Павлодар облысы Ертіс ауданының әімшілік-аумақтық құрылымындағы өзгерістер туралы
Павлодар облыстық мәслихаты мен әкімиятының 2006 жылғы 24 наурыздағы N 38/18 бірлескен шешімі мен қаулысы (II сайланған XVIII сессия). Павлодар облысының әділет департаментінде 2006 жылғы 11 сәуірде N 3065 тіркелді.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы"  Заңының  6 бабы 1 тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы"  Заңы  11 бабының 2-3)тармақшаларына, Ертіс ауданы мәслихаты мен әкімдігінің 2005 жылғы 12 желтоқсандағы "Ертіс ауданының әкімшілік-аумақтық құрылымдарындағы өзгерістер туралы" N 105-23-3/22 және 2006 жылғы 23 қаңтардағы "Аққуатқан ауылын және Майқоңыр ауылдық округін ыдырату туралы" N 115-25-3/2, 2006 жылғы 23 қаңтардағы "Бұланбай ауылын құру туралы" N 114-25-3/3 бірлескен шешімдеріне сәйкес, аталған елді мекендер тұрғындарының пікірлерін ескере отырып, облыстық мәслихат пен облыс әкімдігі  ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ертіс ауданының әкімшілік-аумақтық құрылымына мынадай өзгерістер енгізілсін:
аумағы Панфилов ауылының шекарасына қосылып Панфилов ауылдық округі;
аумағы Тоқта ауылының шекарасына қосылып Тоқта ауылдық округі;
аумағы Амангелді ауылының шекарасына қосылып Амангелді ауылдық округі;
аумағы Қоскөл ауылының шекарасына қосылып Қоскөл ауылдық округі;
аумақтары Майқоңыр ауылының шекарасына қосылып Аққуатқан ауылы мен Майқоңыр ауылдық округі таратылсын.
Бұланбай ауылы құрылып, Сілеті ауылдық округінің құрамына енгізілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың азаматтардың құқығы мен заңды мүдделерін қорғау және ақпараттық саясат мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Сессия төрағасы А. Челаков
Облыс әкмі Қ. Нұрпейісов
Облыстық мәслихаттың хатшысы Р. Гафуров

Об изменениях в административно - территориальном устройстве Иртышского района Павлодарской области.
Совместное решение и постановление Маслихата и Акимата Павлодарской области от 24 марта 2006 года N 38/18. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 11 апреля 2006 года за N 3065.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан  "О местном государственном  управлении в Республике Казахстан" и подпунктами 2, 3) статьи 11 Закона Республики Казахстан  "Об административно - территориальном  устройстве Республики Казахстан", совместными решениями Иртышского района маслихата и акимата Иртышского района   от 12 декабря 2005 года N 105- 23 - 3/22 "Об изменениях в административно - территориальном устройстве Иртышского района", от 23 января 2006 года N 115 - 25 - 3/2 "Об упразднении села Аккуаткан и Майконырского сельского округа", 23 января 2006 года N 114 - 25 - 3/3 "Об образовании села Буланбай", с учетом мнения жителей указанных населенных пунктов    областной маслихат и акимат области  РЕШИЛИ:
1. Внести в административно - территориальное устройство Иртышского района следующие изменения:
упразднить:
Панфиловский сельский округ с включением его территории в границы села Панфилово;
Тохтинский сельский округ с включением его территории в границы села Тохта;
Амангельдинский сельский округ с включением его территории в границы села Амангельды;
Коскольский сельский округ с включением его территории в границы села Косколь;
село Аккуаткан и Майконырский сельский округ с включением их территорий в состав села Майконыр;
образовать село Буланбай и включить его в состав Селетинского сельского округа.
2. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам обеспечения прав, законных интересов граждан и информационной политики.
Председатель сессии                 А. Челаков
Аким области                        К. Нурпеисов
Секретарь областного маслихата      Р. Гафуров