Бейнеу, Маңғыстау және Түпқараған аудандарының халық аз қоныстанған кейбір елді мекендерін жақын маңдағы ауылдық елді мекендердің құрамына енгізу туралы
Маңғыстау облысы мәслихатының 2005 жылғы 6 желтоқсандағы N 13/233 шешімі және Маңғыстау облысы әкімінің 2005 жылғы 29 қарашадағы N 319 қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет Департаментінде 2006 жылғы 6 қантарда N 1935 тіркелді
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы әкімдігінің 21.05.2015 № 148 және Маңғыстау облыстық мәслихатының  21.05.2015 № 25/390 бірлескен қаулысымен және шешімімен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылымы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 11-бабы 3) тармағына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ және облыс әкімияты ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бұдан әрі есеп деректерінен шығарылып, облыстың халық аз қоныстанған мына ауылдық елді мекендері жақын маңдағы ауылдық елді мекендердің құрамына енгізілсін:
1) Бейнеу ауданы бойынша:
Қызылту – Ақжігіт ауылдық елді мекеніне;
Сарша – Сыңғырлау ауылдық елді мекеніне;
2) Маңғыстау ауданы бойынша:
Сауысқан – Ұштаған ауылдық елді мекеніне;
Өгізөреулі – Жармыш ауылдық елді мекеніне;
3) Түпқараған ауданы бойынша:
Қаңға – Қызылөзен ауылдық елді мекеніне.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы әкімдігінің 21.05.2015 № 148 және Маңғыстау облыстық мәслихатының  21.05.2015 № 25/390 бірлескен қаулысымен және шешімімен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. "Бейнеу, Маңғыстау және Түпқараған аудандарының халық аз қоныстанған кейбір елді мекендерін жақын орналасқан селолық елді мекендердің құрамына енгізу туралы" облыстық мәслихаттың 2005 жылғы 30 мамырдағы N 11/205 шешімі және облыстық әкімияттың 2005 жылғы 26 мамырдағы N 167 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім мен қаулы мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді.
Сессия төрағасы
Облыс әкімі
Облыстық мәслихат хатшысы

О включении некоторых малочисленных населенных пунктов Бейнеуского, Мангистауского и Тупкараганского районов в состав ближайших сельских населенных пунктов
Решение Мангистауского областного маслихата от 6 декабря 2005 года N 13/233 и постановление акимата Мангистауской области от 29 ноября 2005 года N 319. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 6 января 2006 года за N 1935
В соответствии с подпунктом 3) статьи 11  Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" областной маслихат  РЕШИЛ и акимат области  ПОСТАНОВИЛ:
1. Включить в составы ближайших сельских населенных пунктов следующие малочисленные сельские населенные пункты области с последующим исключением их из учетных данных:
1) по Бейнеускому району:
Кызылту в сельский населенный пункт Акжигит
Сарша в сельский населенный пункт Сынгырлау;
2) по Мангистаускому району:
Сауыскан в сельский населенный пункт Уштаган;
Огизореули в сельский населенный пункт Жармыш;
3) по Тупкараганскому району:
Канга в сельский населенный пункт Кызылозен.
2. Признать утратившим силу решение областного маслихата и постановление областного акимата от 30 мая 2005 года N 11/205 и 26 мая 2005 года N 167 "О включении некоторых малочисленных населенных пунктов Бейнеуского, Мангистауского и Тупкараганского районов в состав ближайших сельских населенных пунктов".
3. Настоящее решение и постановление вступает в силу со дня государственной регистрации.
Председатель сессии                                   К. Кульжанов
Аким области                                          Б. Палымбетов
Секретарь областного маслихата                        Б. Чельпеков