Ақмола облысының кейбір елді мекендерінің атауларын қайта атау және атау беру туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2005 жылғы 8 сәуірдегі N 3С-11-19 шешімі. Ақмола облысының әділет департаментінде 2005 жылғы 18 мамырда N 3134 тіркелді
Ескерту. Бүкіл мәтін бойынша «селолық», «селосы», «селоларының» деген сөздер «ауылдық», «ауылы», «ауылдарының» деген сөздермен ауыстырылды - Ақмола облысы әкімдігінің 17.02.2015 № А-2/65 қаулысы және Ақмола облыстық мәслихатының 17.02.2015 № 5С-34-6 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы"  Заңының 5,11 баптарына сәйкес, Еңбекшілдер, Ақкөл, Ерейментау аудандарының әкімдігі мен аудандық мәслихатының бірлескен қолдаухаттары негізінде облыс әкімдігі мен облыстық мәслихат  ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақмола облысының кейбір елді мекендерінің атаулары қайта аталсын:
1) Еңбекшілдер ауданы бойынша:
Макин ауылдық округіндегі Сосновка ауылы Қарағай ауылы деп;
2) Ақкөл ауданы бойынша:
Кеңес ауылдық округінің Гусарка ауылы Домбыралы ауылы деп.
2. Ерейментау ауданының Тимофеевка мен Жолбасшы ауылдарының шекараларында жаңа құрылған ауылдық округ Ақмырза ауылдық округі деп аталсын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күшіне енеді.
Облыстық мәслихат             Облыс әкімі
сессиясының төрағасы
Облыстық мәслихат хатшысы

О переименовании и наименовании некоторых населенных пунктов Акмолинской области
Совместное решение Акмолинского областного Маслихата и Акимата Акмолинской области от 8 апреля 2005 года N 3С-11-19. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 18 мая 2005 года N 3134.
В соответствии со статьей 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании совместных ходатайств акимата и маслихата Енбекшильдерского, Аккольского районов областной маслихат и акимат области РЕШИЛИ:
1. Переименовать некоторые населенные пункты Акмолинской области:
1) По Енбекшильдерскому району:
село Сосновка Макинского сельского округа в село Карагай.
2) По Аккольскому району:
село Гусарка Кенесского сельского округа в село Домбыралы.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата Акмолинской области от 17.02.2015 А-2/65 и решением Акмолинского областного маслихата от 17.02.2015 № 5С-34-6 (вводится в действие со дня официального опубликования).
2. Наименовать вновь образуемый сельский округ в границах сел Тимофеевка и Жолбасшы Ерейментауского района Акмырзинским сельским округом.
3. Решение вступает в силу после государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области.
Председатель сессии         Аким области
областного маслихата
Секретарь областного маслихата