Облыстың әлеуметтік инфрақұрылымы және сумен жабдықтау объектілері құрылысын қаржыландырудың 2004-2006 жылдарға арналған бағдарламасын іске асыру жөніндегі 2005 жылға арналған іс-шарлар жоспары туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2005 жылғы 4 наурыздағы N 3/10 шешімі. Павлодар облысының әділет департаментінде 2005 жылғы 30 наурызда N 2944 тіркелді. Мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды - Павлодар облыстық Әділет департаментінің 2009 жылғы 18 наурыздағы N 4-06/1966 хатымен.
Ескерту. Мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды - Павлодар облыстық Әділет департаментінің 2009 жылғы 18 наурыздағы N 4-06/1966 хатымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы"  Заңының  6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, облыстық Мәслихат ШЕШIМ ЕТЕДI:
1. Қоса берiлiп отырған облыстың әлеуметтік инфрақұрылымы және сумен жабдықтау объектілері құрылысын қаржыландырудың 2004-2006 жылдарға арналған бағдарламасын іске асыру жөніндегі 2005  жылға арналған іс-шаралар жоспары (бұдан әрі - Жоспар) бекітілсін.
2. Облыс қаржы департаментi Жоспардың дер кезiнде қаржыландыруын қамтамасыз етсiн.
3. Облыс экономика және бюджеттік жоспарлау департаменті 2006  жылдың 20 қаңтар мерзіміне орай облыстық Мәслихаттың экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына Жоспардың орындалуы туралы ақпарат ұсынатын болсын.
4. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау облыстық Мәслихаттың  экономика және бюджет мәселелерi жөнiндегi тұрақты комиссиясына жүктелсiн.
Сессия төрағасы Б. Әдiлханов
Облыстық Мәслихаттың хатшысы Р. Гафуров
Павлодар облыстық мәслихатының
III сайланған Х сессиясы
2005 жылғы 4 наурыздағы
"Облыстың әлеуметтiк инфрақұрылым
және сумен жабдықтау объектiлерi
құрылысын қаржыландырудың 2004-2006
жылдарға арналған бағдарламасын
iске асыру жөнiндегi 2005 жылға
арналған iс-шаралар жоспары туралы"
N 3/10 шешiмiне
қосымша
Облыстың әлеуметтiк инфрақұрылым және сумен жабдықтау
объектiлерi құрылысын қаржыландырудың  2004-2006 жылдарға
арналған бағдарламасын iске асыру жөнiндегi
2005 жылға арналған iс-шаралар жоспары
N
р /с
Iс-шаралар
Аяқталу
нысаны
Жауапты
орындау
шылар
Орын
далу
мер
зiмi
Болжам
ды
шығыс
тар
(млн.
теңге)
Қаржы
ланды
ру
көз
дерi
1
2
3
4
5
6
7
1.  Бiлiм беру
1
Шарбақты ауданы
Шалдай ауылында
туберкулезбен ауыр
ған балалар үшiн
санаторлық
үлгiдегi 220
орындық
мектеп-интернаттың
құрылысын салу
Облыс
экономика
және
бюджеттiк
жоспарлау
департаментi
не тоқсан
сайын есеп
тапсыру
Объектiнiң
құрылысы
аяқталғаннан
кейiн жобаны
iске асыру
барысы
туралы
жылдық есеп
тапсыру
Облыс
бiлiм
департа
ментi
Жыл
бойы
539,5
Респуб
лика-
лық
бюджет
қаража
ты
2
Ақтоғай ауданының
Ақтоғай ауылында
520 орындық
мектептiң
құрылысын салу
Облыс
экономика
және
бюджеттiк
жоспарлау
департаментi
не тоқсан
сайын есеп
тапсыру
Объектiнiң
құрылысы
аяқталғаннан
кейiн жобаны
iске асыру
барысы
туралы
жылдық есеп
тапсыру
Облыс
бiлiм
департа
ментi
Жыл
бойы

О плане мероприятий на 2005 год по реализации программы финансирования строительства объектов социальной инфраструктуры и водоснабжения области на 2004-2006 годы.
