства.
В графе 2 указывается необходимое количество автомобильных транспортных средств согласно утвержденным нормативам положенности.
В графе 3 указывается фактическое количество автомобильных транспортных средств, имеющиеся в наличии.
В графе 4 указывается год выпуска автомобильных транспортных средств.
В графе 5 указывается процент износа автомобильных транспортных средств.
В графе 6 указывается количество автомобильных транспортных средств, которое планируется приобрести.
В графе 7 указывается стоимость автомобильных транспортных средств за единицу.
В графе 8 указывается общая стоимость автомобильных транспортных средств, которая определяется по формуле, указанной в данной графе.";
в пункте 26 цифры "34, 42, 43" заменить соответственно цифрами "31, 39, 41";
дополнить приложением 2-4-1 "Сведения о предоставленных несвязанных грантах на поставку товаров, выполнения работ и оказания услуг, за исключением обучения за рубежом" согласно приложению 1 к настоящему Приказу;
дополнить приложением 2-4-2 "Сведения о предоставленных несвязанных грантах на обучение за рубежом" согласно приложению 2 к настоящему Приказу;
приложение 3 "Расчет расходов на основную заработную плату административных государственных служащих" изложить в редакции согласно приложению 3 к настоящему Приказу;
приложение 4 "Расчет расходов на основную заработную плату политических государственных служащих, депутатов, судей" изложить в редакции согласно приложению 4 к настоящему Приказу;
приложение 5 "Расчет расходов на основную заработную плату чрезвычайных и полномочных послов, работников загранучреждений" изложить в редакции согласно приложению 5 к настоящему Приказу;
в графе 17 приложения 11 (форма 09-11) к Правилам составления и представления бюджетной заявки администраторами бюджетных программ цифру "15" заменить цифрой "14";
в графе 21 приложения 12 (форма 10-111) к Правилам составления и представления бюджетной заявки администраторами бюджетных программ аббревиатуру "МРП" заменить аббревиатурой "МРЗП";

"Мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің негізгі жалақысына арналған шығындарды есептеу" деген 13-қосымша осы бұйрыққа 6-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
"Прокуратура органдары қызметкерлерінің негізгі жалақысына арналған шығындарды есептеу" деген 14-қосымша осы бұйрыққа 7-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
осы бұйрыққа 8-қосымшаға сәйкес 20-1 "Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдарды төлеуге арналған шығыстарды есептеу" деген қосымшамен толықтырылсын;
"Денсаулық сақтау мекемелеріндегі жұмсақ мүкәммал сатып алуға арналған шығындарды есептеу" деген 33-қосымша осы бұйрыққа 9-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
"Өзге де жабдықтарды, жұмсалатын материалдарды сатып алу бойынша шығындарды есептеу" деген 34-қосымша осы бұйрыққа 10-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
"Ыстық және суық суға, кәріз бен газға арналған шығындарды есептеу" деген 35-қосымша осы бұйрыққа 11-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
"Жетілдірілген топырақ бетін және жасыл екпені, объектілер аумағын суаруға жұмсалатын су шығындарын есептеу" деген 36-қосымша осы бұйрыққа 12-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
"Байланыс қызметтеріне ақы төлеуге арналған шығындарды есептеу" деген 37-қосымша осы бұйрыққа 13-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
"Көлік қызметтеріне ақы төлеу жөніндегі шығындарды есептеу" деген 38-қосымша осы бұйрыққа 14-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
"Электр энергиясына ақы төлеуге арналған шығындарды есептеу" деген 39-қосымша осы бұйрыққа 15-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
"Орталық жылу жүйесімен мемлекеттік мекемелердегі ғимараттарды, үй-жайларды жылытуға жұмсалатын жылу шығындарын есептеу" деген 40-қосымша осы бұйрыққа 16-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
"Дербес жылыту жүйесі бар мемлекеттік мекемелер үшін үй-жайларды жылытуға жылу шығындарын есептеу" деген 41-қосымша осы бұйрыққа 17-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
"Ғимараттарды, үй-жайларды, жабдықтарды ұстау, қызмет көрсету, ағымдағы жөндеу және жабдықтар үшін қосалқы және жинақтаушы бөлшектер, және басқа негізгі құралдарды сатып алу бойынша шығындарды есептеу" деген 42-қосымша осы бұйрыққа 18-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
"Үй-жайды жалдау ақысына арналған шығындарды есептеу" деген 32-қосымша осы бұйрыққа 19-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
"Заңды және жеке тұлғалар көрсеткен жұмыстар мен қызметтерге ақы төлеу жөніндегі шығындарды есептеу" деген 43-қосымша осы бұйрыққа 20-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
"Ел ішіндегі қызметтік іссапарларға арналған шығындарды есептеу" деген 30-қосымша осы бұйрыққа 21-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
"Елден тыс жерлерге қызметтік іссапарларға арналған шығындарды есептеу" деген 30-қосымша осы бұйрыққа 22-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;

приложение 13 "Расчет расходов на основную заработную плату рабочих государственных учреждений" изложить в редакции согласно приложению 6 к настоящему Приказу;
приложение 14 "Расчет расходов на основную заработную плату сотрудников органов прокуратуры" изложить в редакции согласно приложению 7 к настоящему Приказу;
дополнить приложением 20-1 "Расчет расходов на уплату социальных отчислений в Государственный фонд социального страхования" согласно приложению 8 к настоящему Приказу;
приложение 30 "Расчет расходов на приобретение мягкого инвентаря в учреждениях здравоохранения" изложить в редакции согласно приложению 9 к настоящему Приказу;
приложение 31 "Расчет расходов по закупке расходных материалов, прочего оборудования" изложить в редакции согласно приложению 10 к настоящему Приказу;
приложение 32 "Расчет расходов на горячую и холодную воду, канализацию и газ" изложить в редакции согласно приложению 11 к настоящему Приказу;
приложение 33 "Расчет расходов воды на полив усовершенствованных покрытий и зеленых насаждений, территорий объектов" изложить в редакции согласно приложению 12 к настоящему Приказу;
приложение 34 "Расчет расходов по оплате услуг связи и при планировании мероприятий на закупку телекоммуникационных услуг" изложить в редакции согласно приложению 13 к настоящему Приказу;
приложение 35 "Расчет расходов по оплате транспортных услуг" изложить в редакции согласно приложению 14 к настоящему Приказу;
приложение 36 "Расчет расходов по оплате электроэнергии" изложить в редакции согласно приложению 15 к настоящему Приказу;
приложение 37 "Расчет расходов тепла на отопление зданий, помещений для государственных учреждений с центральной системой отопления" изложить в редакции согласно приложению 16 к настоящему Приказу;
приложение 38 "Расчет расходов тепла на отопление зданий, помещений для государственных учреждений с автономной системой отопления" изложить в редакции согласно приложению 17 к настоящему Приказу;
приложение 39 "Расчет расходов по содержанию, обслуживанию, текущему ремонту зданий, помещений, ремонту оборудования и приобретению комплектующих и запасных частей для оборудования, и других основных средств" изложить в редакции согласно приложению 18 к настоящему Приказу;
приложение 40 "Расчет расходов на оплату аренды за помещение" изложить в редакции согласно приложению 19 к настоящему Приказу;
приложение 41 "Расчет расходов по оплате работ и услуг, оказанных юридическими и физическими лицами" изложить в редакции согласно приложению 20 к настоящему Приказу;
приложение 42 "Расчет расходов на служебные командировки внутри страны" изложить в редакции согласно приложению 21 к настоящему Приказу;
приложение 43 "Расчет расходов на служебные командировки за пределы страны" изложить в редакции согласно приложению 22 к настоящему Приказу;

Бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің бюджеттік өтінімді жасау және ұсыну ережесіне 49-қосымшаның (01-411а, 01-411б нысандары) "Ерекшелігі" деген жолында "Активтер сатып алу" деген сөздер "Негізгі құралдарға жататын тауарларды сатып алу" деген сөздермен ауыстырылсын;
осы бұйрыққа 23-қосымшаға сәйкес 49-1 "Автомобиль көлік құралдарын сатып алуға арналған шығыстарды есептеу" деген қосымшамен толықтырылсын.
2. Бюджеттік процесс әдіснамасы және функционалдық талдау департаменті (Д.М. Шәженова) Заң басқармасымен (М.Д. Әйтенов) бірлесіп, осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр
Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік
жоспарлау министрінің
2005 жылғы 10 мамырдағы
N 65 бұйрығына 1-қосымша
Бюджеттік бағдарламалар
әкімшілерінің бюджеттік
өтінімді жасау және ұсыну
ережесіне 2-4-1-қосымша
___жылғы шетелдерде оқытуды қоспағанда, тауарларды
жеткізуге, жұмыстарды орындауға және қызметтерді
көрсетуге байланыссыз гранттар беру туралы мәліметтер
Республикалық бюджет/жергілікті бюджет _________
Бағдарламалар әкімшісі _________________________
Мемлекеттік мекеме _____________________________
N
Донор
Бене-
фициар
(грант
алған
(алатын)
мемле-
кеттік
ұйым)
Негіздеме
(жоба
жүзеге
асырылған
(асыры-
латын)
меморан-
думдар,
келі-
сімдер,
шарттар)
Грант сомасы
(АҚШ доллары)
Бар-
лығы
оның
ішінде
01.01.
__ж.
иге-
рілді
оның
ішінде
ағымдағы
___қаржы
жылында
1
2
3
4
5
6
7
кестенің жалғасы
Жоба-
ның
атауы
Жоба-
ның
мақ-
саты
Жобаның
құрамда-
уыштары
Жоба іске
асырылатын
жер (облыс,
республикалық
маңызы бар
қала, астана)
аудан (облыс-
тық маңызы
бар қала)
Іске асыру
кезеңі
Жобаны
іске
асыру
нәти-
желері
Бас-
талуы
(күні,
айы,
жылы)
аяқ-
талуы
(күні,
айы,
жылы)
8
9
10
11
12
13
14
Барлығы:
Бағдарламалар әкімшісінің/мемлекеттік мекеменің басшысы _____
Бас бухгалтер (ҚЭБ бастығы) _________________________________
Орындаушы лауазымы ________________
телефоны __________________________
Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік
жоспарлау министрінің
2005 жылғы 10 мамырдағы
N 65 бұйрығына 2-қосымша
Бюджеттік бағдарламалар
әкімшілерінің бюджеттік
өтінімді жасау және ұсыну
ережесіне 2-4-2-қосымша
___ жылғы шетелде оқытуға байланыссыз
гранттар беру туралы мәліметтер
Республикалық бюджет/жергілікті бюджет _________
Бағдарламалар әкімшісі _________________________
Мемлекеттік мекеме _____________________________
N
Донор
Бене-
фициар
(байла-
ныссыз
емес
грант
алған
(ала-
тын)
мемле-
кеттік
ұйым)
Курс-
тың
атауы
Орналасқан
лауазымды
көрсете
отырып, қа-
тысушылар-
дың саны
Оқыту
кезеңі
саны
(адам)
лауа-
зым
(бір-
лік)
Бас-
талуы
(күні,
айы,
жылы)
аяқ-
талуы
(күні,
айы,
жылы)
1
2
3
4
5
6
7
8
кестенің жалғасы
Оқыту
орны
(ұйым,
қала,
мем-
лекет)
Курсты
жүргізу
тілі
9
10
Барлығы:
Бағдарламалар әкімшісінің/мемлекеттік мекеменің басшысы _____
Бас бухгалтер (ҚЭБ бастығы) _________________________________
Орындаушы
Аты-жөні
лауазымы ________________
телефоны __________________________
Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік
жоспарлау министрінің
2005 жылғы 10 мамырдағы
N 65 бұйрығына 3-қосымша
Бюджеттік бағдарламалар
әкімшілерінің бюджеттік
өтінімді жасау және ұсыну
ережесіне 3-қосымша
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілердің негізгі
жалақыларына арналған шығындарды есептеу
Кодтары
___________
Жылы                                               |___________|
Мәліметтер түрі (болжам, жоспар, есеп)             |___________|
Функционалдық топ                                  |___________|
Бағдарлама әкімшісі                                |___________|
Мемлекеттік мекеме                                 |___________|
Бағдарлама                                         |___________|
Кіші бағдарлама                                    |___________|
Ерекшелік                Негізгі жалақы             |     111    |
Лауа-
зым-
дар
са-
наты
Лауа-
зым-
дар
атауы
Жыл-
дар-
мен
мемле-
кеттік
қызмет
өтілі
Штат
бір-
лік-
тер-
інің
саны
Коэф-
фици-
ент-
тер
Бір ай-
дағы
лауа-
зымдық
жалақы
(4-бағ.
х лауа-
зымдық
жалақы х
түзету.
коэфф.х
5-бағ.)
/1000
Аумақтық
салық орган-
дарындағы
ерекше еңбек
жағдайлары
үшін өтемақы
өтемақы
алатын
мемле-
кеттік
қызмет-
шілер-
дің
саны
со-
ма-
сы
1
2
3
4
5
6
7
8
Санат*
Лауа-
зым
Бір жылға дейін

