"Қостанай облысының 2006 жылға арналған облыстық бюджеті туралы" 2005 жылғы 6 желтоқсандағы N 258 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2006 жылғы 8 желтоқсандағы N 385 шешімі. Қостанай облысы әділет департаментінде 2007 жылғы 15 желтоқсанда N 3560 тіркелді
Қостанай облыстық мәслихаты  ШЕШТІ:
1. Қостанай облыстық мәслихатының 2005 жылғы 6 желтоқсандағы "Қостанай облысының 2006 жылға арналған облыстық бюджеті туралы" (мемлекеттік тіркеу тізіліміндегі нөмірі 3529, 2005 жылғы 27 желтоқсандағы "Қостанай таңы", 2005 жылғы 27 желтоқсандағы "Костанайские новости"), бұрын Қостанай облыстық мәслихатының 2005 жылғы 28 желтоқсандағы N 277 "Қостанай облыстық мәслихатының 2005 жылғы 6 желтоқсандағы N 258 "Қостанай облысының 2006 жылға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (мемлекеттік тіркеу тізіліміндегі нөмірі 3531, 2006 жылғы 20 қаңтардағы "Қостанай таңы", 2006 жылғы 25 қаңтардағы "Костанайские новости"), 2006 жылғы 20 қаңтардағы N 280 "Қостанай облыстық мәслихатының 2005 жылғы 6 желтоқсандағы N 258 Қостанай облысының 2006 жылға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (мемлекеттік тіркеу тізіліміндегі нөмірі 3533, 2006 жылғы 31 қаңтардағы "Қостанай таңы", 2006 жылғы 7 ақпандағы "Костанайские новости"), 2006 жылғы 3 наурыздағы N 296 "Қостанай облыстық мәслихатының 2005 жылғы 6 желтоқсандағы N 258 "Қостанай облысының 2006 жылға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (мемлекеттік тіркеу тізіліміндегі нөмірі 3541, 2006 жылғы 17 наурыздағы "Қостанай таңы", 2006 жылғы 4 сәуірдегі "Костанайские новости"), 2006 жылғы 26 сәуірдегі N 311 "Қостанай облыстық мәслихатының 2005 жылғы 6 желтоқсандағы N 258 "Қостанай облысының 2006 жылға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (мемлекеттік тіркеу тізіліміндегі нөмірі 3546, 2006 жылғы 12 мамырдағы "Қостанай таңы", 2006 жылғы 23 мамырдағы "Костанайские новости"); 2006 жылғы 2 маусымдағы N 321 "Қостанай облыстық мәслихатының 2005 жылғы 6 желтоқсандағы N 258 "Қостанай облысының 2006 жылға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (мемлекеттік тіркеу тізіліміндегі нөмірі 3549, 2006 жылғы 18 маусымдағы "Қостанай таңы", 2006 жылғы 28 маусымдағы "Костанайские новости"); 2006 жылғы 21 шілдедегі N 332 "Қостанай облыстық мәслихатының 2005 жылғы 6 желтоқсандағы N 258 "Қостанай облысының 2006 жылға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (мемлекеттік тіркеу тізіліміндегі нөмірі 3552, 2006 жылғы 8 тамыздағы "Қостанай таңы", 2006 жылғы 26 тамыздағы "Костанайские новости"); 2006 жылғы 27 қазандағы N 359 "Қостанай облыстық мәслихатының 2005 жылғы 6 желтоқсандағы N 258 "Қостанай облысының 2006 жылға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (мемлекеттік тіркеу тізіліміндегі нөмірі 3555) шешімдерімен өзгерістер енгізілген:

