Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының "Жинақталған зейнетақы қаражатын жинақтаушы зейнетақы қорларынан аудару ережесін бекіту туралы" 2004 жылғы 24 мамырдағы N 146 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2005 жылғы 24 желтоқсандағы N 440 Қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2006 жылғы 27 қаңтарда тіркелді. Тіркеу N 4050. Қаулының күші жойылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2006 жылғы 23 қыркүйектегі N 217 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) қаулысымен.
Ескерту: Қаулының күші жойылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2006 жылғы 23 қыркүйектегі  N 217  (қолданысқа енгізілу тәртібін  3-тармақтан  қараңыз) қаулысымен.
_________________________________________________
Жинақтаушы зейнетақы қорларының қызметін реттейтін нормативтік құқықтық актілерді жетілдіру мақсатында Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігінің (бұдан әрі - Агенттік) Басқармасы  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Агенттік Басқармасының "Жинақталған зейнетақы қаражатын жинақтаушы зейнетақы қорларынан аудару ережесін бекіту туралы" 2004 жылғы 24 мамырдағы N 146  қаулысына  (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2928 тіркелген, 2005 жылғы 4 қарашада "Заң газетінде" N 204-205 (938-939), Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің бюллетенінде, 2004 жыл, N 25-28, 951 құжат жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Жинақталған зейнетақы қаражатын жинақтаушы зейнетақы қорларынан аудару ережесінде:
2-тармақтың 3) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"3) алушы қормен жасалған шарттың көшірмесін не сақтандыру ұйымымен жасалған шарттың түпнұсқасын береді.";
мынадай мазмұндағы 2-1 және 2-2-тармақтармен толықтырылсын:
"2-1. Салымшы (алушы) жинақталған зейнетақы қаражатын алушы қорға аудару туралы өтінішпен жеке өзі хабарласа алмаған жағдайда, салымшы (алушы) жинақталған зейнетақы қаражатын аудару мақсатында жеке немесе заңды тұлғаға, онда жинақталған зейнетақы қаражаты аударылатын жинақтаушы зейнетақы қорын көрсете отырып, жинақталған зейнетақы қаражатын аудару туралы өтінішпен хабарласуға нотариат куәландырған сенімхатты береді.
Сенімді адам жіберуші қорға мынадай құжаттарды:

О внесении изменений и дополнений в постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 24 мая 2004 года N 146 "Об утверждении Правил перевода пенсионных накоплений из накопительных пенсионных фондов"
Постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 24 декабря 2005 года N 440. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 января 2006 года N 4050. Примечание РЦПИ: постановление утрачивает силу постановлением Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 23 сентября 2006 года N 217 (порядок введения в действие см. п. 3)
Примечание РЦПИ: постановление утрачивает силу постановлением Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 23 сентября 2006 года  N 217  (порядок введения в действие см.  п. 3 ).
В целях совершенствования нормативных правовых актов, регулирующих деятельность накопительных пенсионных фондов, Правление Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций (далее - Агентство)  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление  Правления Агентства от 24 мая 2004 года N№146 "Об утверждении Правил перевода пенсионных накоплений из накопительных пенсионных фондов" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 2928, опубликованное 4 ноября 2005 года в "Юридической газете" N№204-205 (938-939), Бюллетене нормативных правовых актов Республики Казахстан, 2004 года, N 25-28, ст. 951) следующие изменения и дополнения:
в Правилах перевода пенсионных накоплений из накопительных пенсионных фондов, утвержденных указанным постановлением:
подпункт 3) пункта 2 изложить в следующей редакции:
"3) копию договора, заключенного с фондом-получателем, либо оригинал договора, заключенного со страховой организацией.";
дополнить пунктами 2-1 и 2-2 следующего содержания:
"2-1. В случае невозможности личного обращения вкладчика (получателя) с заявлением о переводе пенсионных накоплений в фонд-отправитель, вкладчик (получатель) в целях осуществления перевода пенсионных накоплений выдает физическому или юридическому лицу нотариально удостоверенную доверенность на обращение с заявлением о переводе пенсионных накоплений с указанием в ней накопительного пенсионного фонда, в который осуществляется перевод пенсионных накоплений.
Поверенный предоставляет в фонд-отправитель следующие документы:

1) осы Ереженің 3-қосымшасына немесе 4-қосымшасына сай өтінішті;
2) жинақталған зейнетақы қаражатын аудару туралы өтінішпен хабарласуға нотариат куәландырған сенімхатты;
3) салымшының (алушының) жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесін;
4) алушы қормен жасалған шарттың көшірмесін не сақтандыру ұйымымен жасалған шарттың түпнұсқасын;
5) сенімді адамның жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесін және шолуға арналған куәліктің түпнұсқасын береді.
