Астана қаласы мәслихатының 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 104/15-III "Астана қаласының 2005 жылға арналған бюджеті туралы" (2004 жылдың 29 желтоқсанында Астана қаласының Әділет департаментінде N 367 болып тіркелген) шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 30 қыркүйектегі N 183/22-ІІІ шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2005 жылғы 22 қазанда N 415 тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2006 жылғы 21 қыркүйектегі N 285/35-ІІІ шешімімен
Ескерту - Астана қаласы мәслихатының
2006 жылғы 21 қыркүйектегі N 285/35-ІІІ шешімінен
Үзінді:
Заңнамалық нормалардың өзгеруiне және жекелеген шешiмдердiң қолданыс мерзiмдерiнiң өтуiне байланысты Астана қаласының мәслихаты шешiм қабылдады:
1. Қосымшаға сәйкес Астана қаласы мәслихатының кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылған деп танылсын.
2. Осы шешiм қабылданған күннен бастап күшiне енедi.
Астана қаласы мәслихатының
сессия төрағасы
Астана қаласы мәслихатының
хатшысы
Астана қаласы мәслихатының
2006 жылғы 21 қыркүйектегi
N 285/35-IIІ шешiміне қосымша
Астана қаласы мәслихатының күшiн жойған кейбiр
шешiмдерiнiң тiзiмi
...
14. Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 30 қыркүйектегi N 183/22-III "Астана қаласы мәслихатының 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 104/15-III "Астана қаласының 2005 жылға арналған бюджетi туралы" шешiмiне өзгертулер мен толықтырулар енгiзу туралы" шешiмi (Нормативтiк-құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу реестрiнде 415 нөмiрмен тiркелген, 2005 жылғы 5 қарашада "Астана хабары" газетiнде, 2005 жылғы 8 қарашада "Вечерняя Астана" газетiнде жарияланды);
...
Астана қаласы мәслихатының хатшысы
________________________________________
Астана қаласы әкімдігі ұсынған "Астана қаласы мәслихатының 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 104/15-III "Астана қаласының 2005 жылға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімінің жобасын қарай келе, Астана қаласының мәслихаты  ШЕШТІ :
Астана қаласы мәслихатының 2004 жылғы 24 желтоқсандағы  N 104/15-III  "Астана қаласының 2005 жылға арналған бюджеті туралы" (2004 жылдың 29 желтоқсанында Астана қаласының Әділет департаментінде N 367 болып тіркелген, "Астана хабары" газетінің 2005 жылғы 27 қаңтардағы 13-нөмірінде, 2005 жылғы 3 ақпандағы 16-нөмірінде, "Вечерняя Астана" газетінің 2005 жылғы 22 қаңтардағы 9-10-нөмірлерінде жарияланған), 2005 жылғы 17 ақпандағы  N 118/16-ІІІ  "Астана қаласының 2005 жылға арналған бюджеті туралы" 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 104/15-III Астана қаласы мәслихатының шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (2005 жылдың 1 наурызында Астана қаласының Әділет департаментінде N 378 болып тіркелген, "Астана хабары" газетінің 2005 жылғы 26 наурыздағы 40-41-нөмірлерінде, "Вечерняя Астана" газетінің 2005 жылғы 26 наурыздағы 44-45-нөмірлерінде жарияланған), 2005 жылғы 26 мамырдағы  N 140/18-ІІІ  "Астана қаласы мәслихатының 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 104/15-III "Астана қаласының 2005 жылға арналған бюджеті туралы" (2005 жылдың 15 маусымында Астана қаласының Әділет департаментінде N 392 болып тіркелген), 2005 жылғы 30 маусымдағы  N 158/20-ІІІ  "Астана қаласы мәслихатының 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 104/15-III "Астана қаласының 2005 жылға арналған бюджеті туралы" (2005 жылдың 4 тамызында Астана қаласының Әділет департаментінде N 405 болып тіркелген, "Астана хабары" газетінің 2005 жылғы 9 тамыздағы 108-нөмірінде, "Вечерняя Астана" газетінің 2005 жылғы 9 тамыздағы 121-нөмірінде жарияланған) шешімдеріне мына өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Астаны от 24 декабря 2004 года N 104/15-III "О бюджете города Астаны на 2005 год" (зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 29 декабря 2004 года за N 367)
Решение Маслихата города Астаны от 30 сентября 2005 года N 183/22-III. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Астаны 22 октября 2005 года N 415. Утратило силу - решением Маслихата города Астаны от 21 сентября 2006 года N 285/35-III
Извлечение из решения Маслихата города Астаны
от 21 сентября 2006 года N 285/35-III
В связи с изменением норм законодательства и истечением срока действия отдельных решений Маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата города Астаны согласно приложению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня принятия.
Перечень
утративших силу некоторых решений маслихата города Астаны
...
14. Решение маслихата города Астаны от 30 сентября 2005 года N 183/22-III "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Астаны от 24 декабря 2004 года N 104/15-III "О бюджете города Астаны на 2005 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 415, опубликовано в газетах "Астана хабары" 5 ноября 2005 года, "Вечерняя Астана" 8 ноября 2005 года).
...
