Облыста шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту мен қолдаудың 2003-2005 жылдарға арналған бағдарламасын іске асыру жөніндегі 2005 жылға арналған іс-шаралар жоспары туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2005 жылғы 15 сәуірдегі N 38/11 шешімі. Павлодар облысының әділет департаментінде 2005 жылғы 5 мамырда N 3015 тіркелді. Мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды - Павлодар облыстық Әділет департаментінің 2009 жылғы 18 наурыздағы N 4-06/1966 хатымен.
Ескерту. Мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды - Павлодар облыстық Әділет департаментінің 2009 жылғы 18 наурыздағы N 4-06/1966 хатымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШIМ ЕТЕДI:
1. Қоса берiлiп отырған облыста шағын және орта кәсiпкерлiктi дамыту мен қолдаудың 2003-2005 жылдарға арналған  бағдарламасын iске асыру жөнiндегi 2005 жылға арналған iс-шаралар жоспары (бұдан әрi - Жоспар)  - бекiтiлсiн.
2. Облыс қаржы департаментi Жоспардың дер кезiнде қаржыландыруын қамтамасыз етсiн.
3. Облыс кәсiпкерлiк және өнеркәсiп департаментi 2006 жылдың  20 қаңтар мерзiмiне орай облыстық мәслихаттың экономика және бюджет мәселелерi жөнiндегi тұрақты комиссиясына Жоспардың орындалуы  туралы ақпарат ұсынатын болсын.
4. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау Павлодар мәслихатының экономика және бюджет мәселелерi тұрақты комиссиясына жүктелсiн.
Сессия төрағасы Г. Досжанова
Облыстық мәслихаттың хатшысы Р. Гафуров
Павлодар облыстық мәслихатының
(III сайланған XI (кезектен тыс) сессиясы)
2005 жылғы 15 сәуiрдегi "Облыста шағын
және орта кәсiпкерлiктi дамыту мен қолдаудың

О плане мероприятий на 2005 год по реализации программы развития и поддержки малого и среднего предпринимательства в области на 2003-2005 годы.
Решение Павлодарского областного Маслихата от 15 апреля 2005 года N 38/11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 5 мая 2005 года за N 3015. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Департамента юстиции Павлодарской области от 18 марта 2009 года N 4-06/1966).
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Департамента юстиции Павлодарской области от 18 марта 2009 года N 4-06/1966).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемый план мероприятий на 2005 год по реализации программы развития и поддержки малого и среднего предпринимательства в области на 2003-2005 годы (далее - План).
2. Департаменту финансов области обеспечить своевременное финансирование Плана.
3. Департаменту предпринимательства и промышленности области к 20 января 2006 года представить в постоянную комиссию областного маслихата по экономике и бюджету информацию о выполнении Плана.
4. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Павлодарского областного маслихата по экономике и бюджету.
Председатель сессии Г. Досжанова
Секретарь областного маслихата Р. Гафуров
Приложение
к решению Павлодарского областного
маслихата (XI внеочередная сессия),
III созыв N 38/11 от 15 апреля 2005 года
"О плане мероприятий на 2005 год по
реализации программы развития и поддержки
малого и среднего предпринимательства

2003-2005 жылдарға арналған бағдарламасын
iске асыру жөнiндегi 2005 жылға арналған
iс-шаралар жоспары туралы" N 38/11 шешiмiне
қосымша
Облыста шағын және орта кәсiпкерлiктi дамыту мен қолдаудың 2003-2005 жылдарға арналған бағдарламасын iске асыру жөнiндегi 2005 жылға арналған iс-шаралар жоспары
N
Р / с
Iс-шаралар
Аяқталу нысаны
Орындау үшiн жауаптылар
Орындау (iске асыру) мерзiмi
Болжалды шығындар
Қаржыландыру көздерi
1
2
3
4
5
6
7
1. Шағын және орта кәсiпкерлiктi қолдау мен қорғау жүйесiнiң инфрақұрылымын дамыту
1
Облыста шағын және орта кәсiпкерлiктi қолдау инфрақұрылымдарының объектiлерi,  бизнестi қолдау орталықтары, бизнес-инкубаторлар, қоғамдық бiрлестiктер қызметтерiнiң тиiмдiлiгiн арттыруға әсер ететiн iс-шараларды ұйымдастыру және жүргiзу
Облыс әкiмiне есеп
Облыс кәсiпкерлiк және өнеркәсiп департаментi
II, IV тоқсандар

в области на 2003-2005 годы"
План мероприятий на 2005 год по реализации программы развития и поддержки малого и среднего предпринимательства в области на 2003-2005 годы
N
Мероприятия
Форма завершения
Ответственные за исполнение
Срок исполнения (реализации)
Предполагаемые расходы
Источник финансирования
1
2
3
4
5
6
7
1. Развитие инфраструктуры системы поддержки и защиты малого и среднего предпринимательства
1.
