Қайталама қара және түсті металдар рыногінде қызметін жүзеге асыратын салық төлеушілердің электрондық мониторингі бойынша есептердің нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитеті Төрағасының 2006 жылғы 7 ақпандағы N 51 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2006 жылғы 11 ақпанда тіркелі. Тіркеу N 4085. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Қаржы министрлігінің Салық комитеті төрағасының 2007 жылғы 16 қаңтардағы N 29 бұйрығымен.
Ескерту: Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Қаржы министрлігінің Салық комитеті төрағасының 2007 жылғы 16 қаңтардағы N 29 (2007 жыл 21 сәуірдегі N 16(329) "Ресми газет" газетінде жарияланған) бұйрығымен.
-------------Бұйрықтан үзінді----------------
"Заңды тұлғалардың түсті және қара металдардың сынықтары мен қалдықтарын жинау (дайындау), сақтау, қайта өңдеу және сату жөніндегі қызметін лицензиялау кезінде қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 14 желтоқсандағы N 1203 қаулысына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қайталама қара және түсті металдар рыногінде қызметін жүзеге асыратын салық төлеушілердің электрондық мониторингі бойынша есептердің нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті төрағасының 2006 жылғы 7 ақпандағы N 51 бұйрығының (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4085 болып тіркелген, 2006 жылғы 31 наурызда N 56-57 (1036-1037) "Юридическая газетінде, 2006 жылғы 29 сәуірде N 18 (280) "Официальная газетінде" жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
...
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Төраға
-----------------------------
"Қайталама қара және түсті металдар рыногы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 13 наурыздағы N 383  қаулысын  іске асыру мақсатында  БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа  N 1 ,  2,    3,    4,   5 қосымшаларға  сәйкес қайталама қара және түсті металдар рыногында қызметін жүзеге асыратын салық төлеушілердің электрондық мониторингі бойынша есептердің нысандары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитетінің Салық әкімшіліктендіруі басқармасы (Сейсеқұлов Б.Б.) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне мемлекеттік тіркеуге жіберсін.
3. Осы бұйрық ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Төраға
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Салық комитеті Төрағасының
2006 жылғы 7 ақпандағы N 51
бұйрығына 1-қосымша
N 1 нысан
СТТН __________________________________________________
Салық төлеушінің атауы ________________________________
Лицензия N және беру күні _____________________________
Заңды мекен-жайы ______________________________________
Есепті  кезең: ___________ жыл__________________тоқсан
ТҮСТІ ЖӘНЕ ҚАРА МЕТАЛЛ СЫНЫҚТАРЫ МЕН ҚАЛДЫҚТАРЫН ҚАЗАҚСТАН
РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ АУМАҒЫНА ӨТКІЗУ ТУРАЛЫ ЕСЕП
теңге
N
Тау-
ар-
лар-
дың
атауы
СЭҚ
ТН
коды
Тау-
ар
алу-
шының
атауы
СТТН
Рези-
дент/
рези-
дент
емес
Алушы-
ның
рези-
денттік
елінің
коды
Келі-
сім-
шарт
(шарт)
Шот-
фактура
(негізгі)
Күні
N№
Күні
№N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
кестенің жалғасы
Шот-фактура
(қосымша)
Шығу тегі
туралы
сертификат
Өлшем
бір-
лігі
Бір-
лік
ба-
ғасы
Саны
Сома
ҚҚС
Күні
N№
Күні
N№
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Басшының аты-жөні
Бас бухгалтердің аты-жөні
Есеп нысанын толтырған лауазымды тұлғаның аты-жөні
N 1 нысанды толтыру бойынша ескерту :
Төлеу уақытына қарамастан осы нысан оларды Қазақстан Республикасының аумағына өткiзу мақсатында түсті және қара металдардың сынықтары мен қалдықтарының (бұдан әрі - тауар) жөнелтiлуiне қарай толтырылады.
Нысанда есептi кезең үшiн өткiзiлген тауарлардың барлық көлемi көрсетiледi.
"N" 1-бағанда реттiк нөмiрi көрсетiледi. Одан кейiнгi ақпарат рет бойынша нөмiрлеудi үзбеуi керек.
"Тауарлардың атауы" 2-бағанда Қазақстан Республикасының аумағына резидент емеске өткізілген тауарларды қоса, жөнелтілген тауарлардың атауы көрсетіледі.
"СЭҚ ТН" 3-бағанда "Еуразиялық экономикалық қоғамдастық Сыртқы экономикалық қызметiнiң жалпы тауар номенклатурасы туралы келiсiмдi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысына сәйкес Еуразиялық экономикалық қоғамдастық Сыртқы экономикалық қызметiнiң тауар номенклатурасының коды (бұдан әрі - СЭҚ ТН) көрсетіледі.
"Алушының атауы" 4-бағанда ұйымдастыру - құқықтық түрін көрсете отырып заңды тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты көрсетіледі.
"СТТН" 5-бағанда алушының салық төлеушінің тіркеу нөмірі (бұдан әрі - СТТН)  көрсетіледі.

Об утверждении форм отчетов по электронному мониторингу налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на рынке вторичных черных и цветных металлов
Приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 7 февраля 2006 года N 51. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 февраля 2006 года N 4085. Утратил силу приказом Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 16 января 2007 года N 29
Извлечение из
приказа Председателя Налогового комитета Министерства финансов
Республики Казахстан от 16 января 2007 года N 29
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2006 года N 1203 "Об утверждении квалификационных требований, предъявляемых при лицензировании деятельности по сбору (заготовке), хранению, переработке и реализации юридическими лицами лома и отходов цветных и черных металлов" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 7 февраля 2006 года N 51 "Об утверждении форм отчетов по электронному мониторингу налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на рынке вторичных черных и цветных металлов" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 4085, опубликованный в "Юридической газете" 31 марта 2006 г., N 56-57 (1036-1037), в "Официальной газете" от 29 апреля 2006 г., N 18 (280).
...
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Председатель
_____________________________________________________________________
В целях реализации  постановления  Правительства Республики Казахстан от 13 марта 2000 года N 383 "О рынке вторичных черных и цветных металлов",  ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Утвердить формы отчетов по электронному мониторингу налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на рынке вторичных черных и цветных металлов согласно приложениям  N 1 2,    3,    4,    5 к  настоящему приказу.
