Тараз қаласы аумағында (салқындатылған сусындар, тауық-гриль) уақытша сауда нүктелерінің орындарын бекіту туралы
Тараз қалалық әкімиятының 2006 жылғы 09 сәуірдегі N 328 қаулысы. Тараз қалалық әділет басқармасында 2006 жылғы 19 мамырда 31 нөмірімен тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 6206 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімдігінің 30.12.2021 № 6206 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

Об утверждении дислокации временных торговых точек (прохладительных напитков, куры-гриль и шашлыка) на территории города Тараза
Постановление акимата города Тараз от 09 апреля 2006 года № 328. Зарегистрировано Управлением юстиции города Тараз 19 мая 2006 года за № 31. Утратило силу постановлением акимата города Тараз Жамбылской области от 30 декабря 2021 года № 6206
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Тараз Жамбылской области от 30.12.2021 № 6206 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 32, 43 баптарының негізінде, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 31 бабын басшылыққа ала отырып, Тараз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 1, 2 қосымшаға сәйкес, Тараз қаласының жалпы пайдаланудағы жерлерінде (салқындатылған сусын, тауық-гриль) уақытша сауда нүктелерінің орындары бекітілсін.
2. "Тараз қаласы әкімдігінің кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Мамедов Н.М.) орындарға сәйкес жұмыстарды ұйымдастырсын.

На основании статей 32, 43 Земельного кодекса Республики Казахстан, руководствуясь статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении Республики Казахстан", акимат города Тараза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить дислокацию временных торговых точек (прохладительных напитков, куры-гриль и шашлыка) на землях общего пользования города Тараза, согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Отдел предпринимательства акимата города Тараза" (Мамедов Н.М.) организовать работу согласно дислокации.

105
176
Тараз қаласы әкімдігінің
2006 жылғы 9 сәуірдегі
N 328 қаулысына 2 қосымша
Тараз қаласы аумағында тауық-гриль сауда нүктелерін орналастыру
ТІЗБЕСІ
1. Абай данғылы, "Айлара" дүкені;
2. Жамбыл данғылы, "Қалалық аурухана" ауданы;
3. Жамбыл данғылы, "Тұлпар" дүкені (аялдама);
4. Сейфуллин көшесі, "Қазақтелеком" сөйлесу пункті;
5. Т.Рысқұлов көшесі, "Шығыс моншасына" қарама қарсы;
6. Қойгелды мен Қазыбек би көшесінің бұрышы, "Кооператор" дүкені;
7. Сейфуллин көшесі, "Алатау" мейрамханасы;
8. Б.Момышұлы көшесі, 40-үй маңы;
9. Рысбек батыр көшесі, 6-үй маңы;
10. Жібек жолы көшесі, "Еңбек" кинотеатр маңы;
11. Қонаев көшесі, "Метроном" супермаркеті;
12. Лермонтов көшесі, 38-үй маңы;
13. Б.Момышұлы көшесі, "Диана" дүкенінің маңы.
Тараз қаласы әкімдігінің
2006 жылғы 9 сәуірдегі
N 328 қаулысына 2 қосымша
Тараз қаласы аумаңында нан квасы сауда нүктелерінің орналасу
ТІЗБЕСІ
1. Автовокзал;
2. Жамбыл данғылы мен Сатпаев көшесінің бұрышы ("Дамдес" дүкені);
3. Вокзал маңы ("Ерлан" дүкені);
4. Жамбыл және Төле би данғылының бұрышы (қалалық аурухана қарама қарсы);
5. Сейфуллин - Альфараби көшесі;
6. Байзақ батыр көшесі 223 - автотұрақ;
7. Б.Момышұлы көшесі ("Жансая" кафесі);
8. Төле би данғылы, "Толебай" базарына кіретін есікте;
9. Клубная көшесі ("Скиф Трайд" супермаркеті);
10. Пушкин көшесі ("Гросс" супермаркеті);
11. Жамбыл алаңы;
12. Төле би данғылы, киім базары маңы;
13. ""Қаратау" мөлтек ауданы, 2-үйге қарама қарсы;
14. "Жайлау" мөлтек ауданы, 15-үй маңы;
15. Ниетқалиев көшесі, "Юбилейный" дүкенінің маңы;
16. Т. Рысқұлов демалыс паркісі;
17. Желтоқсан көшесі-Төле би данғылы;
18. Желтоқсан -Қазыбек би көшесі;
19. Қойгелды көшесі, салық комитеті маңы;
20. Б.Момышұлы көшесі ("Диана" дүкені);
21. "Алатау" мөлтек ауданы, "Сейфуллин" аялдамасы;
22. "Талас" мөлтек ауданы, "Садыхан" аптекасына қарама қарсы;
23. Асқаров-қосы батыр көшелері;
24. Ташкентская көшесі ("Абсолют" дүкені);
25. Ташкетская мен Альфараби көшелерінің бұрышы;
26. Төле би данғылы, "Әулие-Ата" мейманханасы;
27. Жамбыл данғылы мен Сүлейменов көшесінің бұрышы;
28. Төле би данғылы мен Рысбек батыр көшесінің бұрышы;
29. Абай данғылы мен Қазыбек би көшесінің бұрышы;
30. Қант поселкасы, "Монша" аялдамасы;
31. Кошенй көшесі мен Рыночная көшесінің бұрышы;
32. Жасыл кілем (қалалық мазар);
33. Жамбыл данғылы мен Рахимов көшесінің бұрышы;
34. Қазыбек би және Қойгелды көшелерінің бұрышы;
35. Автобазар;
36. Төле би данғылы мен Мирзоян көшесінің бұрышы.