2-2. Жіберуші қор салымшыға (алушыға) немесе сенімді адамға ұсынылған құжаттардың толық тізбесін және олардың қабылданған күнін көрсете отырып анықтаманы береді.";
3-тармақтағы "салымшы (алушы) өтініш" деген сөздер "салымшы (алушы) осы Ереженің 2-тармағында көзделген барлық құжаттарды" деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 3-1-тармақпен толықтырылсын:
"3-1. Жіберуші қор салымшыға (алушыға) немесе сенімді адамға жинақталған зейнетақы қаражатын аудару туралы тапсырманың орындалмау себептерін көрсете отырып, салымшы (алушы) өтінішті берген күннен бастап жеті күнтізбелік күн ішінде жазбаша түрде дәлелді жауапты береді.";
10-тармақтағы "көрсетілген соманы жіберушіге" деген сөздер "оларды жіберушіге" деген сөздермен ауыстырылсын;
1 және 2-қосымшалар осы қаулының 1-қосымшасына сай редакцияда жазылсын;
осы қаулының 2-қосымшасына сай 3 және 4-қосымшалармен толықтырылсын.
2. Осы қаулы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап жиырма күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Қаржылық қызмет көрсетуді тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы (Үсенбекова Л.Е.):
1) Заң департаментімен (Байсынов М.Б.) бірлесіп осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткізу шараларын қолға алсын;
2) Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап он күндік мерзімде осы қаулыны Агенттіктің мүдделі бөлімшелеріне, "Қазақстан қаржыгерлерінің қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестігіне және жинақтаушы зейнетақы қорларына жіберсін.
4. Халықаралық қатынастар және жұртшылықпен байланыс бөлімі  (Пернебаев Т.Ш.) осы қаулыны Қазақстан Республикасының бұқаралық ақпарат құралдарында жариялауды қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Агенттік Төрағасының орынбасары Е.Л.Бахмутоваға жүктелсін.
Төраға
Қазақстан Республикасы
Қаржы нарығын және қаржы
ұйымдарын реттеу мен қадағалау
агенттігі Басқармасының
2005 жылғы 24 желтоқсандағы
N 440 қаулысының 1-қосымшасы
Жинақталған зейнетақы
қаражатын жинақтаушы
зейнетақы қорларынан
аудару ережесінің
1-қосымшасы
_  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _
Кімге: |_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_|
(жіберуші қордың атауы)
Салымшының (алушының) жинақталған зейнетақы
қаражатын жинақтаушы зейнетақы қорынан
жинақтаушы зейнетақы қорына аудару туралы
ӨТІНІШІ
Мен, салымшы (алушы)
_  _  _  _  _  _  _  _  _
Фамилиясы |_||_||_||_||_||_||_||_||_|
_  _  _  _  _  _  _  _  _
Аты |_||_||_||_||_||_||_||_||_|
_  _  _  _  _  _  _  _  _
Әкесінің аты |_||_||_||_||_||_||_||_||_|
_  _  _  _  _  _  _  _  _
Туған күні: |_||_||_||_||_||_||_||_||_|
(цифрмен күні, айы, жылы)
Құжаттың түрі: (тиісті ұяда х-пен көрсетіңіз)
_                    _
|_| Жеке куәлік      |_| Төлқұжат
_  _  _  _  _  _  _  _  _           _  _  _  _  _  _  _
Нөмірі |_||_||_||_||_||_||_||_||_| берілді |_||_||_||_||_||_||_|
(цифрмен күні, айы, жылы)
_  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _
|_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_|
(кім берді)
_  _  _  _  _  _  _  _  _
Әлеуметтік жеке коды (ӘЖК) N |_||_||_||_||_||_||_||_||_|
_  _  _  _  _  _  _  _  _
Салық төлеушінің тіркеу нөмірі (СТН) |_||_||_||_||_||_||_||_||_|
_  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _
|_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_| жасалған
(жіберуші қордың толық атауы)
_________________________  N ___________________  зейнетақы шартын
бұзуды және міндетті (ерікті, ерікті кәсіби) зейнетақы жарналарының
есебінен менің жинақталған зейнетақы қаражатымды толық көлемде
_  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _
|_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_|
(алушы қордың толық атауы)
аударуды өтінемін.
Зейнетақымен қамсыздандыру туралы шартты бұзуға және жинақталған
зейнетақы қаражатын басқа қорға аударуға байланысты жеке зейнетақы
шоты жабылатындығы маған түсіндірілді.
