"2005 - 2007 жылдарға арналған оралмандарды иммиграциялау квотасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 27 желтоқсандағы N 1508 Жарлығын жүзеге асыру туралы" облыс әкімінің қаулысына және "2005-2007 жылдарға арналған оралмандарды иммиграциялау квотасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 27 желтоқсандағы N 1508 Жарлығын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 2 наурыздағы N 192 қаулысына өзгерту енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2006 жылғы 17 қарашаның N 274 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының әділет департаменті 2006 жылғы 6 желтоқсандағы N 1631 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы әкімі аппаратының 2011 жылғы 17 қазандағы N 01.04-08/2964 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы әкімі аппаратының 2011.10.17 N 01.04-08/2964 хаты)

О внесении изменения в постановление акимата области от 21 апреля 2005 года N 109 "О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 27 декабря 2004 года N 1508 "О квоте иммиграции оралманов на 2005-2007 годы" и постановления Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2005 года N 192 "О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 27 декабря 2004 года N 1508 "О квоте иммиграции оралманов на 2005-2007 годы"
Постановление Акимата Северо-Казахстанской области от 17 ноября 2006 года N 274. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстансокй области 6 декабря 2006 года N 1631. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Северо-Казахстанской области от 17 октября 2011 года N 01.04-08/2964)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Северо-Казахстанской области от 17.10.2011 N 01.04-08/2964)

"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148  Заңы 27 бабы 2 тармағына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы N 213  Заңы 28 бабына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 27 желтоқсандағы N 1508 Жарлығына өзгертулер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 4 қарашадағы N 210  Жарлығы негізінде облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

В соответствии с пунктом 2 статьи 27  Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", статьей 28  Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года N 213 "О нормативных правовых актах", на основании  Указа Президента Республики Казахстан от 4 ноября 2006 года N 210 "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 27 декабря 2004 года N 1508" акимат области  ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. "2005-2007 жылдарға арналған оралмандарды иммиграциялау квотасы туралы"»Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 27 желтоқсандағы N 1508 Жарлығын жүзеге асыру туралы"»облыс әкімдігінің 2005 жылғы 21 сәуірдегі N 109 қаулысына және»"2005-2007 жылдарға арналған оралмандарды иммиграциялау квотасы туралы"»Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 27 желтоқсандағы N 1508 Жарлығын жүзеге асыру туралы»Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 2 наурыздағы  N 192 қаулысына (тіркеу N 1583, 2005 жылғы 18 мамыр»"Солтүстік Қазақстан", 2005 жылғы 18 мамыр»"Северный Казахстан" газеттері) келесі өзгерту енгізілсін:
көрсетілген қаулының 2 қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

1. Внести в постановление акимата области от 21 апреля 2005 года N 109 "О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 27 декабря 2004 года N 1508 "О квоте иммиграции оралманов на 2005-2007 годы""и постановления Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2005 года N 192 "О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 27 декабря 2004 года N 1508 "О квоте иммиграции оралманов на 2005-2007 годы" (регистрационный N 1583, 18 мая 2005 года газета "Солтүстік Қазақстан", 18 мая 2005 года газета "Северный Казахстан") следующее изменение:
приложение 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.