Созақ ауданының Сызған ауылдық округінің шекарасын өзгерту туралы
Бірлескен Оңтүстік Қазақстан облыстық әкімиятының 2006 жылғы 29 наурыздағы N 122 қауылысы және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2006 жылғы 29 наурыздағы N 23/259-ІІІ шешімі. Оңтүстік Қазақстан облыстық әділет департаментінде 2006 жылғы 14 сәуірде N 1932 тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы  Заңының 11 бабына сәйкес, Созақ ауданының мәслихаты мен әкімиятының ұсынысын ескере отырып, Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты  ШЕШТІ  және Оңтүстік Қазақстан облысының әкімдігі  ҚАУЛЫ ЕТТІ:
1. Жыныс елді мекені таратылсын.
2. Созақ ауданының Сызған ауылдық округінің құрамынан таратылған Жыныс ауылының жалпы көлемі 1540 гектар жері шығарылып, шекарасы өзгертілсін.
Облыстық мәслихат               Облыс әкімі
сессиясының төрағасы
Облыстық мәслихаттың хатшысы

Об изменении границ Сызганского сельского округа Сузакского района
Совместное постановление Акима Южно-Казахстанской области от 29 марта 2006 года N 122 и решение Маслихата Южно-Казахстанской области от 29 марта 2006 года N 23/259-III. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 14 апреля 2006 года за N 1932
В соответствии со статьей 11  Закона  Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», с учетом предложений маслихата и акимата Сузакского района Южно-Казахстанский областной маслихат  РЕШИЛ  и акимат Южно-Казахстанской области  ПОСТАНОВИЛ:
1. Упразднить аул Жыныс.
2. Изменить границы Сызганского аульного округа, путем исключения из его состава земель упраздненного аула Жыныс, общей площадью 1540 гектаров.
Председатель сессии                    Аким области
областного маслихата
Секретарь областного
маслихата