Арнайы салық режимінде көзделген өтініштер мен патенттер нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Төрағасының 2006 жылғы 25 желтоқсандағы N 657 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2007 жылғы 19 қаңтардағы Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4513 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы N 634 бұйрығымен.
Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2008.12.30 N 634 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-тармақтан қараңыз) бұйрығымен.
---------------------- Бұйрықтан үзінді --------------------
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексіне (Салық кодексі) сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1.
2. Осы бұйрыққа 37-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының кейбір нормативтік құқықтық актілерінің күші жойылды деп танылсын.
3. ...
4. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен бастап күшіне енеді және 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға қолданылады.
Қазақстан Республикасының
Қаржы Министрі                                        Б. Жәмішев
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
N 634 бұйрығына 37-қосымша
Қазақстан Республикасының күші жойылған кейбір нормативтік
құқықтық актілерінің тізбесі
1. ...
2. ...
3. "Арнайы салық режимінде көзделген өтініштер мен патенттер нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Төрағасының 2006 жылғы 25 желтоқсандағы N 657 бұйрығы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4513 болып тіркелген, "Юридическая газета" газетінде 2007 жылғы 9 ақпандағы N 21 (1224) жарияланған).
......
"Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы Кодексiне (Салық кодексi) сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Мына нысандар бекiтiлсiн:
1) 1-қосымшаға сәйкес патент негiзiнде арнайы салық режимiн қолдануға өтiнiш;
2) 2-қосымшаға сәйкес патент негiзiнде арнайы салық режимiн қолдануды тоқтату туралы өтiнiш;
3) 3-қосымшаға сәйкес оңайлатылған декларация негізінде арнайы салық режимін қолдануға өтiнiш;
4) 4-қосымшаға сәйкес шаруа (фермер) қожалықтарына арналған арнайы салық режимiн қолдануға өтiнiш;
5) 5-қосымшаға сәйкес шаруа (фермер) қожалықтарына арналған арнайы салық режимiн қолдануды тоқтату туралы өтiнiш;
6) 6-қосымшаға сәйкес жеке кәсiпкерлерге арналған арнайы салық режимiн қолдануға патент;
7) 7-қосымшаға сәйкес ауыл шаруашылық өнiмдерiн өндiрушi заңды тұлғаларға арналған арнайы салық режимiн қолдануға патент.
2. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Арнайы салық режимінде көзделген өтініштер мен патенттер нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігінің 2001 жылғы 16 қарашадағы N 1554 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу реестрінде 2001 жылғы 24 желтоқсандағы N 1702 тіркелген, Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілері бюллетенінде жарияланған, 2002 жыл, наурыз, N 11);
2) "Біржолғы талондарды беруді ұйымдастырудың және шаруа (фермер) қожалықтары үшін арнаулы салық режимін қолданудың кейбір мәселелері" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Төрағасының 2003 жылғы 23 сәуірдегі N 182 бұйрығының  (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2003 жылдың 17 мамырында N 2280 болып тіркелген, "Ресми газетте" 2003 жылғы 27 қыркүйекте жарияланған, N 39 (144)) 1-тармағы 2) тармақшасы.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Өндірістік емес төлемдер басқармасы (Тілеумұратов Ю.Ж.) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне мемлекеттік тіркелуге жіберсін.
4. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Ұйымдастыру-қаржылық қамтамасыз ету басқармасы (Смағұлова Г.Ә.) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының бұқаралық ақпарат құралдарында жариялануына шаралар қабылдасын.
5. Осы бұйрық мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі
Салық комитетінің Төрағасы
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Салық комитеті Төрағасының
2006 жылғы 25 желтоқсандағы
N 657 бұйрығына 1-қосымша
Патент негiзiнде арнайы салық режимiн қолдануға
Өтiнiш

Об утверждении форм заявлений и патентов, предусмотренных специальными налоговыми режимами
Приказ Председателя Налогового Комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 25 декабря 2006 года N 657. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 января 2007 года N 4513. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года N 634
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 30.12.2008 N 634 (порядок введения в действие см. п. 4 ).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить формы:
1) заявления на применение специального налогового режима на основе патента согласно приложению 1;
2) заявления о прекращении применения специального налогового режима на основе патента согласно приложению 2;
3) заявления на применение специального налогового режима на основе упрощенной декларации согласно приложению 3;
4) заявления на применение специального налогового режима для крестьянских (фермерских) хозяйств согласно приложению 4;
5) заявления о прекращении применения специального налогового режима для крестьянских (фермерских) хозяйств согласно приложению 5;
6) патента на применение специального налогового режима для индивидуальных предпринимателей согласно приложению 6;
7) патента на применение специального налогового режима для юридических лиц - производителей сельскохозяйственной продукции согласно приложению 7.
