Облыстың әкімшілік-аумақтық құрылысына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының мен Ақмола облысы әкімшілігінің 2005 жылғы 8 сәуірдегі N 3С-11-20 шешімі. Ақмола облысының әділет департаментінде 2005 жылғы 18 мамырда N 3135 тіркелді
Ескерту. Бүкіл мәтін бойынша «селолық», «селосы», «селоларының» деген сөздер «ауылдық», «ауылы», «ауылдарының» деген сөздермен ауыстырылды - Ақмола облысы әкімдігінің 17.02.2015 № А-2/65 қаулысы және Ақмола облыстық мәслихатының 17.02.2015 № 5С-34-6 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылғысы туралы"  Заңының 3 8, 11   баптарына сәйкес, Ерейментау ауданының әкімдігі мен мәслихатының бірлескен қолдаухаттары негізінде және облыстық әкімшілік-аумақтық құрылғысын жетілдіру мақсатында облыстық мәслихат пен облыс әкімдігі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Облыстық әкімшілік-аумақтық құрылғыларына келесі өзгерістер енгізілсін:
1) Ерейментау ауданы бойынша:
Новодолинка ауылдық округінің елді пункт-Өрнек ауылы басқа қоныстар дәрежесіне көшірілсін.
жоғарыда көрсетілген қоныстың халқы Новодолинск ауылдық округінің Новодолинка ауылының құрамына енгізілсін.
2) Тұрғындардың көшіп кетулеріне байланысты Шортанды ауданы бойынша келесі елді пункттері қысқартылсын және есептік деректерден шығарылып тасталсын:
Новоселов округінің Зерновое ауылы;
Дамсинск ауылдық округінің N 34 разъезі.
3) Ерейментау ауданы бойынша Новомарковка ауылдық округінің Новомарковка, Тимофеевка, Жолбасшы ауылдары шекараларында және екі әкімшілік-аумақтық бірліктер:
Новомарковка ауылының шекарасында Новомарковка ауылы.
Тимофеевка және Жолбасшы ауылдары шекарасында Ақмырза ауылдық округі, орталығы Тимофеевка ауылы.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күшіне енеді.
Облыстық мәслихат            Облыс әкімі
сессиясының төрағасы
Облыстық мәслихаттың хатшысы

О внесении изменений в административно-территориальное устройство области
Совместное решение Акмолинского областного Маслихата и Акимата Акмолинской области от 8 апреля 2005 года N 3С-11-20. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 18 мая 2005 года N 3135.
Сноска. По всему тексту внесены изменения на государственном языке, текст на русском языке не изменяется постановлением акимата Акмолинской области от 17.02.2015 А-2/65 и решением Акмолинского областного маслихата от 17.02.2015 № 5С-34-6 (вводится в действие со дня официального опубликования)
В соответствии со статьями 3 , 8, 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании совместных ходатайств акимата и маслихата Ерейментауского и Шортандинского районов и в целях совершенствования административно-территориального устройства области акимат области и областной маслихат РЕШИЛИ:
1. Внести следующие изменения в административно-территориальное устройство области:
1) По Ерейментаускому району:
перевести в категорию иных поселений населенный пункт-село Орнек Новодолинского сельского округа;
включить население вышеуказанного поселения в состав села Новодолинка Новодолинского сельского округа.
2) По Шортандинскому району упразднить и исключить из учетных данных, в связи с выездом жителей следующие населенные пункты:
село Зерновое Новоселовского округа;
разъезд 34 Дамсинского сельского округа.
3) По Ерейментаускому району изменить границы Новомарковского сельского округа в границах с Новомарковка, с.Тимофеевка, с. Жолбасшы и образовать две административно-территориальные единицы:
село Новомарковка, в границах села Новомарковка;
Акмырзинский сельский округ в границах сел Тимофеевка и Жолбасшы, с центром в селе Тимофеевка.
2. Решение вступает в силу после государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области.
Председатель сессии
Аким области
областного маслихата
Секретарь областного маслихата