Ақпараттық қызмет көрсету нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Тіркеу қызметі комитеті төрағасының 2005 жылғы 26 шілдедегі N 288 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2005 жылғы 5 тамызда тіркелді. Тіркеу N 3777. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Тіркеу қызметі және құқықтық көмек көрсету комитеті төрағасының 2010 жылғы 1 ақпандағы N 113 Бұйрығымен
Күші жойылды - ҚР Әділет министрлігі Тіркеу қызметі және құқықтық көмек көрсету комитеті төрағасының 2010.04.01 N 113 Бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 қазандағы N 1120  қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Тіркеу қызметі комитеті туралы ереженің 16-тармағының 4) тармақшасын басшылыққа ала отырып,  БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған ақпараттық қызмет көрсету нысандары бекітілсін:
1) жылжымайтын мүлікке құқықтарды (ауыртпалықтарды) және онымен жасалатын мәмілелерді мемлекеттік тіркеу туралы куәлік (1 қосымша);
2) кондоминиум объектіcін мемлекеттік тіркеу туралы куәлік (2 қосымша);
3) жылжымайтын мүлікке тіркелген құқықтар (ауыртпалықтар) және оның техникалық сипаттамалары туралы анықтама (3 қосымша);
4) жылжымайтын мүлкінің жоқ (бар) екендігі туралы анықтама (4 қосымша).
2. "Ақпараттық қызмет көрсету нысандарын және Жылжымайтын мүлікке құқықтарды (ауыртпалықтарды) және онымен жасалатын мәмілелерді мемлекеттік тіркеу туралы куәлікті беру және күшін жою тәртібі туралы нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Тіркеу қызметі комитеті төрағасының 2004 жылғы 17 қыркүйектегі N 295 бұйрығының күші жойылсын.
3. Осы бұйрық ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Төраға
Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігінің
Тіркеу қызметі комитеті
төрағасының
2005 жылғы 26 шілдедегі
N 288 бұйрығына
1 қосымша
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
Тіркеу қызметі комитетінің
__________________ облысы, қаласы бойынша
"Жылжымайтын мүлік жөніндегі орталық" РМК
___________________________________________________________________
Жылжымайтын мүлікке құқықтарды (ауыртпалықтарды)
және онымен жасалатын мәмілелерді мемлекеттік тіркеу
туралы куәлік
200__ жылғы  "___"______                         N _______
___________________________________________________________________
(алушының тегі, аты, әкесінің аты, туған күні, жеке басын
___________________________________________________________________
куәландыратын құжатының деректері)
мынадай жылжымайтын мүлік объектілеріне құқығын растау үшін берілді:
Жыл-
жы-
май-
тын мү-
лік-
тің
түрі
Ка-
дас-
трлық нө-
мірі
Орна-
лас-
қан
жері
Мақ-
сатты
ныса-
насы
(ли-
тер
бой-
ынша)
Құра-
малар
саны
Қа-
бат-
ты-
лығы
(қа-
бат)
Жалпы ау-
даны
Тұр-
ғын, пай-
далы ау-
даны
Бө-
лі-
нуі
(ЖУ)
Ес-
кер-
тпе

Об утверждении форм информационных услуг
Приказ Председателя Комитета регистрационной службы Министерства юстиции Республики Казахстан от 26 июля 2005 года № 288. Зарегистрирован Министерством юстиции Республики Казахстан 5 августа 2005 года № 3777. Утратил силу приказом Председателя Комитета регистрационной службы и оказания правовой помощи Министерства юстиции Республики Казахстан от 1 апреля 2010 года № 113
Сноска. Утратил силу приказом Председателя Комитета регистрационной службы и оказания правовой помощи Министерства юстиции РК от 01.04.2010 № 113.
Руководствуясь подпунктом 4) пункта 16 Положения о Комитете регистрационной службы Министерства юстиции Республики Казахстан, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года N 1120,  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые формы информационных услуг:
1) свидетельство о государственной регистрации прав (обременений) на недвижимое имущество и сделок с ним (приложение 1);
2) свидетельство о государственной регистрации объекта кондоминиума (приложение 2);
3) справку о зарегистрированных правах (обременениях) на недвижимое имущество и его технических характеристиках (приложение 3);
4) справку об отсутствии (наличии) недвижимого имущества (приложение 4).
