"Қазақстан Республикасы Азаматтық авиация үйымдарының авиациялық қауiпсiздiк қызметiнiң басшылары және мамандары лауазымдарының тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар министрлiгi Азаматтық авиация комитетi төрағасының 2004 жылғы 22 маусымдағы N 113 бұйрығына толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Азаматтық авиация комитеті төрағасының 2006 жылғы 13 қыркүйектегі N 204 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2006 жылғы 17 қазанда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4428 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2011 жылғы 05 мамырдағы № 253 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Көлік және коммуникация министрінің 2011.05.05 № 253 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-т. қараңыз) Бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы азаматтық авиация ұйымдарының авиациялық қауiпсiздiк қызметiнiң басшылары мен мамандары лауазымдарын нақтылау мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Азаматтық авиация ұйымдарының авиациялық қауiпсiздiк қызметiнiң басшылары және мамандары лауазымдарының тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар министрлiгi Азаматтық авиация комитетi төрағасының 2004 жылғы 22 маусымдағы N 113 бұйрығына (Нормативтiк-құқықтық кесiмдердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 2948 нөмiрмен тiркелген) мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
аталған бұйрықпен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Азаматтық авиация ұйымдарының авиациялық қауiпсiздiк қызметiнiң басшылары мен мамандары лауазымдарының тiзбесiнде:
4-тармақта:
6) тармақшадағы "." тыныс белгiсi ";" тыныс белгiсiмен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 7), 8) тармақшалармен толықтырылсын:
"7) инспектор (кiшi инспектор) - жүргiзушi;
8) бақылау және бейне бақылау пунктының инспекторы (кiшi инспекторы).";
мынадай мазмұндағы 5-тармақпен толықтырылсын:
"5. Әуежайдың АҚҚ рұқсат беру бюросы:
1) рұқсат беру бюросының бастығы;
2) рұқсатнама бюросының аға инспекторы (инспекторы).".
2. Осы бұйрық ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Төраға

О внесении дополнений в приказ Председателя Комитета гражданской авиации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 22 июня 2004 года N 113 "Об утверждении Перечня должностей руководителей и специалистов служб авиационной безопасности организаций гражданской авиации Республики Казахстан"
Приказ Председателя Комитета гражданской авиации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 13 сентября 2006 года N 204. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 октября 2006 года N 4428. Утратил силу приказом Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 5 мая 2011 года № 253
Сноска. Утратил силу приказом Министра транспорта и коммуникаций РК от 05.05.2011 № 253.
В целях уточнения должностей руководителей и специалистов служб авиационной безопасности организаций гражданской авиации Республики Казахстан,  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в  приказ Председателя Комитета гражданской авиации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 22 июня 2004 года N 113 "Об утверждении Перечня должностей руководителей и специалистов служб авиационной безопасности организаций гражданской авиации Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2948) следующие дополнения:
в  Перечне должностей руководителей и специалистов служб авиационной безопасности организаций гражданской авиации Республики Казахстан, утвержденном названным приказом:
в пункте 4:
в подпункте 6) знак препинания "." заменить знаком препинания ";";
дополнить подпунктами 7), 8) следующего содержания:
"7) инспектор (младший инспектор) - водитель;
8) инспектор (младший инспектор) пункта контроля и видеонаблюдения.";
дополнить пунктом 5 следующего содержания:
"5. Бюро пропусков САБ аэропорта:
1) начальник бюро пропусков;
2) старшй инспектор (инспектор) бюро пропусков.".
2. Настоящий приказ вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель