Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының "Екiншi деңгейдегi банктердiң жылдық қаржылық есебiнiң тiзбесi, нысандары, мерзiмдерi және ұсыну мен жариялау тәртiбi туралы" 2005 жылғы 14 ақпандағы N 25 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі басқармасының 2005 жылғы 27 тамыздағы N 94 Қаулысы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2005 жылғы 30 қыркүйекте тіркелді. Тіркеу N 3863. Қаулының күші жойылды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2007 жылғы 5 ақпандағы N 11 қаулысымен.
Ескерту: Қаулының күші жойылды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2007 жылғы 5 ақпандағы   N 11   (қолданысқа енгізілу тәртібін  6-тармақтан  қараңыз)   қаулысымен .
___________________________
Екiншi деңгейдегi банктердiң жылдық қаржылық есебiн ашуға қажеттi қосымша ақпарат ұсынуды реттеу мақсатында Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң Басқармасы  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының "Екiншi деңгейдегi банктердiң жылдық қаржылық есебiнiң тiзбесi, нысандары, мерзiмдерi және ұсыну мен жариялау тәртiбi туралы" 2005 жылғы 14 ақпандағы N 25  қаулысына  (Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерiн мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 3499 тiркелген, Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң "Қазақстан Ұлттық Банкiнiң Хабаршысы" және "Вестник Национального Банка Казахстана" ресми басылымдарында 2005 жылғы 1-15 мамырда жарияланған) мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
2-тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Банктер шоғырландырылмаған (шоғырландырылған) жылдық қаржылық есепке және аудиторлық қорытындыға толықтыру ретiнде есептi жылдан кейiнгi жылдың 1 шiлдесiне дейiнгi мерзiмде банктегi тәуекелдердi басқару жүйелерiнiң болуын бағалау жөнiнде аудиторлық ұйымға есеп ұсынуы қажет.".
2. Осы қаулы Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелген күннен бастап он төрт күн өткеннен кейiн қолданысқа енедi.
3. Бухгалтерлiк есеп департаментi (Шалғымбаева Н.Т.):
1) Заң департаментiмен (Шәрiпов С.Б.) бiрлесiп осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуден өткiзу шараларын қабылдасын;
2) осы қаулы Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуден өткен күннен бастап он күндiк мерзiмде оны Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi орталық аппаратының мүдделi бөлiмшелерiне, аумақтық филиалдарына, Қазақстан Республикасы Қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау агенттiгiне және банктерге жiберсiн.

О внесении дополнения в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 14 февраля 2005 года N 25 "О перечне, формах, сроках и порядке представления и публикации годовой финансовой отчетности банками второго уровня"
Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 27 августа 2005 года N 94. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 сентября 2005 года N 3863. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 5 февраля 2007 года N 11
Сноска. Постановление Правления Нац. Банка РК от 27 августа 2005 года N 94 утратило силу постановлением Правления Национального Банка РК от 5 февраля 2007 года  N 11 (вводится в действие по истечении 14 дней со дня гос. регистрации).
В целях упорядочения представления дополнительной информации, необходимой для раскрытия годовой финансовой отчетности банков второго уровня, Правление Национального Банка Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В  постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 14 февраля 2005 года N 25 "О перечне, формах, сроках и порядке представления и публикации годовой финансовой отчетности банками второго уровня" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под N 3499, опубликованное 1-15 мая 2005 года в официальных изданиях Национального Банка Республики Казахстан "Қазақстан Ұлттық Банкінің Хабаршысы" и "Вестник Национального Банка Казахстана", внести следующее дополнение:
пункт 2 дополнить абзацем следующего содержания:
"В дополнение к неконсолидированной (консолидированной) годовой финансовой отчетности и аудиторскому заключению, банкам в срок до 1 июля года, следующего за отчетным годом, необходимо представлять отчет аудиторской организации по оценке наличия систем управления рисками в банке.".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении четырнадцати дней со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Департаменту бухгалтерского учета (Шалгимбаева Н.Т.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Шарипов С.Б.) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления;
2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления довести его до сведения заинтересованных подразделений центрального аппарата, территориальных филиалов Национального Банка Республики Казахстан, Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций и банков.

4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Төрағасының орынбасары Б.Ш. Тәжiяқовқа жүктелсiн.
Ұлттық Банк
Төрағасы
"КЕЛIСIЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Қаржы нарығы мен қаржы
ұйымдарын реттеу және
қадағалау агенттiгiнiң
Төрағасы
2005 жылғы 2 қыркүйек

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Национального Банка Республики Казахстан Таджиякова Б.Ш.
Председатель
Национального Банка
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Агентства
Республики Казахстан
по регулированию и надзору
финансового рынка и
финансовых организаций
2 сентября 2005 года