Астана қаласы әкiмдiгiнiң 2004 жылғы 23 маусымдағы N 3-1-1426қ "Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтар салдарынан зардап шеккен азаматтарды тiркеу және есепке алу жұмыстарын үйлестiру жөнiндегi қалалық арнайы комиссия туралы" қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 15 тамыздағы N 23-7-602қ Қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2005 жылғы 9 қыркүйекте тіркелді. Тіркеу N 409. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 24 сәуірдегі N 23-7-351қ қаулысымен.
Астана қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 24 сәуірдегі N 23-7-351қ қаулысынан үзінді:
"Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарды әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасының Заңына, Қазақстан Ренспубликасы Үкіметінің 2006 жылғы 20 ақпандағы N 110 "Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарға біржолғы мемлекеттік ақшалай өтемақы төлеудің кейбір мәселелері туралы" қаулысына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
...
5. Астана қаласы әкімдігінің мынадай қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) ...
2) Астана қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 15 тамыздағы N 23-7-602қ "Астана қаласы әкiмдiгiнiң 2004 жылғы 23 маусымдағы N 3-1-1426қ "Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтар салдарынан зардап шеккен азаматтарды тiркеу және есепке алу жұмыстарын үйлестiру жөнiндегi қалалық арнайы комиссия туралы" қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" (Астана қаласының Әділет департаментінде 2005 жылғы 9 қыркүйекте N 409 болып тіркелген; "Астана хабары" газетінде 2005 жылғы 15 қыркүйекте N 130; "Вечерняя Астана" газетінде 2005 жылғы 20 қыркүйекте N 144 жарияланған) қаулысы.
Әкімнің міндетін атқарушы
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Қазақстан Республикасының  Заңына  сәйкес, Астана қаласы әкiмдiгiнiң 2004 жылғы 30 желтоқсандағы N 3-1-1978қ "Астана қаласының жергiлiктi атқарушы органының кейбiр мәселелерi туралы" қаулысын ескере отырып, Астана қаласының әкiмдiгi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Астана қаласы әкiмдiгiнiң 2004 жылғы 23 маусымдағы
N 3-1-1426қ "Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтар салдарынан зардап шеккен азаматтарды тiркеу және есепке алу жұмыстарын үйлестiру жөнiндегi қалалық арнайы комиссия құру туралы" (Астана қаласының Әдiлет басқармасында 2004 жылғы 7 шiлдеде N 334 болып тiркелген; "Астана хабары" газетiнде 2004 жылғы 13 шiлдеде
N 93; "Вечерняя Астана" газетiнде 2004 жылғы 15 шiлдеде N 95 жарияланған)  қаулысына  өзгерiстер енгiзiлсiн:

О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 23 июня 2004 года N 3-1-1426п "О городской специальной комиссии по координации работы по регистрации и учету граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне"
Постановление Акимата города Астаны от 15 августа 2005 года N 23-7-602. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Астаны 9 сентября 2005 года N 409. Утратило силу - постановлением Акимата г. Астаны от 24 апреля 2006 года N 23-7-351п
Извлечение из постановления акимата г.Астаны
от 24 апреля 2006 года N 23-7-351п
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О социальной защите граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне", постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 февраля 2006 года N 110 "О некоторых вопросах выплаты единовременной государственной денежной компенсации гражданам, пострадавшим вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне" акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
...
5. Признать утратившими силу следующие постановления акимата  города Астаны:
1) ...
2) постановление акимата города Астаны от 15 августа 2005 года N 23-7-602п "О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 23 июня 2004 года N 3-1-1426п "О городской специальной комиссии по координации работы по регистрации и учету граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне" (зарегистрировано Департаментом  юстиции города Астаны 9 сентября 2005 года N 409; опубликовано в газетах "Астана хабары" от 15 сентября 2005 года N 130, "Вечерняя Астана" от 20 сентября 2005 года N 144).