2. Признать утратившими силу:
1) приказ и.о. Министра государственных доходов Республики Казахстан от 16 ноября 2001 года N 1554 "Об утверждении форм заявлений и патентов, предусмотренных специальными налоговыми режимами" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 24 декабря 2001 года за N 1702, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2002 год, март, N 11);
2) подпункт 2) пункта 1 приказа Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 23 апреля 2003 года N 182 "Некоторые вопросы организации выдачи разовых талонов и применения специального налогового режима для крестьянских (фермерских) хозяйств" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 17 мая 2003 года за N 2280, опубликованный в "Официальной газете" от 27 сентября 2003 года N 39 (144).
3. Управлению непроизводственных платежей Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан (Тлеумуратов Ю.Д.) направить настоящий приказ на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан.
4. Управлению организационно-финансового обеспечения Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан (Смагулова Г.А.) принять меры к опубликованию настоящего приказа в средствах массовой информации Республики Казахстан.
5. Настоящий приказ вводится в действие со дня государственной регистрации и подлежит официальному опубликованию.
Председатель
Налогового комитет
Министерства финансов
Республики Казахстан
Приложение 1
к приказу Председателя
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан
от 25 декабря 2006 г. N 657
ЗАЯВЛЕНИЕ
на применение специального налогового режима
на основе патента

1. СТН _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
2. Жеке кәсіпкердің аты-жөні:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
3.   Мемлекеттік тіркелгені туралы куәлік:
3.1. сериясы______ 3.2.№N___   3.3. берілген күні 200__ж.»__»_______
4.   Кәсіпкерлік қызметтің түрі:____________________________________
5.   Орналасқан орны:_______________________________________________
6.   Кәсіпкерлік қызметті жүзеге асыру құқығына лицензия:
6.1. сериясы _____ 6.2. N ____ 6.3. берілген күні 200__ж.»__»_______
7.  Өтініш бергенге дейінгі бюджетпен есеп айырысу режимі___________
____________________________________________________________________
_______________________________________________/__________________/
Жеке кәсіпкердің/басшының аты-жөні                   (қолы)
Өтінішті берген күн     «____» _____________ 200__ж.     М.О.
________________________________________________/_________________/
Өтінішті қабылдаған лауазымды тұлғаның аты-жөні     (қолы)
Өтінішті қабылдау күні "__"______ 200__ж. Салық органының коды _ _ _
--------------------------------------------------------------------
"____" ___________ 200__ж. патент негізінде
арнайы салық режимін қолдануға өтініш бойынша салық
органының "____" ___________ 200__ж. N ____ шешімі
СТН _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Жеке кәсіпкердің аты-жөні:__________________________________________
____________________________________________________________________
Сіздің өтінішіңіз бойынша мынадай шешім шығарылды:__________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
_____________________________________________/_________________/
Салық органы басшысының аты-жөні                 (қолы)
"___"»____________________200__ж.                Ш.О.
Салық органының коды _ _ _ _
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Салық комитеті Төрағасының
2006 жылғы 25 желтоқсандағы
N 657 бұйрығына 2-қосымша
Патент негiзiнде арнайы салық режимiн
қолдануды тоқтату туралы
Өтiнiш
1. СТН _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
2. Жеке кәсіпкердің аты-жөні:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
3. Арнайы салық режимін қолдануды тоқтату күні: __ ____ ____________
күні, айы, жылы сандармен
4. Тоқтату себебі (тиісті Х торкөзде көрсетіңіз)
4.1. салық кодексінің 371-бабы 3, 4-тармақтарымен белгіленген
шарттарға сәйкес келмеуінен                                ____

1. РНН _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
2. Ф.И.О. индивидуального предпринимателя___________________________
____________________________________________________________________
3. Свидетельство о государственной регистрации:
3.1. серия_____  3.2. N _____   3.3. дата выдачи "__" _____ 200_г.
