"Қостанай қаласының 2006 жылға арналған бюджеті туралы" мәслихаттың 2005 жылғы 20 желтоқсандағы № 205 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қалалық мәслихаттың 2006 жылғы 10 наурыздағы № 229 шешімі. Қостанай облысы Қостанай қаласының Әділет басқармасында 2006 жылғы 13 наурызда № 9-1-40 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1)-тармақшасына сәйкес, Қостанай қаласы әкімдігінің қаулысын қарап, Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Қостанай қаласының 2006 жылға арналған бюджеті туралы" мәслихаттың 2005 жылғы 20 желтоқсандағы № 205 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін (мемлекеттік тіркеу нөмірі 9-1-34, 2006 жылғы 13 қаңтардағы № 3-4 "Қостанай" газеті, бұрын "Қостанай қаласының 2006 жылға арналған бюджеті туралы" мәслихаттың 2005 жылғы 20 желтоқсандағы № 205 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" мәслихаттың 2006 жылғы 27 қаңтардағы № 216 шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген, мемлекеттік тіркеу нөмірі 9-1-35):
Аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2006 жылға арналған қалалық бюджет 1-қосымшаға сәйкес мынадай көлемде бекітілсін:
1) Кірістер 7896711 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салық түсімдері 6115941 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 42152 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 761921 мың теңге;
ресми трансферттердің түсімдері 976697 мың теңге.

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 20 декабря 2005 года № 205 "О бюджете города Костаная на 2006 год"
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 10 марта 2006 года № 229. Зарегистрировано Управлением юстиции города Костаная Костанайской области 13 марта 2006 года № 9-1-40
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и рассмотрев постановление акимата города Костаная, Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести изменения и дополнения в решение маслихата от 20 декабря 2005 года № 205 "О бюджете города Костаная на 2006 год" (номер государственной регистрации 9-1-34, газета "Костанай" от 13 января 2006 года № 3-4, ранее внесены изменения решением маслихата от 27 января 2006 года № 216 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 20 декабря 2005 года № 205 "О бюджете города Костаная на 2006 год", номер государственной регистрации 9-1-35):
Пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2006 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) Доходы 7896711 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 6115941 тысяч тенге;
неналоговые поступления 42152 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 761921 тысяч тенге;
поступления официальных трансфертов 976697 тысяч тенге;

2) шығыстар 7946207 мың теңге;
3) операциялық сальдо -49496 мың теңге;
4) таза бюджеттік несиелеу 5544 мың теңге, оның ішінде бюджеттік несиелерді өтеу 5544 мың теңге;
5) тапшылық - 113952 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру 113952 мың теңге, оның ішінде қарыздар түсімдері 734091 мың теңге, қарыздарды өтеу 861886 мың теңге, бюджеттік қаражаттар қалдықтарының қозғалысы 241747 мың теңге".
2. Осы шешім әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді.
Сессия төрағасы,
қалалық мәслихат хатшысы
Әкімдігінің

2) затраты 7946207 тысяч тенге;
3) операционное сальдо -49496 тысяч тенге;
4) чистое бюджетное кредитование 5544 тысяч тенге, в том числе погашение бюджетных кредитов 5544 тысяч тенге;
5) дефицит - 113952 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита бюджета 113952 тысячи тенге, в том числе поступления займов 734091 тысяча тенге, погашение займов 861886 тысяч тенге, движение остатков бюджетных средств 241747 тысяч тенге".
2. Настоящее решение вступает в силу с момента государственной регистрации в Управлении юстиции.
Председатель сессии,
секретарь городского маслихата
Приложение 1
к решению маслихата