Решение Павлодарского областного Маслихата от 4 марта 2005 года N 3/10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 30 марта 2005 года за N 2944. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Департамента юстиции Павлодарской области от 18 марта 2009 года N 4-06/1966).
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Департамента юстиции Павлодарской области от 18 марта 2009 года N 4-06/1966).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", областной Маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемый "План мероприятий на 2005год по реализации программы финансирования строительства объектов социальной инфраструктуры и водоснабжения области на 2004 - 2006 годы" (далее - План).
2. Департаменту финансов области обеспечить своевременное финансирование Плана мероприятий.
3. Департаменту экономики и бюджетного планирования области к 20 января 2006 года представить в постоянную комиссию областного Маслихата по экономике и бюджету информацию о выполнении Плана.
4. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Павлодарского областного Маслихата по экономике и бюджету.
Председатель сессии Б. Адильханов
Секретарь областного Маслихата Р. Гафуров
Приложение
к решению Х сессии III созыва Павлодарского
областного маслихата от 4 марта 2005 года
N 3/10 "О плане мероприятий на 2005 год по
реализации программы финансирования
строительства объектов социальной
инфраструктуры и водоснабжения области
на 2004-2006 годы"
План мероприятий на 2005 год по реализации программы
финансирования строительства объектов социальной инфраструктуры
и водоснабжения области на 2004-2006 годы
N пп
Мероприятия
Форма
заверше ния
Ответствен ные испо л нители
Срок испо л нения
Предполагаемыерасходы(млн.тенге)
Источники финансиро вания
1
2
3
4
5
6
7
1. Образование
1
Строительство школы интерната санаторного типа на 220 мест для детей, переболевших туберкулезом, в селе  Шалдай Щербактинского района
Ежеквартальный отчет в департамент экономики и бюджетного планирования  области. По завершении строительства объекта - годовой отчет о ходе реализации проекта
Департамент образования области
В течение года
539,5
Средства республиканского бюджета
2
Строительство школы на 520 мест в селе Актогай Актогайского района
Ежеквартальный отчет в департамент экономики и бюджетного планирования  области
По завершении строительства объекта - годовой отчет о ходе реализации проекта
Департамент образования области
В течение года

100,0
Респуб
лика-
лық
бюджет
қаража
ты
3
Павлодар қаласы
ауылдық аймағының
Мойылды ауылында
100 орындық
мектептiң
құрылысын салу
Облыс
экономика
және
бюджеттiк
жоспарлау
департаментi
не тоқсан
сайын есеп
тапсыру
Объектiнiң
құрылысы
аяқталғаннан
кейiн жобаны
iске асыру
барысы туралы жылдық есеп тапсыру
Облыс
бiлiм
департа
ментi
Жыл
бойы
50,0
Респуб
лика-
лық
бюджет
қаража
ты
2. Денсаулық сақтау
4
Ертiс ауданы
Ертiс ауылындағы
орталық аудандық
аурухананың
жанында 30
төсектiк
туберкулез
бөлiмшесiнiң
құрылысын салу
Облыс
экономика
және
бюджеттiк
жоспарлау
департаментi
не тоқсан
сайын есеп
тапсыру
Объектiнiң
құрылысы
аяқталғаннан
кейiн жобаны
iске асыру
барысы
туралы
жылдық есеп
тапсыру
Облыс
денсау
лық
сақтау
департа
ментi
Жыл
бойы
180,0
Респуб
лика-
лық
бюджет
қаража
ты
5
Качиры ауданының
қашыр ауылында 35
төсектiк
туберкулез
ауруханасының
құрылысын салу
Облыс
экономика
және
бюджеттiк
жоспарлау
департаментi
не тоқсан
сайын есеп
тапсыру
Объектiнiң
құрылысы
аяқталғаннан
кейiн жобаны
iске асыру
барысы
туралы
жылдық есеп
тапсыру
Облыс
денсау
лық
сақтау
департа
ментi
Жыл
бойы
160,62
Респуб
лика-
лық
бюджет
қаража
ты
6
Павлодар
қаласының ауылдық
аймағында
Кенжекөл ауылдық
дәрiгерлiк
емхананың
құрылысын салу
Облыс
экономика
және
бюджеттiк
жоспарлау
департаментi
не тоқсан
сайын есеп
тапсыру
Объектiнiң
құрылысы
аяқталғаннан
кейiн жобаны
iске асыру
барысы
туралы
жылдық есеп
тапсыру
Облыс
денсау
лық
сақтау
департа
ментi
Жыл
бойы
25,0
Облыс
тық
бюджет
қаража
ты
3. Сәулет, қала құрылысы және құрылыс
7
Сумен жабдықтау
объектiлерiн
қайта құру, соның
iшiнде аудандар
бойынша:
Ақсу қаласы
(ауылдық аймақ)
Ертiс ауданы
Качиры ауданы
Успен ауданы
Ленин кентi
(Павлодар
қаласының ауылдық
аймағы)
Мойылды ауылы
(Павлодар
қаласының ауылдық
аймағы)
Облыс
экономика
және
бюджеттiк
жоспарлау
департаментi
не тоқсан
сайын есеп
тапсыру
Объектiнiң
құрылысы
аяқталғаннан
кейiн жобаны
iске асыру
барысы
туралы
жылдық есеп
тапсыру
Облыс
сәулет,
қала
құры-
лысы
және
құрылыс
департа
ментi
Жыл
бойы
336,8
10,164
80,952 133,033
85,7
18,735
8,231
Респуб
лика-
лық
бюджет
қаража
ты
8
Сумен жабдықтау
объектiлерiн
қайта құру, соның
iшiнде аудандар
бойынша:
Железин ауданы
Качиры ауданы
Павлодар ауданы
Шарбақты ауданы
Облыс
экономика
және
бюджеттiк
жоспарлау
департаментi
не тоқсан
сайын есеп
тапсыру
Объектiнiң
құрылысы
аяқталғаннан
кейiн жобаны
iске асыру
барысы
туралы
жылдық есеп
тапсыру
Облыс
сәулет,
қала
құры-
лысы
және
құрылыс
департа
ментi
Жыл
бойы

100,0
Средства республиканского
бюджета
3
Строительство школы на 100 мест в селе Мойылды сельской зоны города  Павлодара
Ежеквартальный отчет в департамент экономики и бюджетного планирования  области
По завершении строительства объекта - годовой отчет о ходе реализации проекта
Департамент образования области
В течение года
50,0
Средства областного бюджета
2. Здравоохранение
4
Строительство туберкулезного отделения при  центральной районной больнице на 30 коек в селе Иртышск  Иртышского района
Ежеквартальный отчет в департамент экономики и бюджетного планирования  области
По завершении строительства объекта - годовой отчет о ходе реализации проекта
Департамент здравоохранения области
В течение года
180,0
Средства республиканского бюджета
5
Строительство туберкулезной больницы на 35 коек в селе Качиры  Качирского района
Ежеквартальный отчет в департамент экономики и бюджетного планирования  области
По завершении строительства объекта - годовой отчет о ходе реализации проекта
Департамент здравоохранения области
В течение года
160,62
Средства республиканского бюджета
6
Строительство сельской врачебной амбулатории в селе Кенжеколь сельской зоны города  Павлодара
Ежеквартальный отчет в департамент экономики и бюджетного планирования  области
По завершении строительства объекта - годовой отчет о ходе реализации проекта
Департамент здравоохранения области
В течение года
25,0
Средства областного бюджета
3.  Архитектура, градостроительство и строительство
7
Реконструкция объектов водоснабжения, в том числе по районам:
город Аксу (сельская зона)
Иртышский
Качирский
Успенский
поселок Ленинский  (сельская зона города Павлодара)
село Мойылды (сельская зона города Павлодара)
Ежеквартальный отчет в департамент экономики и бюджетного планирования области
По завершении строительства объекта - годовой отчет о ходе реализации проекта
Департамент архитектуры,  градостроительства и строительства области
В течение года
336,8
10,16480,952133,033
85,7
18,735
8,231
Средства республиканского бюджета
8
Реконструкция объектов водоснабжения, в том числе по районам:
Железинский
Качирский
Павлодарский
Щербактинский
Ежеквартальный отчет в департамент экономики и бюджетного планирования  области
По завершении строительства объекта - годовой отчет о ходе реализации проекта
Департамент архитектуры, градостроительства и строительства области
В течение года