Алматы қаласы бойынша 2007 жылға арналған қоршаған ортаны ластағаны үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы
ІІІ сайланған Алматы қаласы мәслихатының XXVІІ сессиясының 2006 жылғы 21 желтоқсандағы N 312 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2007 жылғы 11 қаңтарда N 726 тіркелді. Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2008 жылғы 16 мамырдағы N 433 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2008 жылғы 16 мамырдағы N 433 хатымен
Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке  төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)"  Кодексінің  462 бабына және Қазақстан Республикасының«"Қоршаған ортаны қорғау туралы" заңының  10,   29 баптарына  сәйкес III сайланған Алматы қаласының мәслихаты  ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Алматы қаласы бойынша 2007 жылға арналған қоршаған ортаны ластағаны үшін төлемақы ставкалары  қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2.  Осы шешім Алматы қаласы әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енедi.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау экология және төтенше жағдайлар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (Біртанов А.Б.) және Алматы қаласы бойынша салық комитетінің төрағасы Қ.Е.Баеділовке жүктелсін.
ІІІ сайланған Алматы қаласы
мәслихаты ХХVII сессиясының
төрағасы, хатшысы
ІІІ сайланған Алматы қаласы
мәслихатының ХХVII сессиясының
2006 жылғы 21 желтоқсандағы
N 312 шешіміне қосымша
Алматы қаласы бойынша
2007 жылға арналған қоршаған ортаны ластағаны үшін төлемақы ставкалары
N№
Көрсеткіштер
Өлшем
бірлігі
Төлемақы
ставкалары
1
Тұрақты көздерден атмосфераға ластаушы заттардың шығарындылары:
теңге/
шартты тонна

Об утверждении ставок платы за загрязнение окружающей среды по городу Алматы на 2007 год
Решение XXVII сессии Маслихата города Алматы III созыва от 21 декабря 2006 года N 312. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 11 января 2007 года за N 726. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо Маслихата города Алматы от 16 мая 2008 года N 433
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо Маслихата города Алматы от 16 мая 2008 года N 433
В соответствии со статьей  462  Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)" и статьями  10 ,  29  закона Республики Казахстан "Об охране окружающей среды" маслихат города Алматы III-го созыва  РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки платы за загрязнение окружающей среды по городу Алматы на 2007 год, согласно приложению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в департаменте юстиции города Алматы.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам экологии и чрезвычайных ситуаций (Биртанов А.Б.) и на председателя налогового комитета по городу Алматы Баедилова К.Е.
Председатель XXVII-й сессии,
секретарь маслихата города
Алматы III-го созыва                      Т. Мукашев
Приложение
к решению ХXVII-й сессии
маслихата города Алматы
III-го созыва
от 21 декабря 2007 года N 312
Ставки платы
за загрязнение окружающей
среды по городу Алматы на 2007 год
N
Показатели
Единица
измерения
Ставки
платы
1
Выбросы загрязняющих веществ в атмосферу от стационарных источников
тенге/условная
тонна