2. Отменить приказ председателя Комитета регистрационной службы Министерства юстиции Республики Казахстан от 17 сентября 2004 года N 295 "Об утверждении форм информационных услуг и Инструкции о порядке выдачи и аннулирования свидетельств о государственной регистрации прав (обременений) на недвижимое имущество и сделок с ним".
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его официального опубликования.
Председатель
Приложение 1
к приказу Председателя
Комитета регистрационной службы
Министерства юстиции
Республики Казахстан
от 26 июля 2005 г. N 288
РГП "Центр по недвижимости
Комитета регистрационной службы
Министерства юстиции Республики Казахстан
по__________________________________________"
(области, городу)
________________________________________________________
Свидетельство
о государственной регистрации прав (обременений)
на недвижимое имущество и сделок с ним
N__________                              "___"_________200__г.
Выдано___________________________________________________
(фамилия, имя, отчество, дата рождения,
_______________________________________________________________
данные документа, удостоверяющего личность получателя)
_______________________________________________________________
в подтверждение того, что на следующие объекты недвижимости:
Вид не-
движ.
Ка-
да-
стр. но-
мер
Мес-
то-
по-
ло-
же-
ние
Це-
ле-
вое
наз-
на-
че-
ние
(ли-
тер
по
пла-
ну)
Кол-
во сос-
та-
вл.
Этаж-
но-
сть, этаж
Пло-
ща-
дь
об-
щая
Пло-
ща-
дь
жи-
лая,
по-
лез-
ная
Де-
ли-
мо-
сть
(ЗУ)
При-
ме-
ча-
ние

1) құқығы тіркелгенін:
Құқық
түрі
Мазмұны
Құқық
иесі
Ортақ
меншіктің,
нысаны, үлесі
Құқықтың туындау негізі
Тіркелген күні, уақыты
2) құқық ауыртпалығы тіркелгенін:
Ауырт-
палық-
тың
түрі
Маз-
мұны
Құқық
иесі
неме-
се
уәкі-
летті
орган
Ор-
тақ
мен-
шік-
тің
ны-
саны,
үлесі
Сомасы
(құны)
Негіз-
гі
мін-
дет-
теме
мөл-
шері
Мер-
зімі
Ауыртпа-
лықтың
туындау
негізі
Тір-
кел-
ген
күні, уа-
қыты
Тіркеуші       ___________________      ___________________________
(қолы)                            (Т.А.Ә.)
Бөлім бастығы  ___________________      ___________________________
(қолы)                            (Т.А.Ә.)
Басшы          ___________________      ___________________________
(қолы)                            (Т.А.Ә.)
М.О
___________________________________________________________________
Ескертпе:
1. Куәлікте қамтылған мәліметтер берген сәтте жарамды болып
табылады.
2. Осы куәлік жылжымайтын мүлікке тіркелген құқықтардың (құқықтар
ауыртпалығының) тіркелгенін куәландырады.
3. Жылжымайтын мүлікке тіркелген құқықтың (құқық ауыртпалығының)
өзгеруі және тоқтатылуы бұрын берілген куәлігін тіркеуші органға
қайтара отырып, мемлекеттік тіркелуге тиіс.
4. Куәлік жоғалған (бүлінген) кезде құқық иесі тіркеуші органға
куәлігінің жоғалу (бүліну) себептерін көрсете отырып, өтініш
беруге міндетті.
Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігінің
Тіркеу қызметі комитеті
төрағасының
2005 жылғы 26 шілдедегі
N 288 бұйрығына
2 қосымша
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
Тіркеу қызметі комитетінің
__________________ облысы, қаласы бойынша
"Жылжымайтын мүлік жөніндегі орталық" РМК
___________________________________________________________________
Кондоминиум объектісін мемлекеттік тіркеу туралы куәлік
200__ жылғы  "___"______                         N _______
___________________________________________________________________
(кондоминиум қатысушысының уәкілетті өкілінің тегі, аты, әкесінің
___________________________________________________________________
аты, туған күні, жеке басын куәландыратын құжатының деректері)
мынадай жылжымайтын мүлік объектілерін қамтитын кондоминиум
объектісінің мемлекеттік тіркелгенін растау үшін берілді:
Жылжы-
майтын мүлік-
тің
түрі
Кадас-
трлық
нөмірі
Орна-
ласқан
жері
Мақ-
сатты
ныса-
насы
Құра-
малар
саны
Қабат-
тылығы
(қабаты)