О внесении изменений и дополнений в решение от 6 декабря 2005 года N 258 "Об областном бюджете Костанайской области на 2006 год"
Решение Костанайского областного Маслихата от 8 декабря 2006 года N 385. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 15 января 2007 года N 3560
Костанайский областной маслихат  РЕШИЛ:
1. Внести изменения в решение Костанайского областного маслихата от 6 декабря 2005 года  N 258  "Об областном бюджете Костанайской области на 2006 год" (номер в Реестре государственной регистрации 3529, 27 декабря 2005 года "Костанай таны", 27 декабря 2005 года "Костанайские новости"), ранее вносились изменения и дополнения решениями Костанайского областного маслихата от 28 декабря 2005 года  N 277  "О внесении изменений и дополнений в решение Костанайского областного маслихата от 6 декабря 2005 года N 258 "Об областном бюджете Костанайской области на 2006 год" (номер в Реестре государственной регистрации 3531, 20 января 2006 года "Костанай таны", 25 января 2006 года "Костанайские новости"), от 20 января 2006 года  N 280  "О внесении изменений и дополнений в решение Костанайского областного маслихата от 6 декабря 2005 года N 258 "Об областном бюджете Костанайской области на 2006 год" (номер в Реестре государственной регистрации 3533, 31 января 2006 года "Костанай таны", 7 февраля 2006 года "Костанайские новости"), от 3 марта 2006 года  N№296  "О внесении изменений и дополнений в решение Костанайского областного маслихата от 6 декабря 2005 года N№258 "Об областном бюджете Костанайской области на 2006 год" (номер в Реестре государственной регистрации 3541, 17 марта 2005 года "Костанай таны", 4 апреля 2006 года "Костанайские новости"), от 26 апреля 2006 года  N№311  "О внесении изменений в решение Костанайского областного маслихата от 6 декабря 2005 года N№258 "Об областном бюджете Костанайской области на 2006 год" (номер в Реестре государственной регистрации 3546, 12 мая 2006 года "Костанай таны", 23 мая 2006 года "Костанайские новости"), от 2 июня 2006 года  N 321  "О внесении изменений в решение от 6 декабря 2005 года N№258 "Об областном бюджете Костанайской области на 2006 год" (номер в Реестре государственной регистрации 3549, 18 июня 2006 года "Костанай таны", 28 июня 2006 года "Костанайские новости"), от 21 июля 2006 года  N 332  "О внесении изменений в решение от 6 декабря 2005 года N№258 "Об областном бюджете Костанайской области на 2006 год" (номер в Реестре государственной регистрации 3552, 8 августа 2006 года "Костанай таны", 26 августа 2006 года "Костанайские новости"), от 27 октября 2006 года  N 359  "О внесении изменений в решение от 6 декабря 2005 года N 258«"Об областном бюджете Костанайской области на 2006 год" (номер в Реестре государственной регистрации 3555),

14591
013
Жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология  кабинеттерін оқу жабдықтармен қамтамасыз етуге аудандар (облыстық маңыздағы қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
133787
017
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелерінің үлгі штаттарын ұстауды қамтамасыз етуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
428935
019
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелерін Интернет желісіне қосуға және олардың трафигін төлеуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
46560
020
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелеріне кітапханалық қорларын жаңарту үшін оқулық пен оқу-әдістемелік кешенін сатып алуға және жеткізуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
42394
021
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелері үшін лингафондық және мультимедиялық кабинеттер жасауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
100104
022
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге тамақтануды, тұруды және балаларды тестілеу пунктілеріне жеткізуду ұйымдастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6982
3
Бастауыш кәсiптік бiлiм беру
565949
261
Облыстық білім беру департаменті (басқармасы)
565949
008
Бастауыш кәсіптік білім беру
565949
4
Орта кәсіби бiлiм беру
698643
253
Облыстық денсаулық сақтау департаменті (басқармасы)
83247
002
Орта кәсiптiк бiлiмi бар мамандар даярлау
83247
261
Облыстық білім беру департаменті (басқармасы)
615396
009
Орта кәсіби білімді мамандар даярлау
615396
5
Қосымша кәсіби білім беру
85070
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
29506
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
29506
253
Облыстық денсаулық сақтау департаменті (басқармасы)
10376
003
Кадрларының біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
10376
261
Облыстық білім беру департаменті (басқармасы)
45188
010
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
45188
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
1019485
261
Облыстық білім беру департаменті (басқармасы)
120837
001
Білім беру департаментінің (басқармасының) қызметін қамтамасыз ету
34657
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
35789
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектерді оңалту және әлеуметтік бейімдеу
13793
018
Жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін ұстауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

14591
013
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях среднего общего образования
133787
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение содержания типовых штатов государственных учреждений общего среднего образования
428935
019
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на подключение к Интернету и оплату трафика государственных учреждений среднего общего образования
46560
020
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на приобретение и доставку учебников и учебно-методических комплексов для обновления библиотечных фондов государственных учреждений среднего общего образования
42394
021
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов для государственных учреждений среднего общего образования
100104
022
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на организацию питания, проживания и подвоза детей к пунктам тестирования
6982
3
Начальное профессиональное образование
565949
261
Департамент (Управление) образования области
565949
008
Начальное профессиональное образование
565949
4
Среднее профессиональное образование
698643
253
Департамент (Управление) здравоохранения области
83247
002
Подготовка специалистов со средним профессиональным образованием
83247
261
Департамент (Управление) образования области
615396
009
Подготовка специалистов со средним профессиональным образованием
615396
5
Дополнительное профессиональное образование
85070
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
29506
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
29506
253
Департамент (Управление) здравоохранения области
10376
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
10376
261
Департамент (Управление) образования области
45188
010
Повышение квалификации и переподготовка кадров
45188
9
Прочие услуги в области образования
1019485
261
Департамент (Управление) образования области
120837
001
Обеспечение деятельности Департамента (Управления) образования
34657
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
35789
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
13793
018
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на содержание вновь вводимых объектов образования