2. Управлению администрирования и мониторинга крупных налогоплательщиков Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан (Сейсекулов Б.Б.) направить настоящий приказ на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его официального опубликования.
Председатель
Приложение 1
к приказу Председателя
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан
от 7 февраля 2006 года N 51
Форма N 1
РНН _____________________________________________
Наименование налогоплательщика __________________
Лицензия N и дата выдачи ________________________
Юридический адрес _______________________________
Отчетный период: ___________ квартал__________год
ОТЧЕТ О РЕАЛИЗАЦИИ ЛОМА И ОТХОДОВ ЦВЕТНЫХ
И ЧЕРНЫХ МЕТАЛЛОВ НА ТЕРРИТОРИИ
РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН
тенге
N
Наиме-
нование
товаров
Код
ТН ВЭД
Наиме-
нова-
ние полу-
чателятовара
РНН
Рези-
дент/ Нере-
зидент
Код страны рези-
дент-
ства полу-
чателя
Контракт
(договор)
Счет-
фактур
(основ-
ной)
Дата
№N
Дата
№N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
продолжение таблицы
Счет-
фактура
(дополни-
тельный)
Сертификат о
происхождении
Еди-
ница
изме-
рения
Цена
за
еди-
ницу
Коли-
чество
Сумма
НДС
Дата
N
Дата
N
Коли-
чество
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Ф.И.О. Руководителя
Ф.И.О. Гл. бухгалтера
Ф.И.О. Должностного лица, заполнившего форму отчета
Примечание по заполнению формы N№1:
Данная форма заполняется по мере отгрузки лома и отходов цветных и черных металлов (далее - товар) с целью их реализации на территории Республики Казахстан независимо от времени оплаты.
В форме отражается весь объем реализованного товара за отчетный период.
В графе 1 "N" указывается номер по порядку. Последующая информация не должна прерывать нумерацию по порядку.
В графе 2 "Наименование товаров" указывается наименование отгруженных товаров, включая товары, реализованные нерезиденту на территории Республики Казахстан.
В графе 3 "Код ТН ВЭД" указывается код Товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического сообщества в соответствии с  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 11 июня 2003 года N 567 "Об утверждении Соглашения об общей Товарной номенклатуре внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического сообщества" (далее - код ТН ВЭД).
В графе 4 "Наименование получателя товара" указывается полное наименование юридического лица с указанием его организационно-правовой формы или фамилия, имя, отчество физического лица - получателя товара.
В графе 5 "РНН" указывается регистрационный номер налогоплательщика (далее - РНН) получателя товара.

"Резидент/Резидент емес" 6-бағанда алушының резиденттігін білдіретін код көрсетіледі: 0 - Қазақстан Республикасының резиденті, 1 - Қазақстан Республикасының резиденті емес.
"Алушының резиденттiк елiнің коды" 7-бағанда Резидент емес - салық төлеушiнiң резиденттiк елiнің кодын толтыру кезiнде "Тауарлар мен көлiк құралдарын декларациялау туралы" Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттiгi Төрағасының 2003 жылғы 20 мамырдағы N 219 бұйрығымен бекiтiлген, Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 2355 болып тiркелген, Тауарларды декларациялау ережесiне "Әлем елдерiнің жiктемесi"  6-қосымшаға  сәйкес елдердің сандық кодталуын пайдалану қажет.
"Келiсiм-шарт (шарт) күнi" және "Келісiм-шарт (шарт) N" 8, 9-бағандарында оның негізінде тауар жөнелту жүргізілетін жасалған келісім-шарттың (шарттың) сәйкесінше нөмірі мен күні көрсетіледі.
"Шот-фактураның күні (негізгі)", "Шот-фактураның N (негізгі)" 10, 11-бағандарында жөнелтілген тауарлар бойынша тиісті шот-фактураның тиісінше күні, нөмірі көрсетіледі.
Егер есепті кезеңде қосымша шот-фактура бойынша операция жүзеге асырылған жағдайда, сол уақытта жүзеге асырылған жағдайда қосымша шот-фактураның (негізгі) күні, нөмірі көрсетіледі.
"Шот-фактураның күні (қосымша)", "Шот-фактураның N (қосымша)" 12, 13-бағандарында егер есепті кезеңде қосымша шот-фактура бойынша операция жүзеге асырылған болса, жөнелтілген тауарлардың тиісті күні, нөмірі көрсетіледі.
"Шығу тегі туралы сертификаттың күні", "Шығу тегі туралы сертификаттың N" 14, 15-бағандарында оның негізінде тауарларды жөнелту жүргізілетін тауарлардың шығу тегі туралы берілген сертификаттың тиісті күні, нөмірі көрсетіледі.
"Шығу тегі туралы сертификаттар саны" 16-бағанда берілген сертификаттар саны көрсетіледі.
"Өлшем бірлігі" 17-бағанда жөнелтілген тауарлардың сандық өлшем бірлігі көрсетіледі (дана, килограмм, тонна, метр, текше метр).
"Бірлік бағасы" 18-бағанда жанама салығынсыз тауарлардың бірлігіне баға көрсетіледі.
"Саны" 19-бағанда өткізілген тауарлардың саны көрсетіледі.
"Сома" 20-бағанда тауарларды жанама салықтарсыз өткізудің жалпы құны көрсетіледі.
"ҚҚС" 21-бағанда шот-фактурадағы қосымша құн салығының (бұдан  әрі - ҚҚС) сомасы көрсетіледі.
Егер есепті кезеңде тауарларды өткізу жүзеге асырылған жағдайда, нысан нөлдік мәндермен тапсырылады.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Салық комитеті Төрағасының

В графе 6 "Резидент/Нерезидент" указывается код, обозначающий резидентство получателя: 0 - резидент Республики Казахстан, 1 - нерезидент Республики Казахстан.
В графе 7 "Код страны резидентства получателя" при заполнении кода страны резидентства налогоплательщика - нерезидента необходимо использовать цифровую кодировку стран в соответствии с приложением 6 "Классификатор стран мира" к Правилам декларирования товаров, утвержденным  приказом  Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 20 мая 2003 года N 219 "О декларировании товаров и транспортных средств", зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2355.
В графах 8 "Дата контракта (договора)", 9 "N контракта (договора)" указываются соответственно дата, номер заключенного контракта (договора), на основании которого производится отгрузка товара.