Жалпы
ауданы
Пайдалы
ауданы
Тіркеу
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
________________________________________________ негізінде жасалды.
(құжатының атауы, күні және нөмірі)
Ерекше белгілері:
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Тіркеуші       ___________________      ___________________________
(қолы)                            (Т.А.Ә.)
Бөлім бастығы  ___________________      ___________________________
(қолы)                            (Т.А.Ә.)
Басшы          ___________________      ___________________________
(қолы)                            (Т.А.Ә.)
М.О
___________________________________________________________________
Ескертпе:

1) зарегистрировано право:
Вид
права
Со-
дер-
жа-
ние
Право-
обладатель
Форма
общей
собствен-
ности,
доля
Основание
возник-
новения
права
Дата,
время
регист-
рации
2) зарегистрировано обременение права:
Вид
об-
ре-
мен.
Со-
дер-
жа-
ние
Право-
обла-
датель
или
уполно-
мочен-
ный
орган
Форма
общей
собст-
вен-
ности,
доля
Сумма (стои-
мость)
Раз-
мер
осн.
обяз-ва
Срок
Осно-
вание
воз-
никно-
вения
обре-
мене-
ния
Дата,
время
ре-
ги-
стр.
Регистратор       _______________      ___________________
(подпись)              (Ф.И.О.)
Начальник отдела  _______________      ___________________
(подпись)              (Ф.И.О.)
Руководитель      _______________      ___________________
(подпись)               (Ф.И.О.)
М.П.
_____________________________________________________________
Примечание:
1. Сведения, содержащиеся в свидетельстве, являются действительными на момент выдачи.
2. Настоящее свидетельство удостоверяет регистрацию права (обременения права) на недвижимое имущество за правообладателем.
3. Изменение и прекращение зарегистрированного права (обременения права) на недвижимое имущество подлежат государственной регистрации с возвратом в регистрирующий орган ранее выданного свидетельства.
4. При утрате (повреждении) свидетельства правообладатель обязан подать заявление в регистрирующий орган с указанием причины утери (повреждения) свидетельства.
Приложение 2
к приказу Председателя
Комитета регистрационной службы
Министерства юстиции
Республики Казахстан
от 26 июля 2005 г. N 288
РГП "Центр по недвижимости
Комитета регистрационной службы
Министерства юстиции Республики Казахстан
по__________________________________________"
(области, городу)
______________________________________________________________
Свидетельство
о государственной регистрации объекта кондоминиума
N_____                                     "___"__________200__г.
Выдано____________________________________________________
(фамилия, имя, отчество, дата рождения,
________________________________________________________________
данные документа, удостоверяющего личность
________________________________________________________________
уполномоченного представителя участников кондоминиума)
в подтверждение государственной регистрации объекта кондоминиума,
включающего следующие объекты недвижимости:
Вид
не-
движ.
Ка-
даст-
ровый
номер
Место-
поло-
жение
Целевое
назна-
чение
Кол-
во
сос-
тавл.
Этаж-
ность,
этаж
Пло-
щадь
общая
Пло-
щадь
полез-
ная
Регистрация произведена на основании:
______________________________________________________________
______________________________________________________________
______________________________________________________________
______________________________________________________________
(наименование, дата и номер документа)
Особые отметки:
______________________________________________________________
______________________________________________________________
______________________________________________________________
______________________________________________________________
Регистратор        _______________          __________________
(подпись)                   (Ф.И.О.)
Начальник отдела   _______________          __________________
(подпись)                   (Ф.И.О.)
Руководитель       _______________          __________________
(подпись)                   (Ф.И.О.)
М.П.
_______________________________________________________________
Примечание:

1. Куәлікте қамтылған мәліметтер берген сәтте жарамды болып
табылады.