Организация и проведение мероприятий, способствующих повышению эффективности деятельности объектов инфраструктуры поддержки малого и среднего предпринимательства в области, центров поддержки бизнеса, бизнес-инкубаторов, общественных объединений
Отчет акиму области
Департамент предпринимательства и промышленности области
II, IV кварталы

"Кәсiпкерлiк қызметтердi қолдау" 265.003.000 облыстық бюджеттiк бағдарлама бойынша 400 мың теңге
Облыстық бюджет
2
Кәсiпкерлiк үшiн консалтингтiк орталықтарды дамытуға көмек көрсету
Кәсiпкерлерге ақпараттық, консалтингтiк қызметтер көрсету
Облыс кәсiпкерлiк және өнеркәсiп департаментi
Желтоқсан
"Кәсiпкерлiк қызметтердi қолдау" 265.003.000 облыстық бюджеттiк бағдарлама бойынша 350 мың теңге
Облыстық бюджет
3
Павлодар ауыл шаруашылығы ғылыми-зерттеу институты жанынан  ауыл кәсiпкерлерi үшiн ақпараттық-талдау бюросының қызметiн дамыту (келiсiм бойынша). Ақпараттық, көрме iс-шараларын, семинар сабақтар өткiзуге көмек көрсету.
Ауыл кәсiпкерлерiне ақпараттық  талдау бюро қызметiн көрсету
Облыс кәсiпкерлiк және өнеркәсiп; ауыл шаруашылығы  департаменттерi, қалалар мен аудандар әкiмдерi
IV тоқсан
"Кәсiпкерлiк қызметтердi қолдау" 265.003.000 облыстық бюджеттiк бағдарлама бойынша 300 мың теңге
Облыстық бюджет
2.  Шағын және орта кәсiпкерлiктi қаржы-кредиттiк және инвестициялық қолдау жүйесiн дамыту
4
Облыстық бюджет қаражаты есебiнен өндiрiс пен қызмет көрсету салаларын дамытуға бағытталған кәсiпкерлердiң бизнес-жобаларын қаржылық-кредиттiк қолдауды жүзеге асыру, мемлекеттiк даму институттарының инвестицияларын тарту
Облыс әкiмiне есеп
Облыс кәсiпкерлiк және өнеркәсiп; сәулет, қала құрылысы және құрылыс; жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары   департаменттерi, қалалар мен аудандар әкiмдерi
II, IV тоқсандар
"Шағын кәсiпкерлiктi дамыту үшiн  кредиттеу" 265.004.000 облыстық бюджеттiк бағдарлама бойынша 50 млн. теңге
Облыстық бюджет,  Қазақстан Республикасының заңнамасымен тыйым салынбаған басқа да қаржы көздерi
5
Облыстың шағын кредиттiк ұйымдарын ақпараттық және    инвестициялық қолдау
Облыс әкiмiне есеп
Облыс кәсiпкерлiк және өнеркәсiп департаментi
Қараша
"Кәсiпкерлiк қызметтердi қолдау" 265.003.000 облыстық бюджеттiк бағдарлама бойынша 300 мың теңге
Облыстық бюджет
6
Шағын және орта кәсiпорындарда сапаның халықаралық стандарттарын енгiзуге ынталандыру жөнiндегi шаралар кешенiн iске асыру; шағын кәсiпорындарда сапаның халықаралық стандарттарын енгiзудiң үрдiстерiн кредиттеуге жәрдемдесу
Облыс әкiмiне есеп
Облыс кәсiпкерлiк және өнеркәсiп; ауыл шаруашылығы департаменттерi, қалалар мен аудандар әкiмдерi, облыс бойынша стандарттау, метрология және сертификаттау  мемлекеттiк қадағалау басқармасы (келiсiм бойынша)
II, IV тоқсандар
Осы жоспардың 14-тармағында қарастырылған сома шегiнде
Облыстық бюджет
7
Өнiм сапасы, оны стандарттау және сертификаттау мәселелерi бойынша консультативтiк және түсiндiру iс-шараларын өткiзу
Облыс әкiмiне есеп
Облыс кәсiпкерлiк және өнеркәсiп; сәулет, қала құрылысы және құрылыс департаменттерi, қалалар мен аудандар әкiмдерi, облыс бойынша стандарттау, метрология және сертификаттау мемлекеттiк қадағалау басқармасы (келiсiм бойынша)
II, IV
тоқсандар
