"Қостанай қаласындағы аумақты көріктендіру, санитарлық тазалау, жасыл желектерді күтіп ұстау, қорғау және шығарып тастау ережелері" мен Қостанай қаласын көріктендіру мәселелері жөніндегі комиссияның дербес құрамын бекіту туралы" мәслихатының 2003 жылғы 13 маусымдағы № 254 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2005 жылғы 24 маусымдағы № 155 шешімі. Қостанай облысы Қостанай қаласының Әділет басқармасында 2005 жылғы 6 шілдеде № 9-1-13 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2012 жылғы 23 ақпандағы № 27 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2012.02.23 № 27 шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Қостанай қаласындағы аумақты көріктендіру, санитарлық тазалау, жасыл желектерді күтіп ұстау, қорғау және шығарып тастау ережелері" мен Қостанай қаласын көріктендіру мәселелері жөніндегі комиссияның дербес құрамын бекіту туралы" Қостанай қалалық мәслихатының 2003 жылғы 13 маусымдағы № 254 шешіміне (мемлекеттік тіркеу нөмірі 2344, 2003 жылғы 31 шілдедегі № 86 "Қостанай" газеті, бұрын "Қостанай қаласындағы аумақты көріктендіру, санитарлық тазалау, жасыл желектерді күтіп ұстау, қорғау және шығарып тастау ережелері" мен Қостанай қаласын көріктендіру мәселелері жөніндегі комиссияның дербес құрамын бекіту туралы" Қостанай қалалық мәслихатының 2003 жылғы 13 маусымдағы № 254 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (тіркеу нөмірі 2344)" мәслихаттың 2004 жылғы 17 ақпандағы № 33 шешімімен өзгерістер енгізілген, мемлекеттік тіркеу нөмірі 2784) мына өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-қосымшасы жаңа редакцияда жазылсын (қоса беріліп отыр).
2. Осы шешім Әділет басқармасында тіркелген күннен бастап күшіне енеді.
Сессия төрағасы,
қалалық Мәслихат хатшысы
Мәслихаттың
2005 жылғы 24 маусымдағы
№ 155 шешіміне 1-қосымша
Қостанай қаласын көріктендіру мәселелері
жөніндегі комиссияның дербес құрамы
Солодов Валерий Григорьевич
- "Қостанай қаласы әкімиятының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы, комиссия төрағасы
Юнусов Абай Мағауияұлы
- "Қостанай қаласы әкімиятының қала құрылысы және құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесі бастығының орынбасары, комиссия төрағасының орынбасары
Сырцова Мария Михайловна
- "Қостанай қаласы әкімиятының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бас маманы, комиссия хатшысы
Комиссия мүшелері:
Герасимов Юрий Петрович
- "Қостанай облысының табиғи ресурстары және табиғатты пайдалануды реттеу департаменті" мемлекеттік мекемесінің бөлім бастығы
Жүсіпбеков Саят Балжанұлы
- "Қостанай қаласы әкімиятының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бас маманы
Ким Владимир Арсентьевич
- "Қостанай қаласы бойынша мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы" мемлекеттік мекемесі бастығының орынбасары
Нәбиев Жинибек Сұрғалиұлы
- "Қостанай облыстық аумақтық қоршаған ортаны қорғау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің бас маманы
Перистова Наталья Анатольевна
- "Қостанай қаласы әкімиятының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бас маманы

О внесении изменений в решение маслихата от 13 июня 2003 года № 254 "Об утверждении Правил благоустройства, санитарной очистки территории, содержания, защиты и сноса зеленых насаждений в городе Костанае и персонального состава комиссии по вопросам благоустройства города Костаная"
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 24 июня 2005 года № 155. Зарегистрировано управлением юстиции города Костаная Костанайской области 6 июля 2005 года № 9-1-13. Утратило силу - Решением маслихата города Костаная Костанайской области от 23 февраля 2012 года № 27
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата города Костаная Костанайской области от 23.02.2012 № 27.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Костанайского городского маслихата от 13 июня 2003 года № 254 "Об утверждении Правил благоустройства, санитарной очистки территории, содержания, защиты и сноса зеленых насаждений в городе Костанае и персонального состава комиссии по вопросам благоустройства города Костаная" (номер государственной регистрации 2344, газета "Костанай" от 31 июля 2003 года № 86, ранее были внесены изменения решением маслихата от 17 февраля 2004 года № 33 "О внесении изменений в решение Костанайского городского маслихата от 13 июня 2003 года № 254 "Об утверждении Правил благоустройства, санитарной очистки территории, содержания, защиты и сноса зеленых насаждений в городе Костанае и персонального состава комиссии по вопросам благоустройства города Костаная" (регистрационный номер 2344)", номер государственной регистрации 2784) следующие изменения:
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции (прилагается).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня регистрации в Управлении юстиции.
Председатель сессии
Секретарь городского маслихата
Приложение 1
к решению маслихата
от 24 июня 2005 года
№ 155
Персональный состав
комиссии по вопросам благоустройства
города Костаная
Солодов Валерий Григорьевич - начальник государственного учреждения "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Костаная", председатель комиссии.
Юнусов Абай Магауиевич - заместитель начальника государственного учреждения "Отдел градостроительства и строительства акимата города Костаная", заместитель председателя комиссии.
Сырцова Мария Михайловна - главный специалист государственного учреждения "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Костаная, секретарь комиссии.
Члены комиссии:
Герасимов Юрий Петрович - начальник отдела государственного учреждения "Департамент природных ресурсов и регулирования природопользования Костанайской области";
Жусипбеков Саят Балжанович - главный специалист государственного учреждения "Отдел земельных отношений акимата города Костаная";
Ким Владимир Арсентьевич - заместитель начальника государственного учреждения "Управление государственного эпидемиологического надзора по городу Костанаю";
Набиев Жинибек Сургалиевич - главный специалист государственного учреждения "Костанайское областное территориальное управление охраны окружающей среды";
Перистова Наталья Анатольевна - главный специалист государственного учреждения "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Костаная".