В графах 10 "Дата счет-фактуры (основной)", 11 "N№счет-фактуры (основной)" указываются соответственно дата, номер соответствующего счета-фактуры по отгруженным товарам. В случае если в отчетном периоде осуществлялись операции по дополнительному счету-фактуре, указывается дата, номер основного счета-фактуры, к которому составлен дополнительный счет-фактура.
В графах 12 "Дата счет-фактуры (дополнительный)", 13 "N счет-фактуры (дополнительный)" указываются соответственно дата, номер дополнительного счета-фактуры по отгруженным товарам, если в отчетном периоде осуществлялись операции по дополнительному счету-фактуре.
В графах 14 "Дата сертификата о происхождении", 15 "N сертификата о происхождении" указываются соответственно дата, номер выданного сертификата о происхождении (далее - сертификат) товара, на основании которого производится их отгрузка.
В графе 16 "Количество сертификатов о происхождении" указывается количество выданных сертификатов.
В графе 17 "Единица измерения" указывается количественная единица измерения товара (штуки, килограммы, тонны, метры, кубометры).
В графе 18 "Цена за единицу" указывается цена за единицу товара без косвенных налогов.
В графе 19 "Количество" указывается количество реализованных товаров.
В графе 20 "Сумма" указывается общая стоимость реализации товаров без косвенных налогов.
В графе 21 "НДС" указывается сумма налога на добавленную стоимость, отраженного в счете-фактуре.
В случае если в отчетном периоде реализация товаров не осуществлялась, форма предоставляется с нулевыми значениями.
Приложение 2
к приказу Председателя
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан

2006 жылғы 7 ақпандағы N 51
бұйрығына 2-қосымша
N 2 нысан
СТТН __________________________________________________
Салық төлеушінің атауы ________________________________
Лицензия N және беру күні _____________________________
Заңды мекен-жайы ______________________________________
Есепті  кезең: ___________ жыл__________________тоқсан
ТҮСТІ ЖӘНЕ ҚАРА МЕТАЛЛ СЫНЫҚТАРЫ МЕН ҚАЛДЫҚТАРЫН
ЭКСПОРТҚА ӨТКІЗУ ТУРАЛЫ ЕСЕП
теңге
N
Экпор-
тта-
латын
тауар-
лар-
дың атауы
СЭҚ
ТН
коды
Жет-
кі-
зу
шар-
ты
Тау-
ар-
лар-
ды
жө-
нел-
ту
орны
Тау-
ар-
лар-
ды
жет-
кізу
орны,
елі
Са-
тып-
алу-
шы-
ның
ат-
ауы
Са-
тып-
алу-
шы-
ның
заң-
ды
ме-
кен-
жайы
Келі-
сім-
шарт
(шарт)
Мәміле
паспорты
Кү-
ні
N
Кү-
ні
N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
кестенің жалғасы
Шығу тегі туралы
сертификат
ЖКД
Өлшем
бірлігі
Тауарлардың бірлік
құны
Саны
Күні
N
Саны
Күні
N
13
14
15
16
17
18
19
20
кестенің жалғасы
Сома
Келісім- шарт
валютасы
Теңге
курсы
Теңгеге
қайта
есептеу
Төлеу
мерзімі
Кеден баж
салығы және
алымдар
21
22
23
24
25
26
Басшының аты-жөні
Бас бухгалтердің аты-жөні
Есеп нысанын толтырған лауазымды тұлғаның аты-жөні
N 2 нысанды толтыру бойынша ескерту :
Төлеу уақытына қарамастан осы нысан оларды Қазақстан Республикасының кеден аумағынан тыс жерлерге өткiзу мақсатында тауарлардың жөнелтiлуiне қарай толтырылады.
Нысанда есептi кезең үшiн жөнелтілген тауарлардың барлық көлемi көрсетiледi.
"N" 1-бағанда рет бойынша нөмір көрсетіледі. Одан кейiнгi ақпарат рет бойынша нөмiрлеудi үзбеуi керек.
"Экпортталатын тауарлардың атауы"  2-бағанда экспортталатын тауарлардың атауы көрсетіледі.
"СЭҚ ТН коды" 3-бағанда экспортталатын тауарлардың СЭҚ ТН коды көрсетіледі.
"Жеткізу шарты" 4-бағанда тауарлардың жеткізу шарты көрсетіледі.
"Тауарларды жөнелту орны" 5-бағанда тауарларды жөнелтудің нақты орны көрсетіледі.
"Тауарларды жеткізу орны, елі" 6-бағанда тауарларды жеткізу орны, елі көрсетіледі.
"Сатып алушының атауы" және"Сатып алушының заңды мекен-жайы" 7, 8-бағандарда жеке тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты немесе тауарды сатып алушы - заңды тұлғаның атауы және заңды мекен-жайы көрсетіледі.
"Келісім-шарт (шарт)күні" және "Келісім-шарт (шарт) N" 9, 10-бағандарда оған сәйкес тауарлардың экспорты жүргізілетін жасалған келісім-шартты (шартты) жасаудың тиісінше күні мен нөмірі көрсетіледі.
"Мәміле паспортының күні" және "Мәміле паспортының N" 11, 12-бағандарда аталған келісім-шарт (шарт) бойынша жеткізу жөніндегі мәміле паспортынан тиісті деректер көрсетіледі.
"Шығу тегі туралы сертификаттың күні", "Шығу тегі туралы сертификаттың N" және "Шығу тегі туралы сертификаттар саны" 13, 14, 15-бағандарда сертификаттың күні, нөмірі және олардың саны көрсетіледі.
"ЖКД күні" және "ЖКД N" 16, 17-бағандарда жүк кеден декларациясының (бұдан әрі - ЖКД) күні мен нөмірі көрсетіледі.
"Өлшем бірлігі" 18-бағанда тауарлардың сандық өлшем бірлігі көрсетіледі (дана, килограмм, тонна, метр, текше метр).
"Тауарлардың бірлік құны" 19-бағанда тауарлардың бірлік құны көрсетіледі.
"Саны" 20-бағанда жүргізілген экспорттың нақты саны көрсетіледі.
"Сома" 21-бағанда жүргізілген экспорттың нақты сомасы көрсетіледі.