Осы жоспардың 14-тармағында қарастырылған сома шегiнде
Облыстық бюджет
8
Павлодар облысына экономиканың нақты секторларын технологиялық жаңғыртудың күнделiктi мәселелерiн шешуге арналған қолданбалы ғылыми-техникалық әзiрлемелердi тарту мақсатында   кәсiпкерлердiң республикалық ҒЗИ, Ресей Федерациясының шекаралас өңiрлерiнiң ҒЗИ-мен өзара iс-қимыл  жасасуын ұйымдастыру
Кәсiпорындардың ғылыми-зерттеу институттарымен байланысын дамыту жөнiндегi iс-шараларды өткiзу
Облыс кәсiпкерлiк және өнеркәсiп департаментi
Желтоқсан

400 тыс. тенге по областной бюджетной программе 265.003.000 "Поддержка предпринимательской деятельности"
Областной  бюджет
2.
Содействие развитию консалтинговых центров для предпринимательства
Оказание предпринимателям информационных, консалтинговых услуг
Департамент предпринимательства и промышленности области
Декабрь
350 тыс. тенге по областной бюджетной программе 265.003.000"Поддержка предпринимательской деятельности"
Областной  бюджет
3.
Развитие деятельности информационно-аналитического бюро для сельских предпринимателей при Павлодарском научно-  исследовательском институте сельского хозяйства (по согласованию). Оказание содействия в проведении информационных, выставочных мероприятий, семинарских занятий
Предоставление  сельским предпринимателям  услуг информационно-аналитического бюро
Департаменты предпринимательства и промышленности; сельского хозяйства области, акимы городов и районов
IV квартал
300 тыс. тенге по областной бюджетной программе 265.003.000"Поддержка предпринимательской деятельности"
Областной  бюджет
2. Развитие системы финансово-кредитной и инвестиционной поддержки малого и среднего предпринимательства
4.
Осуществление финансово-кредитной поддержки бизнес-проектов предпринимателей, направленных на развитие сферы производства и услуг, за счет средств областного бюджета, привлечение инвестиций государственных институтов развития
Отчет акиму области
Департаменты предпринимательства и промышленности; архитектуры, градостроительства и строительства; пассажирского транспорта и автомобильных дорог области,  акимы городов и районов
II, IV кварталы
50 млн. тенге по областной бюджетной программе 265.004.000 "Кредитование
для развития малого
предпринимательства"
Областной бюджет,
иные финансовые источники, не запрещенные законодательством  Республики Казахстан
5.
Информационная и инвестиционная поддержка микрокредитных организаций области
Отчет акиму области
Департамент предпринимательства и промышленности области
Ноябрь
300 тыс. тенге по областной бюджетной программе 265.003.000"Поддержка предпринимательской деятельности"
Областной бюджет
6.
Реализация комплекса мер по стимулированию внедрения международных стандартов качества на малых и средних предприятиях; содействие кредитованию   процессов внедрения международных стандартов качества на малых предприятиях
Отчет акиму области
Департаменты предпринимательства и промышленности; сельского хозяйства области, акимы городов и районов, управление государственного надзора по стандартизации, метрологии и сертификации по области (по согласованию)
II, IV кварталы
В пределах суммы, предусмотренной в пункте  14 настоящего плана
Областной  бюджет
7.
