Павлодар облысы Железин ауданының Тельман ауылын тарату және оның аумағын Еңбекші ауылдық округінің Еңбекші ауылының құрамына қосу туралы
Павлодар облыстық мәслихаты мен Павлодар облысы әкімиятының 2006 жылғы 8 желтоқсандағы N 112/22 шешімі мен қаулысы. Павлодар облысының әділет департаментінде 2006 жылғы 25 желтоқсанда N 3077 тіркелді.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы"  Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы"  Заңы 11-бабының 3) тармақшасына, Железин ауданының мәслихаты мен әкiмдiгiнiң 2005 жылғы 10 маусымдағы "Павлодар облысы Железин ауданының Еңбекшi селолық округiндегi Тельман елдi мекенiн тарату туралы" аудан мәслихаты мен әкiмдiгінiң 2005 жылғы 18 қазандағы N 133-3/19 бiрлескен шешiмiмен толықтыру енгiзiлген N 109-3/15 бiрлескен шешiмiне, облыс әкiмдiгiнiң 2006 жылғы 25 шiлдедегi "Тельман ауылын тарату және оның аумағын Павлодар облысы Железин ауданы Еңбекшi ауылдық округiнiң Еңбекшi ауылы құрамына енгiзу туралы" N 214/8 қаулысына сәйкес және Еңбекшi ауылдық округi Тельман ауылы тұрғындарының пiкiрiн ескере отырып, облыстық мәслихат пен облыс әкiмдiгi  ШЕШIМ ЕТЕДI:
1. Железин ауданының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
Тельман ауылы елдi мекен мәртебесiнен айырылуына байланысты таратылсын және кейiннен есептiк деректерден шығарылып, оның аумағы Еңбекшi ауылдық округiнiң Еңбекшi ауылының құрамына енгiзiлсiн.
2. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың азаматтардың құқығы мен заңды мүдделерiн қамтамасыз ету және ақпараттық саясат мәселелерi жөнiндегi тұрақты комиссиясына жүктелсiн.
Сессия төрағасы
Облыс әкiмi
Облыстық мәслихаттың хатшысы

Об упразднении села Тельман и включении его территории в состав села Енбекши Енбекшинского сельского округа Железинского района Павлодарской области.
Решение и постановление Маслихата и Акимата Павлодарской области от 8 декабря 2006 года N 112/22. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 25 декабря 2006 года N 3077
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан  "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и подпунктом 3) статьи 11 Закона Республики Казахстан  "Об административно - территориальном устройстве Республики Казахстан", совместными решениями Железинского района   маслихата и акимата Желеинского района от 10 июня 2005 года N 109- 3/15 "Об упразднении населенного пункта Тельман в Енбекшинском сельском округе Железинского района Павлодарской области" с дополнением, внесенным совместным решением маслихата и акимата района от 18 октября 2005 года N 133 - 3/19, постановлением акимата области N 214/8 от 25 июля 2006 года, с учетом мнения жителей села Тельмана Енбекшинского сельского округа   областной маслихат и акимат области    РЕШИЛИ:
1. Внести в административно - территориальное устройство Железинского района следующие изменения:
упразднить:
село Тельмана в связи с утратой им статуса населенного пункта с последующим исключением из учетных данных и включением его территории в состав села Енбекши Енбекшинского сельского округа Железинского района Павлодарской области.
2. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам обеспечения прав, законных интересов граждан и информационной политики.
Председатель сессии А. Гуськов
Аким области К. Нурпеисов
Секретарь областного маслихата Р. Гафуров