в строке "Специфика" приложения 49 (Формы 01-411а, 01-411б) к Правилам составления и представления бюджетной заявки администраторами бюджетных программ слова "приобретение активов" заменить словами "приобретение товаров, относящихся к основным средствам";
дополнить приложением 49-1 "Расчет расходов на приобретение автомобильных транспортных средств" согласно приложению 23 к настоящему Приказу.
2. Департаменту методологии бюджетного процесса и функционального анализа (Д.М.Шаженова) совместно с Юридическим управлением (М.Д.Айтенов) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр
Приложение 1
к Приказу Министра экономики
и бюджетного планирования
Республики Казахстан
от 10 мая 2005 года N 65
"Приложение 2-4-1
к Правилам составления и представления
бюджетной заявки администраторами
бюджетных программ
Сведения о предоставленных несвязанных грантах
на поставку товаров, выполнение работ и оказание услуг,
за исключением обучения за рубежом за _______год
Республиканский бюджет/местный бюджет ____________________
Администратор программ ___________________________________
Государственное учреждение _______________________________
N
Донор
Бенефициар (государ-
ственная организа-
ция, получившая (получаю-
щая) несвязанный грант)
Основание  (соглашения, меморандумы, договора, в рамках которых осуществлялся (осущест-
вляется) проект)
Сумма гранта
(в долларах США)
Всего
в т.ч. освоено на 01.01. ___г.
в т.ч. освоено за текущий _____ финансовый год
1
2
3
4
5
6
7
Продолжение таблицы
Наиме-
нова-
ние проек-
та
Цель проек-
та
Компо-
ненты проек-
та
Место реализации проекта (область (город республиканского значения, столица), район (город областного значения))
Период реализации
Результаты реализации проекта
начало
(число, месяц, год)
конец
(число, месяц, год)
8
9
10
11
12
13
14
Итого:
Руководитель администратора программ/
государственного учреждения _______________________________
Главный бухгалтер (нач.ФЭО) _______________________________
Исполнитель
должность________________________________
тел.______________________
Приложение 2
к Приказу Министра экономики
и бюджетного планирования
Республики Казахстан
от 10 мая 2005 года N 65
"Приложение 2-4-2
к Правилам составления и представления
бюджетной заявки администраторами
бюджетных программ
Сведения о предоставленных несвязанных грантах
на обучение за рубежом за _______год
Республиканский бюджет/местный бюджет ____________________
Администратор программ ___________________________________
Государственное учреждение _______________________________
N
До-
нор
Бенефициар (государст-
венная организация, получившая (получающая) несвязанный грант)
Наи-
ме-
нова-
ние
кур-
са
Количество участников с указанием занимаемой должности
Период
обучения
Место
обу-
чения (орга-
низа-
ция, город, стра-
на)
Язык
про-
ве-
де-
ния
кур-
са
Коли-
чество (чело-
век)
Долж-
ность (еди-
ница)
начало  (число, месяц,
год.)
конец   (число, месяц, год)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Итого:
Руководитель администратора программ/
государственного учреждения _______________________________
Главный бухгалтер (нач.ФЭО) _______________________________
Исполнитель
Ф.И.О.___________________________________
должность________________________________
тел._____________________________________
Приложение 3
к Приказу Министра экономики
и бюджетного планирования
Республики Казахстан
от 10 мая 2005 года N 65
Приложение 3
к Правилам составления и представления
бюджетной заявки администраторами
бюджетных программ
Форма 01-111
Расчет
расходов на основную заработную плату
административных государственных служащих
Коды
Год                                                ______________
Вид данных (прогноз, план, отчет)                 |______________|
Функциональная группа                             |______________|
Администратор программ                            |______________|
Государственное учреждение                        |______________|
Программа                                         |______________|
Подпрограмма                                      |______________|
Специфика    Основная заработная плата            |     111      |
|______________|
Категория долж-
ностей
Наимено-
вания долж-
ностей
Стаж государст-
венной службы в
годах
Коли-
чество штат-
ных еди-
ниц
Коэф-
фици-
енты
Сумма долж-
ностных окладов
в месяц (гр.4 х
базов.должн.
оклад х
поправочн. коэфф. х гр.5)/1000
1
2
3
4
5
6
Единица измерения
ед.
тыс.тенге
Кате-
гория*
Долж-
ность
До года

1-ден 2-ге дейін
2-ден 3-ке дейін
3-тен 5-ке дейін
5-тен 7-ге дейін
7-ден 9-ға дейін
9-дан 11-ге дейін
11-ден 14-ке дейін
14-тен 17-ге дейін
17-ден 20-ға дейін
20 жылдан
жоғары
кестенің жалғасы
Ла-
уа-
зым-
дар
са-
наты
Жалақы-
дағы
айырма
Радияциялық қауіп-қатер аумақтарында
тұрғаны үшін қосымша еңбекақы
Қосымша ақы алатын мемлекеттік
қызметшілердің саны
Осы
айыр-
машы-
лық
төле-
нетін
мем-
ле-
кет-
тік
қыз-
мет-
ші-
лер-
дің
саны
Со-
ма-
сы
жал-
пы
саны
оның
ішін-
де
2
коэ-
ффи-
цент
бо-
йынша
оның
ішін-
де
1,75
коэ-
ффи-
цент
бо-
йынша
оның
ішін-
де
1,5
коэ-
ффи-
цент
бо-
йынша
оның
ішін-
де
1,25
коэ-
ффи-
цент
бо-
йынша
оның
ішін-
де
1
коэ-
ффи-
цент
бо-
йынша
1
9
10
11
12
13
14
15
16
Са-
нат*
кестенің жалғасы
Лауа-
зым-
дар
са-
наты
Радияциялық
қауіп-қатер
аумақтарын-
да тұрғаны
үшін қосым-
ша еңбекақы
Экологиялық апат аймақтарында
тұрғаны үшін коэффициент
Сомасы
(АЕКх(2х
12-бағ.+
1,75х13-
бағ+х1,5
х14-бағ+
1,25х15-
бағ+1х16
-бағ))
/1000
Қосымша ақы алатын мемлекет-
тік қызметшілердің саны
Сомасы
(лауа-
зымдық
жалақы
х(1,75
х19-
бағ.+
1,5х
20-бағ
+1,25
х21-
бағ.))
/1000
жал-
пы
саны
оның
ішінде
1,75
коэф-
фицент
оның
ішінде
1,5
коэф-
фицент
оның
ішінде
1,25
коэф-
фицент
1
17
18
19
20
21
22
Санат*
кестенің жалғасы
Лауа-
зымдар
санаты
Бір айдағы
негізгі
жалақының
жиыны
6-бағ.+
8-бағ.+
10-бағ.+
17-бағ.+
22-бағ.
Бір жылғы
жалақының
жиыны
23-бағ.х12
1
23
24
Санат*
Санат бойынша жиыны
Бағдарламалар әкімшісінің/мемлекеттік мекеменің басшысы
Бас бухгалтер (ҚЭБ бастығы)
Ескерту:         Әрбір санат бойынша толытырылады
Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік
жоспарлау министрінің
2005 жылғы 10 мамырдағы
N 65 бұйрығына 4-қосымша
Бюджеттік бағдарламалар
әкімшілерінің бюджеттік
өтінімді жасау және ұсыну
ережесіне 4-қосымша
02-11-нысан
Саяси мемлекеттік қызметшілердің, депутаттардың,
судьялардың негізгі жалақысына арналған
шығындарды есептеу
Кодтары
___________
Жылы                                               |___________|
Мәліметтер түрі (болжам, жоспар, есеп)             |___________|
Функционалдық топ                                  |___________|
Бағдарлама әкімшісі                                |___________|
Мемлекеттік мекеме                                 |___________|
Бағдарлама                                         |___________|
Кіші бағдарлама                                    |___________|
Ерекшелік                Негізгі жалақы             |           |
Лауа-
зымдар
атауы
Жылдар-
мен
мемле-
кеттік
қызмет
өтілі
Штат
бір-
лік-
тері-
нің
саны
Коэф-
фицие-
нттер
Бір айдағы
лауазымдық
жалақы
(3-бағ х
базалық
лауазымдық
жалақы х
4-бағ.
түзет.
коэфф.)
/1000
Жалақыдағы
айырма
Осы
айырма
төле-
нетін
мемле-
кеттік
қызмет-
шілердің
саны
Со-
масы
1
2
3
4
5
6
7
Өлшем бірлігі
бірл.
мың теңге
бірл.
мың теңге
1 жылға дейін