Проведение консультационных и разъяснительных мероприятий  по вопросам качества, стандартизации и сертификации продукции
Отчет акиму области
Департаменты предпринимательства и промышленности; архитектуры, градостроительства и строительства области, акимы городов и районов, управление государственного надзора по стандартизации, метрологии и сертификации по области (по согласованию)
II, IV кварталы
В пределах суммы, предусмотренной  в пункте  14 настоящего плана
Областной  бюджет
8.
Организация взаимодействия предпринимателей с республиканскими НИИ, НИИ приграничных регионов Российской Федерации  с  целью привлечения в Павлодарскую область прикладных научно-технических разработок для решения насущных проблем технологической модернизации реального сектора экономики
Проведение мероприятий по развитию связей предприятий с научно -исследовательскими институтами
Департамент предпринимательства и промышленности области
Декабрь

"Кәсiпкерлiк қызметтердi қолдау" 265.003.000 облыстық бюджеттiк бағдарлама бойынша 150 мың теңге
Облыстық бюджет
9
Инновациялық инфрақұрылыммен, инновациялық кәсiпкерлiк, шағын және орта бизнестi қолдау инфрақұрылымына  кадрларды даярлау және олардың бiлiктiлiгiн арттыруға жәрдемдесу.
Облыс әкiмiне есеп
Облыс кәсiпкерлiк және өнеркәсiп департаментi, қалалар мен аудандар әкiмдерi
IV тоқсан
Осы жоспардың 14-тармағында қарастырылған сома шегiнде
Облыстық бюджет
3. Шағын және орта бизнес субъектiлерiнiң  бiрiгуiне, өңiраралық ынтымақтастықты дамытуға жәрдемдесу
10
Бiрлескен өндiрiс құру, қазiргi заманғы технологияларды тарту, қауымдасқан байланысты дамыту мақсатында Ресей Федерациясының шекаралас өңiрлерiнде және ынтымақтастық үшiн перспективасы бар жақын шет мемлекеттерде облыс кәсiпкерлерiнiң бизнес-кездесулерiн, сауда миссияларын ұйымдастыру және өткiзу
Бизнес-кездесулер мен миссиялар өткiзу
Облыс кәсiпкерлiк және өнеркәсiп; ауыл шаруашылығы; сәулет, қала құрылысы және құрылыс департаменттерi, қалалар  әкiмдерi
III тоқсан
"Кәсiпкерлiк қызметтердi қолдау" 265.003.000 облыстық бюджеттiк бағдарлама бойынша 400 мың теңге
Облыстық бюджет
11
Облыстық, өңiраралық, республикалық көрмелер, жәрмеңкелер, тұсаукесерлер ұйымдастыру арқылы шағын бизнес кәсiпорындарына товарларын сыртқы рынокқа шығаруға жәрдемдесу және оларға қатысуға ынталандыру
Тұсау-кесерлер, көрмелер мен  жәрмеңкелер өткiзу
Облыс кәсiпкерлiк және өнеркәсiп; сәулет, қала құрылысы және құрылыс; ауыл шаруашылығы департаменттерi, қалалар  мен аудандар әкiмдерi
IV тоқсан
"Кәсiпкерлiк қызметтердi қолдау" 265.003.000 облыстық бюджеттiк бағдарлама бойынша 1,10 млн.  теңге
Облыстық бюджет
12
Iрi, орта және шағын кәсiпорындармен, өнеркәсiп, құрылыс және ауыл шаруашылығы саласындағы кәсiпорындардың арасында қауымдасқан байланысты  дамытуға жәрдемдесу
Облыстың шағын, орта және iрi  кәсiпорындарының қатысуымен кеңестер өткiзу
Облыс кәсiпкерлiк және өнеркәсiп; сәулет, қала құрылысы және құрылыс; ауыл шаруашылығы департаменттерi, қалалар  мен аудандар әкiмдерi
II,IV тоқсандар
"Кәсiпкерлiк қызметтердi қолдау" 265.003.000 облыстық бюджеттiк бағдарлама бойынша 150 мың теңге
Облыстық бюджет
4. Кәсiпкерлердi оқыту, шағын кәсiпкерлiктi ақпараттық, ғылыми-әдiстемелiк қамтамасыз ету және насихаттау
13
Жаңа бастаған кәсiпкерлердi оқыту, менеджерлердiң, шағын және орта кәсiпорындар басшыларының, соның iшiнде әйелдер мен жастардың бiлiктiлiгiн арттыру, фермерлер мен шаруа қожалығы басшылары үшiн ауыл-шаруашылық өндiрiсiнiң тиiмдiлiгiн көтеру жөнiнде семинарлар  ұйымдастыру
Облыс әкiмiне есеп
Облыс кәсiпкерлiк және өнеркәсiп; ауыл шаруашылығы департаменттерi, қалалар мен аудандар әкiмдерi
IV тоқсан

150 тыс. тенге по областной бюджетной программе 265.003.000"Поддержка предпринимательской деятельности"
Областной  бюджет
9.
