Алматы қаласы әкімдігінің 2001 жылдың 14 тамызындағы N 1/129 "Үй-жайды ұстауға арналған шығын төлемдерін бекіту туралы" қаулысына өзгертулер енгізу туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 08 шілдедегі N 3/887 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2006 жылғы 21 шілдеде N 708 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 11 желтоқсандағы N 5/803 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2009.12.11 N 5/803 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы"  Заңына сәйкес Алматы қаласы әкімдігі Қ АУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігінің 2002 жылдың 22 қарашасындағы N 5/749 "Алматы қаласы әкімдігінің 2001 жылдың 14 тамызындағы N 1/129 "Үй-жайды ұстауға арналған шығын төлемдерін бекіту туралы" қаулысына өзгертулер енгізу туралы"" (2002 жылдың 2 желтоқсанында N 490 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу реестрінде тіркелген, "Вечерний Алматы" 2002 жылдың 11 желтоқсанында N 97 және "Алматы Ақшамы" 2002 жылдың 14 желтоқсанында N 98 газеттерінде жарияланған) қаулысымен және 2004 жылдың 29 шілдесіндегі N 3/523 "Алматы қаласы әкімдігінің 2001 жылдың 14 тамызындағы N 1/129 "Үй-жайды ұстауға арналған шығын төлемдерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы"" (2004 жылдың 2 тамызында N 610 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу реестрінде тіркелген, "Вечерний Алматы" 2004 жылдың 17 тамызында N 164 (9971) және "Алматы Ақшамы" 2004 жылдың 14 тамызында N 92 (3332) газеттерінде жарияланған) қаулысымен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген Алматы қаласы әкімдігінің 2001 жылдың 14 тамызындағы N 1/129 "Үй-жайды ұстауға арналған шығын төлемдерін бекіту туралы" (2001 жылдың 29 тамызында N 386 нормативтік құқықтық актілерді тіркеу реестрінде тіркелген, "Вечерний Алматы" және "Алматы Ақшамы" газеттерінде 2001 жылдың қыркүйегінде жарияланған)  қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының N 1 қосымшасындағы 11 және 12 - жолдары алынып тасталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы Әкімінің орынбасары А.С. Сманқұловқа жүктелсін.
3. Осы қаулы жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күннен кейін өз күшіне енеді.
Алматы қаласының әкімі     И. Тасмағамбетов
Әкімдік хатшысы            К. Тажиева

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Алматы от 14 августа 2001 года N 1/129 "Об установлении размера платы на расходы по содержанию жилища"
Постановление Акимата города Алматы N 3/887 от 8 июля 2006 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 21 июля 2006 года N 708. Утратило силу постановлением Акимата города Алматы от 11 декабря 2009 года № 5/803
Сноска. Утратило силу постановлением Акимата города Алматы от 11.12.2009 № 5/803.
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Респулике Казахстан" акимат города Алматы  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление акимата города Алматы от 14 августа 2001 года N 1/129 "Об установлении размера платы на расходы по содержанию жилища" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 29 августа 2001 года за N 386, опубликовано в сентябре 2001 года в газетах "Вечерний Алматы" и "Алматы Акшамы") с изменениями и дополнениями, внесенными постанолением акимата города Алматы от 22 ноября 2002 года N 5/749 "О внесении изменений в постановление акимата города Алматы от 14 августа 2001 года N 1/129 "Об установлении платы на расходы по содержанию жилища" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 2 декабря 2002 года за N 490, опубликовано в газетах "Вечерний Алматы" от 11 декабря 2002 года N 97 и "Алматы Акшамы" от 14 декабря 2002 года N 98) и постановлением акимата города Алматы от 29 июля 2004 года N 3/523 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Алматы от 14 августа 2001 года N 1/129 "Об установлении платы на расходы по содержанию жилища" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 2 августа 2004 года за N 610, опубликовано в газетах "Вечерний Алматы" от 17 августа 2004 года N 164 (9971), "Алматы Акшамы" от 14 августа 2004 года за N 92 (3332)) следующие изменения:
в приложение N 1 к указанному постановлению строки 11 и 12 исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы Сманкулова А.С.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его опубликования.
Аким города Алматы              И. Тасмагамбетов
Секретарь акимата               К. Тажиева