2. Кондоминиум объектілерін Қазақстан Республикасының заңдарында
көзделген жағдайлар бойынша қайта тіркеген кезде, осы куәлік
тіркеуші органға қайтарылуы тиіс.
3. Куәлік жоғалған (бүлінген) кезде құқық иесі куәліктің жоғалу
(бүліну) себептерін көрсете отырып, тіркеуші органға өтініш беруге
міндетті.
Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігінің
Тіркеу қызметі комитеті
төрағасының
2005 жылғы 26 шілдедегі
N 288 бұйрығына
3 қосымша
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
Тіркеу қызметі комитетінің
__________________ облысы, қаласы бойынша
"Жылжымайтын мүлік жөніндегі орталық" РМК
___________________________________________________________________
Жылжымайтын мүлікке тіркелген құқықтар (ауыртпалықтар)
және техникалық сипаттамалары туралы анықтама
200__ жылғы  "___"______                            N _______
___________________________________________________________________
(алушының тегі, аты, әкесінің аты, туған күні, жеке басын
___________________________________________________________________
куәландыратын құжатының деректері)
мынадай жылжымайтын мүлік объектілеріне құқығын растау үшін берілді:
Жыл-
жы-
май-
тын
мү-
лік
түрі
Кадас-
трлық
нөмірі
Ор-
на-
лас-
қан
жері
Мақ-
сатты
ныса-
насы
(жос-
пар
бой-
ынша
литер)
Құра-
малар
саны
Қабат-
ты-
лығы,
қабат
Жалпы ауда-
ны
Тұр-
ғын, пай-
далы
ауда-
ны
Бө-
лі-
нуі
(ЖУ)
Ес-
кер-
тпе
а) құқығы тіркелгенін:
Құқық
түрі
Мазмұны
Құқық
иесі
Ортақ меншіктің,
үлестің нысандары
Құқықтың
туындау
негізі
Тіркелген күні, уақыты
б) құқықтың ауыртпалығы тіркелгенін:
Ауырт-
палық-
тың
түрі
Маз-
мұны
Құқық иесі немесе уәкі-
летті орган
(мүд-
делі
тұлға)
Ортақ меншіктің, үлестің нысаны
Ауыртпа-
лықтың
туындау
негізі
Тіркелген
күні,
уақыты
Тіркеуші       ___________________      ___________________________
(қолы)                            (Т.А.Ә.)
Бөлім бастығы  ___________________      ___________________________
(қолы)                            (Т.А.Ә.)
Басшы          ___________________      ___________________________
(қолы)                            (Т.А.Ә.)
М.О
___________________________________________________________________
Ескертпе:
1. Куәлікте қамтылған мәліметтер берген сәтте жарамды болып
табылады.
Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігінің
Тіркеу қызметі комитеті
төрағасының
2005 жылғы 26 шілдедегі
N 288 бұйрығына
4 қосымша
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
Тіркеу қызметі комитетінің
__________________ облысы, қаласы бойынша
"Жылжымайтын мүлік жөніндегі орталық" РМК
___________________________________________________________________
Жылжымайтын мүлкінің жоқ (бар) екендігі туралы анықтама
200__ жылғы "___"______                           N _______
___________________________________________________________________
(жеке тұлға және оның өкілі үшін - тегі, аты, әкесінің аты,
___________________________________________________________________
туған күні, жеке басын куәландыратын куәлігінің мәліметтері;
___________________________________________________________________
заңды тұлғаның атауы, тіркеу нөмірі және оның өкілінің Т.А.Ә)
елді мекендегі ____________________________________________________
(жылжымайтын мүліктің мақсатты нысанасы)
_____________________________________________________оның (олардың)
жылжымайтын мүлікке меншік құқығы тіркелгені (тіркелмегені) туралы
_____________________________
керек емесін сызып тастау
__________________________________________________________ берілді.
(жылжымайтын мүлкі бар болғанда - оның орналасқан жері)
Тіркеуші       ___________________      ___________________________
(қолы)                            (Т.А.Ә.)
Бөлім бастығы  ___________________      ___________________________
(қолы)                            (Т.А.Ә.)
Басшы          ___________________      ___________________________
(қолы)                            (Т.А.Ә.)
