"Кадрлық резерв және нотариустың бос лауазымына орналасуға конкурс өткізу туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2005 жылы 31 наурыздағы N 101 бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2006 жылғы 1 ақпандағы N 36 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2006 жылғы 1 ақпанда тіркелді. Тіркеу N 4069
"Әділет органдары туралы" Қазақстан Республикасы  Заңының  7-бабын басшылыққа ала отырып, "Нотариат туралы" Қазақстан Республикасы  Заңының  32-бабы 15) тармақшасына сәйкес,  БҰЙЫРАМЫН:
1. "Кадрлық резерв және нотариустың бос лауазымына орналасуға конкурс өткізу туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2005 жылы 31 наурыздағы N 101  бұйрығына  (Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тізілімінде N 3547 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы Орталық атқарушы және өзгеде мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілер бюллетенінде жарияланған, 2005 ж. мамыр, 62-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Кадырлық резерв және нотариустың бос лауазымына орналасуға конкурс өткізу туралы ережеде:
8-тармақта "5" деген сан "11" деген санмен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 8-1-тармақпен толықтырылсын:
"8-1. Комиссияның құрамында жергілікті атқарушы және өкілетті органдардың, бұқаралық ақпарат құралдарының және үкіметтік емес ұйымдардың өкілдері, сондай-ақ ғалым-заңгерлер болуы мүмкін";
9-тармағындағы "нотариаттық палатаның келісімі бойынша" деген сөздер алынып тасталынсын.
2. Осы бұйрық ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа еңгізіледі.
Министр

О внесении изменений и дополнения в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 31 марта 2005 года N 101 "Об утверждении Положения о кадровом резерве и проведении конкурса на замещение вакантной должности нотариуса"
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 1 февраля 2006 года N 36. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 февраля 2006 года N 4069
Руководствуясь  статьей 7  Закона "Об органах юстиции" и в соответствии с подпунктом 15)  статьи 32  Закона "О нотариате",  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в  приказ  Министра юстиции Республики Казахстан от 31 марта 2005 года N 101 "Об утверждении Положения о кадровом резерве и проведении конкурса на замещение вакантной должности нотариуса" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3547, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан N 14, май 2005, ст. 62) следующие изменения и дополнение:
в Положении о кадровом резерве и проведении конкурса на замещение вакантной должности нотариуса, утвержденном указанным приказом:
в пункте 8 цифру "5" заменить цифрой "11";
дополнить пунктом 8-1 следующего содержания:
"8-1. В состав комиссии могут быть включены представители местных исполнительных и представительных органов, средств массовой информации и неправительственных организаций, а также ученые-правоведы.";
в пункте 9 слова "по согласованию с нотариальной палатой." исключить.
2. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Министр