Салымшының (алушының) қолы:   ____________________________
_  _  _  _  _  _  _  _
Өтініш жасалған күн:|_||_||_||_||_||_||_||_|
(цифрмен күні, айы, жылы)
_  _  _  _  _  _  _  _  _
Өтініш жіберуші қорда қабылданды |_||_||_||_||_||_||_||_||_|
(цифрмен күні, айы, жылы)
Өтінішті қабылдаған адамның фамилиясы, аты, әкесінің аты мен
лауазымы
_  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _
|_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_|
_  _  _  _  _  _  _  _  _
|_||_||_||_||_||_||_||_||_|
_  _  _  _  _  _  _  _  _
Жіберуші қорда тіркелді: |_||_||_||_||_||_||_||_||_|
(цифрмен күні, айы, жылы)
_  _  _  _  _  _  _  _  _
Келіп түскен нөмірі |_||_||_||_||_||_||_||_||_|
Ескерту:
1. Өтініш баспа әріптерімен анық толтырылады.

1) заявление согласно приложению 3 или приложению 4 к настоящим Правилам;
2) нотариально удостоверенную доверенность на обращение с заявлением о переводе пенсионных накоплений;
3) копию документа, удостоверяющего личность вкладчика (получателя);
4) копию договора, заключенного с фондом-получателем либо оригинал договора, заключенного со страховой организацией;
5) копию документа, удостоверяющего личность поверенного и оригинал удостоверения для обозрения.
2-2. Фонд-отправитель выдает вкладчику (получателю) или поверенному справку с указанием полного перечня представленных документов и даты их принятия.";
в пункте 3 слова "заявления вкладчиком (получателем)" заменить словами "вкладчиком (получателем) всех документов, предусмотренных пунктом 2 настоящих Правил";
дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Фонд-отправитель в письменной форме представляет вкладчику (получателю) или поверенному мотивированный ответ с указанием причин неисполнения поручения о переводе пенсионных накоплений в течение семи рабочих дней с даты подачи заявления вкладчиком (получателем).";
в пункте 10 слова "отправителю указанных сумм" заменить словами "их отправителю";
приложения 1 и 2 изложить в редакции согласно  приложению 1  к настоящему постановлению;
дополнить приложениями 3 и 4 согласно  приложению 2  к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении двадцати дней со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Управлению защиты прав потребителей финансовых услуг (Усенбекова Л.Е.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Байсынов М.Б.) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления;
2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан довести его до сведения заинтересованных подразделений Агентства, объединения юридических лиц "Ассоциация финансистов Казахстана" и накопительных пенсионных фондов.
4. Отделу международных отношений и связей с общественностью Агентства (Пернебаев Т.Ш.) обеспечить публикацию настоящего постановления в средствах массовой информации Республики Казахстан.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Агентства Бахмутову Е.Л.
Председатель
Приложение 1
к постановлению Правления
Агентства Республики Казахстан
по регулированию и надзору
финансового рынка
и финансовых организаций
от 24 декабря 2005 года N 440
"Приложение 1
к Правилам перевода пенсионных
накоплений из накопительных
пенсионных фондов
Кому: _________________________________________________
(наименование фонда-отправителя)
ЗАЯВЛЕНИЕ
вкладчика (получателя) о переводе пенсионных
накоплений из накопительного пенсионного фонда
в накопительный пенсионный фонд
Я, вкладчик (получатель)
Фамилия  __________________________________________________
Имя      __________________________________________________
Отчество __________________________________________________
Дата рождения:_____ ______ _____________
(цифрами день, месяц, год)
Вид документа: (укажите  x  в соответствующей ячейке)
____ Удостоверение личности ______ Паспорт
Номер ____________ Выдано ______ _______ __________________
(цифрами день, месяц, год)
___________________________________________________________
(кем выдано)
Социальный индивидуальный код (СИК) N _____________________
Регистрационный номер налогоплательщика (РНН)______________
Прошу расторгнуть пенсионный договор N_____ от ___________,
заключенный с _____________________________________________
(полное наименование фонда-отправителя)
и перевести мои пенсионные накопления в полном объеме за
счет обязательных (добровольных, добровольных
профессиональных) пенсионных взносов,
в _________________________________________________________
(полное наименование фонда-получателя)
Мне разъяснено, что в связи с расторжением договора о
пенсионном обеспечении и переводом пенсионных накоплений в
другой фонд будет закрыт индивидуальный пенсионный счет.