Содействие в подготовке и повышении квалификации кадров для инновационной инфраструктуры и инновационного предпринимательства, инфраструктуры поддержки малого и среднего бизнеса
Отчет акиму области
Департамент предпринимательства и промышленности области, акимы городов и районов
IV квартал
В пределах суммы, предусмотренной в пункте  14 настоящего плана
Областной  бюджет
3. Содействие интеграции субъектов малого и среднего бизнеса, развитие межрегионального сотрудничества
10.
Организация и проведение бизнес-встреч, торговых миссий предпринимателей области в приграничные регионы Российской Федерации и в перспективные для сотрудничества страны ближнего зарубежья  с  целью   создания совместных производств,  привлечения современных   технологий, развития кооперированных связей
Проведение бизнес-встреч и миссий
Департаменты предпринимательства и промышленности; сельского хозяйства; архитектуры, градостроительства и строительства области, акимы городов
III квартал
400 тыс. тенге по областной бюджетной программе 265.003.000"Поддержка предпринимательской деятель ности"
Областной  бюджет
11.
Содействие предприятиям малого бизнеса в продвижении их товаров на внешние рынки путем   организации областных,  межрегиональных, республиканских выставок и ярмарок, презентаций, стимулирования участия в них
Проведение презентаций, выставок и ярмарок
Департаменты предпринимательства и промышленности; архитектуры, градостроительства и строительства; сельского хозяйства области, акимы городов и районов
IV квартал
1,10 млн. тенге по областной бюджетной программе 265.003.000"Поддержка предпринимательской деятельности"
Областной  бюджет
12.
Содействие развитию кооперированных связей между крупными, средними и малыми предприятиями, предприятиями сферы промышленности, строительства и сельского хозяйства
Проведение совещаний с участием малых, средних и крупных предприятий области
Департаменты предпринимательства и промышленности; архитектуры, градостроительства и строительства; сельского хозяйства области, акимы городов и районов
II, IV кварталы
150 тыс. тенге по областной бюджетной программе 265.003.000"Поддержка предпринимательской деятельности"
Областной  бюджет
4. Обучение предпринимателей, информационное, научно-методическое обеспечение и пропаганда малого предпринимательства
13.
Обучение начинающих предпринимателей, повышение квалификации менеджеров, руководителей малых и средних предприятий, в том числе женщин и молодежи, организация семинаров для фермеров и глав крестьянских хозяйств по повышению эффективности сельскохозяйственного производства
Отчет акиму области
Департаменты предпринимательства и промышленности; сельского хозяйства области, акимы городов и районов
IV квартал

"Кәсiпкерлiк қызметтердi қолдау" 265.003.000 облыстық бюджеттiк бағдарлама бойынша 1,90 млн. теңге
Облыстық бюджет
14
БАҚ-та кәсiпкерлiктi дамытудың, шағын және орта кәсiпорындар қызметiн реттейтiн нормативтiк- құқықтық базадағы өзгерiстердiң өзектi мәселелерiн жариялау
Газеттерде жариялау, радио және телехабарларды дайындау
Облыс кәсiпкерлiк және өнеркәсiп  департаментi, қалалар мен аудандар әкiмдерi
II, IV тоқсандар
"Кәсiпкерлiк қызметтердi қолдау" 265.003.000 облыстық бюджеттiк бағдарлама бойынша 300 мың теңге
Облыстық бюджет
15