"Келісім-шарт валютасы"  22-бағанда келісім-шарт бойынша экспортталатын тауарға төлем жүзеге асырылған валюта көрсетіледі.
"Теңге курсы" 23-бағанда кедендік ресімдеуге ЖКД қабылдау күніне келісім-шарт валютасына теңгенің рыноктік курсы көрсетіледі.
"Теңгеге қайта есептеу" 24-бағанда теңгелік эквиваленттегі сомасы көрсетіледі.
"Төлем мерзімі" 25-бағанда келісім-шартқа сәйкес төлем күні көрсетіледі.
"Кеден баж салығы және алым" 26-бағанда төленген кеден баж салығы мен алымдар көрсетіледі.
Егер есепті кезеңде экспортқа өткізу жүзеге асырылмаған жағдайда, нысан нөлдік мәндермен тапсырылады.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Салық комитеті Төрағасының

от 7 февраля 2006 года N 51
Форма N 2
РНН _____________________________________________
Наименование налогоплательщика __________________
Лицензия N и дата выдачи __________________________
Юридический адрес________________________________
Отчетный период: ___________ квартал__________год
ОТЧЕТ О РЕАЛИЗАЦИИ ЛОМА И ОТХОДОВ ЦВЕТНЫХ
И ЧЕРНЫХ МЕТАЛЛОВ НА ЭКСПОРТ
тенге
N
Наиме-
нование
экспор-
тируемых
товаров
Код
ТН ВЭД
Усло-
вия пос-
тавки
Место
от-
грузки товара
Пункт дос-
тавки товара, страна
Наиме-
нова-
ние поку-
пателя
Юриди-
ческий адрес поку-
пателя
Контракт (договор)
Дата
N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
продолжение таблицы
Паспорт
сделки
Сертификат о
происхождении
ГТД
Еди-
ница
изме-
рения
Стои-
мость
едини-
цы
товара
Дата
N
Дата
N
Коли-
чество
Дата
N
11
12
13
14
15
16
17
18
19
продолжение таблицы
Коли-
чество
Сумма
Валюта
контр-
акта
Курс тенге
Пере-
расчет в тенге
Срок оплаты
Таможен-
ные
пошлины и сборы
20
21
22
23
24
25
26
Ф.И.О. Руководителя
Ф.И.О. Гл. бухгалтера
Ф.И.О. Должностного лица, заполнившего форму отчета
Примечание по заполнению формы N№2:
Данная форма заполняется по мере отгрузки товаров с целью их реализации за пределы таможенной территории Республики Казахстан независимо от времени оплаты.
В форме отражается весь объем отгруженных товаров за отчетный период.
В графе 1 "N" указывается номер по порядку. Последующая информация не должна прерывать нумерацию по порядку.
В графе 2 "N" Наименование экспортируемых товаров отражается наименование экспортируемых товаров.
В графе 3 "N"«Код ТН ВЭД»указывается код ТН ВЭД экспортируемого товара.
В графе 4 "N"«Условия поставки»указываются условия поставки товаров.
В графе 5 "N"«Место отгрузки товара указывается место фактической отгрузки товаров.
В графе 6 "N"«Пункт доставки товара, страна указывается пункт доставки товаров, страна.
В графах 7 "N"«Наименование покупателя и 8«"Юридический адрес покупателя" указывается фамилия, имя, отчество физического лица или наименование юридического лица - получателя товара и его юридический адрес.
В графах 9 "Дата контракта (договора)" и 10 "N№контракта (договора)" указываются соответственно дата и номер заключения контракта (договора), согласно которому производится экспорт товаров.
В графах 11 "Дата паспорта сделки" и 12 "N паспорта сделки" указываются соответствующие данные из паспорта сделки по поставкам по данному контракту (договору).
В графах 13 "Дата сертификата о происхождении", 14 "N сертификата о происхождении" и 15 "Количество сертификатов о происхождении" указываются дата, номер сертификата и их количество.
В графах 16 "Дата ГТД" и 17 "N ГТД" указываются дата и номер грузовой таможенной декларации (далее - ГТД).
В графе 18 "Единица измерения" указывается количественная единица измерения товара (штуки, килограммы, тонны, метры, кубометры).
В графе 19 "Стоимость единицы товара" указывается стоимость единицы товара.
В графе 20 "Количество" указывается количество фактически произведенного экспорта.
В графе 21 "Сумма" отражается сумма фактически произведенного экспорта.
В графе 22 "Валюта контракта" указывается валюта, в которой осуществлялась оплата экспортируемого товара по контракту.
В графе 23 "Курс тенге" указывается рыночный курс тенге к валюте контракта на дату принятия ГТД к таможенному оформлению.
В графе 24 "Перерасчет в тенге" указывается сумма в тенговом эквиваленте.
В графе 25 "Срок оплаты" указывается дата оплаты согласно контракту.
В графе 26 "Таможенные пошлины и сборы" указывается сумма уплаченных таможенных пошлин и сборов.
В случае если в отчетном периоде реализация на экспорт не осуществлялась, форма предоставляется с нулевыми значениями.
Приложение 3
к приказу Председателя
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан

2006 жылғы 7 ақпандағы N 51
бұйрығына 3-қосымша
N 3 нысан
СТТН __________________________________________________
Салық төлеушінің атауы ________________________________
Лицензия N және беру күні _____________________________
Заңды мекен-жайы ______________________________________
Есепті  кезең: ___________ жыл__________________тоқсан
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ АУМАҒЫНДА ТҮСТІ ЖӘНЕ ҚАРА МЕТАЛЛ
СЫНЫҚТАРЫ МЕН ҚАЛДЫҚТАРЫН САТЫП АЛУ ТУРАЛЫ ЕСЕП
теңге
N
Тау-
ар-
лар-
дың
атауы
СЭҚ
ТН
коды
Жет-
кізу-
шінің
атауы
СТТН
Рези
дент/Рези-
дент
емес
Жет-
кізу-
шінің
рези-
дент-
тік
елі-
нің
коды
Келісім-
шарт
(шарт)
Шотт-
фактура
(негізгі)
Күні
N
Күні
N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
кестенің жалғасы
Шот-
фак-
тура
(қо-
сымша)
Сатып
алу
акті
Өлшем
бір-
лік
Бір-
лік
баға-
сы
Саны
Сома
ҚҚС
Төлем
көзінен
табыс
салығының
сомасы
Күні
N
Күні
N
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Басшының аты-жөні
Бас бухгалтердің аты-жөні
Есеп нысанын толтырған лауазымды тұлғаның аты-жөні
N 3 нысанды толтыру бойынша ескерту :
Осы нысан төлеу уақытына қарамастан тауарлардың  ҚР аумағында кiрiске алынуына қарай толтырылады.
