Мемлекеттік сәулет-құрылыс инспекциясы органымен берілетін нұсқаманың үлгісін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитеті Төрағасының 2006 жылғы 2 тамыздағы N 299 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2006 жылғы 5 тамызда тіркелді. Тіркеу N 4331. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі Төрағасының 2012 жылғы 5 наурыздағы № 78 бұйрығымен.
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі Төрағасының 2012.03.05 наурыздағы № 78 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы  сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі туралы" Заңының 33 бабына сәйкес  БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Мемлекеттік сәулет-құрылыс инспекциясы органымен берілетін нұсқаманың үлгісі бекітілсін.
2. Сәулет-құрылысты бақылау және инспекциялау басқармасы:
осы бұйрықтың белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін;
осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін бұқаралық ақпарат құралдарында жариялансын.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау төрағаның орынбасары А.Қарамановқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Төраға
Қазақстан Республикасы
Индустрия және сауда министрлігі
Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық
шаруашылық істері комитеті Төрағасының
Мемлекеттік сәулет-құрылыс инспекциясы
органымен берілетін нұсқаманың
үлгісін бекіту туралы
2006 жылғы 2 тамыздағы N 299 бұйрығына
НҰСҚАМА
___ ___________200 жыл                                 N________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(объектінің атауы, орналасқан жері, құрылысты жүзеге асырушы тұлға
____________________________________________________________________
туралы мәліметтер)
объект құрылысына арналған құрылыс-монтаж жұмыстарына жүргізілетін
жедел инспекциялық тексеруді жүзеге асыру кезінде менімен___________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(ұйғарымды толтырушы сәулет-құрылыс инспекциясы органы
____________________________________________________________________
қызметкерінің  лауазымы және аты-жөні, тегі)
мемлекеттік нормативтерді бұзу және (немесе) бекітілген жобалардан
(жобалық шешімдерден) ауытқуға жол берілгендігі анықталды
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(мемлекеттік стандарттар мен нормативтердің, құрылыс нормалары мен
____________________________________________________________________
ережелерінің атауы, нөмірі)
"Қазақстан Республикасындағы сәулет, қала құрылысы және құрылыс
қызметі туралы" Заңының (бұдан әрі - Заң)  33 бабы негізінде келесі
іс-шараларды орындауға  НҰСҚАУ БЕРЕМІН:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________

Об утверждении формы предписания, выдаваемого органами государственной архитектурно-строительной инспекции
Приказ Председателя Комитета по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан от 2 августа 2006 года № 299. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 августа 2006 года № 4331. Утратил силу приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 5 марта 2012 года № 78
Сноска. Утратил силу приказом Председателя Агентства РК по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 05.03.2012 № 78 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со  статьей 33 Закона Республики Казахстан "Об архитектурной, градостроительной и строительной деятельности в Республике Казахстан"  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемую форму предписаний, выдаваемую органами государственной архитектурно-строительной инспекции.
2. Управлению архитектурно-строительного контроля и инспектирования:
обеспечить в установленном порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
после государственной регистрации опубликовать настоящий приказ в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением данного приказа возложить на заместителя председателя Караманова А.У.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его официального опубликования.
Председатель
Утверждена
приказом Председателя Комитета
по делам строительства и
жилищно-коммунального хозяйства
Министерства индустрии и торговли
от 2 августа 2006 года N 299
ПРЕДПИСАНИЕ
"___"__________200__года                           N _______
В процессе осуществления оперативной инспекционной проверки
качества проводимых строительно-монтажных работ на строительстве
объекта
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
(название, местонахождение объекта,
_________________________________________________________________
сведения о лице, осуществляющем строительство)
Мною ___________________________________________________________,
_________________________________________________________________
(должность и Ф.И.О. сотрудника органа
_________________________________________________________________
архитектурно-строительной инспекции составившего предписание)
___________________________________________________________
были выявлены нарушения государственных нормативов и (или)
отклонений от утвержденных проектов (проектных решений)
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
(N и наименование государственных стандартов
_________________________________________________________________
и нормативов, строительных норм и правил)
На основании  статьи 33 Закона Республики Казахстан "Об
архитектурной, градостроительной и строительной деятельности в
Республике Казахстан" (далее - Закон)
ПРЕДПИСЫВАЮ выполнить следующие мероприятия:
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________

(Заңның 33 бабының 5 тармағына сәйкес)
Осы нұсқаманың орындалғаны туралы ақпаратты:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(мекен-жайы және бөлменің нөмірі)
200  жылдың ____________________ ұсынсын.
Қазақстан Республикасының»Қазақстан Республикасындағы сәулет,
қала құрылысы және құрылыс қызметі туралы» Заңының 31 және
33 баптарына сәйкес осы нұсқаунаманың міндетті күші бар.
Нұсқаунаманы құрған:
____________________________________________________________________
(ұйғарымды толтырушы сәулет-құрылыс инспекциясы органы
____________________________________________________________________
қызметкерінің лауазымы және аты-жөні, тегі)
____________________________________________________________________
(жеке тұлғаның немесе заңды тұлғаның заңды өкілінің қолы)
Нұсқаунама 2 (екі) данада дайындалды.

(в соответствии с пунктом 5 статьи 33 Закона)
Информацию о выполнении настоящего предписания представить в:
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
(адрес и N кабинета)
к "__" ___________20___года
В соответствии со  статьями 31 и   33 Закона Республики Казахстан
"Об архитектурной, градостроительной и строительной деятельности
в Республике Казахстан" данное предписание имеет обязательную
силу.
Предписание составил:
_________________________________________________________________
(ФИО, подпись сотрудника органа
_________________________________________________________________
архитектурно-строительной инспекции)
Предписание получил:
_________________________________________________________________
(подпись физического лица либо законного представителя
_________________________________________________________________
юридического лица)
Предписание подготовлено в 2 (двух) экземплярах