Облыс шағын және орта кәсiпкерлiк субъектiлерiн ақпараттық, әдiстемелiк қамтамасыз ету, кiтапшалар, буклеттер, анықтамалықтар шығару
Облыс әкiмiне есеп
Облыс кәсiпкерлiк және өнеркәсiп; ауыл шаруашылығы; сәулет, қала құрылысы және құрылыс департаменттерi
IV тоқсан
"Кәсiпкерлiк қызметтердi қолдау" 265.003.000 облыстық бюджеттiк бағдарлама бойынша 450 мың теңге
Облыстық бюджет
16
Шағын және орта кәсiпорындар жұмысшыларын әлеуметтiк қорғау жөнiндегi iс-шараларды талдау, ұйымдастыру және өткiзу, осы бағытта өткiзiлетiн жұмыстарды бұқаралық ақпарат құралдарында жариялау
Облыс әкiмiне есеп
Облыс кәсiпкерлiк және өнеркәсiп; жұмыспен қамтуды үйлестiру және әлеуметтiк бағдарламалар департаменттерi, қалалар мен аудандар әкiмдерi, облыс бойынша Қазақстан Республикасы Еңбек және тұрғындарды әлеуметтiк қорғау  министрлiгiнiң аумақтық департаментi (келiсiм бойынша)
II, IV тоқсандар
Осы жоспардың 15-тармағында қарастырылған сома шегiнде
Облыстық бюджет
17
"Жылдың үздiк кәсiпкерлерi" конкурсының өңiрлiк сатысын ұйымдастыру және өткiзу
Облыс әкiмiне есеп
Облыс кәсiпкерлiк және өнеркәсiп; ауыл шаруашылығы; сәулет, қала құрылысы және құрылыс департаменттерi
III тоқсан
"Кәсiпкерлiк қызметтердi қолдау" 265.003.000 облыстық бюджеттiк бағдарлама бойынша 398 мың теңге
Облыстық бюджет
5. Шағын кәсiпкерлiктi дамытудың ұйымдық-құқықтық жағдайларын жетiлдiру
18
Облыс әкiмiнiң қатысуымен тоқсан сайынғы кездесулерiн, қалалар мен аудандар әкiмдерiнiң кәсiпкерлермен ай сайынғы тақырыптық  кездесулерiн ұйымдастыру және өткiзу
Кәсiпкерлермен кездесулер, конференциялар, "дөңгелек үстелдер" өткiзу
Облыс кәсiпкерлiк және өнеркәсiп; ауыл шаруашылығы; сәулет, қала құрылысы және құрылыс департаменттерi, қалалар мен аудандар әкiмдерi
Тоқсан сайын
Ай сайын
"Кәсiпкерлiк қызметтердi қолдау" 265.003.000 облыстық бюджеттiк бағдарлама бойынша 400 мың теңге
Облыстық бюджет
19
Облыс әкiмдiгi жанындағы Кәсiпкерлер кеңесi мәжiлiстерiнiң жұмыстарын ұйымдастыру және өткiзу
Облыс әкiмiне есеп
Облыс кәсiпкерлiк және өнеркәсiп департаментi; кәсiпкерлердiң қоғамдық бiрлестiктерi (келiсiм бойынша)
II, IV  тоқсандар
Қаржыландыру талап етiлмейдi
20
Кәсiпкерлiк қызметтерге тән тәртiп бұзушылықтардан сақтандыру  мақсатында түсiндiру, алдын алу iс-шараларын өткiзу үшiн бақылау-қадағалау функциялары бар мемлекеттiк органдарды тарту
Облыс әкiмiне есеп
Облыс кәсiпкерлiк және өнеркәсiп департаментi; бақылау- қадағалау функциялары бар мемлекеттiк органдар (келiсiм бойынша)
II, IV  тоқсандар
Қаржыландыру талап етiлмейдi
21
Кәсiпкерлердiң бақылаушы және инспекторлық органдар басшыларымен кездесулерiн ұйымдастыру
Облыс әкiмiне есеп
Облыс кәсiпкерлiк және өнеркәсiп департаментi, облыс әкiмдiгi жанындағы Кәсiпкерлер кеңесi, қалалар мен аудандар әкiмдерi
II, IV  тоқсандар
Қаржыландыру қажет емес
22
Шағын және орта кәсiпкерлiк субъектiлерi үшiн әкiмшiлiк рәсiмдердi және рұқсаттарды жетiлдiру мен жеңiлдету мақсатында ұсыныстар әзiрлеу жұмыстарын ұйымдастыру
Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгiне ұсыныстар
Облыс кәсiпкерлiк және өнеркәсiп департаментi, рұқсат рәсiмдерiн жүзеге асырушы мемлекеттiк органдар (келiсiм бойынша)
II, IV  тоқсандар

1,90 млн. тенге по областной бюджетной программе 265.003.000"Поддержка предпринимательской деятельности"
Областной  бюджет
14.