И.о. акима
В соответствии с  Законом  Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", с учетом постановления акимата города Астаны от 30 декабря 2004 года N 3-1-1978п "О некоторых вопросах местного исполнительного органа города Астаны" акимат города Астаны  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  акимата города Астаны от 23 июня 2004 года N 3-1-1426п "О городской специальной комиссии по координации работы по регистрации и учету граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне" (зарегистрировано в Департаменте юстиции города Астаны 7 июля 2004 года за N 334; опубликовано в газетах "Астана хабары" от 13 июля 2004 года, N 93; "Вечерняя Астана" от 15 июля 2004 года, N 95) следующие изменения:

1) аталған қаулының:
3-тармағындағы "Еңбек, халықты жұмыспен қамту және әлеуметтiк қорғау департаментi" сөздерi "Астана қаласының Жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар департаментi" мемлекеттiк мекемесi" сөздерiмен ауыстырылсын;
2) осы қаулының қосымшасына сәйкес Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтар салдарынан зардап шеккен азаматтарды тiркеу және есепке алу жұмыстарын үйлестiру жөнiндегi қалалық арнайы комиссияның құрамы жаңа құрамда мақұлданып, Астана қаласы мәслихатының бекiтуiне жiберiлсiн.
2. Астана қаласы әкiмдiгiнiң 2005 жылғы 7 маусымдағы
N 3-1-395қ "Астана қаласы әкiмдiгiнiң 2004 жылғы 23 маусымдағы
N 3-1-1426қ "Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтар салдарынан зардап шеккен азаматтарды тiркеу және есепке алу жұмыстарын үйлестiру жөнiндегi қалалық арнайы комиссия құру туралы" қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" қаулысының күшi жойылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкiмiнiң орынбасары С.С.Мұстафинаға жүктелсiн.
Әкiм
Әкiмнiң бiрiншi орынбасары
Әкiмнiң орынбасары
Әкiмнiң орынбасары
Әкiмнiң орынбасары
Әкiмнiң орынбасары
Әкiм аппаратының басшысы
"Астана қаласының Қаржы
департаментi" мемлекеттік
мекемесінің директоры
Құжаттамалық caраптама
бөлiмнің меңгерушiсi
"Астана қаласының Жұмыспен
қамту және әлеуметтiк бағдарламалар
департаментi" мемлекеттiк
мекемесінің директоры
КЕЛIСIЛДI:
"Алматы" ауданы әкiмiнiң
мiндетiн атқарушысы
"Сарыарқа" ауданының әкімі
"Астана қаласының Әділет
департаменті" мемлекеттік
мекемесінің директоры
"Қазақстан Республикасы
Астана қаласы бойынша
Еңбек және халықты әлеуметтiк
қорғау министрлiгiнiң
департаментi" мемлекеттiк
мекемесiнiң директоры
"Астана қаласының Қорғаныс
істері жөніндегі департаменті"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Астана қаласы әкімдігінің
2005 жылғы 15 тамыздағы
N 23-7-602қ қаулысына
қосымша
Астана қаласы әкiмдiгiнiң
2004 жылғы 23 маусымдағы
N 3-1-1426қ қаулысына
қосымша
Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтар
салдарынан зардап шеккен азаматтарды тiркеу және
есепке алу жұмыстарын үйлестiру жөнiндегi
қалалық арнайы комиссиясының
ҚҰРАМЫ
Мұстафина                   - Астана қаласы әкiмiнiң орынбасары,
Сабила Сапарқызы              комиссия төрағасы;
Демеува                     - "Астана қаласының Жұмыспен
Айгүл Сағадатқызы             қамту және әлеуметтiк бағдарламалар
департаментi" мемлекеттiк мекемесiнiң
директоры, комиссия төрағасының
орынбасары;
Есмағанбетова               - "Астана қаласының Жұмыспен қамту
Сандуғаш Жатанқызы            және әлеуметтiк бағдарламалар
департаментi" мемлекеттiк мекемесi
заң бөлiмiнiң бастығы, комиссия
хатшысы.