с 1 до 2
с 2 до 3
с 3 до 5
с 5 до 7
с 7 до 9
с 9 до 11
с 11 до 14
с 14 до 17
с 17 до 20
свыше
20 лет
Продолжение таблицы
Компенсация за особые условия труда в территориальных налоговых органах
Разница в заработной плате
Кол-во государствен-
ных служащих, получающих компенсацию
Сумма
Кол-во государствен-
ных служащих, получающих компенсацию
Сумма
7
8
9
10
ед.
тыс.тенге
ед.
тыс.тенге
Продолжение таблицы
Дополнительная оплата труда за проживание на территориях радиационного риска
Кол-во государственных служащих, получающих доп.оплату
Сумма
(МРП х(гр.12 х
2+гр.13 х
1,75+гр.14 х 1,5+гр.15
х 1,25+
гр.16+х1))/1000
общее кол-во
в т.ч.
по коэф-
фици-
енту 2
в т.ч.
по
коэф-
фици-
енту 1,75
в
т.ч.
по
коэф-
фици-
енту 1,5
в
т.ч.
по
коэф-
фици-
енту 1,25
в
т.ч.
по
коэф-
фици-
енту 1
11
12
13
14
15
16
17
ед.
ед.
ед.
ед.
ед.
ед.
тыс.тенге
Продолжение таблицы
Коэффициент за проживание в зонах экологического бедствия
Кол-во государственных служащих, получающих доп.оплату
Сумма  (должностной оклад х (гр.19 х 1,5+гр.20 х 1,3+гр.21 х1,2))/1000
общее кол-во
в т.ч. по коэффициенту 1,5
в т.ч. по коэффициенту 1,3
в т.ч. по коэффициенту 1,2
18
19
20
21
22
ед.
ед.
ед.
ед.
тыс.тенге
Продолжение таблицы
Итого основной
заработной платы в
месяц гр.6+гр.8+
гр.10+гр.17+гр.22
Итого основной
заработной платы
в год гр.23 х 12
23
24
тыс.тенге
тыс.тенге
Итого по категории
Руководитель администратора программ/
государственного учреждения _______________________________
Главный бухгалтер (нач.ФЭО) _______________________________
Примечание:       заполняется по каждой категории
Приложение 4
к Приказу Министра экономики
и бюджетного планирования
Республики Казахстан
от 10 мая 2005 года N 65
Приложение 4
к Правилам составления и представления
бюджетной заявки администраторами
бюджетных программ
Форма 02-111
Расчет
расходов на основную заработную плату
политических государственных служащих, депутатов, судей
Коды
Год                                                ______________
Вид данных (прогноз, план, отчет)                 |______________|
Функциональная группа                             |______________|
Администратор программ                            |______________|
Государственное учреждение                        |______________|
Программа                                         |______________|
Подпрограмма                                      |______________|
Специфика    Основная заработная плата            |              |
|______________|
Наиме-
нова-
ние
долж-
ностей
Стаж
государст-
венной
службы в
годах
Коли-
чество штат-
ных
еди-
ниц
Коэф-
фици-
енты
Сумма долж-
ностных окладов
в месяц (гр.3 х
базов.должн.
оклад х
поправочн. коэфф. х гр.4)/1000
1
2
3
4
5
Единица измерения
ед.
тыс.тенге
До года

11-бағх12
Қосымша
ақы
алатын
мемле-
кеттік
қызмет-
шілердің
саны
Сомасы
1
9
10
11
12
Өлшем
бірлігі
бірл.
мың
теңге
мың теңге
мың теңге
Бағдарламалар әкімшісінің/мемлекеттік мекеменің басшысы
Бас бухгалтер (ҚЭБ бас.)
Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік
жоспарлау министрінің
2005 жылғы 10 мамырдағы
N 65 бұйрығына 6-қосымша
Бюджеттік бағдарламалар
әкімшілерінің бюджеттік
өтінімді жасау және ұсыну
ережесіне 13-қосымша
11-111 нысаны
Мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің негізгі
жалақысына арналған шығындарды есептеу
Кодтары
___________
Жылы                                               |___________|
Мәліметтер түрі (болжам, жоспар, есеп)             |___________|
Функционалдық топ                                  |___________|
Бағдарлама әкімшісі                                |___________|
Мемлекеттік мекеме                                 |___________|
Бағдарлама                                         |___________|
Кіші бағдарлама                                    |___________|
Ерекшелік                Негізгі жалақы             |    111     |
Білік-
тілік
разряды
Штат
бірлік-
тері-
нің
саны
Бір айдағы
лауазымдық
жалақылар-
дың сомасы
(базалық
лауазымдық
жалақы х
коэф. х
2-бағ)/
1000
Үстемақылар
Бригадаға
басшылық
жасағаны
үшін
Қызметтерді
қоса атқарғаны
(қызмет көрсету
аймағын кеңей-
ту) және
уақытша болма-
ған қызметкер-
дің міндетте-
рін орында-
ғаны үшін
Қосымша
ақы
белгі-
ленген
қызмет-
керлер-
дің
саны
Со-
масы
Қосымша
ақы
белгі-
ленген
қызмет-
керлер-
дің
саны
Со-
масы
1
2
3
4
5
6
7
Өлшем бірлігі
бірл.
мың теңге
бірл.
мың теңге
бірл.
мың теңге
кестенің жалғасы
Білік-
тілік
разряды
Үстемақылар
Ауыр (аса
ауыр) дене
еңбегімен
және зиян
(аса зиян)
және қауіпті
(аса қауіпті)
еңбек жағ-
дайлары бар
жұмыспен
айналысатын
қызметкерлерге
Ерекше еңбек
жағдайлары
үшін
Түнгі уақытта
жұмыс
істегені үшін
Қосымша
ақы
белгі-
ленген
қызмет-
керлер-
дің
саны
Со-
масы
Қосымша
ақы
белгі-
ленген
қызмет-
керлер-
дің
саны
Со-
масы
Қосымша
ақы
белгі-
ленген
қызмет-
керлер-
дің
саны
Со-
масы
1
8
9
10
11
12
13
Өлшем бірлігі
бірл.
мың теңге
бірл.
мың теңге
бірл.
мың теңге
кестенің жалғасы
Білік-
тілік
раз-
ряды
Үстемақылар
Мереке және
демалыс
күндеріндегі
жұмыс үшін
Мерзімнен тыс
жұмыс үшін
Радиациялық қауіп-
қатер аумақтарында
тұрғаны үшін
қосымша еңбекақы
Қосымша
ақы
белгі-
ленген
қызмет-
керлер-
дің
саны
Со-
масы
Қосымша
ақы
белгі-
ленген
қызмет-
керлер-
дің
саны
Со-
масы
Қосымша
ақы
белгі-
ленген
қызмет-
керлер-
дің
саны
Мөл-
шері
Сома
(МРП
хгр.
18х
гр.
19)/
1000
1
14
15
16
17
18
19
20
Өлшем бірлігі
бірл.
мың теңге
бірл.
мың теңге
бірл.
коэф.
мың теңге
кестенің жалғасы
Білік-
тілік
раз-
ряды
Үстемақылар
Экологиялық
апат аймақ-
тарында
тұрғаны үшін
коэффицент
Бір
айдағы
қосымша
ақының
сомасы
(5-бағ.
+7-бағ.
+9-бағ.
+11-бағ.
+13-бағ.
+15-бағ.
+17-бағ.
+20-бағ.
+22-
бағ.)
Тіркемесі бар
автомобиль-
дермен жұмыс
істегені үшін
үстемеақы
Сыныптық
біліктілігі
үшін
Қосымша
ақы
белгі-
ленген
қызмет-
керлер-
дің
саны
Со-
ма-
сы
Қосымша
ақы
белгі-
ленген
қызмет-
керлер-
дің
саны
Со-
ма-
сы
Қосымша
ақы
белгі-
ленген
қызмет-
керлер-
дің
саны
Со-
ма-
сы
1
21
22
23
24
25
26
27
Өлшем
бір-
лігі
бірл.
мың теңге
мың теңге
бірл.
мың теңге
бірл.
мың теңге
кестенің жалғасы
Білік-
тілік
раз-
ряды
Үстемақылар
Қарулы Күштерде,
басқа да әскерлер-
де және әскери
құрамаларда, құқық
қорғау органда-
рында, мемлекеттік
өртке қарсы
қызметте жұмыс
істегені үшін
Мекемені дамытуға
бағытталған жұмыс
үшін, практикада
озық әдістерді
пайдалану, жұмыстағы
жоғарғы жетістіктері
үшін, аса маңызды
немесе шұғыл жұ-
мыстарды орындағаны
үшін, жұмыстағы
қиындық пен күрде-
лік үшін
Бір айдағы
үстемеақы
сомасы
(25-бағ.+
27-бағ.+
29-бағ.+
29-2-бағ.)
Қосымша ақы
белгіленген
қызметкер-
лердің
саны
Со
масы
Қосымша ақы
белгіленген
қызметкер-
лердің
саны
Со-
масы
1
28
29

Итого основной заработной платы в год гр.11 х 12
кол-во государствен-
ных служащих, получающих доп.оплату
Сумма
9
10
11
12
ед.
тыс.
тенге
тыс.
тенге
тыс.
тенге
Руководитель администратора программ/
государственного учреждения _______________________________
Главный бухгалтер (нач.ФЭО) _______________________________
Приложение 6
к Приказу Министра экономики
и бюджетного планирования
Республики Казахстан
от 10 мая 2005 года N 65
Приложение 13
к Правилам составления и представления
бюджетной заявки администраторами
бюджетных программ
Форма 11-111
Расчет
расходов на основную заработную плату
рабочих государственных учреждений
Коды
Год                                                ______________
Вид данных (прогноз, план, отчет)                 |______________|
Функциональная группа                             |______________|
Администратор программ                            |______________|
Государственное учреждение                        |______________|
Программа                                         |______________|
Подпрограмма                                      |______________|
Специфика    Основная заработная плата            |     111      |
|______________|
Квалификационный разряд
Кол-во штатных единиц
Сумма должностных окладов в месяц (базовый должн.оклад х коэф. х гр.2)/1000
1
2
3
Единица измерения
ед.
тыс.тенге
Продолжение таблицы
Доплаты
За руководство
бригадой
За совмещение должностей (расширение
зоны обслу-
живания) и выполнение обязанностей временно отсутствующего работника
Рабочим, занятым
на тяжелых (особо тяжелых) физи-
ческих работах и работах с вредными (особо вредными)
и опасными (особо опасными)
условиями труда
За особые
условия
труда
Кол-во работников, которым установлена доплата
Сум-
ма
Кол-во работников, которым установлена доплата
Сум-
ма
Кол-во работников, которым установлена доплата
Сум-
ма
Кол-во работников, которым установлена доплата
Сум-
ма
4
5
6
7
8
9
10
11
ед.
тыс. тенге
ед.
тыс. тенге
ед.
тыс. тенге
ед.
тыс. тенге
Продолжение таблицы
Доплаты
За работу в
ночное время
За работу в
праздничные и
выходные
дни
За
сверхурочную
работу
Кол-во работников, которым установлена доплата
Сум-
ма
Кол-во работников, которым установлена доплата
Сум-
ма
Кол-во работников, которым установлена доплата
Сум-
ма
12
13
14
15
16
17
ед.
тыс.
тенге
ед.
тыс.
тенге
ед.
тыс.
тенге
Продолжение таблицы
Доплаты
Дополнительная оплата за проживание на территориях радиационного риска
Коэффициент за проживание в зонах экологического бедствия
Сумма
доплат в месяц (гр.5+гр.7
+гр.9+
гр.11+
гр.13+
гр.15+
гр.17+
гр.20+
гр.22)
Кол-во работников, которым установлена доплата
Раз-
мер
Сумма (МРП х гр.18х гр.19)/
1000
Кол-во работников, которым установлена доплата
Сум-
ма
18
19
20
21
22
23
ед.
коэф.
тыс. тенге
ед.
тыс.
тенге
тыс.
тенге
Продолжение таблицы
Надбавки
За работу на автомобилях с
прицепами
За классную
квалификацию
За работу в Вооруженных Силах, других войсках и воинских формированиях, правоохранительных
органах, государственной противопожарной
службе
Кол-во работников, которым установлена надбавка
Сум-
ма
Кол-во работников, которым установлена надбавка
Сум-
ма
Кол-во работников, которым установлена надбавка
Сум-
ма
24
25
26
27
28
29
ед.
тыс.
тенге
ед.
тыс.
тенге
ед.
тыс.
тенге
Продолжение таблицы
Надбавки
За работу, направленную на развитие учреждения, применение в практике передовых методов, за высокие достижения в работе, выполнение особо важных или срочных работ, за сложность и напряженность в труде
Сумма надбавок в месяц (гр.25+
гр.27+гр.29+ гр.29-2)
Разница в
заработной плате
Кол-во работников, которым установлена надбавка
Сум-
ма
Кол-во работников государственных учреждений, которым выплачивается данная разница
Сум-
ма

29-1
29-2
30
Өлшем
бір-
лігі
бірл.
мың теңге
бірл.
кестенің жалғасы
Білік-
тілік
раз-
ряды
Жалақыдағы айырма
Бір айдағы
негізгі
жалақының
жиыны
(3-бағ.+
23-бағ.+
30-бағ+
32-бағ)
Бір жылдағы
негізгі
жалақының
жиыны
33-бағ.х12
Осы айырма
белгіленген
мемлекеттік
мекеме қыз-
меткерлері-
нің саны
Сомасы
1
31
32
33
34
Өлшем
бір-
лігі
бірл.
мың теңге
мың теңге
мың теңге
Бағдарламалар әкімшісінің/мемлекеттік мекеменің басшысы
Бас бухгалтер (ҚЭБ бас.)
Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік
жоспарлау министрінің
2005 жылғы 10 мамырдағы
N 65 бұйрығына 7-қосымша
Бюджеттік бағдарламалар
әкімшілерінің бюджеттік
өтінімді жасау және ұсыну
ережесіне 14-қосымша
Прокуратура органдары қызметкерлерінің негізгі
жалақысына арналған шығындарды есептеу
12-111 нысаны
___________
Жылы                                               |___________|
Мәліметтер түрі (болжам, жоспар, есеп)             |___________|
Функционалдық топ                                  |___________|
Бағдарлама әкімшісі                                |___________|
Мемлекеттік мекеме                                 |___________|
Бағдарлама                                         |___________|
Кіші бағдарлама                                    |___________|
Ерекшелік                Негізгі жалақы             |    111     |
Лауа-
зымдар
санаты
Лауа-
зымдар
атауы
Жылдармен
арнаулы
қызмет
өтілі
Штат
бірлік-
терінің
саны
Коэффи-
циент-
тер
Бір айдағы
лауазымдық
жалақы
(4-бағ х
базалық
лауазымдық
жалақы х
5-бағ.
түзетілген
кэфф.)/1000
1
2
3
4
5
6
Өлшем бірлігі
бірл.
мың теңге
1 жылға дейін
1-ден 2-ге дейін
2-ден 3-ке дейін
3-тен 5-ке дейін
5-тен 7-ге дейін
7-ден 9-ға дейін
9-дан 11-ге дейін
11-ден 14-ке дейін
14-тен 17-ге дейін
17-ден 20-ға дейін
20 жылдан жоғары
кестенің жалғасы
Сыныптық шен үшін үстемеақы
Лейтенант,
III сыныпты заңгер
Аға лейтенант,
II сыныпты заңгер
Саны
Коэфф
Қосымша ақы
сомасы
7-бағ.х
базалық
лауазымдық
жалақы х
8-бағ.
Саны
Коэфф
Үстемеақы
сомасы
10-бағ. х
базалық
лауазымдық
жалақы х
11-бағ.
7
8
9
10
11
12
бірл.
мың теңге
бірл.
мың теңге
кестенің жалғасы
Сыныптық шен үшін үстемеақы
Капитан, капитан-
лейтенант, I сыныпты
заңгер
Майор, III дәрежелі
капитан, кіші әділет
кеңесшісі
Саны
Коэфф
Қосымша ақы
сомасы
13-бағ.х
базалық
лауазымдық
жалақы х
14-бағ.
Саны
Коэфф
Үстемеақы
сомасы
16-бағ. х
базалық
лауазымдық
жалақы х
17-бағ.
13
14
15
16
17
18
бірл.
мың теңге
бірл.
мың теңге
кестенің жалғасы
Сыныптық шен үшін үстемеақы
Подполковник,
II дәрежелі капитан,
әділет кеңесшісі
Подполковник,
I дәрежелі капитан,
аға әділет кеңесшісі
Саны
Коэфф
Үстемеақы
сомасы
19-бағ.х
базалық
лауазымдық
жалақы х
20-бағ.
Саны
Коэфф
Үстемеақы
сомасы
22-бағ. х
базалық
лауазымдық
жалақы х
23-бағ.
19
20
21
22
23
24
бірл.
мың теңге
бірл.
мың теңге
кестенің жалғасы
Сыныптық шен үшін үстемеақы
III рангтегі
генерал-майор, III
сыныпты мемлекеттік
әділет кеңесшісі
Генерал лейтенант,
II сыныпты мемлекеттік
әділет кеңесшісі
Саны
Коэфф
Үстемеақы
сомасы
25-бағ.х
базалық
лауазымдық
жалақы х
26-бағ.
Саны
Коэфф
Үстемеақы
сомасы
31-бағ. х
базалық
лауазымдық
жалақы х
32-бағ.
25
26
27
28
29
30
бірл.
мың теңге
бірл.
мың теңге
кестенің жалғасы
Сыныптық шен үшін үстемеақы
Бір айдағы
сыныптық
шендер үшін
үстемеақы-
лардың жиыны
(9-бағ.+
12-бағ.+
15-бағ+
18 бағ.+
21 бағ.
+24 бағ.+
27 бағ.+
30-бағ.
+33-бағ.
+36-бағ)
Генерал полковник,
I сыныпты мемлекет-
тік әділет кеңесшісі
Армия генералы,
жоғары сыныпты
мемлекеттік әділет
кеңесшісі
Саны
Коэфф
Үсте-
меақы
сомасы
34-бағ.х
базалық
лауа-
зымдық
жалақы х
35-бағ.
Саны
Коэфф
Үсте-
меақы
сомасы
37-бағ.х
базалық
лауа-
зымдық
жалақы х
38-бағ.
31
32
33
34
35
36
37
бірл.
мың теңге
бірл.
мың
теңге
мың
теңге
кестенің жалғасы
Радиациялық қауіп-қатер аумақтарында
тұрғаны үшін қосымша еңбекақы
Қосымша ақы алатын мемлекеттік қызметшілердің саны
Сомасы
(АЕКх(2х
39-бағ+

29-1
29-2
30
31
32
ед.
ед.
тыс.
тенге
Продолжение таблицы
Итого основной
заработной платы в
месяц (гр.3+гр.23+
гр.30+гр.32)
Итого основной
заработной платы
в год гр.33 х 12
33
34
тыс.тенге
тыс.тенге
Руководитель администратора программ/
государственного учреждения _______________________________
Главный бухгалтер (нач.ФЭО) _______________________________
Приложение 7
к Приказу Министра экономики
и бюджетного планирования
Республики Казахстан
от 10 мая 2005 года N 65
Приложение 14
к Правилам составления и представления
бюджетной заявки администраторами
бюджетных программ
Форма 12-111
Расчет расходов на основную заработную плату
сотрудников органов прокуратуры
Коды
Год                                                ______________
Вид данных (прогноз, план, отчет)                 |______________|
Функциональная группа                             |______________|
Администратор программ                            |______________|
Государственное учреждение                        |______________|
Программа                                         |______________|
Подпрограмма                                      |______________|
Специфика    Основная заработная плата            |     111      |
|______________|
Категория долж-
ностей
Наимено-
вания долж-
ностей
Стаж специальной службы в
годах
Коли-
чество штат-
ных еди
ниц
Коэф-
фици-
енты
Сумма долж-
ностных окладов
в месяц (гр.4 х
базов.должн.
оклад х
поправочн. коэфф. х гр.5)/1000
1
2
3
4
5
6
Единица измерения
ед.
тыс.тенге
До года
с 1 до 2
с 2 до 3
с 3 до 5
с 5 до 7
с 7 до 9
с 9 до 11
с 11 до 14
с 14 до 17
с 17 до 20
свыше
20 лет
Продолжение таблицы
Доплата за классный чин
Лейтенант, юрист III класса
Старший лейтенант, юрист II класса
Кол-во
Коэфф
Сумма доплаты    гр.7 х базов. долж. оклад х гр.8
Кол-во
Коэфф
Сумма доплаты    гр.10 х базов. долж. оклад х гр.11
7
8
9
10
11
12
ед.
тыс.тенге
ед.
тыс.тенге
Продолжение таблицы
Доплата за классный чин
Капитан, капитан-лейтенант,
юрист I класса
Майор, капитан III ранга, младший советник юстиции
Кол-во
Коэфф
Сумма доплаты    гр.13 х базов. долж. оклад х гр.14
Кол-во
Коэфф
Сумма доплаты    гр.16 х базов. долж. оклад х гр.17
13
14
15
16
17
18
ед.
тыс.тенге
ед.
тыс.тенге
Продолжение таблицы
Доплата за классный чин
Подполковник, капитан II ранга, советник юстиции
Подполковник, капитан I ранга, старший советник юстиции
Кол-во
Коэфф
Сумма доплаты    гр.19 х базов. долж. оклад х гр.20
Кол-во
Коэфф
Сумма доплаты    гр.22 х базов. долж. оклад х гр.23
19
20
21
22
23
24
ед.
тыс.тенге
ед.
тыс.тенге
Продолжение таблицы
Доплата за классный чин
Генерал-майор III ранга, государственный советник юстиции III класса
Генерал лейтенант, государственный советник юстиции II класса
Кол-во
Коэфф
Сумма доплаты    гр.25 х базов. долж. оклад х гр.26
Кол-во
Коэфф
Сумма доплаты    гр.28 х базов. долж. оклад х гр.29
25
26
27
28
29
30
ед.
тыс.тенге
ед.
тыс.тенге
Продолжение таблицы
Доплата за классный чин
Сумма доплат за классные чины в месяц (гр.9+гр.12+
гр.15+гр.18+
гр.21+гр.24+
гр.27+гр.30+
гр.33+гр.36)
Генерал полковник гос. Советник юстиции I класса
Генерал армии гос.советник юстиции высшего класса
Кол-во
Коэфф
Сумма доплаты    гр.31 х базов. долж. оклад х
гр.32
Кол-во
Коэфф
Сумма доплаты
гр.34 х базов.
долж. оклад х гр.35
31
32
33
34
35
36
37
ед.
тыс.тенге
ед.
тыс.тенге
тыс.тенге
Продолжение таблицы
Дополнительная оплата труда за проживание на
территориях радиационного риска
Кол-во государственных служащих,
получающих доп.оплату
Сумма (МРП х(гр.39 х 2+гр.40х1,75+
гр.41х1,5+гр.42х1,25+гр.43х1))/1000
Об-
щее кол-во
в т.ч. по коэф-
фици-
енту 2
в т.ч. по коэф-
фици-

1,75х
40-бағ.+
1,5х41-
бағ.+
1,25х
42-бағ+
1х43-бағ)
/1000
жалпы
саны
оның
ішінде
2
коэффи-
циент
бойынша
оның
ішінде
1,75
коэффи-
циент
бойынша
оның
ішінде
1,5
коэффи-
циент
бойынша
оның
ішінде
1,25
коэффи-
циент
бойынша
оның
ішінде
1
коэффи-
циент
бойынша
38
39
40
41
42
43
44
бірл.
бірл.
бірл.
бірл.
бірл.
бірл.
мың теңге
кестенің жалғасы
Экологиялық апат аймақтарында
тұрғаны үшін үстемақылар
Өзге
де
үс-
те-
меа-
қы-
лар
(құ-
пия-
лы-
лық)
Бір
ай-
дағы
не-
гізгі
жала-
қының
жиыны
(6-
бағ.
+37-
бағ
+44-
бағ.
+49-
бағ.
+50)
Бір
жыл-
ғы
не-
гіз-
гі
жа-
ла-
қы-
ның
жиы-
ны
51-
бағ.
х12
Қосымша ақы алатын
мемлекеттік қызметшілердің
саны
Сомасы
(лауа-
зымдық
жалақы
х1,5 х
46-
бағ.+
1,3 х
47-
бағ.
+1,2
х 48-
бағ.)
/1000
жалпы
саны
оның
ішінде
1,75
коэффи-
циент
бойынша
оның
ішінде
1,5
коэффи-
циент
бойынша
оның
ішінде
1,25
коэффи-
циент
бойынша
45
46
47
48
49
50
51
52
бірл.
бірл.
бірл.
бірл.
мың теңге
мың теңге
мың теңге
мың теңге
Сыныптар бойынша жиыны*
Бағдарламалар әкімшісінің/мемлекеттік мекеменің басшысы
Бас бухгалтер (ҚЭБ бас.)
Ескерту: * Әрбір санат бойынша толтырылады
Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік
жоспарлау министрінің
2005 жылғы 10 мамырдағы
N 65 бұйрығына 8-қосымша
Бюджеттік бағдарламалар
әкімшілерінің бюджеттік
өтінімді жасау және ұсыну
ережесіне 20-1-қосымша
01-122 нысаны
Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына
әлеуметтік аударымдарды төлеуге арналған
шығыстардың есебі
Кодтар
___________
Жылы                                               |___________|
Мәліметтер түрі (болжам, жоспар, есеп)             |___________|
Функционалдық топ                                  |___________|
Бағдарлама әкімшісі                                |___________|
Мемлекеттік мекеме                                 |___________|
Бағдарлама                                         |___________|
Кіші бағдарлама                                    |___________|
Ерекшелік          Мемлекеттік әлеуметтік          |    122     |
сақтандыру қорына
әлеуметтік аударымдар
Жалақы төлеудің
салық салынатын
қоры
Әлеуметтік
аударымдар
ставкасы
Жыл ішіндегі әлеуметтік
аударымдар сомасы
(1-б. х 2-б.)/100
1
2
3
мың теңге
%
мың теңге
Бағдарламалар әкімшісінің/мемлекеттік мекеменің басшысы
Бас бухгалтер (ҚЭБ бас.)
Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік
жоспарлау министрінің
2005 жылғы 10 мамырдағы
N 65 бұйрығына 9-қосымша
Бюджеттік бағдарламалар
әкімшілерінің бюджеттік
өтінімді жасау және ұсыну
ережесіне 30-қосымша
01-139 нысаны
Денсаулық сақтау мекемелеріндегі жұмсақ мүкәммал
сатып алуға арналған шығындарды есептеу
Кодтар
___________
Жылы                                               |___________|
Мәліметтер түрі                                    |___________|
Функционалдық топ                                  |___________|
Бағдарлама әкімшісі                                |___________|
Мемлекеттік мекеме                                 |___________|
Бағдарлама                                         |___________|
Кіші бағдарлама                                    |___________|
Ерекшелік            Басқа тауарларды              |    139     |
сатып алу
Бөлімшелердің
(жекелеген
ұйымдардың)
атауы
Дәрі-
герлік
лауа-
зым-
дардың
саны
Жылына
1
дәрі-
герлік
лауа-
зымға
арнал-
ған
норма
құны,
теңге
Төсек-
тер
саны
Жылына
1 тө-
секке
норма
құны,
теңге
Жұмсақ
мүкәммалға
шығыстар
сомасы
арналған
(мың теңге)
(2-б.х
3-б.)+
(4-б.х
5-б.))/
1000
1
2
3
4
5
6
амбулаторлық-
емханалық ұйым-
дар (бөлімшелер)
х
х
әйелдер кон-
сультациялары
(жеке және пер-
зентханалардың,
ауруханалардың
құрамына
кіретін)
х
х
терапевттік
х
х
неврологиялық,
кардиологиялық
х
х
жұқпалы, тері-
венерологиялық
х
х
хирургиялық
х
х
нейрохирургиялық
х
х
күйікті емдеу
х
х
офтальмология-
лық, отоларин-
гологиялық
х
х
реанимациялық
палаталары бар
анестезиология-
лық-реанимация-
лық және жедел-
детілген терапия
х
х
туберкулездік
х
х
психиатриялық
х
х
гинекологиялық
х
х
акушерлік, жүк-
тілік патология-
сының бөлімшесі
х
х
- жүкті және
босанған әйел-
дер үшін
х
х
- жаңа туған
нәрестелер үшін
х
х
Балалар
бөлімшесі
х
х
оның ішінде:
х
х
1 жасқа дейін
х
х
1 жастан
3 жасқа дейін
х
х
3 жастан
7 жасқа дейін
х
х
7 жастан
15 жасқа дейін
х
х
аналар үшін
х
х
Жиыны
Бағдарламалар әкімшісінің/мемлекеттік мекеменің басшысы
Бас бухгалтер (ҚЭБ бас.)
Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік
жоспарлау министрінің
2005 жылғы 10 мамырдағы
N 65 бұйрығына 10-қосымша
Бюджеттік бағдарламалар
әкімшілерінің бюджеттік
өтінімді жасау және ұсыну
ережесіне 31-қосымша
02-139а нысаны
Өзге де жабдықтарды, жұмсалатын материалдарды
сатып алу бойынша шығындарды есептеу
Кодтар
___________
Жылы                                               |___________|
Мәліметтер түрі (жоспар, есеп)                     |___________|
Функционалдық топ                                  |___________|
Бағдарлама әкімшісі                                |___________|
Мемлекеттік мекеме                                 |___________|
Бағдарлама                                         |___________|
Кіші бағдарлама                                    |___________|
Ерекшелік            Басқа тауарларды              |    139     |
сатып алу
Атауы
Өлшем
бір-
лігі
Саны
Бірлік
үшін
орташа
құн,
теңге
Жалпы
құны,
мың
теңге
(3-б. х
4-б.)/
1000
1
2
3
4
5
Принтерлер мен көшіру
аппараттары үшін қағаз:
А3, А4, А5 пішіні
кг.
Рулонды, кесілген БПҚ
кг.
факстер үшін
кг.
Картридждер:
лазерлік, тасқынды
принтерлер үшін
дана
көшіру аппараттары үшін
дана
факстер үшін
дана
Тонерлер:
лазерлік, тасқынды
принтерлер үшін
дана
көшіру аппараттары үшін
дана
факстер үшін
дана
Жабдықтар үшін басқа шығыс
материалдарын сатып алу
дана
Өзге де жабдықтар
дана
Барлығы
Бағдарламалар әкімшісінің/мемлекеттік мекеменің басшысы
Бас бухгалтер (ҚЭБ бас.)
02-139б нысаны
Жұмсалатын материалдар, жинақтаушы және қосалқы
бөлшектерді сатып алу шығындарын есептеу
Кодтары
___________
Жылы                                               |___________|
Деректердің түрі (болжам)                          |___________|
Функционалдық топ                                  |___________|
Бағдарламалардың әкімшісі                          |___________|
Мемлекеттік мекеме                                 |___________|
Бағдарлама                                         |___________|
Кіші бағдарлама                                    |___________|
Ерекшелігі         Өзге де тауарларды сатып алу    |     139    |
Атауы
Өлш.
бірл.
Саны
Бірлік
құны,
USD
Жалпы құны,
мың теңге
(3бағ. х
4бағ.х
USD курсы
ҚР ҰБ
бойынша)
/1000
1
2
3
4
5
Принтерлер және көшіру
аппараттары үшін қағаз
кг.
Принтерлер, көшіру аппа-
раттары, факстар үшін
картридждер
дана
Принтерлер, көшіру аппа-
раттары, факстар үшін
тонерлер
дана
Жинақтаушы бөлшектер, ЗИП,
желі аксессуарлары және
желі жабдықтары
дана
Барлығы
Бағдарламалар әкімшісінің/мемлекеттік мекеменің басшысы
Бас бухгалтер (ҚЭБ бас.)
Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік
жоспарлау министрінің
2005 жылғы 10 мамырдағы
N 65 бұйрығына 11-қосымша
Бюджеттік бағдарламалар
әкімшілерінің бюджеттік
өтінімді жасау және ұсыну
ережесіне 32-қосымша