4. Вид предпринимательской деятельности:____________________________
5. Место дислокации_________________________________________________
6. Лицензия на право осуществления предпринимательской деятельности:
6.1. серия_____ 6.2. N ______ 6.3. дата выдачи "__" ______ 200_г.
7. Режим расчетов с бюджетом до подачи заявления___________________
_______________________________________/________/
Ф.И.О. индивидуального предпринимателя (подпись)
Дата подачи заявления "__" ___________ 200_г.                   М.П.
_______________________________________________/________/
Ф.И.О. должностного лица, принявшего заявление (подпись)
Дата приема заявления "__" _____200_г. Код налогового органа _ _ _ _
Решение налогового органа N от "__" _________200_г.
по заявлению на применение специального налогового режима
на основе патента от "__" ________ 200_г.
РНН _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Ф.И.О. индивидуального предпринимателя______________________________
____________________________________________________________________
По Вашему заявлению вынесено следующее решение:_____________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
______________________________________/________/
Ф.И.О. руководителя налогового органа (подпись)
"__" _________ 200_г                                     М.Ш.
Код налогового органа _ _ _ _
Приложение 2
к приказу Председателя
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан
от 25 декабря 2006 г. N 657
ЗАЯВЛЕНИЕ
о прекращении применения специального налогового
режима на основе патента
1. РНН _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
2. Ф.И.О. индивидуального предпринимателя__________________________
___________________________________________________________________
3. Дата прекращения применения специального налогового режима:
_ _  _ _  _ _ _ _
цифрами день, месяц, год
4. Причины прекращения (укажите X в соответствующей ячейке):
4.1. несоответствие условиям, установленным пунктами 3,
4 статьи 371 Налогового кодекса                 _

4.2. салық кодексінің 374-бабы 1-тармағымен белгіленген
шарттарға сәйкес келмеуінен                                ____
4.2.1. кірісі бойынша сәйкес келмеуімен                         ____
4.2.2. саны бойынша сәйкес келмеуімен                           ____
4.3 патент негізінде арнайы салық режімінен өз еркімен шығу және____
_______________________________________________________________өту
(салық салу режимін көрсетіңіз)
_______________________________________________/__________________/
Жеке кәсіпкердің/басшының аты-жөні                   (қолы)
Өтінішті беру күні     "____" _____________ 200__ж.     М.О.
________________________________________________/_________________/
Өтінішті қабылдаған лауазымды тұлғаның аты-жөні     (қолы)
Өтінішті қабылдау күні "__" _____ 200__ж.
Ш.О.________________
Салық органының коды _ _ _
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Салық комитеті Төрағасының
2006 жылғы_ N __ бұйрығына
3-қосымша
Оңайлатылған декларация негізінде
арнайы салық режимін қолдануға
Өтiнiш
1. СТН _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
2. Жеке кәсіпкердің аты-жөні/заңды тұлғаның атауы:_________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
3. Кәсіпкерлік қызметтің түрі және объектінің орналасқан орны:
3.1. _____________________________ ________________________________
(қызмет түрі)                  (орналасқан орны)
3.2. _____________________________ ________________________________
(қызмет түрі)                  (орналасқан орны)
3.3. _____________________________ ________________________________
(қызмет түрі)                  (орналасқан орны)
3.4. _____________________________ ________________________________
(қызмет түрі)                  (орналасқан орны)
4. Кәсіпкерлік қызметті жүзеге асыру құқығына лицензия:
4.1. ____________________________ сериясы __________N _____________
(қызмет түрі)
4.2._____________________________ сериясы __________N ___________
(қызмет түрі)
4.3._____________________________ сериясы __________N ___________
(қызмет түрі)
5. Өтініш бергенге дейінгі бюджетпен есеп айырысу режимі:__________
_____________________ _____________________________________________
___________________________________________________________________
_______________________________________________/__________________/
Жеке кәсіпкердің/басшының аты-жөні                   (қолы)
_______________________________________________/__________________/
Бас бухгалтердің  аты-жөні                           (қолы)
Өтінішті берген күн»"___" _____________ 200__ж.     М.О.