Комиссия мүшелерi:
Epкeтaeв                    - "Алматы" ауданының әкiмi;
Мұхтар Дүйсенұлы
Ахметов                     - "Сарыарқа" ауданының әкiмi;
Сапар Қайратұлы
Асқарова                    - "Астана қаласының Қаржы
Айгүл Ермағамбетқызы          департаментi" мемлекеттiк
мекемесiнiң директоры;
Қасенова                    - қала әкiмi аппараты әлеуметтiк
Гүлнәр Қайырбекқызы           сала бөлiмiнiң меңгерушiсi;
Ақжанов                     - "Астана қаласының Әдiлет
Әбдiкәрiм Арынұлы             департаментi" мемлекеттiк мекемесiнiң
директоры (келiсiм бойынша);
Оразова                     - "Қазақстан Республикасы Астана қаласы
Сапура Сұлтанқызы             бойынша Еңбек және халықты әлеуметтiк
қорғау министрлiгiнiң департаментi"
мемлекеттiк мекемесiнiң директоры
(келiсiм бойынша);
Мыңжанов                    - "Астана қаласының Қорғаныс
Қайрат Тұрсынайұлы            iстерi жөнiндегi департаментi"
мемлекеттiк мекемесiнiң
бастығы (келiсiм бойынша).

1) в указанном постановлении;
в пункте 3 слова "Департамент труда, занятости и социальной защиты населения города" заменить словами "Государственное учреждение "Департамент занятости и социальных программ города Астаны";
2) состав городской специальной комиссии по координации работы по регистрации и учету граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне, одобрить в новом составе согласно приложению к данному постановлению и направить на утверждение в маслихат города Астаны.
2. Постановление акимата города Астаны от 7 июня 2005 года N 3-1-395п "О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 23 июня 2004 года N 3-1-1426п "О городской специальной комиссии по координации работы по регистрации и учету граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне" отменить.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Мустафину С.С.
Аким                                 У. ШУКЕЕВ
Первый заместитель акима             Есилов С.С.
Заместитель акима                    Мамытбеков А.С.
Заместитель акима                    Мустафина С.С.
Заместитель акима                    Толибаев М.Е.
Заместитель акима                    Фомичев С.В.
Руководитель аппарата акима          Тамабаев К.Ж.
Директор Государственного
учреждения "Департамент
финансов города Астаны"              Аскарова А.Е.
Заведующая отделом
документационной экспертизы          Башимова Д.Р.
Директор "Государственного
учреждения "Департамент
занятости и социальных
программ города Астаны"              Демеува А.С.
СОГЛАСОВАНО
И.о.акима района "Алматы"            Бегалин М.М.
Аким района "Сарыарка"               Ахметова С.К.
Директор Государственного
учреждения "Департамент
юстиции города Астаны"               Акжанов А.А.
Директор Государственного
учреждения "Департамент
Министерства труда и социальной
защиты населения Республики
Казахстан по городу Астане"          Оразова С.С.
Начальник Государственного
учреждения "Департамент
по делам обороны
города Астаны"                       Мынжанов К.Т.
Приложение
к постановлению акимата города Астаны
от 15 августа 2005 года N 23-7-602п
Приложение
к постановлению акимата города Астаны
от 23 июня 2004 года N 3-1-1426п
СОСТАВ
городской специальной комиссии по координации
работы по регистрации и учету граждан, пострадавших вследствие
ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне
Мустафина Сабила Сапаровна       - заместитель акима
города Астаны,
председатель комиссии;
Демеува Айгуль Сагадатовна       - директор Государственного
учреждения "Департамент
занятости и социальных
программ города Астаны",
заместитель председателя
комиссии;
Есмаганбетова                    - начальник юридического
Сандугаш Жатановна                 отдела Государственного
учреждения "Департамент
занятости и социальных
программ города Астаны",
секретарь комиссии.
Члены комиссии:
Еркетаев Мухтар Дюсенович        - аким района "Алматы";
Ахметов Сапар Кайратович         - аким района "Сарыарка";
Аскарова Айгуль Ермагамбетовна   - директор Государственного
учреждения "Департамент
финансов города Астаны";
Касенова Гульнар Каирбековна     - заведующая отделом
социальной сферы аппарата
акима города;
Акжанов Абдыкарим Арынович       - директор Государственного
учреждения "Департамент
юстиции города Астаны"
(по согласованию);
Оразова Сапура Султановна        - директор Государственного
учреждения "Департамент
Министерства труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан
по городу Астане"
(по согласованию);
Мынжанов Кайрат Турсынаевич      - начальник Государственного
учреждения "Департамент
по делам обороны города
Астаны" (по согласованию).