енту 1,75
в т.ч. по коэф-
фици-
енту 1,5
в т.ч. по коэф-
фици-
енту 1,25
в т.ч. по коэф-
фици-
енту 1
38
39
40
41
42
43
44
ед.
ед.
ед.
ед.
ед.
ед.
тыс.тенге
Продолжение таблицы
Коэффициент за проживание в зонах экологического бедствия
Сумма прочих доплат (сек-
ретно)
Итого
основной
заработной
платы в
месяц
(гр.6+гр.37+
гр.44+гр.49
+гр.50)
Итого
основной
заработной
платы в год
гр.51
х12
Кол-во государственных служащих, получающих доп.оплату
Сумма  (должно-
стной оклад х(гр.46 х 1,5+
гр.47 х 1,3+
гр.48 х1,2))/
1000
Об-
щее кол-
во
в т.ч.
по коэф-
фици-
енту 1,5
в т.ч.
по
коэф-
фици-енту 1,3
в т.ч.
по
коэф-
фици-
енту 1,2
45
46
47
48
49
50
51
52
ед.
ед.
ед.
ед.
тыс.
тенге
тыс.
тенге
тыс.
тенге
тыс.
тенге
Итого по категории*
Руководитель администратора программ/
государственного учреждения _______________________________
Главный бухгалтер (нач.ФЭО) _______________________________
Примечание:       заполняется по каждой категории
Приложение 8
к Приказу Министра экономики
и бюджетного планирования
Республики Казахстан
от 10 мая 2005 года N 65
Приложение 20-1
к Правилам составления и представления
бюджетной заявки администраторами
бюджетных программ
Форма 01-122
Расчет расходов на уплату социальных отчислений
в Государственный фонд социального страхования
Коды
Год                                                ______________
Вид данных (прогноз, план, отчет)                 |______________|
Функциональная группа                             |______________|
Администратор программ                            |______________|
Государственное учреждение                        |______________|
Программа                                         |______________|
Подпрограмма                                      |______________|
Специфика    Социальные отчисления                |     122      |
в Государственный фонд социального страхования  |______________|
Налогооблагаемый фонд оплаты труда
Ставка социальных отчислений
Сумма социальных отчислений в год (гр.1 х гр.2)/100
1
2
3
тыс.тенге
%
тыс.тенге
Руководитель администратора программ/
государственного учреждения _______________________________
Главный бухгалтер (нач.ФЭО) _______________________________
Приложение 9
к Приказу Министра экономики
и бюджетного планирования
Республики Казахстан
от 10 мая 2005 года N 65
Приложение 30
к Правилам составления и представления
бюджетной заявки администраторами
бюджетных программ
Форма 02-139
Расчет расходов на приобретение мягкого
инвентаря в учреждениях здравоохранения
Коды
Год                                                ______________
Вид данных                                        |______________|
Функциональная группа                             |______________|
Администратор программ                            |______________|
Государственное учреждение                        |______________|
Программа                                         |______________|
Подпрограмма                                      |______________|
Специфика    Приобретение прочих товаров          |     139      |
|______________|
Наименование отделений
(отдельных организаций)
Число
вра-
чебных долж-
ностей
Стои-
мость
нормы на 1 врач. долж-
ность в год, тенге
Коли-
чест-
во
коек
Стои-
мость нормы на 1 койку в год,
в тенге
Сумма
расходов
на мягкий
инвентарь (тыс.тенге) ((гр.2х
гр.3)
+(гр.4х
гр.5))/
1000
1
2
3
4
5
6
амбулаторно-
поликлинические организации (подразделения)
х
х
женские консультации (самост.входящих в состав роддомов, больниц)
х
х
терапевтическое
х
х
неврологическое, кардиологическое
х
х
инфекционное, кожно-венерологическое
х
х
хирургическое
х
х
нейрохирургическое
х
х
ожоговое
х
х
офтальмологическое, отоларингологическое
х
х
анестезиологии-
реанимации с палатами реанимации и интен-
сивной терапии
х
х
туберкулезное
х
х
психиатрическое
х
х
гинекологическое
х
х
акушерское, отделение патологии беременности
х
х
- для беременных и рожениц
х
х
- для новорожденных
х
х
Детское отделение
х
х
в том числе:
х
х
до 1 года
х
х
от 1 года до 3х лет
х
х
от 3 до 7 лет
х
х
от 7 до 15 лет
х
х
для матерей
х
х
Итого
Руководитель администратора программ/
государственного учреждения _______________________________
Главный бухгалтер (нач.ФЭО) _______________________________
Приложение 10
к Приказу Министра экономики
и бюджетного планирования
Республики Казахстан
от 10 мая 2005 года N 65
Приложение 31
к Правилам составления и представления
бюджетной заявки администраторами
бюджетных программ
Форма 02-139а
Расчет
расходов по закупке расходных материалов,
прочего оборудования
Коды
Год                                                ______________
Вид данных (план, отчет)                          |______________|
Функциональная группа                             |______________|
Администратор программ                            |______________|
Государственное учреждение                        |______________|
Программа                                         |______________|
Подпрограмма                                      |______________|
Специфика    Приобретение прочих товаров          |     139      |
|______________|
Наименование
Ед. изм.
Коли-
чест-
во
Средняя стоимость
за единицу, тенге
Общая стоимость, тыс.тенге (гр.3 х гр. 4 х /1000
1
2
3
4
5
Бумага для принтеров и копировальных аппаратов:
Формат А3, А4,А5
кг.
Рулонная, перфорированная ЛБК
кг.
для факсов
кг.
Картриджи:
для лазерных, струйных принтеров
шт.
для копировальных аппаратов
шт.
для факсов
шт.
Тонеры:
для лазерных, струйных принтеров
шт.
для копировальных аппаратов
шт.
для факсов
шт.
Приобретение других расходных материалов для оборудования
шт.
Прочее оборудование
шт.
Всего
Руководитель администратора программ/
государственного учреждения _______________________________
Главный бухгалтер (нач.ФЭО) _______________________________
Форма 02-139б
Расчет
расходов по закупке расходных материалов,
прочего оборудования
Коды
Год                                                ______________
Вид данных (прогноз)                              |______________|
Функциональная группа                             |______________|
Администратор программ                            |______________|
Государственное учреждение                        |______________|
Программа                                         |______________|
Подпрограмма                                      |______________|
Специфика    Приобретение прочих товаров          |     139      |
|______________|
Наименование
Ед. изм.
Коли-
чест-
во
Средняя стоимость
за единицу, USD
Общая стоимость, тыс.тенге (гр.3 х гр. 4 х курс USD по НБ РК)/1000
1
2
3
4
5
Бумага для принтеров и копировальных аппаратов:
Формат А3, А4, А5
кг.
Рулонная, перфорированная ЛБК
кг.
для факсов
кг.
Картриджи:
для лазерных, струйных принтеров
шт.
для копировальных аппаратов
шт.
для факсов
шт.
Тонеры:
для лазерных, струйных принтеров
шт.
для копировальных аппаратов
шт.
для факсов
шт.
Приобретение других расходных материалов для оборудования
шт.
Прочее оборудование
шт.
Всего
Руководитель администратора программ/
государственного учреждения _______________________________
Главный бухгалтер (нач.ФЭО) _______________________________
Приложение 11
к Приказу Министра экономики
и бюджетного планирования
Республики Казахстан
от 10 мая 2005 года N 65
Приложение 32
к Правилам составления и представления
бюджетной заявки администраторами
бюджетных программ