Есепті кезең үшін сатып алынған тауарлардың барлық көлемі көрсетіледі.
"N" 1-бағанда рет бойынша нөмір көрсетіледі. Одан кейiнгi ақпарат рет бойынша нөмiрлеудi үзбеуi керек.
"Тауарлардың атауы" 2-бағанда сатып алынған тауарлардың атауы көрсетіледі.
"СЭҚ ТН коды" 3-бағанда сатып алынған тауарлардың тиісті СЭҚ ТН коды көрсетіледі.
"Жеткізушінің атауы" 4-бағанда тауарды жеткізушінің атауы көрсетіледі.
Кәсіпкерлік қызметті жүзеге асырмайтын жеке тұлғалардан тауарларды сатып алынған кезде "Жеткізушінің атауы" 4-бағанда "жеке тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты" көрсетіледі, бұл ретте 14-баған" сатып алу актісінің күні" мен 15-бағанды "сатып алу актісінің N" міндетті түрде толтырады, және 8-баған "келісім-шарт (шарт) күні", 9-баған "келісім-шарт (шарт) N", 12-баған "шот-фактура күні" мен 13-бағандар "шот-фактура N", 20-бағанда "ҚҚС" толтырылмайды.
"СТТН" 5-бағанда жеткізушінің СТТН көрсетіледі.
"Резидент/Резидент емес" 6-бағанда жеткізушінің резиденттігін білдіретін код көрсетіледі: 0 - Қазақстан Республикасының резиденті, 1 - Қазақстан Республикасының резидент емесі
"Жеткізушінің резиденттiк елiнің коды" 7-бағанда Резидент емес - салық төлеушiнiң резиденттiк елiнің кодын толтыру кезiнде" Тауарлар мен көлiк құралдарын декларациялау туралы" Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттiгi Төрағасының 2003 жылғы 20 мамырдағы N 219 бұйрығымен бекiтiлген, Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 2355 болып тiркелген, Тауарларды декларациялау ережесiне "Әлем елдерiнің жiктемесi"  6-қосымшаға  сәйкес елдердің сандық кодталуын пайдалану қажет.

от 7 февраля 2006 года N 51
Форма N 3
РНН _____________________________________________
Наименование налогоплательщика __________________
Лицензия N и дата выдачи ________________________
Юридический адрес________________________________
Отчетный период: ___________ квартал__________год
ОТЧЕТ О ПРИОБРЕТЕНИИ ЛОМА И ОТХОДОВ ЦВЕТНЫХ
И ЧЕРНЫХ МЕТАЛЛОВ НА ТЕРРИТОРИИ
РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН
тенге
N
Наиме-
нование
товаров
Код
ТН ВЭД
Наиме-
нова-
ние
пос-
тав-
щика
РНН
Рези-
дент/ Нере-
зидент
Код страны рези-
дент-
ства пос-
тав-
щика
Контракт
(договор)
Счет-
фактур
(основ-
ной)
Дата
№N
Дата
№N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
продолжение таблицы
Счет-
фактура
(дополни-
тельный)
Акт закупа
Еди-
ница
изме-
рения
Цена
за
еди-
ницу
Коли-
чество
Сумма
НДС
Cумма
подоход-
ного
налога
у источ-
ника
выплаты
Дата
№N
Дата
№ N
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Ф.И.О. Руководителя
Ф.И.О. Гл. бухгалтера
Ф.И.О. Должностного лица, заполнившего форму отчета
Примечание по заполнению формы N№3:
Данная форма заполняется по мере оприходования товаров на территории Республики Казахстан независимо от времени их оплаты.
В форме отражается весь объем приобретенных товаров за отчетный период.
В графе 1 "N" указывается номер по порядку. Последующая информация не должна прерывать нумерацию по порядку.
В графе 2 "Наименование товаров" указывается наименование приобретенных товаров.
В графе 3 "Код ТН ВЭД" указывается соответствующий код ТН ВЭД приобретенных товаров.
В графе 4 "Наименование поставщика" указывается наименование поставщика товара.
При приобретении товара от физических лиц, не осуществляющих предпринимательскую деятельность, в графе "Наименование поставщика" указывается "фамилия, имя, отчество физического лица", при этом обязательными к заполнению являются графы 14 "Дата акта закупа" и 15 "N акта закупа", и не заполняются графы 8 "Дата контракта (договора)" и 9 "N контракта (договора)", 12 "Дата счета-фактуры" и 13 "N счета-фактуры", 20 "НДС".
В графе 5 "РНН" указывается РНН поставщика.
В графе 6 "Резидент/Нерезидент", указывается код, обозначающий резидентство поставщика: 0 - резидент Республики Казахстан, 1 - нерезидент Республики Казахстан.
В графе 7 "Код страны резидентства поставщика" при заполнении кода страны резидентства налогоплательщика - нерезидента необходимо использовать цифровую кодировку стран в соответствии с приложением 6 "Классификатор стран мира" к Правилам декларирования товаров, утвержденным  приказом  Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 20 мая 2003 года N 219 "О декларировании товаров и транспортных средств", зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2355.

"Келісім-шарт (шарт)күні" және "Келісім-шарт (шарт) N" 8, 9-бағандарында оған сәйкес жасалған тауардың сатып алу келісім-шарттын (шартты) күні мен нөмірі көрсетіледі.
"Шот-фактураның күні (негізгі)", "Шот-фактураның N (негізгі)" 10, 11-бағандарында тиісті шот-фактураның күні мен нөмірі көрсетіледі. Егер есепті кезеңде қосымша шот-фактура бойынша сатып алу операциялары жүзеге асырылған жағдайда, негізгі шот-фактураның күні мен нөмірі толтырылған қосымша шот-фактурада көрсетіледі.
"Шот-фактураның күні (қосымша)", "Шот-фактураның N (қосымша)" 12, 13-бағандарында егер есепті кезеңде қосымша шот-фактура бойынша сатып алу операциялары жүзеге асырылған болса, кіріске алынған тауарлардың тиісті күні мен нөмірі көрсетіледі.
"Сатып алу актісінің күні", "Сатып алу актісінің N" 14, 15-бағандарында оның негізінде жеке тұлғадан тауарды сатып алған жағдайда, сатып-алу актісінің күні мен нөмірі көрсетіледі.
"Өлшем бірлігі" 16-бағанда тауардың сандық өлшем бірлігі көрсетіледі (дана, килограмм, тонна, метр, текше метр).
"Саны" 17-бағанда жанама салықтарсыз тауар  бірлігінің бағасы көрсетіледі.
"Бірлік бағасы" 18-бағанда сатып алынған тауарлардың саны көрсетіледі.
"Сома" 19-бағанда жанама салықтарсыз тауарлардың жалпы құны көрсетіледі.
"ҚҚС" 20-бағанда шот-фактурадағы қосымша құн салығының (бұдан әрі - ҚҚС) сомасы көрсетіледі.
"Төлем көзінен табыс салығының сомасы" 21-бағанда төлем көзінен ұсталуға жататын корпорациялық табыс салығының немесе жеке табыс салығының сомасы көрсетіледі. Егер ұсталынбайтын жағдайда, онда бұл баған толтырылмайды.
Егер есепті кезеңде тауарларды сатып алуы жүзеге асырылмаған жағдайда, нысан нөлдік мәндермен тапсырылады.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Салық комитеті Төрағасының
2006 ж. 7 ақпандағы N 51
бұйрығына 4-қосымша
N 4 нысан
СТТН __________________________________________________
Салық төлеушінің атауы ________________________________
Лицензия N және беру күні _____________________________
Заңды мекен-жайы ______________________________________
Есепті  кезең: ___________ жыл__________________тоқсан
ТҮСТІ ЖӘНЕ ҚАРА МЕТАЛЛ СЫНЫҚТАРЫ МЕН ҚАЛДЫҚТАРЫНЫҢ
ИМПОРТЫ ТУРАЛЫ ЕСЕП
теңге
N
Импорт-
тауар-
лардың
атауы
СЭҚ ТН
коды
Жеткізу
шарты
Тауар-
ды
жөнел-
ту
орны,
елі
Тауар-
ды
жет-
кізу
орны
Сатушы-
ның
атауы
Сатушы-
ның
заңды
мекен-
жайы
1
2
3
4
5
6
7
8
кестенің жалғасы
Келісім-шарт
(шарт)
Инвойс
ЖКД
Өлшем
бірлігі
Тауар
бірлігі-
нің құны
Күні
N
Күні
N
Күні
N
9
10
11
12
13
14
15
16
кестенің жалғасы
Саны
Сома
Келісім-
шарт
валю-
тасы
Теңге курсы
Теңгеге
қайта
есептеу
Нақты
төленген
ҚҚС
Кеден
баж
салығы
және
алымдар
Жеткі-
зуді
төлеу
мерзімі
17
18
19
20
21
22
23
24
Басшының аты-жөні
Бас бухгалтердің аты-жөні
Есеп нысанын толтырған лауазымды тұлғаның аты-жөні
N 4 нысанды толтыру бойынша ескерту :
Осы нысан төлеу уақытына қарамастан Қазақстан Республикасы кеден аумағынан тыс жерлерден сатып алынған тауарлардың кiрiске алынуына қарай толтырылады.
Есепті кезең үшін сатып алынған тауарлардың барлық көлемі көрсетіледі.
"N" 1-бағанда рет бойынша нөмір көрсетіледі. Одан кейiнгi ақпарат рет бойынша нөмiрлеудi үзбеуi керек.
"Импорт тауарлардың атауы" 2-бағанда Қазақстан Республикасының кеден аумағынан тыс жерлерден сатып алынатын импортталатын тауарлардың атауы көрсетіледі.
"СЭҚ ТН коды" 3-бағанда СЭҚ ТН коды көрсетіледі.
"Жеткізу шарты" 4-бағанда тауарларды жеткізу шарты көрсетіледі.
"Тауарды жөнелту орны, елі" 5-бағанда тауарды жеткізуші резиденті болып табылатын елдің коды көрсетіледі.
"Тауарды жеткізу орны" 6-бағанда жеткізу шартына сәйкес тауарды жеткізу орны көрсетіледі.

В графе 8 "Дата контракта (договора)", 9 "N контракта (договора)" указываются дата, номер заключенного контракта (договора), на основании которого производится приобретение товара.
В графе 10 "Дата счет-фактуры (основной)", 11 "N счет-фактуры (основной)" указываются дата, номер соответствующего счета-фактуры. В случае если в отчетном периоде осуществлялись операции по дополнительному счету-фактуре, указывается дата, номер основного счета-фактуры, к которому составлен дополнительный счет-фактура.
В графах 12 "Дата счет-фактуры (дополнительный)", 13 "N счет-фактуры (дополнительный)" указываются соответственно дата, номер дополнительного счета-фактуры по оприходованным товарам, если в отчетном периоде осуществлялись операции по дополнительному счету-фактуре.
В графах 14 "Дата акта закупа", 15 "N акта закупа" указываются дата, номер акта закупа, на основании которого производится приобретение товара у физического лица.
В графе 16 "Единица измерения" указывается количественная единица измерения товара (штуки, килограммы, тонны, метры, кубометры).
В графе 17 "Цена за единицу" указывается цена за единицу товара без косвенных налогов.
В графе 18 "Количество" указывается количество приобретенных товаров.
В графе 19 "Сумма" указывается общая стоимость приобретенных товаров без косвенных налогов.
В графе 20 "НДС" указывается сумма налога на добавленную стоимость, отраженного в счете-фактуре.
В графе 21 "Сумма подоходного налога у источника выплаты" указывается сумма корпоративного подоходного налога или индивидуального подоходного налога, удержанного у источника выплаты. В случае если налог не удерживается, то данная графа не заполняется.
В случае если в отчетном периоде приобретение товаров не осуществлялось, форма предоставляется с нулевыми значениями.