Подпись Вкладчика (получателя): ___________________________
Дата составления заявления: _____ ______ _____________
(цифрами день, месяц, год)
Заявление принято в фонде-отправителе ____ _____ _________
(цифрами день, месяц, год)
Фамилия, Имя, Отчество и должность лица, принявшего заявление
___________________________________________________________
___________________________________________________________
Зарегистрировано в фонде-отправителе:_____ ______ _________
(цифрами день, месяц, год)
Входящий номер _____________
Примечание. 1. Заявление заполняется разборчиво печатными буквами.

2.  Барлық жолдар міндетті түрде толтырылады.
Жинақталған зейнетақы
қаражатын жинақтаушы
зейнетақы қорларынан
аудару ережесінің
2-қосымшасы
_  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _
Кімге:|_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_|
(жіберуші қордың атауы)
Салымшының (алушының) жинақталған зейнетақы
қаражатын жинақтаушы зейнетақы қорынан
сақтандыру ұйымына аудару туралы
ӨТІНІШІ
Мен, салымшы (алушы)
_  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _
Фамилиясы |_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_|
_  _  _  _  _  _  _  _  _  _
Аты |_||_||_||_||_||_||_||_||_||_|
_  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _
Әкесінің аты |_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_|
_  _  _  _  _  _  _  _  _
Туған күні: |_||_||_||_||_||_||_||_||_|
(цифрмен күні, айы, жылы)
Құжаттың түрі: (тиісті ұяда х-пен көрсетіңіз)
_                          _
|_| Жеке куәлік            |_| Төлқұжат
_  _  _  _  _  _  _            _  _  _  _  _  _  _  _
Нөмірі |_||_||_||_||_||_||_|   берілді|_||_||_||_||_||_||_||_|
(цифрмен күні, айы, жылы)
_  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _
|_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_|
(кім берді)     _  _  _  _  _  _  _  _  _
Әлеуметтік жеке коды (ӘЖК) N|_||_||_||_||_||_||_||_||_|
_  _  _  _  _  _  _  _
Салық төлеушінің тіркеу нөмірі (СТН) |_||_||_||_||_||_||_||_|
_  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _
|_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_| жасалған
(жіберуші қордың толық атауы)
_________________________  N ___________________  зейнетақы шартын
бұза отырып не бұзбай (қажетінің астын сызыңыз)
_  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _
|_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_|
(сақтандыру ұйымының толық атауы)
міндетті (ерікті, ерікті кәсіби) зейнетақы жарналарының есебінен
толық көлемдегі не ішінара сомадағы
________________________________________________________________
(аударылатын жинақталған зейнетақы қаражатының сомасы жазбаша)
менің жинақталған зейнетақы қаражатымды аударуды өтінемін.
Мен:
1) зейнетақымен қамсыздандыру туралы шарт бұзылған және жинақталған
зейнетақы қаражаты аударылған жағдайда жеке зейнетақы шоты
жабылатындығына;
2) зейнетақымен қамсыздандыру туралы шарт бұзылмаған жағдайда,
жіберуші қор жеке зейнетақы шотын жабатындығына және сақтандыру
ұйымына жинақталған зейнетақы қаражатын аударғаннан кейін он екі
күнтізбелік ай ішінде жеке зейнетақы шотына ақша түспеген шартпен
зейнетақымен қамсыздандыру туралы шартты бұзатындығына келісімен.
Салымшының (алушының) қолы: ____________________________
_  _  _  _  _  _  _  _
Өтініш жасалған күн: |_||_||_||_||_||_||_||_|
(цифрмен күні, айы, жылы)
_  _  _  _  _  _  _  _
Өтініш жіберуші қорда қабылданды |_||_||_||_||_||_||_||_|
(цифрмен күні, айы, жылы)
Өтінішті қабылдаған адамның фамилиясы, аты, әкесінің аты мен
лауазымы
_  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _
|_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_|
_  _  _  _  _  _  _  _
|_||_||_||_||_||_||_||_|
_  _  _  _  _  _  _  _
Жіберуші қорда тіркелді: |_||_||_||_||_||_||_||_|
(цифрмен күні, айы, жылы)
_  _  _  _  _  _  _  _
Келіп түскен нөмірі |_||_||_||_||_||_||_||_|
Ескерту:
1. Өтініш баспа әріптерімен анық толтырылады.

2. Все поля обязательные для заполнения.
