"Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру, жұмыссыздарды кәсiби даярлау, бiлiктiлiгiн арттыру және қайта даярлау жөнiндегi ереженi бекiту туралы" Солтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2001 жылғы 19 шiлдедегi N 38 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2005 жылғы 20 желтоқсандағы N 317 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2005 жылғы 29 желтоқсанда N 1610 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2010 жылғы 3 наурыздағы N 60 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2010.03.03 N 60 Қаулысымен
"Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы N 213 Заңы 28-бабына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 маусымдағы N 836 қаулысымен бекiтiлген Жұмыссыздарды кәсiби даярлауды, бiлiктiлiгiн арттыруды және қайта даярлауды ұйымдастыру мен қаржыландыру жөніндегi ереженiң 15 тармағына сәйкес облыс әкiмдiгi  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру, жұмыссыздарды кәсiби даярлау, бiлiктiлiгiн арттыру және қайта даярлау жөнiндегi ереженi бекiту туралы" облыс әкiмдiгiнiң 2001 жылғы 19 шiлдедегi N 38 қаулысына (2001 жылғы 30 шiлдедегi тiркеу N 398, 2001 жылғы 21 тамыздағы "Солтүстiк Қазақстан" газетi, 2001 жылғы 7 тамыздағы "Северный Казахстан" газетi, облыс әкiмдiгiнiң 2002 жылғы 19 желтоқсандағы N 195, 2003 жылғы 31 наурыздағы N 71, 2005 жылғы 29 наурыздағы N 74 қаулыларымен енгiзiлген өзгерiстермен және толықтырулармен) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
Облыс әкiмдiгiнiң көрсетiлген қаулысымен бекiтiлген жұмыссыздарды кәсiби даярлауды, бiлiктiлiгiн арттыруды және қайта даярлауды ұйымдастыру мен қаржыландыру жөнiндегi ережеде:
15 тармақта:
төртiншi тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"тұруға арналған шығындар ай сайын, үш айлық есептiк көрсеткiш мөлшерiнде";
Осы қаулы оны Солтүстiк Қазақстан облысының әдiлет департаментiнде тiркеген күннен бастап күшiне енедi.
Облыс әкімі

О внесении изменения в постановение акимата области от 19 июля 2001 года N 38 "Об утверждении Положений по организации и финансированию общественных работ, профессиональной подготовки, повышения квалификации и переподготовки безработных"
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 20 декабря 2005 года N 317. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 29 декабря 2005 года N 1610. Утратило силу - постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 3 марта 2010 года N 60
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 03.03.2010 N 60
В соответствии со статьей 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года N 213 "О нормативных правовых актах", пунктом 15 Правил по организации и финансированию профессиональной подготовки, повышения квалификации и переподготовки безработных. утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июля 2001 года N 836 акимат области  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата области от 19 июля 2001 года  N 38 "Об утверждении Положений по организации и финансированию общественных работ, профессиональной подготовки, повышения квалификации и переподготовки безработных" (регистрационный N 398 от 30 июля 2001 года, 21 августа 2001 года газета "Солтүстік Қазақстан", 7 августа 2001 года газета "Северный Казахстан", с изменениями и дополнениями, внесенными постановлениями акимата области о 19 декабря 2002 года N 195, от 31 марта 2003 года N 71, от 29 марта 2005 года N 74) следующее изменение:
в положение по организации и финансированию общественных работ, профессиональной подготовки, повышения квалификации и переподготовки безработных, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 15:
абзац четвертый изложить в следующей редакции "на проживание в размере трех месячных расчетных показателей, ежемесячно".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня его регистрации в департаменте юстиции Северо-Казахстанской области.
Аким области