Освещение в СМИ актуальных вопросов развития предпринимательства, изменений в нормативно-правовой базе, регулирующей деятельность малых и средних предприятий
Публикации в газетах, подготовка радио - и телепередач
Департамент предпринимательства и промышленности области, акимы городов и районов
II, IV кварталы
300 тыс. тенге по областной бюджетной программе 265.003.000 "Поддержка предпринимательской деятельности"
Областной  бюджет
15.
Информационное, методическое обеспечение субъектов малого и среднего предпринимательства области, издание брошюр, буклетов, справочников
Отчет акиму области
Департаменты предпринимательства и промышленности; сельского хозяйства; архитектуры, градостроительства и строительства области
IV квартал
450 тыс. тенге по областной бюджетной программе 265.003.000"Поддержка предпринимательской деятельности"
Областной  бюджет
16.
Анализ, организация и проведение мероприятий по социальной защите работников малых и средних предприятий, освещение работы, проводимой в данном направлении, в средствах массовой информации
Отчет акиму области
Департаменты предпринимательства и промышленности; координации занятости и социальных программ области, акимы городов и районов, территориальный департамент Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан по области (по согласованию)
II, IV кварталы
В пределах суммы, предусмотренной в пункте 15 настоящего плана
Областной  бюджет
17.
Организация и проведение регионального тура конкурса "Лучшие предприниматели года"
Отчет акиму области
Департаменты предпринимательства и промышленности; сельского хозяйства;  архитектуры, градостроительства и строительства области, акимы городов и районов
III квартал
398 тыс. тенге по областной бюджетной программе 265.003.000"Поддержка предпринимательской деятельности"
Областной бюджет
5. Совершенствование организационно-правовых условий развития малого предпринимательства
18.
Организация и проведение ежеквартальных встреч с участием акима области, ежемесячных тематических встреч акимов городов и районов с предпринимателями
Проведение встреч с предпринимателями, конференций, "круглых столов"
Департаменты предпринимательства и промышленности; сельского хозяйства; архитектуры, градостроительства и строительства области, акимы городов и районов
Ежеквартально
Ежемесячно
400 тыс. тенге по областной бюджетной программе 265.003.000"Поддержка предпринимательской деятельности"
Областной бюджет
19.
Организация работы и проведение заседаний Совета предпринимателей при акимате области
Отчет акиму области
Департамент предпринимательства и промышленности области, общественные объединения предпринимателей (по согласованию)
II, IV кварталы
Финансирование не требуется
20.
Привлечение   государственных органов, обладающих контрольно-надзорными функциями, для проведения разъяснительных, профилактических мероприятий с целью предупреждения характерных нарушений в предпринимательской деятельности
Отчет акиму области
Департамент предпринимательства и промышленности области, государственные органы, обладающие контрольно-надзорными функциями (по согласованию)
II, IV кварталы
Финансирование не требуется
21.
Организация встреч предпринимателей с руководителями контролирующих и инспектирующих государственных органов
Отчет акиму области
Департамент предпринимательства и промышленности области, Совет предпринимателей при акимате области, акимы городов и районов
II, IV кварталы
Финансирование не требуется
22.
Организация работы по выработке предложений в целях совершенствования и упрощения административных процедур и разрешений для субъектов малого и среднего предпринимательства
Предложения в Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан
Департамент предпринимательства и промышленности области, государственные органы, осуществляющие разрешительные процедуры (по согласованию)
II, IV кварталы

"Кәсiпкерлiк қызметтердi қолдау" 265.003.000 облыстық бюджеттiк бағдарлама бойынша 200 мың теңге
Облыстық бюджет

200 тыс. тенге по областной бюджетной  программе 265.003.000"Поддержка предпринимательской деятельности"