Астана қаласындағы жер учаскелерінің құнын бағалауда қолданылатын базалық төлем ставкаларына түзету коэффициенттері туралы
Астана қаласы мәслихатының 2006 жылғы 21 қыркүйектегі N 277/35-ІІІ Шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2006 жылғы 6 қазанда N 449 тіркелді. Орындалу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2007 жылғы 23 қаңтардағы N 51-03-12 және Астана қаласының Әділет департаментінің 2007 жылғы 1 ақпандағы N 1/11-2-1072 хаттарымен
Ескерту:   Орындалу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2007 жылғы 23 қаңтардағы N 51-03-12 және Астана қаласының Әділет департаментінің 2007 жылғы 1 ақпандағы N 1/11-2-1072 хаттарымен.
__________________________________
Астана қаласы әкімдігінің ұсынысын қарастырып, Қазақстан Республикасы Жер  кодексінің  10 және  11 баптарын , 2001 жылғы 21 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы заңының  6 бабын  басшылыққа ала отырып, Астана қаласының мәслихаты  шешім қабылдады:
1. Қоса берілген Астана қаласындағы жер учаскелерінің құнын бағалауда қолданылатын базалық төлем ставкаларына түзету коэффициенттері бекітілсін.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2006 жылғы 31 желтоқсанға дейін қолданылады.
Астана қаласы мәслихатының
сессия төрағасы
Астана қаласы мәслихатының
хатшысы
КЕЛІСІЛДІ
"Астана қаласының
кәсіпкерлік және өнеркәсіп
департаментінің директоры"
Астана қаласы мәслихатының
2006 жылғы 21 қыркүйектегі
N 277/35-III шешімімен
бекітілді
Астана қаласындағы жер учаскелерінің құнын бағалауда
қолданатын жерді мемлекеттік меншіктен жеке меншікке
берілген кездегі базалық төлем мөлшеріне келтірілетін
түзету коэффициенттерінің
ТІЗІМІ
р/с
N
Факторлар
Коэффициенттер

О поправочных коэффициентах к базовым ставкам платы, применяемых при оценке стоимости земельных участков в городе Астане
Решение Маслихата города Астаны от 21 сентября 2006 года N 277/35-III. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Астаны от 6 октября 2006 года N 449. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмом Маслихата города Астаны от 23 января 2007 года N 51-03-12
Сноска. Решение Маслихата города Астаны от 21 сентября 2006 года N 277/35-III утратило силу в связи с истечением срока действия - письмом Маслихата города Астаны от 23 января 2007 года N 51-03-12.
Рассмотрев предложение акимата города Астаны, руководствуясь статьями 10 и 11  Земельного кодекса  Республики Казахстан и  статьей 6  Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" маслихат города Астаны  РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы, применяемых при оценке стоимости земельных участков в городе Астане.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и действует до 31 декабря 2006 года.
Председатель сессии
маслихата города Астаны            М. Жолдасбеков
Секретарь маслихата
города Астаны                      В. Редкокашин
СОГЛАСОВАНО:
Директор департамента
предпринимательства и
промышленности:                    А. Керимбеков
Утвержден
решением маслихата
города Астаны
от 21 сентября 2006 года
N 277/35-III
ПЕРЕЧЕНЬ
поправочных коэффициентов к базовым ставкам
платы, применяемых при определении кадастровой оценочной
стоимости земельных
участков, предоставляемых в частную собственность государством
в городе Астане
N п/п
Факторы
Коэффициенты