Секретарь маслихата
города Астаны                        В. Редкокашин
_________________________________________________________
Рассмотрев представленный акиматом города Астаны проект решения "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Астаны от 24 декабря 2004 года N 104/15-III "О бюджете города Астаны на 2005 год", маслихат города Астаны  РЕШИЛ:
Внести в  решение  маслихата города Астаны от 24 декабря 2004 года N 104/15-III "О бюджете города Астаны на 2005 год" (зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 29 декабря 2004 года за N 367, опубликовано в газетах "Астана хабары" N 13 от 27 января 2005 года, N 16 от 3 февраля 2005 года, "Вечерняя Астана" N 9-10 от 22 января 2005 года), от 17 февраля 2005 года N 118/16-III "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Астаны от 24 декабря 2004 года N 104/15-III "О бюджете города Астаны на 2005 год" (зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 1 марта 2005 года за N 378, опубликовано в газетах "Астана хабары" N 40-41 от 26 марта 2005 года, "Вечерняя Астана" N 44-45 от 26 марта 2005 года), от 26 мая 2005 года N 140/18-III "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Астаны от 24 декабря 2004 года N 104/15-III "О бюджете города Астаны на 2005 год" (зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 15 июня 2005 года за N 392), от 30 июня 2005 года N 158/20-III "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Астаны от 24 декабря 2004 года N 104/15-III "О бюджете города Астаны на 2005 год" (зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 4 августа 2005 года, за N 405, опубликовано в газетах "Астана хабары" N 108 от 9 августа 2005 года, "Вечерняя Астана" N 121 от 9 августа 2005 года) следующие изменения и дополнения:

85 105 051
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер көрсету
844 425
111
Республикалық маңызы бар қала, астана мәслихатының аппараты
47 436
001
Республикалық маңызы бар қала, астана мәслихатының қызметін қамтамасыз ету
47 436
121
Республикалық маңызы бар қаланың, астана әкімінің аппараты
291 001
001
Республикалық маңызы бар қаланың, астана әкімінің қызметін қамтамасыз ету
291 001
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
230 998
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
230 998
356
Республикалық маңызы бар қала, астананың қаржы департаменті (басқармасы)
171 123
001
Қаржы департаментінің (басқармасының) қызметін қамтамасыз ету
108 181
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
4 902
004
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты және біржолғы талондарды іске асырудан сомаларды жинаудың толықтығын қамтамасыз етуді ұйымдастыру
24 839
010
Коммуналдық меншікті  жекешелендіруді ұйымдастыру
1 900
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
31 301
357
Республикалық маңызы бар қала, астананың экономика және бюджеттік жоспарлау департаменті (басқармасы)
103 867
001
Экономика және бюджеттік жоспарлау департаментінің (басқармасының) қызметін қамтамасыз ету
103 867
02
Қорғаныс
93 334
350
Республикалық маңызы бар қала, астананың жұмылдыру дайындығы және төтенше жағдайлар департаменті (басқарма)
93 334
001
Жұмылдыру дайындығы және төтенше жағдайлар департаментінің (басқармасының) қызметін қамтамасыз ету
25 324
003
Жалпыға бiрдей әскери мiндеттi атқару шеңберiндегi iс-шаралар
18 490
004
Республикалық маңызы бар қала, астананың азаматтық қорғаныс іс-шаралары
4 158
005
Республикалық маңызы бар қала, астананың жұмылдыру дайындығы және жұмылдыру
6 941
006
Республикалық маңызы бар қала, астана ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын-алу және оларды жою
38 421
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
2 365 532
352
Республикалық маңызы бар қала, астана бюджетінен қаржыландырылатын ішкі істердің атқарушы органы
2 176 182
001
Республикалық маңызы бар қала, астана бюджетінен қаржыландырылатын ішкі істердің атқарушы органының қызметін қамтамасыз ету
2 093 531
002
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың аумағында қоғамдық тәртіпті қорғау және қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету
78 766
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
3 885
368
Республикалық маңызы бар қала, астананың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары департаменті (басқармасы)

85 105 051
01
Государственные услуги общего характера
844 425
111
Аппарат маслихата города республиканского значения, столицы
47 436
001
Обеспечение деятельности маслихата города республиканского значения, столицы
47 436
121
Аппарат акима города республиканского значения, столицы
291 001
001
Обеспечение деятельности акима города республиканского значения, столицы
291 001
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
230 998
001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка аула (села), аульного (сельского) округа
230 998
356
Департамент (Управление) финансов города республиканского значения, столицы
171 123
001
Обеспечение деятельности Департамента (Управления) финансов
108 181
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
4 902
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
24 839
010
Организация приватизации коммунальной собственности
1 900
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
31 301
357
Департамент (Управление) экономики и бюджетного планирования города республиканского значения, столицы
103 867
001
Обеспечение деятельности Департамента (Управления) экономики и бюджетного планирования
103 867
02
Оборона
93 334
350
Департамент (Управление) мобилизационной подготовки и чрезвычайных ситуаций
93 334
001
Обеспечение деятельности Департамента (Управления) мобилизационной подготовки и чрезвычайных ситуаций
25 324
003
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
18 490
004
Мероприятия гражданской обороны города республиканского значения, столицы
4 158
005
Мобилизационная подготовка и мобилизация города республиканского значения, столицы
6 941
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба города республиканского значения, столицы
38 421
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
2 365 532
352
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из бюджета города республиканского значения, столицы
2 176 182
001
Обеспечение деятельности исполнительного органа внутренних дел, финансируемого из бюджета города республиканского значения, столицы
2 093 531
002
Охрана общественного порядка и обеспечение общественной безопасности на территории города республиканского значения, столицы
78 766
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
3 885
368
Департамент (Управление) пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы