Астана қаласы мәслихатының 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 104/15-ІІІ "Астана қаласының 2005 жылға арналған бюджетi туралы" шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Астана қаласы Мәслихатының 2005 жылғы 30 маусымдағы N 158/20-ІІІ Шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2005 жылғы 4 тамызда N 405 тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2006 жылғы 21 қыркүйектегі N 285/35-ІІІ шешімімен
Ескерту - Астана қаласы мәслихатының
2006 жылғы 21 қыркүйектегі N 285/35-ІІІ шешімінен
Үзінді:
Заңнамалық нормалардың өзгеруiне және жекелеген шешiмдердiң қолданыс мерзiмдерiнiң өтуiне байланысты Астана қаласының мәслихаты шешiм қабылдады:
1. Қосымшаға сәйкес Астана қаласы мәслихатының кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылған деп танылсын.
2. Осы шешiм қабылданған күннен бастап күшiне енедi.
Астана қаласы мәслихатының
сессия төрағасы
Астана қаласы мәслихатының
хатшысы
Астана қаласы мәслихатының
2006 жылғы 21 қыркүйектегi
N 285/35-IIІ шешiміне қосымша
Астана қаласы мәслихатының күшiн жойған кейбiр
шешiмдерiнiң тiзiмi
...
13. Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 30 маусымдағы N 158/20-III "Астана қаласы мәслихатының 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 104/15-III "Астана қаласының 2005 жылға арналған бюджетi туралы" шешiмiне өзгертулер мен толықтырулар енгiзу туралы" шешiмi (Нормативтiк-құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу реестрiнде 405 нөмiрмен тiркелген, 2005 жылғы 9 тамызда "Астана хабары" газетiнде, 2005 жылғы 9 тамызда "Вечерняя Астана" газетiнде жарияланды);
...
Астана қаласы мәслихатының хатшысы
________________________________________
Астана қаласы әкiмдiгi ұсынған "Астана қаласы мәслихатының 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 104/15-III "Астана қаласының 2005 жылға арналған бюджетi туралы" шешiмiнiң жобасын қарай келе, Астана қаласының мәслихаты  ШЕШТI:
Астана қаласы мәслихатының 2004 жылғы 24 желтоқсандағы
N 104/15-III  "Астана қаласының 2005 жылға арналған бюджетi туралы" (2004 жылдың 29 желтоқсанында Астана қаласының Әдiлет департаментiнде N 367 болып тiркелген, "Астана хабары" газетiнiң 2005 жылғы 27 қаңтардағы 13-нөмiрiнде, 2005 жылғы 3 ақпандағы 16-нөмiрiнде, "Вечерняя Астана" газетiнiң 2005 жылғы 22 қаңтардағы 9-10-нөмiрлерiнде жарияланған), 2005 жылғы 17 ақпандағы N  118/16-ІІІ  "Астана қаласы мәслихатының 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 104/15-III "Астана қаласының 2005 жылға арналған бюджетi туралы" шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" (2005 жылдың 1 наурызында Астана қаласының Әдiлет департаментiнде N 378 болып тiркелген, "Астана хабары" газетiнiң 2005 жылғы 26 наурыздағы 40-41-нөмiрлерiнде, "Вечерняя Астана" газетiнiң 2005 жылғы 26 наурыздағы 44-45-нөмiрлерiнде жарияланған), 2005 жылғы 26 мамырдағы  N 140/18-III  "Астана қаласы мәслихатының 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 104/15-III "Астана қаласының 2005 жылға арналған бюджетi туралы" шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" (2005 жылдың 15 маусымында Астана қаласының Әдiлет департаментiнде N 392 болып тiркелген) шешiмдерiне мына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Астаны от 24 декабря 2004 года N 104/15-III "О бюджете города Астаны на 2005 год"
Решение Маслихата города Астаны от 30 июня 2005 года N 158/20-III. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 4 августа 2005 года N 405. Утратило силу - решением Маслихата города Астаны от 21 сентября 2006 года N 285/35-III
Извлечение из решения Маслихата города Астаны
от 21 сентября 2006 года N 285/35-III
В связи с изменением норм законодательства и истечением срока действия отдельных решений Маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата города Астаны согласно приложению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня принятия.
Перечень
утративших силу некоторых решений маслихата города Астаны
...
13. Решение маслихата города Астаны от 30 июня 2005 года N 158/20-III "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Астаны от 24 декабря 2004 года N 104/15-III "О бюджете города Астаны на 2005 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 405, опубликовано в газетах "Астана хабары" 9 августа 2005 года, "Вечерняя Астана" 9 августа 2005 года).
...
Секретарь маслихата
города Астаны                        В. Редкокашин
_________________________________________________________
Рассмотрев представленный акиматом города Астаны проект решения "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Астаны от 24 декабря 2004 года N 104/15-III "О бюджете города Астаны на 2005 год", маслихат города Астаны  РЕШИЛ:
Внести в решения маслихата города Астаны от 24 декабря 2004 года N  104/15-III  "О бюджете города Астаны на 2005 год" (зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 29 декабря 2004 года за N 367, опубликовано в газетах "Астана хабары" N 13 от 27 января 2005 года, N 16 от 3 февраля 2005 года, "Вечерняя Астана" N 9-10 от 22 января 2005 года), от 17 февраля 2005 года N  118/16-III  "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Астаны от 24 декабря 2004 года N 104/15-III "О бюджете города Астаны на 2005 год" (зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 1 марта 2005 года за N 378, опубликовано в газетах "Астана хабары" N 40-41 от 26 марта 2005 года, "Вечерняя Астана" N 44-45 от 26 марта 2005 года), от 26 мая 2005 года N  140/18-III  "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Астаны от 24 декабря 2004 года N 104/15-III "О бюджете города Астаны на 2005 год" (зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 15 июня 2005 года за N 392) следующие изменения и дополнения: