Облыс бойынша орман пайдаланудың кейбір түрлері үшін төлем ставкаларын бекіту туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2005 жылғы 15 желтоқсандағы N 12-5 шешімі. Жамбыл облыстық Әділет департаментінде 2005 жылғы 29 желтоқсанда N 1631 тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облыстық мәслихатының 2011 жылғы 15 наурыздағы № 32-8 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облыстық мәслихатының 2011.03.15  № 32-8 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің 473-бабына және Қазақстан Республикасының Орман Кодексінің 14-бабына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Облыстық мемлекеттік орман қоры аумағында шабындықтар мен жайылымдарды пайдалануға бергені, бал ара үйлері мен омарталарын орналастырғаны, бау-бақша және басқа да ауыл шаруашылық өнімдерін өсіргені үшін төлем ставкалары N 1 қосымшаға сай бекітілсін.
2. Облыс аумағында орманды жанама пайдалану үшін (дәрілік шөптерді, техникалық шикізатты және орманның тағамдық өнімдерін дайындау) төлем ставкалары N 2 қосымшаға сай бекітілсін.
3. Облыстық мемлекеттік орман қоры телімдерінде жанама орман ресурстарын дайындауға төлем ставкалары N 3 қосымшаға сай бекітілсін.
4. Мемлекеттік орман қорының телімдерін аңшылық шарушылық қажеттілігі үшін, ғылыми-зерттеу мақсаттары үшін, мәдени-сауықтыру, рекреациондық, туристік және спорттық мақсаттарға пайдалану үшін төлем ставкалары N 4 қосымшаға сай бекітілсін.
5. Жамбыл облыстық мәслихатының 2004 жылғы 28 мамырдағы N 3-12 "Жамбыл облысы мемлекеттік орман қоры аумағында ағаш емес өсімдік ресурстарын, шабындықтар мен жайылымдарды пайдалануға бергені, омарталарды орналастырғаны үшін төлемді бекіту туралы" шешімінің (2004 жылғы 9 шілдеде 1387 нөмірімен тіркелген, 2004 жылғы 17 шілдеде "Ақ жол" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
6. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау облыстық мәслихаттың экология және табиғатты пайдалану, әкімшілік-аумақтық құрылым, адам құқығын қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Облыстық мәслихат            Облыстық мәслихат хатшысы
сессиясының төрағасы         хатшысы
А. Майлыбаев                 А. Асильбеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Жамбыл облысы бойынша
салық комитетінің
төрағасының м.а.
Е.К. Молдашев
Жамбыл облыстық аумақтық орман
және аңшылық шаруашылығы
басқармасының бастығы
Х.Х. Бектурганов
Үшінші шақырылған
Жамбыл облыстық мәслихаттың
2005 жылғы 15 желтоқсандағы
"Облыс бойынша орман
пайдаланудың кейбір түрлері үшін
төлем ставкаларын бекіту туралы"
N 12-5 шешіміне N 1 қосымша
Облыстық мемлекеттік орман қоры аумағында шабындықтар
мен жайылымдарды пайдалануға бергені, бал ара үйлері
мен омарталарын орналастырғаны, бау-бақша
және басқа да ауыл шаруашылық өнімдерін
өсіргені үшін төлем ставкалары
Орман қоры телімдерінің        Өлшем       Бір бірлік құны
санаттары              бірлігі          теңгемен

Об утверждении ставки платы за некоторые виды лесных пользований по области
Решение Жамбылского областного маслихата от 15 декабря 2005 года N 12-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 29 декабря 2005 года за N 1631.Утратило силу решением Жамбылского областного маслихата от 15 марта 2011 года № 32-8
Сноска. Утратило силу - решением Жамбылского областного маслихата от 15.03.2011 года № 32-8.
В соответствии со статьей 473 Кодекса Республики Казахстан " О налогах и других обязательных платежах в бюджет " и статьей 14 Лесного Кодекса Республики Казахстан, областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки платы за предоставление в пользование сенокосов и пастбищ, размещение ульев и пасек, огородничество, бахчеводство и выращивание иных сельскохозяйственных культур на территории государственного лесного фонда области, согласно приложению N 1.
2. Утвердить ставки платы на побочные лесные пользования (заготовка лекарственных растений, технического сырья и пищевых продуктов леса) на территории области, согласно приложению N 2.
3. Утвердить ставки платы на заготовку побочных лесных ресурсов на участках государственного лесного фонда области, согласно приложению N 3.
4. Утвердить ставки платы за пользование участками государственного лесного фонда для нужд охотничьего хозяйства, для научно-исследовательских целей, для культурно-оздоровительных, рекреационных, туристических и спортивных целей, согласно приложению N 4.
5. Считать утратившим силу решение Жамбылского областного маслихата N 3-12 от 28 мая 2004 года "Об утверждении платы за пользование недревесными растительными ресурсами, предоставление сенокосов и пастбищ, размещение пасек на территории государственного лесного фонда Жамбылской области" (регистрационный номер N 1387 от 9 июля 2004 года, опубликовано в газете "Знамя труда" от 17 июля 2004 года).
6. Контроль за ходом выполнения настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам экологии и природопользования, административно-территориального устройства, защиты прав человека.
Председатель сессии                    Секретарь
областного маслихата                   областного маслихата
А. Майлыбаев                           А. Асильбеков
"СОГЛАСОВАНО"
И.о. Председателя налогового комитета
по Жамбылской области
Молдашев Е.К.
Начальник Жамбылского областного
территориального управления лесного
и охотничьего хозяйства
Бектурганов Х.Х.
Приложение 1
к решению Жамбылского областного
маслихата третьего созыва
"Об утверждении ставки платы
за некоторые виды лесных
пользований по области"
N 12-5 от "15" декабря 2005 года
Ставки платы за предоставление в пользование сенокосов и пастбищ, размещение ульев и пасек, огородничество, бахчеводство и выращивание иных сельскохозяйственных культур на территории
государственного лесного фонда области
Категория участка                Единица          Стоимость в тенге
лесного фонда                   измерения            за единицу