Приложение 2
к Правилам перевода пенсионных
накоплений из накопительных
пенсионных фондов
Кому: _________________________________________________
(наименование фонда-отправителя)
ЗАЯВЛЕНИЕ
вкладчика (получателя) о переводе пенсионных
накоплений из накопительного пенсионного фонда
в страховую организацию
Я, вкладчик (получатель)
Фамилия  __________________________________________________
Имя      __________________________________________________
Отчество __________________________________________________
Дата рождения: _____ ______ _____________
(цифрами день, месяц, год)
Вид документа: (укажите  x  в соответствующей ячейке)
____ Удостоверение личности ______ Паспорт
Номер ____________ Выдано ______ _______ __________________
(цифрами день, месяц, год)
___________________________________________________________
(кем выдано)
Социальный индивидуальный код (СИК) N _____________________
Регистрационный номер налогоплательщика (РНН) _____________
Прошу перевести мои пенсионные накопления в полном объеме
либо частично в сумме:_____________________________________
(сумма переводимых пенсионных накоплений прописью)
за счет обязательных (добровольных, добровольных
профессиональных) пенсионных взносов, в ___________________________________________________________
(полное наименование страховой организации)
с расторжением либо без расторжения (нужное подчеркнуть)
пенсионного договора N _______ от ____________,
заключенного с ____________________________________________
(наименование фонда-отправителя)
Я согласен, что:
1) в случае расторжения договора о пенсионном обеспечении
и перевода пенсионных накоплений будет закрыт индивидуальный
пенсионный счет;
2) в случае не расторжения договора о пенсионном
обеспечении фонд-отправитель закрывает индивидуальный пенсионный
счет и расторгает договор о пенсионном обеспечении при условии
отсутствия денег на индивидуальном пенсионном счете в течение
двенадцати календарных месяцев после перевода пенсионных
накоплений в страховую организацию.
Подпись Вкладчика (получателя): ___________________________
Дата составления заявления: _____ ______ __________________
(цифрами день, месяц, год)
Заявление принято в фонде-отправителе ____ _____ _________
(цифрами день, месяц, год)
Фамилия, Имя, Отчество и должность лица, принявшего заявление
___________________________________________________________
___________________________________________________________
Зарегистрировано в фонде-отправителе: ____ ______ _________
(цифрами день, месяц, год)
Входящий номер _____________
Примечание. 1. Заявление заполняется разборчиво печатными буквами.

1) зейнетақымен қамсыздандыру туралы шарт бұзылған және жинақталған
зейнетақы қаражаты аударылған жағдайда жеке зейнетақы шоты
жабылатындығына;
2) зейнетақымен қамсыздандыру туралы шарт бұзылмаған жағдайда,
жіберуші қор жеке зейнетақы шотын жабатындығына және сақтандыру
ұйымына жинақталған зейнетақы қаражатын аударғаннан кейін он екі
күнтізбелік ай ішінде жеке зейнетақы шотына ақша түспеген шартпен
зейнетақымен қамсыздандыру туралы шартты бұзатындығына келіседі.
Сенімді адамның қолы:  ____________________________
_  _  _  _  _  _  _  _
Өтініш жасалған күн: |_||_||_||_||_||_||_||_|
(цифрмен күні, айы, жылы)
_  _  _  _  _  _  _  _
Өтініш жіберуші қорда қабылданды |_||_||_||_||_||_||_||_|
(цифрмен күні, айы, жылы)
Өтінішті қабылдаған адамның фамилиясы, аты, әкесінің аты мен
лауазымы
_  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _  _
|_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_|
_  _  _  _  _  _  _  _
|_||_||_||_||_||_||_||_|
_  _  _  _  _  _  _  _
Жіберуші қорда тіркелді: |_||_||_||_||_||_||_||_|
(цифрмен күні, айы, жылы)
_  _  _  _  _  _  _  _
Келіп түскен нөмірі |_||_||_||_||_||_||_||_|
Ескерту. 1. Өтініш баспа әріптерімен анық толтырылады.
2. Барлық жолдар міндетті түрде толтырылады.".

1) в случае расторжения договора о пенсионном
обеспечении и перевода пенсионных накоплений индивидуальный
пенсионный счет будет закрыт;
2) в случае не расторжения договора о пенсионном
обеспечении фонд-отправитель закрывает индивидуальный
пенсионный счет и расторгает договор о пенсионном обеспечении
при условии отсутствия денег на индивидуальном пенсионном
счете в течение двенадцати календарных месяцев после перевода
пенсионных накоплений в страховую организацию.
Подпись поверенного: _____________________________________
Дата составления заявления: _____ ______ _________________
(цифрами день, месяц, год)
Заявление принято в фонде-отправителе ____ _____ _________
(цифрами день, месяц, год)
Фамилия, Имя, Отчество и должность лица, принявшего заявление
___________________________________________________________
___________________________________________________________
Зарегистрировано в фонде-отправителе: ____ ______ _________
(цифрами день, месяц, год)
Входящий номер _____________
Примечание. 1. Заявление заполняется разборчиво печатными буквами.
2. Все поля обязательные для заполнения.".