"Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 168 бұйрығына N 2 өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің 2006 жылғы 17 қаңтардағы N 1 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2006 жылғы 26 қаңтарда тіркелді. Тіркеу N 4039. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің 2008 жылғы 22 желтоқсандағы N 265 Бұйрығымен.
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің 2008.12.22 N 265 Бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 168 (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген N 3310, Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2005 жылғы 12 мамырдағы N 69 - тіркелген N 3662 бұйрығымен өзгерістер енгізілген) бұйрығына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген бюджет шығыстарының экономикалық сыныптамасы ерекшелігінің құрылымында:
130 "Тауарлар сатып алу" кіші сыныбында:
131 "Азық-түлік өнімдерін сатып алу" ерекшелігінде:
«Шығындардың тізбесі" деген бағанда:
"мектептер мен мектеп-интернаттар оқушыларының асханада тамақтануына ақы төлеу" деген сөздер алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы мәтінмен толықтырылсын:
"Бiлiм беру ұйымдары қызметкерлерiнiң үлгі штаттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 4 қарашадағы N 1168 қаулысына сәйкес егер мемлекеттік мекеменің штат санында аспаздар көзделген болса, мектеп асханаларына азық-түлік өнімдерін сатып алу.
Егер штат санында аспаздар көзделмеген болса, онда оқушыларды тамақтандыруды ұйымдастыруды басқа заңды тұлға шарт бойынша іске асырады және бұл шығындар 149-ерекшелік бойынша көрсетіледі.";
140 "Қызметтер мен жұмыстарды сатып алу" кіші сыныбында:
146 "Ғимараттарды, үй-жайларды ұстау, оларға қызмет көрсету, ағымдағы жөндеу, жабдықтар мен басқа да негізгі құралдарды жөндеу ерекшелігінде:
"Анықтама" деген бағанда:
"жұмыстарды орындау" деген сөздерден кейін мынадай мазмұндағы сөйлеммен толықтырылсын:
"Үй-жайларды жайластыру үшін қажетті тауарларды сатып алу (бра, шамдар, люстралар, перделер, күнперделер және т.б.) 139-ерекшелік бойынша көрсетіледі.";
"көрсетуге және ұстауға қажетті"»деген сөздерден кейін мынадай мазмұндағы сөздермен толықтырылсын:
"бір бірлігінің құны 40 айлық есептік көрсеткіштен аспайтын және қызмет уақыты бір жылға дейін";

О внесении изменений и дополнений N 2 в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 168 "Об утверждении структуры специфики экономической классификации расходов бюджета"
Приказ и.о. Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 17 января 2006 года N 1. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 января 2006 года N 4039. Утратил силу приказом и.о. Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 22 декабря 2008 года № 265
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра экономики и бюджетного планирования РК от 22.12.2008 № 265 (вводится в действие с 01.01.2009).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в  приказ  Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 168 "Об утверждении структуры специфики экономической классификации расходов бюджета" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3310, в который внесены дополнения  приказом  Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 12 мая 2005 года N 69 - зарегистрированный за N 3662) следующие изменения и дополнения:
в структуре специфики экономической классификации расходов бюджета Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:
в подклассе 130 "Приобретение товаров":
в специфике 131 "Приобретение продуктов питания":
в графе "Перечень затрат":
слова ", учащихся школ и школ интернатов в столовых" исключить;
дополнить предложением следующего содержания:
"Приобретение продуктов питания в школьных столовых в случае, если в штатной численности государственного учреждения предусмотрены повара в соответствии с  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 4 ноября 2002 года N 1168 "Об утверждении типовых штатов работников организаций образования.
Если по штатной численности не предусмотрены повара, то услуги по организации питания для учащихся осуществляются по договору со сторонним юридическим лицом и данные затраты отражаются по специфике 149.";
в подклассе 140 "Приобретение услуг и работ":
в специфике 146 "Содержание, обслуживание, текущий ремонт зданий, помещений, ремонт оборудования и других основных средств":
в графе "Определение":
после слов "при проведении других мероприятий." дополнить предложением следующего содержания "Приобретение товаров, необходимых для благоустройства помещений (бра, светильники, люстры, шторы, жалюзи и т.д.), отражаются по специфике 139.";
после слов "на приобретение товаров" дополнить словами следующего содержания:
", стоимость за единицу которых не превышает 40 кратный месячный расчетный показатель и со сроком службы менее одного года";

"және жабдықтарға арналған басқа да шығыс материалдарын сатып алу 139-ерекшелік бойынша көрсетіледі" деген сөздер "жабдықтарға және желілер жүргізуге арналған басқа да шығыс және желілік материалдар (кабель, коннекторлар) 139-ерекшелік бойынша көрсетіледі" деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 148 "Мемлекеттік әлеуметтік тапсырыс шеңберінде қызметтерге ақы төлеу" деген ерекшелікпен толықтырылсын:
148
Мемлекеттік
әлеуметтік
тапсырыс
шеңберінде
қызметтерге
ақы төлеу
Әлеуметтік бағдарлама-
лар мен жобалар бойынша
үкіметтік емес ұйымдар
көрсететін мемлекеттік
әлеуметтік тапсырыс
шеңберіндегі қызметтер-
ге ақы төлеу
»".
149 "Өзге де қызметтер мен жұмыстар" ерекшелігінде:
"Анықтама" деген бағандағы "147" деген сан "148" деген санмен ауыстырылсын.
2. Бюджеттік процесс әдіснамасы және функционалдық талдау департаменті (Д.Шәженова) Заң басқармасымен (С.Қалтаев) бірге осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді.
Министрдің міндетін
атқарушы

слова "и других расходных материалов для оборудования отражаются по 139 специфике" заменить словами ", других расходных и сетевых материалов для оборудования и проведения сетей (кабель, коннекторы) отражаются по 139 специфике";
дополнить спецификой 148 "Оплата услуг в рамках государственного социального заказа" следующего содержания:
"
148
Оплата услуг
в рамках
государс-
твенного
социального
заказа
Оплата услуг в рамках
государственного
социального заказа,
оказываемых
неправительственными
организациями по
социальным
программам и проектам
".
в специфике 149 "Прочие услуги и работы":
в графе "Определение" цифру "147" заменить цифрой "148".
2. Департаменту методологии бюджетного процесса и функционального анализа (Д. Шаженова) совместно с Юридическим управлением (С. Калтаев) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
И.о. Министра