"Астана қаласының 2006 жылға арналған бюджеті туралы" Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 6 желтоқсандағы N 207/25-ІІІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2006 жылғы 14 қарашадағы N 300/39-ІІІ шешімі. Астана қаласының әділет департаменті 2006 жылғы 5 желтоқсанда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 451 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2007 жылғы 19 ақпандағы N 88-03-12 хатымен
Ескерту: Шешімнің күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2007 жылғы 19 ақпандағы   N 88-03-12   хатымен
-----------------Хаттан үзінді------------------
Астана қаласының мәслихаты, Астана қаласы мәслихатының мерзімі өткен соң күшін жоғалтқан, 2006 жылы тіркеуден өткен нормативтік құқықтық актілірдің тізілімін жолдайды.
Астана қаласы мәслихат
аппаратының басшысы
Астана қаласы мәслихатының күшiн жойған кейбiр
шешiмдерiнiң тiзiмi
...
8. Астана қаласы мәслихатының 2006 жылғы 14 қарашадағы N 300/39-ІІІ "Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 6 желтоқсандағы 207/25-ІІІ "Астана қаласының 2006 жылға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 451 нөмірмен тіркелген, 2006 жылғы 09 желтоқсанда, "Астана хабары", 2006 жылғы 09 желтоқсанда "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланды)...
_____________________________________
"Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 6 желтоқсандағы N 207/25-ІІІ "Астана қаласының 2006 жылға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Астана қаласы мәслихаты шешімінің жобасын мәслихатқа қарауға енгізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 9 қарашадағы N 15-920қ қаулысын қарап, Астана қаласының мәслихаты  ШЕШТІ:
1. Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 6 желтоқсандағы  N 207/25-ІІІ  "Астана қаласының 2006 жылға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 426 болып тіркелген, "Астана хабары" газетінің 2006 жылғы 26 қаңтардағы 12-нөмірінде, "Вечерняя Астана" газетінің 2006 жылғы 21 қаңтардағы 8-9-нөмірлерінде жарияланған), 2006 жылғы 8 ақпандағы  N 225/29-ІІІ  "Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 6 желтоқсандағы N 207/25-ІІІ "Астана қаласының 2006 жылға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 434 болып тіркелген, "Астана хабары" газетінің 2006 жылғы 18 наурыздағы 36-37-нөмірлерінде, "Вечерняя Астана" газетінің 2006 жылғы 11 наурыздағы 36-37-нөмірлерінде жарияланған), 2006 жылғы 29 наурыздағы  N 228/30-ІІІ  "Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 6 желтоқсандағы N 207/25-ІІІ "Астана қаласының 2006 жылға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 438 болып тіркелген, "Астана хабары" газетінің 2006 жылғы 13 сәуірдегі 49-нөмірінде, "Вечерняя Астана" газетінің 2006 жылғы 13 сәуірдегі 53-нөмірінде жарияланған), 2006 жылғы 12 сәуірдегі  N 245/31-ІІІ  "Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 6 желтоқсандағы N 207/25-ІІІ "Астана қаласының 2006 жылға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 439 болып тіркелген, "Астана хабары" газетінің 2006 жылғы 16 мамырдағы 67-нөмірінде, 2006 жылғы 3 маусымдағы 80-82-нөмірлерінде, "Вечерняя Астана" газетінің 2006 жылғы 13 мамырдағы 69-70-нөмірлерінде жарияланған), 2006 жылғы 7 маусымдағы  N 249/32-ІІІ  Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 6 желтоқсандағы N 207/25-ІІІ "Астана қаласының 2006 жылға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 444 болып тіркелген, "Астана хабары" газетінің 2006 жылғы 4 шілдедегі 104-нөмірінде, "Вечерняя Астана" газетінің 2006 жылғы 1 шілдедегі 97-98-нөмірлерінде жарияланған), 2006 жылғы 7 шілдедегі  N 268/34-ІІІ  "Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 6 желтоқсандағы N 207/25-ІІІ "Астана қаласының 2006 жылға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 445 болып тіркелген, "Астана хабары" газетінің 2006 жылғы 1 тамыздағы 125-нөмірінде, "Вечерняя Астана" газетінің 2006 жылғы 3 тамыздағы 117-нөмірінде жарияланған), 2006 жылғы 29 қыркүйектегі  N 291/36-ІІІ  "Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 6 желтоқсандағы N 207/25-ІІІ "Астана қаласының 2006 жылға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 450 болып тіркелген, "Астана хабары" газетінің 2006 жылғы 31 қазандағы 188-нөмірінде, "Вечерняя Астана" газетінің 2006 жылғы 21 қазандағы 160-161-нөмірінде жарияланған) шешіміне мына өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы "44 830 801" деген цифрлар "44 662 723" деген цифрларымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 6 декабря 2005 года N 207/25-III "О бюджете города Астаны на 2006 год"
Решение Маслихата города Астаны от 14 ноября 2006 года N 300/39-III. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Астаны от 5 декабря 2006 года N 451. В связи с истечением срока действия утратило силу - письмом Маслихата города Астаны от 19 февраля 2007 года N 88-03-12
Извлечения из письма Маслихата города Астаны
от 19 февраля 2007 года N 88-03-12
Маслихат города Астаны направляет перечень зарегистрированных нормативно-правовых актов маслихата города Астаны за 2006 год, утративших силу по истечению срока их действия.