_______________________________________________/_________________/
Өтінішті қабылдаған лауазымды тұлғаның аты-жөні      (қолы)
Өтінішті қабылдау күні»"___" _____________ 200__ж.
Салық органының коды _ _ _ _
--------------------------------------------------------------------
"__"» ___________ 200__ж. Оңайлатылған декларация
негізінде арнайы салық режимін қолдануға өтініш
бойынша салық органының
«"____" ___________ 200__ж. N ____ шешімі
СТН _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Жеке кәсіпкердің аты-жөні/заңды тұлғаның атауы:_____________________
________________ ___________________________________________________
Сіздің өтінішіңіз бойынша мынадай шешім шығарылды:__________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
______________________________________________/____________________/
Салық органы басшысының аты-жөні                   (қолы)
"___"»____________________200__ж.                 Ш.О._____________
Салық органының коды _ _ _ _
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Салық комитеті Төрағасының
2006 жылғы_ N __ бұйрығына
4-қосымша
Шаруа (фермер) қожалықтарына арналған
арнайы салық режимiн қолдануға
Өтiнiш
1. СТН _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _  _

4.2. несоответствие условиям, установленным пунктом 1
статьи 374 Налогового кодекса:                  _
4.2.1. несоответствие по доходу                      _
4.2.2. несоответствие по численности                 _
4.3. добровольный выход из специального налогового режима
на основе патента и переход на__________________________
(указать режим налогообложения)
_______________________________________________/________/
Ф.И.О. индивидуального предпринимателя         (подпись)
Дата подачи заявления "__" __________200_г.         М.П.
_______________________________________________/________/
Ф.И.О. должностного лица, принявшего заявление (подпись)
Дата приема заявления "__" __________ 200_г.
М.Ш.
Код налогового органа _ _ _ _
Приложение 3
к приказу Председателя
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан
от 25 декабря 2006 г. N 657
ЗАЯВЛЕНИЕ
на применение специального налогового режима
на основе упрощенной декларации
1. РНН _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
2. Ф.И.О. индивидуального предпринимателя/наименование юридического
лица:___________________________________________________________
________________________________________________________________
3. Виды предпринимательской деятельности и место дислокации объекта:
3.1. __________________  __________________
(вид деятельности)  (место дислокации)
3.2. __________________  __________________
(вид деятельности)  (место дислокации)
3.3. __________________  __________________
(вид деятельности)  (место дислокации)
3.4. __________________  __________________
(вид деятельности)  (вид деятельности)
4. Лицензия на право осуществления предпринимательской деятельности:
4.1. __________________________  серия_________ N ________
(вид деятельности)
4.2. __________________________  серия_________ N ________
(вид деятельности)
4.3. __________________________  серия_________ N ________
(вид деятельности)
5. Режим расчетов с бюджетом до подачи заявления:___________________
____________________________________________________________________
___________________________________________________/________/
Ф.И.О. индивидуального предпринимателя/руководителя     (подпись)
_________________________________________/________/
Ф.И.О. главного бухгалтера                (подпись)     М.П.
Дата подачи заявления "__" ___________ 200_г.
________________________________________________________/________/
Ф.И.О. должностного лица, принявшего заявление          (подпись)
Дата приема заявления "__" ______ 200_г.
Код налогового органа _ _ _ _
Решение налогового органа N от "__"_________ 200_г.
по заявлению на применение специального налогового режима
на основе упрощенной декларации от "__"________200_г.
РНН _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Ф.И.О. индивидуального предпринимателя/ наименование юридического
лица:_______________________________________________________________
____________________________________________________________________
По Вашему заявлению вынесено следующее решение:_____________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
________________________________________________________/_________/
Ф.И.О. руководителя налогового органа                    (подпись)
"__" ________ 200_г (подпись)                                М.Ш.
