Алматы облыстық Мәслихатының 2003 жылғы 25 желтоқсандағы N 3-15 "Арнаулы салық режимі бойынша төлемдер ставкасын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Алматы облыстық Мәслихатының 2005 жылғы 1 шілдедегі N 18-134 шешімі. Алматы облыстық Әділет басқармасында 2005 жылғы 15 шілдеде N 1937 тіркелген. Күші жойылды - Алматы облыстық мәслихатының 2014 жылғы 20 тамыздағы N 35-211 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облыстық мәслихатының 20.08.2014 N 35-211 шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 7 бабының, 1 тармағына сәйкес, Алматы облыстық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2004 жылғы 9 қаңтардағы N 1435 нормативтік құқықтық актінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2004 жылғы 20 қаңтарындағы "Жетісу", "Огни Алатау" газеттерінің 8 нөмірінде жарияланған Алматы облыстық мәслихатының 2003 жылғы 25 желтоқсандағы "Арнаулы салық режимі бойынша төлемдер ставкасын бекіту туралы" N 3-15 шешіміне мынандай өзгеріс енгізілсін:
N 2 Қосымшадағы "Ескерту" алынып тасталсын.
2. Осы шешім ресми түрде бірінші рет жарияланған күннен кейінгі 10 күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы
Облыстық мәслихат хатшысы

О внесении изменений в решение Алматинского областного Маслихата N 3-15 от 25 декабря 2003 года "Об утверждении ставок платежей по специальным налоговым режимам"
Решение Алматинского областного Маслихата от 1 июля 2005 года N 18-134. Зарегиcтрировано Департаментом юстиции Алматинской области 15 июля 2005 года за N 1937. Утратило силу решением Алматинского областного маслихата от 20 августа 2014 года № 35-211
Сноска. Утратило силу решением Алматинского областного маслихата от 20.08.2014 N 35-211.
В соответствии с пунктом 1 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" Алматинский областной Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алматинского областного Маслихата от 25 декабря 2003 года N 3-15 "Об утверждении ставок платежей по специальным налоговым режимам" зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9 января 2004 года N 1435 следующее изменение:
в приложение N 2 "Примечание" исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечение 10 календарных дней после его первого официального опубликования.
Председатель сессии
областного Маслихата
М.Базарбаев
Секретарь областного
Маслихата
А.Сыдык