Приложение 4
к приказу Председателя
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан
от 7 февраля 2006 года N 51
Форма N 4
РНН _____________________________________________
Наименование налогоплательщика __________________
Лицензия N  и дата выдачи _______________________
Юридический адрес _______________________________
Отчетный период: ___________ квартал__________год
ОТЧЕТ ОБ ИМПОРТЕ ЛОМА И ОТХОДОВ
ЦВЕТНЫХ И ЧЕРНЫХ МЕТАЛЛОВ
тенге
N
Наиме-
нование
экспор-
тируе-
мых
товаров
Код
ТН
ВЭД
Усло-
вия
пос-
тавки
Место
от-
грузки товара,
страна
Пункт
дос-
тавки
товара
Наиме-
нова-
ние
про-
давца
Юриди-
ческий адрес про-
давца
Контракт (договор)
Дата
N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
продолжение таблицы
Инвойс
ГТД
Еди-
ница
изме-
рения
Стои-
мость
единицы
товара
Коли-
чество
Сумма
Валюта
контр-
акта
Дата
N
Дата
N
11
12
13
14
15
16
17
18
19
продолжение таблицы
Курс тенге
Пере-
расчет в тенге
Факти-
чески
уплачено
НДС
Таможен-
ные
пошлины
и сборы
Срок
оплаты
поставки
20
21
22
23
24
Ф.И.О. Руководителя
Ф.И.О. Гл. бухгалтера
Ф.И.О. Должностного лица, заполнившего форму отчета
Примечание по заполнению формы N 4:
Данная форма заполняется по мере оприходования товаров, приобретенных за пределами таможенной территории Республики Казахстан независимо от времени их оплаты.
В форме отражается весь объем приобретенных товаров за отчетный период.
В графе 1«"N" указывается номер по порядку. Последующая информация не должна прерывать нумерацию по порядку.
В графе 2 "Наименование импортируемых товаров" указывается наименование импортируемых товаров, приобретаемых за пределами таможенной территории Республики Казахстан.
В графе 3 "Код ТН ВЭД" отражается код ТН ВЭД.
В графе 4 "Условия поставки" указываются условия поставки товара.
В графе 5 "Место отгрузки товара, страна" указывается код страны, резидентом которой является поставщик товара.
В графе 6 "Пункт доставки товара" указывается пункт доставки товара в соответствии с условиями поставки.

"Сатушының атауы", "Сатушының заңды мекен-жайы" 7, 8-бағандарында жеке тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты немесе тауар алушы - заңды тұлғаның атауы және оның заңды мекен-жайы көрсетіледі.
"Келісім-шарт (шарт)күні", "Келісім-шарт (шарт)N" 9, 10-бағандарында оған сәйкес тауарлар импорты жүргізілетін келісім-шарттың (шартты) тиісті күні мен нөмірі көрсетіледі.
"Инвойс күні", "Инвойс N" 11, 12-бағандарында инвойстың күні мен нөмірі көрсетіледі.
"ЖКД күні", "ЖКД N" 13, 14-бағандарында жүк кеден декларациясының күні мен нөмірі көрсетіледі.
"Өлшем  бірлігі" 15-бағанда тауардың сандық өлшем бірлігі көрсетіледі (дана, килограмм, тонна, метр, текше метр).
"Тауар бірлігінің құны", "Саны" және "Сома" 16, 17, 18-бағандарында нақты жүргізілген импорт деректері көрсетіледі.
"Келісім-шарт валютасы" 19-бағанда келісім-шарт бойынша импортталатын тауар төлемі жүргізілген валюта көрсетіледі.
"Теңге курсы" 20-бағанда кедендік ресімдеуге ЖКД қабылдау күніне келісім-шарт валютасына теңгенің рыноктік курсы көрсетіледі.
"Теңгеде қайта есептеу" 21-бағанда теңге эквивалентінде сомасы көрсетіледі.
"Нақты төленген ҚҚС" 22-бағанда импорт кезінде нақты төленген қосымша құн салығының сомасы көрсетіледі.
"Кедендік баж салығы және алымдар" 23-бағанда төленген кеден баж салығы мен алымдар сомасы көрсетіледі.
"Жеткізуді төлеу мерзімі" 24-бағанда келісім-шарт бойынша төлеу күні көрсетіледі.
Егер есепті кезеңде тауарлардың импорты жүзеге асырылмаған жағдайда, нысан нөлдік мәндермен тапсырылады.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Салық комитеті Төрағасының
2006 ж. 7 ақпандағы N 51
бұйрығына 5-қосымша
N 5 нысан
СТТН __________________________________________________
Салық төлеушінің атауы ________________________________
Лицензия N және беру күні _____________________________
Заңды мекен-жайы ______________________________________
Есепті  кезең: ___________ жыл__________________тоқсан
ТҮСТІ ЖӘНЕ ҚАРА МЕТАЛДАРДЫҢ ДАЙЫНДАЛҒАН СЫНЫҚТАРЫ МЕН
ҚАЛДЫҚТАРЫНЫҢ ҚОЗҒАЛЫСЫ ТУРАЛЫ ЕСЕП
тонна
N№
Атауы
Есепті
кезеңнің
басына
қалдығы,
саны
Тауардың
келіп
түсуі,
саны
Есепті
кезеңнің
соңына
қалдығы,
саны
1
2
3
4
5
ҚАРА МЕТАЛЛ СЫНЫҚТАРЫ
1
Теміржол төсенішінің элементтері (қ/ш)
1.1
Рельстер (қ/ш)
1.2
Бағыттамалы бұрмалар (қ/ш)
1.3
Айқаспалар (қ/ш)
2
Жылжымалы құрам элементі (қ/ш)
2.1
Осьтер (қ/ш)
2.2
Дискілер (қ/ш)
2.3
Доңғалақ парлар (қ/ш)
3
Басқалар
3.1
Болат металл сынықтары
3.2
Шойын металл сынықтары
ҚАРА МЕТАЛЛ СЫНЫҚТАРЫНЫҢ ЖИЫНЫ
ТҮСТІ МЕТАЛЛ СЫНЫҚТАРЫ
1
Алюминий сынықтары
мен қалдықтары
2
Мыс сынықтары мен қалдықтары
3
Құрамында мыс бар металл
сынықтары
3.1
Латунь
3.2
Қола
3.3
Басқалар
4
Басқа түсті сынықтар мен қалдықтар
4.1
Қорғасын
4.2
Цинк
4.3
Қалайы
5
Басқалар
ТҮСТІ МЕТАЛЛ СЫНЫҚТАРЫНЫҢ ЖИЫНЫ
АЛЮМИНИЙДЕН ҚОРЫТПАЛАР
1
Өңделмеген алюминийден алғашқы қорытпалар
(7601201000)
2
Құймадағы немесе сұйық
күйіндегі өңделмеген
алюминийден қайталама
қорытпалар (7601209100)
3
Өңделмеген алюминийден басқа
да қайталама қорытпалар
(7601209900)
4
Алюминийден басқа да
қорытпалар
АЛЮМИНИ Й ҚОРЫТПАЛАРЫНЫҢ ЖИЫНЫ
ТҮСТІ ЖӘНЕ ҚАРА МЕТАЛЛ
СЫНЫҚТАРЫ МЕН ҚАЛДЫҚТАРЫНЫҢ
БАРЛЫҒЫ
Басшының аты-жөні
Бас бухгалтердің аты-жөні
Есеп нысанын толтырған лауазымды тұлғаның аты-жөні
N 5 нысанды толтыру бойынша ескерту:
Осы нысанда түсті және қара металдардың дайындалған сынықтары мен қалдықтарының саны көрсетіледі.