Код налогового органа _ _ _ _
Приложение 4
к приказу Председателя
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан
от 25 декабря 2006 г. N 657
ЗАЯВЛЕНИЕ
на применение специального налогового режима
для крестьянских (фермерских) хозяйств
1.РНН _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

2. Аты-жөні_________________________________________________________
3. Фирмалық атауы___________________________________________________
4. Өтiнiштің түрі (тиісті Х торкөзде көрсетіңіз):
1) бастапқы ___              2) деректердің өзгерген жағдайында ____
5.   Жүзеге асыратын қызметтің түрі ________________________________
____________________________________________________________________
6.   Жер учаскесінің саны                                      __ __
мың
7.   Жер учаскесінің жалпы көлемі                        _ _ _ _ _ _
8.   Парақтар саны:     1*-қосымшаның _ _ 2-қосымшаның _ _
________________________________________________/_________________/
Шаруашылық басшысының аты-жөні                (қолы)
Өтінішті беру күні»"___" _____________ 200__ж.       М.О.
_______________________________________________/_________________/
Өтінішті қабылдаған лауазымды тұлғаның аты-жөні      (қолы)
Өтінішті қабылдау күні»"___" _____________ 200__ж.
Салық органының коды  _ _ _ _
* 1-қосымша әрбір жер учаскесіне жеке жасалады. Қосымша
болмаған жағдайда өтініш тіркеуге алынбайды.
--------------------------------------------------------------------
"__" ___________ 200__ж. шаруа (фермер) қожалықтары үшін
арнайы салық режимiн қолдануға өтініш бойынша салық
органының
"__" ___________ 200__ж. N ____ шешімі
СТН _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Аты-жөні____________________________________________________________
Фирмалық атауы______________________________________________________
Сіздің өтінішіңіз бойынша мынадай шешім шығарылды:__________________
____________________________________________________________________ ____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
_____________________________________________/_________________/
Салық органы басшысының аты-жөні             (қолы)
"___"»____________________200__ж.                Ш.О.
Салық органының коды _ _ _ _
Ағымдағы парақтың
нөмірін көрсетіңіз: _____
Шаруа (фермер) қожалықтарына арналған
арнайы салық режимiн қолдануға өтiнiшке
1-қосымша
1. СТН _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
2.   Жер учаскесінің орналасқан орны:
2.1. Облысы_________________________________________
2.2. Ауданы (қаласы)________________________________
2.3. Ауылдық округ__________________________________
3. Кадастрлық нөмірі                 _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
мың
4. Жер учаскесінің көлемі, гектар                   _ _  _ _ _ _ _ _
5. Бағалау туралы мәлімет:
млрд.    млн.   мың
5.1. Бағалау құны, теңге                _ _ _   _ _ _  _ _ _  _ _ _

2. Ф.И.О.__________________________________________________________
3. Фирменное наименование__________________________________________
4. Вид заявления (укажите X в соответствующей ячейке):
1) первоначальное __      2) при изменении данных  __
5. Вид осуществляемой деятельности
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
6. Количество земельных участков                                _ _
7. Общая площадь земельных участков                       тыс.
_ _ _ _ _
8. Количество листов приложения 1* _ _ приложения 2 _ _
______________________________________________________/________/
Ф.И.О. главы хозяйства                                 (подпись)
Дата подачи заявления "__"_________ 200_г.                    М.П.
_______________________________________________________/________/
Ф.И.О. должностного лица, принявшего заявление            (подпись)
Дата приема заявления "__" _____ 200_г.
Код налогового органа _ _ _ _
________________________
* приложение 1 составляется на каждый земельный участок отдельно.
При отсутствии приложения заявление не подлежит регистрации.
Решение налогового органа N от "__"________200_г.
по заявлению на применение специального налогового режима
для крестьянских фермерских хозяйств от "__" _________ 200_г.
РНН _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Ф.И.О._____________________________________________________________
Фирменное наименование_____________________________________________
По Вашему заявлению вынесено следующее решение:____________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
________________________________________________________/_________/
Ф.И.О. руководителя налогового органа                    (подпись)
"__"__________ 200_г                                       М.Ш.