01-142 нысаны
Байланыс қызметтеріне ақы төлеуге арналған
шығындарды есептеу
Кодтар
___________
Жылы                                               |___________|
Мәліметтер түрі (болжам, жоспар, есеп)             |___________|
Функционалдық топ                                  |___________|
Бағдарлама әкімшісі                                |___________|
Мемлекеттік мекеме                                 |___________|
Бағдарлама                                         |___________|
Кіші бағдарлама                                    |___________|
Ерекшелік      Байланыс қызметтеріне ақы төлеу     |     142    |
Байланыс түрлері
Өлшем
бірлігі
Нөмір-
лер
(нүк-
телер,
арналар)
саны
(бірлік)
Айына 1
бірлікке
арналған
абонент-
тік ақы
(теңге)
Айына 1
бірлікке
арналған
уақыттық
ақы
(теңге)
Байланыс
арнасын
пайда-
ланған
үшін
жылына
1 рет
ақы
төлеу
мөлшері
(теңге)
1
2
3
4
5
6
1.
Үкіметтік
байланыс
2. Радио-
телефондар
х
х
х
3. Модем
бойынша
деректер
беру
х
х
х
4. Тікелей
байланыс
арналары
Мб
х
х
5. Коммута-
циялық
байланыс
арналары
сағ.
х
х
6.
Телетайп
х
7. Қалалық
телефон
нөмірлері
(о.і. факс):
х
Негізгі
дана
х
қатар
дана
х
8. Ішкі
(мекеме-
лік)
байланыс
х
х
9. Транктік
байланыс
(Моторола,
Маяк)
10. Ұялы
байланыс
х
11. Пейджер
х
12. Қала-
аралық
сөйлесулер
х
х
х
13. Почта-
телеграф
шығыстары
х
х
х
х
14. Радио
х
х
х
15. Интернет
желісіне
кіру
қызметтері
Мб
х
Маршрут
белгілеу-
шілер
дана
порт
Кбит/с
16. VPDN
қызметтері
сағ.
суффиксті
қолдау
ай
17. Спутниктік байланыс
қызметтері
арна
жабдықтар
дана
18. Өзге
де байланыс
түрлері
Жиыны
х
х
х
х
таблицаның жалғасы:
Байланыс түрлері
Айына
1 бір-
лікке
арнал-
ған
орташа
шығын-
дар
(теңге)
Айлар
саны
Айына
1 бір-
лікке
арнал-
ған
жал-
герлік
төлем
Айына
трафик
үшін
төлем
Шығындар
сомасы
((4-бағ.
х 8-бағ.
+ 5-бағ.
х 8-бағ.
+ 6-бағ.
+ 7-бағ.
х.8-бағ.
+ 9-бағ.
х 8-бағ.
+ 10-бағ.
х 8-бағ.)
х 3-бағ.)
/1000 (мың
теңге)
1
7
8
9
10
11
1. Үкіметтік
байланыс
х
х
2.
Радиотеле-
фондар
х
х
3. Модем бойынша
деректер
беру
х
х
4. Тікелей
байланыс
арналары
5. Коммутация-
лық байланыс
арналары
6. Телетайп
х
х
7. Қалалық
телефон нөмірлері
(о.і. факс):
х
Негізгі
х
х
х
қатар
х
х
х
8. Ішкі
(мекемелік)
байланыс
9. Транктік
байланыс (Моторола,
Маяк)
х
10. Ұялы
байланыс
х
х
11. Пейджер
х
х
12. Қалааралық
сөйлесулер
х
х
13. Почта-
телеграф
шығыстары
х
х
14. Радио
х
х
15. Интернет
желісіне кіру
қызметтері
Маршрут
белгілеу-
шілер
порт
16. VPDN
қызметтері
суффиксті
қолдау
17. Спутниктік
байланыс
қызметтері
жабдықтар
18. Өзге де
байланыс
түрлері
Жиыны
х
х
х
х
Бағдарлама әкімшісінің/мемлекеттік мекеменің басшысы
Бас бухгалтер (ҚЭБ бастығы)
Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік
жоспарлау министрінің
2005 жылғы 10 мамырдағы
N 65 бұйрығына 14-қосымша
Бюджеттік бағдарламалар
әкімшілерінің бюджеттік
өтінімді жасау және ұсыну
ережесіне 35-қосымша

Форма 01-142
Расчет расходов
на оплату услуг связи
Коды
Год                                                ______________
Вид данных (прогноз, план, отчет)                 |______________|
Функциональная группа                             |______________|
Администратор программ                            |______________|
Государственное учреждение                        |______________|
Программа                                         |______________|
Подпрограмма                                      |______________|
Специфика    Оплата услуг связи                   |     142      |
|______________|
Виды связи
Ед.
изм
Кол-во номеров (точек, кана-
лов)   (ед.)
Абонент-
ская плата на 1 единицу в месяц
(тенге)
Повре-
менная оплата
на 1 ед.
в месяц    (тенге)
Размер
оплаты 1
раз в год
за исполь-
зование канала
связи
(тенге)
1
2
3
4
5
6
1. Правительственная связь
2. Радиотелефоны
х
х
х
3. Передача  данных по модему
х
х
х
4. Прямые каналы связи
Мб
х
х
5. Коммутируемый канал связи
час
х
х
6. Телетайп
х
7. Городские телефонные номера (в т.ч факс):
х
основные
шт.
х
параллельные
шт.
х
8. Внутренняя
(учрежденческая) связь
х
х
9. Транковая связь (Моторола, Маяк)
10. Сотовая связь
х
11. Пейджер
х
12. Междугородние переговоры
х
х
х
13. Почтово-телеграфные расходы
х
х
х
х
14. Радио
х
х
х
15. Услуги  доступа к сети интернет
Мб
х
маршрутизаторы
шт.
порт
Кбит/с
16. Услуги VPDN
час
поддержка суффикса
месяц
17. Услуги спутниковой связи
канал
оборудования
шт.
18. Прочие виды связи
Итого
х
х
х
х
Продолжение таблицы
Виды связи
Средние затраты за месяц на 1 единицу (тенге)
Чис-
ло
ме-
ся-
цев
Аренд-
ная
плата
на 1 ед.
в месяц
Плата за трафик
в месяц
Сумма затрат
((гр.4 х гр.8+гр.5 х гр.8+гр.6+гр.7 х гр.8+гр.9 х гр.8+гр.10 х гр.8) х гр.3)/1000 (тыс.тенге)
1
7
8
9
10
11
1 Правительственная связь
х
х
2 Радиотелефоны
х
х
3  Передача  данных по модему
х
х
4 Прямые каналы связи
5 Коммутируемый канал связи
6 Телетайп
х
х
7 Городские телефонные номера (в т.ч факс):
основные
х
х
параллельные
х
х
8 Внутренняя
(учрежденческая) связь
9 Транковая связь (Моторола, Маяк)
10 Сотовая связь
х
х
11 Пейджер
х
х
12 Междугородние переговоры
х
х
13 Почтово-
телеграфные расходы
х
х
14 Радио
х
х
15 Услуги  доступа к сети интернет
маршрутизаторы
порт
16 Услуги VPDN
поддерж-
ка суффикса
17 Услуги спутниковой связи
оборудования
18 Прочие виды связи
Итого
х
х
х
х
Руководитель администратора программ/
государственного учреждения _______________________________
Главный бухгалтер (нач.ФЭО) _______________________________
Приложение 14
к Приказу Министра экономики
и бюджетного планирования
Республики Казахстан
от 10 мая 2005 года N 65
Приложение 35
к Правилам составления и представления
бюджетной заявки администраторами
бюджетных программ

02-145 нысаны
Дербес жылыту жүйесі бар мемлекеттік мекемелер үшін
үй-жайларды жылытуға жылу шығындарын есептеу
Кодтар
___________
Жылы                                               |___________|
Мәліметтер түрі (болжам, жоспар, есеп)             |___________|
Функционалдық топ                                  |___________|
Бағдарлама әкімшісі                                |___________|
Мемлекеттік мекеме                                 |___________|
Бағдарлама                                         |___________|
Кіші бағдарлама                                    |___________|
Ерекшелік                   Жылу үшін ақы төлеу    |     145    |
Отын түрі
Айына 1 ш.м. алаңға отын шығыны-
ның
өткен
жылы
нақты
шығын-
дар
Жылы-
тыла-
тын
алаң
Жылыту
маусы-
мының
ұзақтығы
Қажетті
отын
көлемі
(2-бағ.х
3-бағ.х
4-бағ.)
Бір
бір-
лікке
отын
құны
Жалпы
шығыс-
тар
сомасы
(5-бағ.
х 6-бағ.)
/1000
1
2
3
4
5
6
7
Қатты
(көмір,
ағаш)
Сұйық
(дизель
отыны)
тонна/     ш.м.     айы       тонна    теңге/  мың
ш.м.                                  тонна   теңге
Жиыны
Бағдарлама әкімшісінің басшысы
Бас бухгалтер (ҚЭБ бастығы)
Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік
жоспарлау министрінің
2005 жылғы 10 мамырдағы
N 65 бұйрығына 18-қосымша
Бюджеттік бағдарламалар
әкімшілерінің бюджеттік
өтінімді жасау және ұсыну
ережесіне 39-қосымша
01-146 нысаны
Ғимараттарды, үй-жайларды, жабдықтарды ұстау,
қызмет көрсету, ағымдағы жөндеу және жабдықтар үшін
қосалқы және жинақтаушы бөлшектер және басқа
негізгі құралдарды сатып алу бойынша шығындарды есептеу
Кодтар
___________
Жылы                                               |___________|
Мәліметтер түрі (болжам, жоспар, есеп)             |___________|
Функционалдық топ                                  |___________|
Бағдарлама әкімшісі                                |___________|
Мемлекеттік мекеме                                 |___________|
Бағдарлама                                         |___________|
Кіші бағдарлама                                    |___________|
Ерекшелік       Ғимараттарды, үй-жайларды,         |     146    |
жабдықтарды және басқа да
құралдарды ұстау, қызмет көрсету,
ағымдағы жөндеу
Атауы
Өлшем
бірлігі
Саны
Жабдық бірлігі
үшін айына
қызмет құны
(штаттан тыс 1
қызметкерге
төленетін
жалақының
айлық сомасы)
Алып
отырған
алаңы
1
2
3
4
5
теңге
ш.м.
1. Ғимараттарды
ұстау, қызмет
көрсету
2. Ғимараттар мен
үй-жайларды
ағымдағы жөндеу
х
3. Есептеу техни-
касы құралдарын
және басқа да
негізгі құрал-
дарды күтіп
ұстау, оларға
техникалық қызмет
көрсету
дана
х
4. Жабдықтарды
және басқа да
негізгі құралдар-
ды ағымдағы
жөндеу
х
5. Жабдықтарды
және басқа да
негізгі құралдар-
ды күрделі
жөндеуі
дана
х
6. Ұстауға,
қызмет көрсетуге
және жөндеуге
тікелей байла-
нысты жабдықтар,
көлік құралдары
мен басқа шығын-
дарға арналған
негізгі құралдар-
ды, қосалқы
бөлшектерді
жөндеуге пайдала-
нылатын негізгі
құралдарды,
құрылыс материал-
дарды қызмет
көрсету мен ұстау
үшін қажетті
тауарларды сатып
алу.
дана
х
7.Штаттан тыс қызметкерлерге жалақы төлеу
Жиыны
таблицаның жалғасы:
Атауы
1
ш.м.
айына
шы-
ғыс-
тар
сома-
сы
Жылына
шығыс-
тар
сомасы
(3-бағ.х
4-бағ.
+
5-бағ.
х
6-бағ.)
х
12/
1000
Жылына ағым-
дағы,
күрде-
лі жөн-
деуге
шығыс-
тар
сомасы
Штаттан
тыс қыз-
меткер-
лерге
төленетін
жалақының
жылдық
шығыстар
сомасы
(3-бағ.х
4-бағ
х 12)
/1000
Жалпы  шығыстар сомасы (7-бағ.
+8-бағ
+
9-бағ.)
1
6
7
8
9
10
теңге
мың
теңге
мың теңге
мың теңге
мың теңге
1. Ғимараттарды ұстау, қызмет
көрсету
х
2. Ғимараттар мен
үй-жайларды ағым-
дағы жөндеу
х
х
3. Есептеу техни-
касы құралдарын
және басқа да
негізгі құралдар-
ды күтіп ұстау,
оларға техникалық
қызмет көрсету
х
х
4. Жабдықтарды
және басқа да негізгі құралдар-
ды ағымдағы
жөндеу
х
х
5. Жабдықтарды
және басқа да
негізгі құралдар-
ды күрделі
жөндеуі
х
х
6. Ұстауға,
қызмет көрсетуге
және жөндеуге
тікелей байланыс-
ты жабдықтар,
көлік құралдары
мен басқа шығын-
дарға арналған
негізгі құралдар-
ды, қосалқы бөл-
шектерді жөндеуге
пайдаланылатын
негізгі құралдар-
ды, құрылыс
материалдарды
қызмет көрсету
мен ұстау үшін
қажетті тауарлар-
ды сатып алу.
х
х

