"Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгі Сот сараптамасы орталығында жүргiзiлетiн сараптамалар мен Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң бiлiктiлiк дәрежесiн бекiтетiн сарапшылық мамандықтары түрлерiнiң тiзбесi туралы" Қазақстан Республикасы Әдiлет министрiнiң 1999 жылғы 14 маусымдағы N 44 бұйрығына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің 2006 жылғы 24 ақпандағы N 68 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2006 жылғы 28 ақпанда тіркелді. Тіркеу N 4107. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 209 Бұйрығымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2010.07.20 № 209 Бұйрығымен.
"Әдiлет органдары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабын және "Денсаулық сақтау жүйесi туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 40-бабын басшылыққа ала отырып, БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгі Сот сараптамасы орталығында жүргiзiлетiн сараптамалар мен Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң бiлiктiлiк дәрежесiн бекiтетiн сарапшылық мамандықтары түрлерiнiң тiзбесi туралы" Қазақстан Республикасы Әдiлет министрiнiң 1999 жылғы 14 маусымдағы N 44 бұйрығына (Нормативтiк құқықтық актілердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 861 болып тiркелген, Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгінiң 2001 жылғы 22 маусымдағы N 80 және 2004 жылғы 30 қаңтардағы N 30 бұйрықтарымен енгiзiлген толықтырулармен және өзгерiспен) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгі Сот сараптамасы орталығында жүргiзiлетiн сараптамалар мен Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң бiлiктiлiк дәрежесiн бекiтетiн сарапшылық мамандықтары түрлерiнiң тiзбесiнде:
реттік нөмiрi 17-жолда:
"Сарапшылық мамандықтар" деген 3-бағандағы "сот-сараптамалық психологиялық зерттеу" және "сот-сараптамалық психологиялық-психиатриялық зерттеу" деген сөздер алып тасталсын;
"Мамандықтар шифрi" деген 4-бағандағы "17.2" және "17.3" деген сандар алып тасталсын.
2. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Әдiлет вице-министрi С.П.Нұғмановқа жүктелсін.
3. Осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Министрдің м.а

О внесении изменений в Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 14 июня 1999 года № 44 "Об утверждении Перечня видов экспертиз, производимых в Центре судебной экспертизы Министерства юстиции Республики Казахстан, и экспертных специальностей, квалификация по которым присваивается Министерством юстиции Республики Казахстан"
Приказ и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 24 февраля 2006 года № 68. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 28 февраля 2006 года № 4107. Утратил силу приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 209
Сноска. Утратил силу приказом Министра юстиции РК от 20.07.2010 № 209.
Руководствуясь статьей 7 Закона Республики Казахстан "Об органах юстиции" и статьей 40 Закона Республики Казахстан "О системе здравоохранения", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в  Приказ  Министра юстиции Республики Казахстан от 14 июня 1999 года N 44 "Об утверждении Перечня видов экспертиз, производимых в Центре судебной экспертизы Министерства юстиции Республики Казахстан, и экспертных специальностей, квалификация по которым присваивается Министерством юстиции Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 861, с дополнениями и изменением, внесенными приказами Министра юстиции Республики Казахстан от 22 июня 2001 года  N 80  и от 30 января 2006 года  N 30 ), следующие изменения:
в Перечне видов экспертиз, производимых в Центре судебной экспертизы Министерства юстиции Республики Казахстан, и экспертных специальностей, квалификация по которым присваивается Министерством юстиции Республики Казахстан, утвержденном указанным Приказом:
в строке, порядковый номер 17:
в графе 3 "Экспертная специальность" слова "судебно-экспертное психологическое исследование" и "судебно-экспертное психолого-психиатрическое исследование" исключить;
в графе 4 "Шифр специальности" цифры "17.2" и "17.3" исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра юстиции Республики Казахстан Нугманова С.П.
3. Настоящий Приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации.
И.о. Министра