Код налогового органа _ _ _ _
Укажите номер
текущего листа: ___
Приложение 1 к Заявлению
на применение специального налогового режима
для крестьянских (фермерских) хозяйств
1. РНН _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
2. Местонахождение земельного участка:
2.1. Область_______________________________________________________
2.2. Район (город)_________________________________________________
2.3. Сельский округ________________________________________________
3. Кадастровый номер                        _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
4. Площадь земельного участка, гектаров                _ _ _  _ _ _
тыс.
5. Сведения об оценке:
5.1. Оценочная стоимость, тенге          _ _ _  _ _ _  _ _ _  _ _ _
млрд.   млн.   тыс.

5.2. Жер учаскесінің бағалау құнын         _ _  _ _  _ _ _ _
айқындау актісін беру күні           күні, айы, жылы сандармен
6. Жерді пайдаланудың түрі (тиісті Х торкөзде көрсетіңіз):
6.1. Жеке меншік құқығында              ___
6.2. Тұрақты және (немесе) уақытша      ___
алғашқы жер пайдалану құқығында
6.3. Қайталама жер пайдалану құқығында  ___
7. Жер учаскесі иесінің СТН-і            _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
(6.3 тармақшада Х белгісі
болған жағдайда)
8.   Растайтын құжаттар туралы мәліметтер:
8.1. Растайтын құжаттардың атауы:___________________________________
____________________________________________________________________
8.2. Құжаттың нөмірі _ _ _ _ _ 8.3. Күні  _ _  _ _  _ _ _ _
күні, айы, жылы сандармен
8.4. Қолдану мерзімі _ _  _ _  _ _ _ _-нен  _ _   _ _  _ _ _ _
күні, айы, жылы сандармен    күні, айы, жылы сандармен
____________________________________________     _________________
Шаруашылық басшысының аты-жөні                   (қолы)
Ағымдағы парақтың
нөмірін көрсетіңіз: _____
Шаруа (фермер) қожалықтарына арналған
арнайы салық режимiн қолдануға өтiнiшке
2-қосымша
1. СТН _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
2. Салық кезеңінің  1-қаңтары жағдайы бойынша, Қазақстан
Республикасы Үкіметі бекіткен бірыңғай жер салығын төлеушілер
үшін  қажеттілік нормативіне енгізілген негізгі құралдар,
материалдық емес активтер және көлік құралдары бойынша мәліметтер
1-кесте
N
р/с
Негізгі құралдар мен материалдық
емес активтердің атауы
Бухгалтерлік есеп
бойынша айқындалатын
қалдық құны
1
2
3
2-кесте
N№ р/с
Көлік құралдарының атауы (маркасы, моделі)
Шығарған жылы
Жүк көтергіштігі
Двигателінің көлемі
1
2
3
4
5
____________________________________________ _________________
Шаруашылық басшысының аты-жөні                   (қолы)
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Салық комитеті Төрағасының
2006 жылғы_ N __ бұйрығына
5-қосымша
Шаруа (фермер) қожалықтарына арналған
арнайы салық режимiн қолдануды тоқтату туралы
Өтініш
1. СТН _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
2.  Аты-жөні________________________________________________________
3.  Фирмалық атауы__________________________________________________
4. Арнайы салық режимiн қолдануды тоқтату күні: "__"_________200__ж.
5.   Тоқтату себебі (тиісті Х торкөзде көрсетіңіз):
5.1. Салық кодексінің 378-бабы 1, 2-тармақтарымен             ____
белгіленген шартарға сәйкес келмеуінен:
5.2. Шаруа (фермер) қожалықтарына арналған арнайы             ____
салық режимiнен өз еркімен шығу және___________________________
________________________________________________________________ өту
(салық салу режимін көрсетіңіз)
________________________________________________/_________________/
Шаруашылық басшысының аты-жөні               (қолы)
Өтінішті беру күні "____" _____________ 200__ж.      М.О.