М.О
___________________________________________________________________
Ескертпе:
Анықтамада қамтылған мәліметтер берілген сәтке жарамды болып
табылады.

1. Сведения, содержащиеся в свидетельстве, являются действительными на момент выдачи.
2. При перерегистрации объекта кондоминиума в случаях, предусмотренных законодательством Республики Казахстан, настоящее свидетельство подлежит возврату в регистрирующий орган.
3. При утрате (повреждении) свидетельства правообладатель обязан подать заявление в регистрирующий орган с указанием причины утери (повреждения) свидетельства.
Приложение 3
к приказу Председателя
Комитета регистрационной службы
Министерства юстиции
Республики Казахстан
от 26 июля 2005 г. N 288
РГП "Центр по недвижимости
Комитета регистрационной службы
Министерства юстиции Республики Казахстан
по__________________________________________"
(области, городу)
_____________________________________________________________
Справка
о зарегистрированных правах (обременениях)
на недвижимое имущество и его технических
характеристиках
N_______                                 "__" __________ 200__ г.
Выдана___________________________________________________
(фамилия, имя, отчество, дата рождения,
_______________________________________________________________
данные документа, удостоверяющего личность получателя)
_______________________________________________________________
в подтверждение того, что на следующие объекты недвижимости:
Вид
не-
движ.
Ка-
да-
ст-
ро-
вый
но-
мер
Мес-
то-
по-
ло-
же-
ние
Це-
ле-
вое
наз-
на-
че-
ние
(ли-
тер
по
пла-
ну)
Кол-
во
сос-
тавл.
Этаж-
ность,
этаж
Пло-
ща-
дь
об-
щая
Пло-
щадь
жи-
лая,
по-
лез-
ная
Де-
ли-
мость
(ЗУ)
При-
ме-
ча-
ние
а) зарегистрировано право:
Вид
права
Со-
дер-
жа-
ние
Право-
обладатель
Форма
общей
собствен-
ности,
доля
Основание
возник-
новения
права
Дата,
время
регист-
рации
б) зарегистрировано обременение права:
Вид
обре-
мен.
Содер-
жание
Право-
обла-
датель
или
уполно-
мочен-
ный
орган
(заин-
тере-
сован-
ное
лицо)
Форма
общей
собст-
вен-
ности,
доля
Осно-
вание
возник-
новения
обреме-
нения
Дата,
время
регистр.
Исполнитель        _______________      ___________________
(подпись)               (Ф.И.О.)
Начальник отдела   _______________      ___________________
(подпись)               (Ф.И.О.)
Руководитель       _______________      ___________________
(подпись)               (Ф.И.О.)
М.П.
_______________________________________________________________
Примечание:
Сведения, содержащиеся в справке, являются действительными на момент выдачи.
Приложение 4
к приказу Председателя
Комитета регистрационной службы
Министерства юстиции
Республики Казахстан
от 26 июля 2005 г. N 288
РГП "Центр по недвижимости
Комитета регистрационной службы
Министерства юстиции Республики Казахстан
по__________________________________________"
(области, городу)
_______________________________________________________________
Справка
об отсутствии (наличии) недвижимого имущества
N ______                                от "___"_________200__г.
Выдана_________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество, дата рождения,
_______________________________________________________________
данные документа, удостоверяющего личность -
_______________________________________________________________
для физического лица и его представителя; наименование,
_______________________________________________________________
регистрационный номер свидетельства о госрегистрации - _______________________________________________________________,
для юридического лица и Ф.И.О. его представителя)
в том, что  за ней (ним) (не) зарегистрировано  право собственности
ненужное зачеркнуть
на недвижимое имущество _______________________________________
(целевое назначение недвижимости)
в населенном пункте____________________________________________
(при наличии недвижимого имущества -
_______________________________________________________________
его местоположение)
Исполнитель        _______________      ___________________
(подпись)                (Ф.И.О.)
Начальник отдела   _______________      ___________________
(подпись)                (Ф.И.О.)
Руководитель       _______________      ___________________
(подпись)                (Ф.И.О.)
М.П.
______________________________________________________________
Примечание:
Сведения, содержащиеся в справке, являются действительными на момент выдачи.