105
176
Приложение 2
к постановлению акимата города
№ 329 от 9 апреля 2006 г.
ПЕРЕЧЕНЬ
дислокации торговых точек по реализации куры - гриль на территории города Тараза
1. Проспект Абая, магазин "Айлара";
2. Проспект Жамбыла, район "Горбольницы";
3. Проспект Жамбыла, у магазина "Тулпар";
4. Улица Сейфуллина, у переговорного пункта "Казахтелеком";
5. Улица Т. Рыскулова, напротив "Восточной бани";
6. Угол улиц Койгельды-Казыбек би, бывший магазин "Кооператор";
7. Улица Сейфуллина, ресторан "Алатау";
8. Улица Б. Момышулы, у дома N 40;
9. Улица Рысбек батыра, у дома N 6;
10. Улица Жибек жолы, у кинотеатра "Еңбек";
11. Улица Конаева, супермаркет "Метроном";
12. Улица Лермонтова, у дома N 38;
13. Улица Б. Момышулы, у магазина "Диана".
Приложение 3
к постановлению акимата города
№ 328 от 9 апреля 2006 г.
ПЕРЕЧЕНЬ
дислокации торговых точек хлебного кваса на территории города Тараза
1. Автовокзал;
2. пр. Жамбыла - угол ул. Сатпаева (у магазина "Дәмдес");
3. Привокзальная площадь (магазин "Ерлан");
4. пр. Жамбыла - угол пр. Толе би (напротив горбольницы);
5. ул. Сейфуллина-ул. Аль-Фараби;
6. ул. Байзак батыра N 223, Автостанция;
7. ул. Б. Момышулы (у кафе "Жансая");
8. пр. Толе би, у входа на рынок "Төлебай";
9. ул. Клубная (у супермаркета "Скиф Трейд");
10. ул. Пушкина (у супермаркета "Гросс");
11. площадь Жамбыла;
12. пр. Толе би, у вещевого рынка;
13. мкр. "Каратау", напротив дома N 2;
14. мкр. "Жайлау", возле дома N 15;
15. ул. Ниеткалиева, у магазина "Юбилейный";
16. Парк культуры и отдыха Т. Рыскулова;
17. ул. Желтоксан-пр. Толе би;
18. ул. Койгельды, около налогового комитета;
19. ул. Желтоксан-ул. Казыбек би;
20. ул. Б. Момышулы (у магазина "Диана");
21. мкр. "Алатау", остановка "Сейфуллина";
22. мкр. "Талас", напротив аптеки "Садыхан";
23. ул. Аскарова - ул. Косы батыра;
24. ул. Ташкентская (у магазина "Абсолют");
25. ул. Аль-Фараби - ул. Ташкентская;
26. пр. Толе би, напротив гостиницы "Аулие -Ата";
27. пр. Жамбыла-угол ул. Сулейменова;
28. пр. Толе би - угол ул. Рысбек батыра;
29. ул. Казыбек би - угол пр. Абая;
30. Сахарный поселок, остановка "Баня";
31. ул. Кошеней - угол ул. Рыночной;
32. Зеленый ковер (городское кладбище);
33. пр. Жамбыла - угол ул. Рахимова;
34. ул. Казыбек би - угол ул. Койгельды;
35. Авторынок;
36. пр. Толе би - угол ул. Мирзояна.