"Есепті кезеңнің басына қалдығы, саны" 3-бағанда есепті кезеңнің басына қалдықтағы тауардың саны көрсетіледі.
"Тауардың келіп түсуі, саны" 4-бағанда есепті кезең үшін келіп түскен тауардың саны көрсетіледі.
"Есепті кезеңнің соңына қалдығы, саны" 5-бағанда есепті кезеңнің соңына қалдықтағы тауардың саны көрсетіледі.

В графах 7 "Наименование продавца" и 8 "Юридический адрес продавца" указывается фамилия, имя, отчество физического лица или наименование юридического лица - получателя товара и его юридический адрес.
В графах 9 "Дата контракта (договора)" и 10 "N контракта (договора)" указываются соответственно дата и номер контракта (договора), согласно которому осуществляется импорт товаров.
В графах 11 "Дата инвойса" и 12 "N инвойса" указываются дата и номер инвойса.
В графах 13 "Дата ГТД" и 14 "N ГТД" указываются дата и номер грузовой таможенной декларации.
В графе 15 "Единица измерения" указывается количественная единица измерения товара (штуки, килограммы, тонны, метры, кубометры).
В графе 16 "Стоимость единицы товара" указывается стоимость единицы товара.
В графе 17 "Количество" указывается количество фактически произведенного импорта.
В графе 18 "Сумма" указывается сумма фактически произведенного импорта.
В графе 19 "Валюта контракта"указывается валюта, в которой осуществлялась оплата импортируемого товара по контракту.
В графе 20 "Курс тенге" указывается рыночный курс тенге к валюте контракта на дату принятия ГТД к таможенному оформлению.
В графе 21 "Перерасчет в тенге" указывается сумма в тенговом эквиваленте.
В графе 22 "Фактически уплачено НДС" указывается сумма фактически уплаченного налога на добавленную стоимость при импорте.
В графе 23 "Таможенные пошлины и сборы" указывается сумма уплаченных таможенных пошлин и сборов.
В графе 24 "Срок оплаты поставки" указывается дата оплаты согласно контракту.
В случае если в отчетном периоде импорт товаров не осуществлялся, форма предоставляется с нулевыми значениями.
Приложение 5
к приказу Председателя
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан
от 7 февраля 2006 года N 51
Форма N 5
РНН _____________________________________________
Наименование налогоплательщика __________________
Лицензия N и дата выдачи ________________________
Юридический адрес________________________________
Отчетный период: ___________ квартал__________год
ОТЧЕТ О ДВИЖЕНИИ ЗАГОТОВЛЕННОГО ЛОМА
И ОТХОДОВ ЦВЕТНЫХ И ЧЕРНЫХ МЕТАЛЛОВ
тонн
N
Наименование
Остаток на начало отчетного периода, количество
Поступ-
ление
товара, коли-
чество
Остаток
на конец отчетного периода, количество
1
2
3
4
5
ЛОМ ЧЕРНЫХ МЕТАЛЛОВ
1
Элементы железнодорожного полотна (б/у)
1.1
Рельсы (б/у)
1.2
Стрелочные переводы (б/у)
1.3
Крестовины (б/у)
2
Элементы подвижного состава (б/у)
2.1
Оси (б/у)
2.2
Диски (б/у)
2.3
Колесные пары (б/у)
3
Прочие
3.1
Стальной металлолом
3.2
Чугунный металлолом
ИТОГО ЛОМА ЧЕРНЫХ МЕТАЛЛОВ
ЛОМ ЦВЕТНЫХ МЕТАЛЛОВ
1
Алюминиевый лом и отходы
2
Медный лом и отходы
3
Медьсодержащий металлолом
3.1
Латунь
3.2
Бронза
3.3
Прочие
4
Другой цветной лом и отходы
4.1
Свинец
4.2
Цинк
4.3
Олово
5
Прочие
ИТОГО ЛОМА ЦВЕТНЫХ МЕТАЛЛОВ
СПЛАВЫ ИЗ АЛЮМИНИЯ
1
Первичные сплавы из необработанного алюминия (7601201000)
2
Вторичные сплавы из необработанного алюминия в слитках или в жидком состоянии (7601209100)
3
Прочие вторичные сплавы из необработанного алюминия (7601209900)
4
Прочие сплавы из алюминия
ИТОГО СПЛАВОВ ИЗ АЛЮМИНИЯ
ВСЕГО ЛОМА И ОТХОДОВ
ЦВЕТНЫХ И ЧЕРНЫХ МЕТАЛЛОВ
Ф.И.О. Руководителя
Ф.И.О. Гл. бухгалтера
Ф.И.О. Должностного лица, заполнившего форму отчета
Примечание по заполнению формы N№5:
В данной форме отражается количество заготовленного лома и отходов цветных и черных металлов.
В графе 3 "Остаток на начало отчетного периода, количество" указывается количество товара, находящегося в остатке на начало отчетного периода.
В графе 4 "Поступление товара, количество" указывается количество поступившего товара за отчетный период.
В графе 5 "Остаток на конец отчетного периода, количество" указывается количество товара, находящегося в остатке на конец отчетного периода.