________________________________________________/_________________/
Өтінішті қабылдаған лауазымды тұлғаның аты-жөні      (қолы)
Өтінішті қабылдау күні»"___" ___________ 200__ж.           _ _ _ _
Ш.О. __________
Салық органының коды _ _ _ _
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Салық комитеті Төрағасының
2006 жылғы  N __ бұйрығына
6-қосымша
Жеке кәсiпкерлерге арналған арнайы
салық режимiн қолдануға
ПАТЕНТ
____________________________________________________
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
Салық комитеті
Жеке кәсiпкерлерге арналған арнайы
салық режимiн қолдануға
ПАТЕНТ
Серия __________ N ___
_________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Салық комитеті Төрағасының
2006 жылғы  N __ бұйрығына
7-қосымша
Ауыл шаруашылық өнiмдерiн өндiрушi заңды
тұлғаларға арналған арнайы салық режимiн қолдануға
ПАТЕНТ
_________________________________________________________
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
Салық комитеті
Ауыл шаруашылық өнiмдерiн өндiрушi заңды
тұлғаларға арналған арнайы салық режимiн қолдануға
ПАТЕНТ
Серия __________ N ___
_________________________________________________________

5.2. Дата выдачи Акта определения оценочной стоимости
_ _  _ _ _  _ _ _
цифрами день, месяц, год
6. Вид землепользования (укажите X в соответствующей ячейке):
6.1. На праве частной собственности                          _
6.2. На праве постоянного и (или)
временного первичного землепользования                  _
6.3. На праве вторичного землепользования                    _
7. РНН собственника земельного участка
(при наличии отметки X в подпункте 6.3)  _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
8. Сведения о подтверждающем документе:
8.1. Наименование подтверждающего документа: ______________________
___________________________________________________________________
8.2. Номер документа _ _ _ _    8.3.    _ _  _ _  _ _ _ _
цифрами день, месяц, год
8.4. Срок действия с _ _  _ _  _ _ _ _    по  _ _  _ _  _ _ _ _
цифрами день, месяц, год   цифрами день, месяц, год
___________________________                           ___________
Ф.И.О. главы хозяйства                               (подпись)
Укажите номер
текущего листа: ___
Приложение 2 к Заявлению
на применение специального налогового режима
для крестьянских (фермерских) хозяйств
1.РНН _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
2. Сведения по основным средствам, нематериальным активам и
транспортным средствам, включенным в нормативы потребности
для плательщиков единого земельного налога, утвержденных
Правительством Республики Казахстан, по состоянию на
1 января налогового периода.
Таблица 1
N
п/п
Наименование
основных средств и
нематериальных активов
Остаточная
стоимость, определяемая по
бухгалтерскому учету
1
2
3
Таблица 2
N
п/п
Наименование
транспортных
средств
(марка, модель)
Год выпуска
Грузоподъем-
ность
Объем
двигателя
1
2
3
4
5
___________________________                        ___________
Ф.И.О. главы хозяйства                            (подпись)
Приложение 5
к приказу Председателя
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан
от 25 декабря 2006 г. N 657
ЗАЯВЛЕНИЕ
о прекращении применения специального налогового режима
для крестьянских (фермерских) хозяйств
1. РНН _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
2. Ф.И.О___________________________________________________________
3. Фирменное наименование 200_г.___________________________________
4. Дата прекращения применения специального
налогового режима "__" _________200_г.
5. Причины прекращения (укажите X в соответствующей ячейке):
5.1. несоответствие условиям, установленным пунктами
1, 2 статьи 378 Налогового кодекса                          __
5.2. добровольный выход из специального налогового режима        __
для крестьянских (фермерских) хозяйств и переход на___________
___________________________________________________________________
(указать режим налогообложения)
________________________________________________________/_________/
Ф.И.О. главы хозяйства                              (подпись)
Дата подачи заявления "__"__________ 200 г.                    М.П.
________________________________________________________/_________/
Ф.И.О. должностного лица, принявшего заявление      (подпись)
Дата приема заявления "__"____________ 200 г.                  М.Ш.
Код налогового органа _ _ _ _
Приложение 6
к приказу Председателя
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан
от 25 декабря 2006 г. N 657
ПАТЕНТ
на применение специального налогового режима для
индивидуальных предпринимателей
(см. бумажный вариант)
Приложение 7
к приказу Председателя
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан
от 25 декабря 2006 г. N 657
ПАТЕНТ
на применение специального налогового режима для
для юридических лиц - производителей сельскохозяйственной продукции
(см. бумажный вариант)