Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің 1995 жылғы 26 қазандағы N 210 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің 2005 жылғы 4 мамырдағы N 167-I бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2005 жылғы 1 маусымда тіркелді. Тіркеу N 3660. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің м.а. 2012 жылғы 12 қазандағы № 691 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Көлік және коммуникациялар министрінің м.а. 2012.10.12 № 691 (қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Кемелер экипаждары мүшелеріне диплом беру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 14 сәуірдегі N 350  қаулысының 2-тармағына сәйкес  БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің 1995 жылғы 26 қазандағы N 210  бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 567 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтың екінші абзацы алынып тасталсын;
осы бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының ішкі су жолдарында пайдаланылатын өздігінен жүзетін кемелердегі команда құрамын дипломдау туралы ереже алынып тасталсын.
2. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Көліктік бақылау комитеті (Қ.С. Мұстафин) осы бұйрықты заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне мемлекеттік тіркеу үшін ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр

О внесении изменения в приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 26 октября 1995 года № 210
Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 4 мая 2005 года № 167-I. Зарегистрирован Министерством юстиции Республики Казахстан 1 июня 2005 года № 3660. Утратил силу приказом и.о. Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 12 октября 2012 года № 691
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра транспорта и коммуникаций РК от 12.10.2012 № 691.
В соответствии с пунктом 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2005 года N 350 "Об утверждении Правил дипломирования членов экипажей судов" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 26 октября 1995 года N 210 (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 567) следующее изменение:
абзац второй пункта 1 исключить;
Положение о дипломировании командного состава самоходных судов, эксплуатируемых на внутренних водных путях Республики Казахстан, утвержденное указанным приказом, исключить.
2. Комитету транспортного контроля Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (Мустафин К.С.) в установленном законодательством порядке обеспечить представление настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан для государственной регистрации.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его официального опубликования.
Министр