Форма 02-145
Расчет расходов
тепла на отопление зданий, помещений для
государственных учреждений с автономной
системой отопления
Коды
Год                                                ______________
Вид данных                                        |______________|
Функциональная группа                             |______________|
Администратор программ                            |______________|
Государственное учреждение                        |______________|
Программа                                         |______________|
Подпрограмма                                      |______________|
Специфика    Оплата за отопление                  |     145      |
|______________|
Виды
топлива
Факти-
ческий расход топлива за прошлый год на 1 кв.м.
площади в месяц
Отапли-
ваемая площадь
Продолжи-
тельность
отопи-
тельного сезона
Необхо-
димый объем топлива (гр.2 х гр.3 х гр.4)
Стои-
мость топлива
за еди-
ницу
Общая сумма расходов (гр.5 х гр. 6)/1000
1
2
3
4
5
6
7
Твердое (уголь,
дрова)
Жидкое
(дизтопливо)
тонна/
кв.м.
кв.м.
месяц
тонн
тенге/
тонна
тыс.
тенге
Итого
Руководитель администратора программ/
государственного учреждения _______________________________
Главный бухгалтер (нач.ФЭО) _______________________________
Приложение 18
к Приказу Министра экономики
и бюджетного планирования
Республики Казахстан
от 10 мая 2005 года N 65
Приложение 39
к Правилам составления и представления
бюджетной заявки администраторами
бюджетных программ
Форма 01-146
Расчет расходов
по содержанию, обслуживанию, текущему ремонту зданий,
помещений, ремонту оборудования и приобретению
комплектующих и запасных частей для оборудования,
и других основных средств
Коды
Год                                                ______________
Вид данных (прогноз, план, отчет)                 |______________|
Функциональная группа                             |______________|
Администратор программ                            |______________|
Государственное учреждение                        |______________|
Программа                                         |______________|
Подпрограмма                                      |______________|
Специфика Cодержание, обслуживание, текущий ремонт|     146      |
зданий, помещений, ремонт оборудования и  |______________|
других основных средств
Наименование
Еди-
ница
изме-
рения
Кол-
во
Средняя стои-
мость услуг за
ед.оборудования
в месяц
(Сумма оплаты
труда на 1 внештатного работника в месяц)
1
2
3
4
тенге
1. Содержание, обслуживание зданий
2. Текущий ремонт зданий и помещений
3. Содержание, техническое обслуживание средств вычислительной техники и других основных средств
шт.
4. Текущий ремонт оборудования и других основных средств
шт.
5. Капитальный ремонт оборудования и других основных средств
шт.
6. Приобретение товаров необходимых для обслуживания и содержания основных средств, строительных материалов, используемых на ремонт основных средств, запасных частей для оборудования, транспортных средств и другие затраты, непосредственно связанные с содержанием, обслуживанием и ремонтом.
шт.

1. Барлық шығындар
Оның ішінде:
Жалақы
Іссапар шығыстары
Салық және бюджетке төленетін
басқа да міндетті төлемдер
о.і.                           ҚҚС
Акциздер
Корпорациялық табыс салығы
Әлеуметтік салық
Өзге де салықтар
Материалдар сатып алу
Негізгі құралдарды сатып алу
Коммуналдық қызметтер
Электр энергиясы
Жылу
Байланыс қызметтері
Көлік қызметтері
Негізгі құралдарды ағымдағы жөндеу
Негізгі құралдарды күрделі жөндеу
Ғимараттарды, үй-жайларды ұстау,
қызмет көрсету
Жалгерлік ақы
Банктік қызметтер
Өзге де шығыстар
Мемлекеттік мекеменің басшысы
Бас бухгалтер (ҚЭБ бастығы)
Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік
жоспарлау министрінің
2005 жылғы 10 мамырдағы
N 65 бұйрығына 21-қосымша
Бюджеттік бағдарламалар
әкімшілерінің бюджеттік
өтінімді жасау және ұсыну
ережесіне 42-қосымша
01-151 нысаны
Ел ішіндегі қызметтік іссапарларға
арналған шығындарды есептеу
Кодтар
___________
Жылы                                               |___________|
Мәліметтер түрі (болжам, жоспар, есеп)             |___________|
Функционалдық топ                                  |___________|
Бағдарлама әкімшісі                                |___________|
Мемлекеттік мекеме                                 |___________|
Бағдарлама                                         |___________|
Кіші бағдарлама                                    |___________|
Ерекшелік      Іссапар және ел ішіндегі қызметтік  |     151    |
жолсапарлар
1 адамға
арналған
тәулік-
тік
шығыс-
тарды
өтеу
нормасы
(0,5х
АЕК)
(теңге)
1 адамға
тәулігі-
не
тұрғын
үй-жайды
жалдау
жөнін-
дегі
шығыстар
(теңге)
Іссапар-
лардағы
адам/
күндер-
дің
орташа
жылдық
саны
(адам/
күн)
Іссапарға
жібері-
летін
адамдар-
дың
орташа
жылдық
саны
(адам)
Бару-
қайтудың
бір жақ
жолының
орташа
құны
(теңге)
Шығындар
сомасы
(мың
теңге)
((1-б.+
2-б.)х
3-бағ.+
(4-бағ.х
5-бағ.))
/1000
1
2
3
4
5
6
Бағдарлама әкімшісінің/мемлекеттік мекеменің басшысы
Бас бухгалтер (ҚЭБ бастығы)
Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік
жоспарлау министрінің
2005 жылғы 10 мамырдағы
N 65 бұйрығына 22-қосымша
Бюджеттік бағдарламалар
әкімшілерінің бюджеттік
өтінімді жасау және ұсыну
ережесіне 43-қосымша
01-152 нысаны
Елден тыс жерлерге қызметтік іссапарларға арналған
шығындарды есептеу
Кодтар
___________
Жылы                                               |___________|
Мәліметтер түрі (болжам, жоспар, есеп)             |___________|
Функционалдық топ                                  |___________|
Бағдарлама әкімшісі                                |___________|
Мемлекеттік мекеме                                 |___________|
Бағдарлама                                         |___________|
Кіші бағдарлама                                    |___________|
Ерекшелік      Елден тыс жерлерге іссапарлар мен   |     152    |
қызметтік жолсапарлар
1 адамға
арнал-
ған
тәулік-
тік
шығыс-
тарды
өтеу
нормасы

1. Всего затрат
В том числе:
Заработная плата
Командировочные расходы
Налоги и другие обязательные платежи в бюджет
в т.ч. НДС
Акцизы
Корпоративный подоходный налог
Социальный налог
Прочие налоги
Приобретение материалов
Приобретение основных средств
Коммунальные услуги
Электроэнергия
Отопление
Услуги связи
Транспортные услуги
Текущий ремонт основных средств
Капитальный ремонт основных средств
Содержание, обслуживание зданий помещений
Арендная плата
Банковские услуги
Прочие расходы
Руководитель администратора программ/
государственного учреждения _______________________________
Главный бухгалтер (нач.ФЭО) _______________________________
Приложение 21
к Приказу Министра экономики
и бюджетного планирования
Республики Казахстан
от 10 мая 2005 года N 65
Приложение 42
к Правилам составления и представления
бюджетной заявки администраторами
бюджетных программ
Форма 01-151
Расчет расходов
на служебные командировки внутри страны
Коды
Год                                                ______________
Вид данных  (прогноз, план, отчет)                |______________|
Функциональная группа                             |______________|
Администратор программ                            |______________|
Государственное учреждение                        |______________|
Программа                                         |______________|
Подпрограмма                                      |______________|
Специфика    Командировки и служебные разъезды    |     151      |
внутри страны                          |______________|
Норма
возмещения
суточных
расходов
на 1 чел
(0,5 х
МРП)
(тенге)
Норма
расходов по
найму
жилого
помещения
в сутки
на 1 чел.
(тенге)
Средне-
годовое
количество
человеко/
дней
в команди-
ровках
(чел/дн)
Средне-
годовое
количество
команди-
руемых
человек
(чел)
Средняя
стоимость
одного
проезда
в оба
конца
(тенге)
Сумма
расходов
(тыс.тенге)
((гр.1+гр.2)
х
гр.3+(гр.4
х гр.5))
/1000
1
2
3
4
5
6
Руководитель администратора программ/
государственного учреждения _______________________________
Главный бухгалтер (нач.ФЭО) _______________________________
Приложение 22
к Приказу Министра экономики
и бюджетного планирования
Республики Казахстан
от 10 мая 2005 года N 65
Приложение 43
к Правилам составления и представления
бюджетной заявки администраторами
бюджетных программ
Форма 01-152
Расчет расходов
на служебные командировки за пределы страны
Коды
Год                                                ______________
Вид данных  (прогноз, план, отчет)                |______________|
Функциональная группа                             |______________|
Администратор программ                            |______________|
Государственное учреждение                        |______________|
Программа                                         |______________|
Подпрограмма                                      |______________|
Специфика    Командировки и служебные разъезды    |     152      |
за пределы страны                      |______________|
Норма
возмещения
суточных
расходов
на 1 чел