Перечень
зарегистрированных нормативно-правовых актов маслихата города Астаны за 2006 год, утративших силу по истечению срока их действия.
...
8. Решение маслихата города Астаны от 14 ноября 2006 года N 300/39-III "О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 6 декабря 2005 года N 207/25-III "О бюджете города Астаны на 2006 год", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 451, опубликовано в газетах "Астана хабары" 9 декабря 2006 года, "Вечерняя Астана" 9 декабря 2006 года).
...
Руководитель аппарата
маслихата города Астаны
___________________________________________________
Рассмотрев постановление акимата города Астаны от 9 ноября 2006 года N 15-920п "О внесении на рассмотрение маслихата города Астаны проекта решения маслихата "О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 6 декабря 2005 года N 207/25-III "О бюджете города Астаны на 2006 год", маслихат города Астаны  РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 6 декабря 2005 года  N 207/25-III "О бюджете города Астаны на 2006 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 426, опубликовано в газетах "Астана хабары" N 12 от 26 января 2006 года, "Вечерняя Астана" N 8-9 от 21 января 2006 года), от 8 февраля 2006 года  N 225/29-III "О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 6 декабря 2005 года N 207/25-III "О бюджете города Астаны на 2006 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 434, опубликовано в газетах "Астана хабары" N 36-37 от 18 марта 2006 года, "Вечерняя Астана" N 36-37 от 11 марта 2006 года), от 29 марта 2006 года  N 228/30-III "О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 6 декабря 2005 года N 207/25-III "О бюджете города Астаны на 2006 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 438, опубликовано в газетах "Астана хабары" N 49 от 13 апреля 2006 года, "Вечерняя Астана" N 53 от 13 апреля 2006 года), от 12 апреля 2006 года  N 245/31-III "О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 6 декабря 2005 года N 207/25-III "О бюджете города Астаны на 2006 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 439, опубликовано в газетах "Астана хабары" N 67 от 16 мая 2006 года, N 80-82 от 3 июня 2006 года, "Вечерняя Астана" N 69-70 от 13 мая 2006 года), от 7 июня 2006 года  N 249/32-III "О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 6 декабря 2005 года N 207/25-III "О бюджете города Астаны на 2006 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 444, опубликовано в газетах "Астана хабары" N 104 от 4 июля 2006 года, "Вечерняя Астана" N 97-98 от 1 июля 2006 года), от 7 июля 2006 года  N 268/34-III "О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 6 декабря 2005 года N 207/25-III "О бюджете города Астаны на 2006 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 445, опубликовано в газетах "Астана хабары" N 125 от 1 августа 2006 года, "Вечерняя Астана" N 117 от 3 августа 2006 года), от 29 сентября 2006 года  N 291/36-III "О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 6 декабря 2005 года N 207/25-III "О бюджете города Астаны на 2006 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 450, опубликовано в газетах "Астана хабары" N 188 от 31 октября 2006 года, "Вечерняя Астана" N 160-161 от 21 октября 2006 года) следующие изменения:
1) в пункте 1 цифры "44 830 801" заменить цифрами "44 662 723";