Қаржылық есептілік нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2005 жылғы 22 желтоқсандағы N 427 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2006 жылғы 5 қаңтарда тіркелді. Тіркеу N 4007. Күші жойылды - Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2007 жылғы 23 мамырдағы N 184 бұйрығымен (2008 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі).
Күші жойылды - Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2007 жылғы 23 мамырдағы N 184 бұйрығымен (2008 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі).
"Кейбір акционерлік қоғамдар мен республикалық мемлекеттік кәсіпорындардың қызметін тиімді басқару мен бақылауды ұйымдастыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 28 ақпандағы қаулысына (бұдан әрі - қаулы) сәйкес БҰЙЫРАМЫН :
1. Қаулының 1-қосымшада көрсетілген ұйымдар үшін қоса беріліп отырған жылдық (тоқсандық) қаржылық есептілік нысандары бұқаралық ақпарат құралдарында жариялану үшін бекітілсін.
2. "Қаржылық есептілік нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2003 жылғы 24 маусымдағы N 241 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркелімі тізілімінде N 2396 тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. Бухгалтерлік есеп және аудит әдіснамасы департаменті (М.Т.Мамашев) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін және оның кейіннен заңнамада белгіленген тәртіппен ресми бұқаралық ақпарат құралдарында жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2005 жылғы 22 желтоқсандағы
N 427 бұйрығымен бекітілген
"__" __________ ____ жылға арналған жай-күй
бойынша бухгалтерлік теңгерім
(1-нысан)
Ұйымның атауы _____________________________________________________
Ұйым қызметінің түрі ______________________________________________
Ұйымдастыру-құқықтық нысан ________________________________________
Ұйымның заңды мекен-жайы __________________________________________
мың теңге
Активтер
Бет коды
Есептік кезеңнің соңында
Есептік кезеңнің басында
I. Қысқа мерзімді активтер
Ақша қаражаты және олардың эквиваленттері

Об утверждении форм финансовой отчетности
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 22 декабря 2005 года N 427. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 января 2006 года N 4007. Утратил силу - приказом Министра финансов Республики Казахстан от 23 мая 2007 года N 184 (вводится в действие с 1 января 2008 года)
Сноска. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 22 декабря 2005 года N 427 утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 23 мая 2007 года  N 184  (вводится в действие с 1 января 2008 года).
В соответствии с  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2001 года N 290 "О мерах по организации эффективного управления и контроля за деятельностью некоторых акционерных обществ и республиканских государственных предприятий" (далее - постановление)  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые формы годовой (квартальной) финансовой отчетности для публикации в средствах массовой информации для организаций, указанных в приложении 1 к постановлению.
2. Признать утратившим силу  приказ  Министра финансов Республики Казахстан "Об утверждении форм финансовой отчетности" от 24 июня 2003 года N 241 (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2396).
3. Департаменту методологии бухгалтерского учета и аудита (Мамашев М. Т.) в установленном порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его последующее официальное опубликование в установленном законодательством порядке.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр
Утвержден
приказом Министра финансов
Республики Казахстан
от 22 декабря 2005 года N 427
Бухгалтерский баланс
по состоянию на " __ " __________ ____ года
(Форма 1)
Наименование организации _______________________________________
Вид деятельности организации ___________________________________
Организационно-правовая форма __________________________________
Юридический адрес организации __________________________________
тыс. тенге
Активы
Код
стр.
На конец отчетного периода
На начало отчетного периода
I. Краткосрочные активы
Денежные средства и
их эквиваленты

073
өзге де түсімдер
074
2. Ақша қаражаттарының істен шығуы, барлығы
080
оның ішінде:
қарыздарды өтеу
081
меншік акцияларды сатып алу
082
дивидендтерді төлеу
083
өзгелер
084
3. Қаржылық қызметтен түскен ақша қаражаттарының таза сомасы (бет 070 - бет 080)
090
Жиыны: Ақша қаражаттарының көбеюі (+)/-азаюы
(бет 030 +/- бет 060 +/- бет 090)
Есептік кезең басындағы ақша қаражаты мен олардың эквиваленттері
Есептік кезең соңындағы ақша қаражаты мен олардың эквиваленттері
Басшы         _________________ _____   ________________
(аты-жөні)               (қолы)
Бас бухгалтер ______________________    ________________
(аты-жөні)               (қолы)
Мөр орны
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2005 жылғы 22 желтоқсандағы
N 427 бұйрығымен бекітілген
"__" __________ ____ жылғы жәй-күй бойынша
меншік капиталындағы өзгерістер туралы есеп
(4-нысан)
Ұйымның атауы _____________________________________________________
Ұйым қызметінің түрі ______________________________________________
Ұйымдастыру-құқықтық нысан ________________________________________
Ұйымның заңды мекен-жайы __________________________________________
мың теңге
Бет коды
Бас ұйымның капиталы
Аздық
үлесі
Капи-
тал-
дың
жиыны
Шыға-
рылған
капи-
тал
Резер-
втік
капи-
тал
Бөлін-
беген
пайда
Бар-
лығы
Есеп беру жылының 1 қаңтарына арналған сальдо

073
прочие поступления
074
2. Выбытие денежных средств, всего
080
в том числе:
погашение займов
081
приобретение собственных акций
082
выплата дивидендов
083
прочие
084
3. Чистая сумма денежных средств от финансовой деятельности
(стр. 070 - стр. 080)
090
Итого: Увеличение +/- уменьшение денежных средств
(стр. 030 +/- стр. 060 +/- стр. 090)
Денежные средства и их эквиваленты на начало отчетного периода
Денежные средства и их эквиваленты на конец отчетного периода
Руководитель ________________________   _____________________
(фамилия, имя, отчество)       (подпись)
Главный бухгалтер _______________________  ________________
(фамилия, имя, отчество) (подпись)
Место печати
Утвержден
приказом Министра финансов
Республики Казахстан
от 22 декабря 2005 года N 427
Отчет об изменениях в собственном капитале
по состоянию на " __ " __________ ____ года
(Форма 4)
Наименование организации _______________________________________
Вид деятельности организации ___________________________________
Организационно-правовая форма __________________________________
Юридический адрес организации __________________________________
тыс. тенге
Код
стр.
Капитал материнской организации
Доля
мень-шин-
ства
Итого
капи
тал
Вы-
пу-
щен-
ный ка-
пи-
тал
Ре-
зерв-
ный
капи-
тал
Нерас-
преде-
ленная при-
быль
Все-
го
Сальдо на 1 ян-
варя отчетного года